Kraujospūdžio matuoklis: kuris yra geriausias

Jei esate vyresnis nei 25 metų, esame tikri, kad kraujospūdį matavote kraujospūdžio matuokliu ne kartą. Ar žinojote, kad šis įdomus prietaisas gali būti vienas iš „geriausių draugų“, kai reikia rūpintis savo sveikata? Teisingai naudojant šią priemonę galima nustatyti hipertenziją, tokią „tylią“ ligą, kokia ji yra pavojinga.

Kraujospūdžio matuoklius, tiek automatinius, tiek rankinius, sveikatos specialistai plačiai naudoja kontroliuodami ir gydydami bet kokius kraujospūdžio pokyčius. Taip pat galite įsigyti vieną iš šių „gelbėjimo“ prietaisų, kurie prireikus leis laiku kreiptis į gydytoją. Ar norite sužinoti daugiau apie kraujospūdžio matuoklius? Prisijunk prie mūsų!

Svarbiausias

  • Kraujospūdžio matuokliai yra prietaisai, leidžiantys greitai ir neskausmingai matuoti kraujospūdį. Jie taip pat žinomi kaip sfigmomanometrai.
  • Norint, kad rankiniai kraujospūdžio matuokliai būtų teisingai naudojami, reikia medicininės mokymo. Automatinius kraujo spaudimo matuoklius daugeliu atvejų lengviau naudoti.
  • Pirkdami rankinį ar automatinį kraujospūdžio matuoklį, pasirinkite priimtiną tikslumą ir rankos dydžio manžetės dydį. Galiausiai sužinokite, kokio tipo baterijas jis naudoja, ir įvertinkite jų kainos ir kokybės santykį.

Geriausi kraujospūdžio matuokliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kitame reitingą Pristatome jums penkis išskirtinius kraujospūdžio matuoklius. Šie prietaisai yra tikslūs ir turi nepralenkiamą kainos ir kokybės santykį. Nesvarbu, ar ieškote namų kraujospūdžio matuoklio, ar norite sužinoti, kaip matuoti kraujospūdį, rekomenduojame pažvelgti į šiuos neįtikėtinus straipsnius!

Geriausias pigus skaitmeninis automatinis kraujo spaudimo matuoklis

Šis „Omron“ prekės ženklo prietaisas yra tikslus skaitmeninis kraujospūdžio matuoklis (patvirtintas oficialių institucijų), kurį galima naudoti namuose. Komplekte yra „standartinio“ dydžio rankos (22–32 centimetrų skersmens) manžetė.

Mums liko šis fantastiškas tensiometras dėl fantastiško kainos ir kokybės santykio (mažiau nei 30 eurų) ir dėl universalumo, galinčio jį naudoti su baterijomis arba prijungus prie elektros srovės. Neprilygstamas!

Redakcinis vertinimas: Kraujo spaudimo matuoklis, turintis geriausią kainos ir kokybės santykį. Jūs perkate kokybę už kišeninę kainą, o produktas tarnaus tol, kol ja pasirūpinsite.

Geriausias pagyvenusių žmonių skaitmeninis kraujospūdžio matuoklis

Šiame rankos kraujospūdžio matuoklyje yra didelis raidžių ir skaičių ekranas, puikiai tinkantis senjorams. Ji taip pat turi 3 hipertenzijos indikatoriaus spalvas: žalia (normali), oranžinė (prieš hipertenziją) ir raudona (hipertenzija). Matavimo sistema yra beveik automatinė, nes ji veikia tik paspaudus centrinį mygtuką.

Jis turi režimą dviem vartotojams ir automatiškai išsaugo iki paskutinių 120 matavimų. Tai yra gana paprasta naudoti ir labai rekomenduojama pagyvenusiems žmonėms dėl didelio ekrano ir daugybės duomenų, tačiau jis tinka visoms auditorijoms, norintiems šių savybių kraujospūdžio matuoklio.

Redakcinis vertinimas: Lengviausia naudoti kraujospūdžio matuoklį. Jei visų pirma ieškote šios funkcijos, [email protected] yra tinkamas produktas jūsų poreikiams.

