Kondensatoriaus mikrofonas: kaip

Ankstyviausias žinomas mikrofonas buvo 1870 m. Ir buvo fonografo dalis. Tai buvo dinamiškas prietaisas, nes tik 1917 m. Buvo sukurtas pirmasis kondensatorinis mikrofonas. Nuo to laiko daug lijo, o technologijos gerokai išsivystė.

Tačiau šiandien iš esmės yra dviejų tipų mikrofonai: dinaminiai ir kondensatoriniai. Pastarieji siūlo puikią garso kokybę, todėl jie idealiai tinka daugumai profesionalių programų. Tačiau jie yra trapesni, todėl reikalauja daugiau priežiūros ir jų kaina yra didesnė.

Svarbiausias

  • Kondensatoriniai mikrofonai, dar vadinami elektrostatiniais mikrofonais, yra tie, kuriuose mikrofono kapsulę sudaro dvi kondensatoriaus plokštelės, viena fiksuota, kita judanti, atskirtos izoliacine medžiaga.
  • Pagrindinė kondensatorinių mikrofonų programa yra studijinis įrašymas. Tačiau jie taip pat gali būti naudojami paskaitoms, filmavimams ir net dainuoti gyvai scenoje.
  • Kai naudojate kondensatorinį mikrofoną, svarbu tai daryti akustiškai izoliuotoje aplinkoje, kad išvengtumėte galimo triukšmo, nes jie yra daug jautresni nei dinaminiai.

Geriausi kondensatoriniai mikrofonai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau pateikiame klasifikaciją, kurią paruošėme naudodamiesi penkiais geriausiais kondensatoriaus mikrofonais. Mes jį paruošėme įtraukdami tik aukščiausios kokybės prekių ženklus, tačiau visada rinkdamiesi produktus, siūlančius labai gerą kainos ir kokybės santykį. Be to, mes bandėme padaryti tai gana įvairios.

Geriausias vienakryptis kondensatorinis mikrofonas

Vienakryptis kondensatorinis mikrofonas su kardioidų paėmimo modeliu, kad sumažėtų fono triukšmas. Jis tinka įvairiems naudojimo būdams: balso įrašymui, vaizdo konferencijoms ir internetiniams pokalbiams, be kita ko. Jis tiekiamas su pop filtru, kad būtų galima pasiekti kokybiškesnius įrašus ir apsaugoti mikrofoną nuo galimų purslų.

Apima žirklinės rankos tvirtinimą, antivibracinę sistemą ir stalo tvirtinimo laikiklį. Žinoma, tam reikia maitinti Fantonas 48 V (voltai). Trumpai tariant, tai mikrofonas, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu, su visu priedų rinkiniu ir su tokio prestižinio prekės ženklo kaip „Neewer“ garantija.

Geriausias biudžetinis kondensatorinis mikrofonas

Puikus variantas, jei norite mėgautis kondensatorinių mikrofonų pranašumais be didelių finansinių investicijų. Žinoma, tai nesuteikia profesionalios įrangos pranašumų; tačiau tai tikras perkamiausias. Tai vienakryptis mikrofonas, idealus konferencijoms ar interviu įrašymui.

Jis turi triukšmo slopinimo sistemą, kad garsas būtų praktiškai profesionalus. Galima prijungti per jungtį Domkratas 3,5 mm (milimetrais). Jis visiškai suderinamas su asmeniniais kompiuteriais, tiek staliniais, tiek nešiojamaisiais. Žinoma, jis negali būti naudojamas kaip pokalbių įrankis mobiliuosiuose telefonuose.

Geriausias kainos ir kokybės santykio kondensatorius

Kondensacinis mikrofonas, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu bei profesionaliu pasirodymu. Tai yra mikrofonas, turintis kelis polinius modelius: daugialypis, aštuonios figūros ir kardioidinis. Jame yra 1,25 colių auksinė diafragma, užtikrinanti didesnį dinaminį diapazoną. Be to, jis pateikiamas su tikrai patraukliu dizainu.

