Kosmetika iš Amerikos ir ne tik

Žmogų puošia ne chalatas, o … kosmetika. Tokie grožio prekių ženklai kaip „The Balm“, „Benefit“, Berkeley aikštė, „Guerlain“ ir „Greenland“ greitai suprato, kaip lengva pasiklysti kosmetikos minioje, jei neturite savo stiliaus ir išskirtinumo. Galų gale, jūs perkate akimis – labiau linkote pasiekti netradicinę dėžutę nei kosmetikos priemonę, panašią į visas kitas. Straipsnyje pristatoma Amerikos ir kitų šalių kosmetika neįprastose pakuotėse. Pažadame, kad nepraleisite šių produktų!

Kosmetika iš Amerikos, kurios pakuotės nepraleisite

Graži kosmetika – mažas dalykas, bet tai džiugina

Ar kada nors nusipirkote kosmetikos gaminį, nes jo pakuotė buvo graži, intriguojanti? Daugiau nei kartą! Ir jei gražioje pakuotėje buvo geras ir efektyvus produktas, likome prie jo gerai ar blogai. Pardavimų ekspertai jau seniai pripažino, kad pirkimas yra emocijų klausimas. Kai kurie kosmetikos prekių ženklai, pavyzdžiui, „The Balm“ ar „Benefit“, nuo pat pradžių daugiausia dėmesio skyrė intriguojančiai savo kosmetikos išvaizdai. Kiti, naudodami įdomias pakuotes, pabrėžia naują išleistą kosmetikos seriją. Pavyzdys yra „Glam Vintage Artdeco“ kolekcija, panaši į elegantišką 1920-ųjų stilių.

Kosmetika iš Amerikos – balzamas

Nepainiosite amerikiečių kompanijos „The Balm“ kosmetikos su nė viena iš jų. Priežastis? Dizainas tiesiai iš 50-ųjų ir gražios merginos, prisegamos, kurios šypsosi iš kiekvieno indelio ar paletės. Iš Amerikos plakatų žinomos mielos, seksualios merginos ragina išbandyti kosmetiką, kurios negalima paneigti aukštos kokybės. Ką dar galite rasti „The Balm“ kosmetikos pakuotėje? Gražūs vyrai ar romantiškos scenos.

>

„Balm“ kosmetika taip pat yra iškreipti kosmetikos pavadinimai, kurie „mirkčioja“ klientams. Matinis „Down Boy“ skaistalai („imk ramiai berniuką“) rodo, kad nėra ko jaudintis – puikiai pabrėš zigomatinius kaulus. Prailginamas ir tirštinamas „Cheater“ tušas! („Cheater“) padarys išvaizdą koketišką. Jei manote, kad paletė su nuogais šešėliais negali būti įdomi, pažvelkite į „The Balm Nude Tude“ ir „roznegliżowane“ merginas 🙂

Kiekviena „The Balm“ kosmetika, pradedant tušais, skaistalais, bronzantais ir šešėlių paletėmis, išsiskiria retro stiliumi. Jei prie to pridėsime įmonės šūkį „gražu per penkias minutes!“, Kurį puikiai įgyvendina kompaktiška kosmetika ir „3 viename“ produktai, turime puikų komplektą! Jei norite susikurti savo privatų buduarą, „The Balm“ kosmetika jums!

Britų Berklio aikštė – 1920-ųjų žavesys.

Didžiosios Britanijos prekės ženklas „Berkeley Square“ sukuria tualetinius vandenis, muilus ir kūno losjonus iš natūralių ingredientų. Nors daugelis prekės ženklų eina šiuo keliu, Berkeley aikštė suteikia savo kosmetikai neįprastą išvaizdą. „BSQ 1920“ liniją įkvėpė elegantiškas 20–30 metų stilius. Savo ruožtu „BSQ Natural Couture“ serijos kosmetika dekoruota 50-ųjų moterų atvaizdais – vyrauja platėjančios suknelės, didelės kepurės ir juodos pirštinės. Hepburno stilius.

Kuo ypatingas dušo želė „Rose Petal“ ar tualetinis vanduo „White Tea“? Pakuotė puošta 1920-ųjų mados iliustracijomis. Tai, kad piešiniai pasirodė daugelyje žurnalų, įskaitant „The Illustarted London News“, kuris laikomas pirmuoju iliustruotu žurnalu (1920 m.), Papildo pakuotes.

Pakuotės viduje taip pat rasite informacijos apie iliustracijos autorių ir trumpą jos sukūrimo istoriją. Įkvepiantis, tiesa? Į Berkeley aikštės kosmetiką verta atkreipti dėmesį ne tik dėl neįprasto dizaino. Prekės ženklas siūlo labai moteriškus kvapus, kurių pagrindiniai ingredientai yra rožių žiedlapiai (rožių žiedlapių linija), baltoji arbata (White tee linija), kalkės ir šalavijai (Lime & clarysage linija).

„French Guerlain“ reiškia prabangą

„Guerlain“ yra legendinis kosmetikos prekės ženklas iš Prancūzijos, galintis pasigirti ne tik 180 metų senumo kosmetikos kūrimo tradicija, bet ir puikia išvaizda. Kvepalų buteliai „Guerlain“ yra įmantriai sukurti meno kūriniai. Makiažo kosmetika taip pat džiugina – pažvelkite į unikalią „Kiss Kiss Creamy Shaping“ lūpų spalvos išvaizdą. Nuostabi yra ir „Guerlain“ šviečianti veido pudra. Guerlaino meteoritai išpopuliarėjo dėl puikios kokybės, tačiau negalima sakyti, kad nuostabi, saldi pakuotė neturėjo savo vaidmens šiame …

Nyderlandų Grenlandija daugiausia dėmesio skiria ekologijai

Olandijos įmonė „Grenland“ specializuojasi ekologiškos kosmetikos srityje. Grenlandijos kūno priežiūros produktų pagrindas yra natūralios kilmės ingredientai, kurių yra eteriniuose aliejuose arba vaisių minkštime. Dušo želės, kūno sviestai ir šveitikliai išsiskiria puikiu kvapu ir minimalistine pakuote, į kurią atkreipsite dėmesį. Iš kitų kosmetikos priemonių išsiskiria metaliniai indeliai, tūbelės ir buteliai, dekoruoti vaisių paveikslėliais.

Amerikos ir kitų šalių kosmetika džiugina nepaprastomis pakuotėmis. O kuris iš jų jums labiausiai patiko?