Geriausias nešiojamas riešo kraujospūdžio matuoklis

Šis kraujospūdžio matuoklis sukurtas žmonėms, negalintiems ar nenorintiems ant rankos naudoti prisitaikančių rankogalių. Šio prietaiso tikslumas buvo oficialiai patvirtintas. Naudokite baterijas.

Jei norite riešo kraujospūdžio matuoklio, „Omron RS7“ yra puikus pasirinkimas. Jame yra jutiklis, kuris padės jums padėti ranką į teisingą padėtį, taip išvengiant klaidingų rodmenų. Be to, kompaktiškas dydis leis jį pasiimti bet kur.

Redakcinis vertinimas: Šis tensiometras yra puikus pasirinkimas, jei norite išmatuoti riešo, o ne rankos įtampą. Labai tikslus ir paprastas naudoti. Taip pat labai lengva nešiotis.

Geriausias aukščiausios klasės skaitmeninis kraujospūdžio matuoklis

Šis technologijos stebuklas sujungia kliniškai patvirtintą tikslumą su funkcionaliu ir patraukliu dizainu. Geba bendrauti su mūsų išmanusis telefonas pateikti mūsų kraujospūdžio rezultatus.

Šis kraujospūdžio matuoklis paliko mus be žado. Jo OLED ekranas leis jums perskaityti kraujospūdžio rezultatus bet kokioje situacijoje, o kompaktiškas dizainas pavers jį idealiu kelionės draugu. A turi reikliausiems.

Redakcinis vertinimas: Jei jūsų pasirinkimas renkantis kraujospūdžio matuoklį yra dizainas ir kokybė, tai jums tinka. Jis yra patrauklaus dizaino ir yra kompaktiškas iš viršaus. Puikiai tinka visur pasiimti kaip aksesuarą.

Geriausias rankinis kraujo spaudimo matuoklis studentams

Rytai paketas Jame yra aneroidinio tipo rankinis kraujospūdžio matuoklis (analogas) ir stetoskopas, skirtas kraujospūdžiui matuoti tradiciškiausiu būdu.

Jei mokotės priimti stresą, rekomenduojame šį nebrangų variantą. Kraujospūdžio matuoklis yra labai tikslus (be klinikinio patikrinimo) ir turi maišą, kad galėtumėte patogiai gabenti instrumentus. Ir visa tai už mažiau nei 25 eurus!

Redakcinis vertinimas: Puikiai tinka, jei studijuojate mediciną ir norite pradėti mokytis matuoti kraujospūdį sau ar kažkam kitam. Taip pat labai ekonomiškas variantas ir kartu su laikymo priedais.

Geriausias šiuolaikinis skaitmeninis automatinis kraujospūdžio matuoklis

Šiame kraujospūdžio matuoklyje yra viskas viename: modernus, automatinis ir skaitmeninis. Šis „Sinocare“ siūlo jums intelektualų balso perdavimą, kuris padės išmatuoti kraujospūdį, nors, jei norite, galite ir jį išjungti. Jos juosta išsiplečia iki 42 cm, puikiai tinka visų tipų ginklams.

Šio kraujospūdžio matuoklio spausdinimo tikslumas taip pat yra 3 mmHg, labai didelis ir labai patikimas. Vidinėje atmintyje jis gali laikyti iki 180 duomenų rinkinių (kiekvienam vartotojui – 90 rodmenų).

Redakcinis vertinimas: Šis kraujospūdžio matuoklis puikiai tinka, jei ieškote didelio tikslumo ir modernumo. Pažangiu balso perdavimu galite puikiai nukreipti save, o jo juosta tinka visiems rankos matavimams atlikti.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kraujospūdžio matuoklius

Kraujospūdžio matuoklis, sfigmomanometras, sfigmomanometras ar net kraujospūdžio matuoklis. Visi šie terminai apibūdina įrankį, užimantį „garbės vietą“ jūsų vaistinėje, sveikatos centre ar artimiausioje ligoninėje. Ir tai, kad tensiometras leidžia kontroliuoti arterinį slėgį, kuris yra būtinas reikalavimas, kad būtų išvengta baimingų arterinės hipertenzijos pasekmių.

Nepamirškite keletą minučių pailsėti prieš naudodami kraujospūdžio matuoklį. (Šaltinis: Rawpixel: 89602088 / 123rf.com)

Kodėl kraujospūdžio matuoklis yra tokia svarbi priemonė?