Atsižvelgiant į didelį universalumą, tai yra ideali aparatūra, skirta įrašyti tiek skirtingų tipų instrumentus, tiek vokalinį garsą. Rinkinyje taip pat yra daugybė priedų, tokių kaip amortizatorius su integruotu pop filtru, subalansuotas XLR laidas ir patogi mikropluošto šluostė, kuria galima valyti mikrofoną.

Geriausias muzikinis kondensatorinis mikrofonas

„Rode NT1-A“ yra vienas mėgstamiausių muzikos prodiuserių mikrofonų gitaroms ir mušamiesiems instrumentams įrašyti. Nors jis tinka ir balso įrašymui. Be to, jame yra praktiškas voras ir pop filtras. Jo kaina yra tikrai pigi dėl siūlomų funkcijų, todėl idealiai tinka namų įrašų studijai.

Tai yra vienakryptis mikrofonas su jautrumo širdžiai modeliu, su didele 1 colio (colio) diafragma, padengta auksu, o savojo triukšmo vertės siekia vos 5 dB (decibelus) SPL (Garso slėgio lygis, dėl santrumpos anglų kalba). Jis yra elegantiško ir labai lengvo dizaino. Be to, rinkinyje yra krepšys mikrofonui laikyti.

Geriausias studijos kondensatorinis mikrofonas

Mažasis AKG C414, vieno populiariausių studijinių mikrofonų, brolis yra tikrai universalus mikrofonas, pasižymintis labai geru kainos ir kokybės santykiu. Ji turi didelę 1 “diafragmą integruotoje pakaboje, kad sumažintų mechaninio triukšmo lygį. Tai pasiekia dinaminį 143 dB diapazoną.

Nors tai yra labai universalus prietaisas, jis ypač rekomenduojamas įrašant vokalą ir gitarą, ypač akustines gitaras. Turi kardioidinio tipo paėmimo modelį. Trumpai tariant, tai yra vidutinės klasės įranga, palaikoma prestižinio AKG prekės ženklo ir už labai konkurencingą kainą.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie kondensatorinius mikrofonus

Perkant kondensatorinį mikrofoną, būtina atsižvelgti į daugelį klausimų. Turėkite omenyje, kad yra įvairių tipų kondensatorinių mikrofonų ir kad ne visi veikia vienodai ar tinka toms pačioms programoms. Šiame skyriuje ketiname išspręsti visas abejones, kurios gali kilti perkant.

mergina per radiją

Kondensatoriniai mikrofonai yra būtini visiems, norintiems turėti savo studiją. (Šaltinis: Tyleris Olsonas: 47936636 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra kondensatoriniai mikrofonai?

Kondensatoriniai arba elektrostatiniai mikrofonai yra tokie, kuriuose mikrofono kapsulę sudaro dvi kondensatoriaus plokštelės, kurias skiria izoliacinė medžiaga. Viena iš šių plokščių lieka fiksuota, o kita yra mobili. Kilnojamoji plokštė veikia kaip mikrofono membrana.

Artėjant ar nutolus nuo fiksuotos plokštės, pasikeičia kondensatoriuje saugomas elektros krūvis. Galų gale elektros srovė, generuojanti šį pokytį, transformuojama į garso signalą. Apskritai, tai yra mikrofonai, turintys profesionalių funkcijų, ypač skirti studijiniams įrašams.

Kokie yra pagrindiniai kondensatorinių mikrofonų naudojimo būdai?

Pagrindinis kondensatorinių mikrofonų naudojimas yra įrašai studijoje. Be to, jie gali būti naudojami konferencijose, ypač tose, kuriose yra aukštakojų ir atlapų; ir filmavimui, kur naudojami patrankos šūviai. Jie taip pat gali būti naudojami dainuoti gyvai scenoje, nors šiam tikslui dažniausiai teikiama pirmenybė dinamikai.

radijo mikrofonas

Kondensatoriniai mikrofonai suteikia daug svarbių privalumų, įskaitant aukštesnę garso kokybę ir didesnį jautrumą. (Šaltinis: Yanyong Kanokshoti: 78744337 / 123rf.com)

Kokie yra kondensatorinių mikrofonų privalumai ir trūkumai?

Kondensatoriniai mikrofonai suteikia daug svarbių privalumų, įskaitant aukštesnę garso kokybę ir didesnį jautrumą. Dėl šios priežasties juos labiau mėgsta garso inžinieriai. Priešingai, jų kaina yra didesnė ir jie yra trapesni nei dinaminiai mikrofonai.

Privalumas

  • Garsas yra natūralesnis, skaidresnis ir aiškesnis
  • Aukščiausia garso kokybė
  • Jie turi didesnę amplitudės dažnio reakciją ir geresnį pereinamąjį atsaką
  • Siūlykite ypatingą jautrumą

Trūkumai

  • Jo kaina yra didesnė nei kitų tipų mikrofonų
  • Daug trapesnė įranga
  • Jiems gali turėti įtakos tam tikros aplinkos sąlygos

Kam patartina pirkti kondensatorinį mikrofoną?

Kondensatoriniai mikrofonai yra pagrindinis elementas kiekvienam, norinčiam turėti savo studiją, ar tai būtų radijas, televizija, įrašai ar asmeninis naudojimas. Panašiai jums reikalingas kondensatorinis mikrofonas, jei esate profesionalus garso dizaineris, muzikantas, garso technikas ar operatorius.

Kokių tipų kondensatoriniai mikrofonai yra?

Yra įvairių tipų kondensatoriniai mikrofonai, paprastai orientuoti į skirtingas programas, kurioms jie gali būti naudojami. Yra laidinis, belaidis arba belaidis, be kita ko, su elektretiniais kondensatoriais (lavalieriniais mikrofonais), šautuvu, daugiafunkciu, didele ir maža diafragma.

Dideli diafragmos mikrofonai yra jautresni ir leidžia izoliuoti aplinkinius garsus nuo priešais. Jie ypač tinka balso įrašams. Tačiau, norint įrašyti instrumentus ar melodijas, labiau tinka tie, kurių diafragma yra maža, nes jie yra jautresni ir suteikia išsamesnį garsą.

Kokių priedų reikia kondensatoriniams mikrofonams?

Kondensatoriaus mikrofonams reikia daugybės priedų. Pirmiausia, kadangi plokštelėms reikalingas elektrinis potencialas, būtina prijungti mikrofonus prie stiprintuvo, kad jie gautų tą potencialą. Bet kokiu atveju yra ir modelių, kurie veikia dėka baterijų.

Kiti jų reikalingi priedai yra XLR kabeliai ir amortizatoriai, skirti mikrofonams prijungti prie stendų. Lavalier mikrofonai paprastai turi praktiškus spaustukus. Žinoma, norint gauti daug kokybiškesnį garsą, patartina naudoti pop filtrus, kad blokuotų oro smūgius.

Kaip naudotis kondensatoriaus mikrofonu?

Naudojant kondensatorinį mikrofoną, svarbu tai padaryti akustiškai izoliuotoje aplinkoje, kad išvengtumėte nereikalingo triukšmo. Jei neturite garso nepraleidžiančios patalpos, galite nusipirkti antirefleksišką ekraną. Be to, kadangi jie yra labai jautrūs, būtina, kad prijungus juos prie maitinimo šaltinio, jis būtų išjungtas.

Žinoma, jūs turite juos apsaugoti nuo drėgmės. Šia prasme „pop“ filtrai ne tik padeda išvalyti balsą, bet ir padeda išvengti galimų seilių purslų, kurie ilgainiui gali juos sugadinti. Panašiai turite vengti vibracijos. Norėdami tai padaryti, turite turėti antivibracinį tvirtinimą.

– Muzika priverčia žmones laikytis kartu.

Skirtumai tarp …

Parašykite komentarą