Aukštas kraujospūdis ar hipertenzija yra viena iš labiausiai paplitusių ligų pasaulyje. Ši būklė prisideda prie mūsų širdies ir kraujagyslių sveikatos pablogėjimo, padidina tikimybę sirgti kitomis patologijomis, tokiomis kaip širdies priepuoliai ar insultai. Jei norime kontroliuoti kraujospūdį, būtina jį tinkamai išmatuoti kraujospūdžio matuokliu. (1).

Kalbėdami apie kraujospūdį, supaprastintai vertiname „jėgą“, kurią kraujas veikia mūsų arterijose. Kraujospūdžio matuoklis arba sfigmomanometras galės saugiai ir praktiškai neskausmingai aptikti tą slėgį, pateikdami mums dvi skaitines vertes (pavyzdžiui, 120/70), kurios matuojamos gyvsidabrio milimetrais (mmHg):

  • Sistolinis („aukštas“) kraujospūdis: Ši vertė matuoja kraujo „jėgą“, kai jį išstumia širdis su kiekvienu ritmu (sistolės fazė). Tai pirmasis skaičius, kurį nurodo kraujospūdžio matuoklis, taip pat tas, kurio vertė yra didžiausia (120 iš 120/70 mmHg), todėl jis šnekamojoje kalboje vadinamas „išmetimu“.
  • Diastolinis kraujospūdis („žemas“): Šioje figūroje įvertinamas kraujo spaudimas arterijoms „poilsio“ širdies fazėje, tai yra tarp dūžių ar diastolėje. Tai bus mažiausios vertės rodiklis, nurodytas kraujospūdžio matuoklio (70 iš 120/70 mmHg) ir šnekamojoje kalboje žinomas kaip „žemas“.

Norėdami interpretuoti šias vertybes, kreipsimės į sveikatos ekspertus. Kasmet medicinos specialistai palygina gyventojų kraujospūdį su rizika susirgti. Rezultatai leidžia jiems klasifikuoti kraujospūdį kaip normalią, aukštą-normalią ar hipertenziją (didelė širdies, smegenų, akių ar inkstų pažeidimo rizika). (1).

Kraujo spaudimas* Vertybės
Normalus Mažesnis nei 130 mmHg sistolinis ir

Mažiau nei 85 mmHg diastolinis

Normalus-aukštas Sistolinis 130-139 mmHg

85–89 mmHg diastolinis

Hipertenzija laipsnio 1 140-159 mmHg sistolinis

90–99 mmHg diastolinis

2 laipsnio hipertenzija Sistolinis daugiau kaip 160 mmHg

Diastolinis daugiau kaip 100 mmHg

* Išmatuokite konsultuodamiesi (du)

Hipertenzijos tikimybė didėja su amžiumi ir dėl tokių veiksnių kaip rūkymas ar nutukimas. Tačiau mes galime užkirsti kelią blogiausioms jo pasekmėms priimdami sveiką gyvenimo būdą ir gerai bendraudami su savo gydytoju. Tikrinant sveikatą kraujospūdžio matuoklis bus būtinas norint nustatyti kraujospūdžio pokyčius.

Kokių tipų kraujospūdžio matuokliai yra?

Norėdami stebėti mūsų kraujospūdžio lygį, galima naudoti rankinius arba skaitmeninius kraujospūdžio matuoklius. Pirmieji yra daug sudėtingesni naudoti, todėl jų naudojimas paprastai apsiriboja medicinos, slaugos ar farmacijos sritimis (3).

Rankiniai kraujo spaudimo matuokliai juose yra rankogaliai arba rankogaliai, kurie tinka virš rankos ir gali būti „pripūsti“ oru (rankiniu siurbliu), kad būtų sukurtas suspaudimas, kuris neleidžia kraujuoti. Oro slėgio vertė, reikalinga kraujotakai sustabdyti, leis mums gauti kraujospūdžio rodiklius. Yra dviejų tipų rankinis sfigmomanometras:

  • Gyvsidabrio kraujospūdžio matuoklis: Šiuose prietaisuose kraujospūdis rodomas ant prietaiso, panašaus į „gyvsidabrio termometrą“. Tam reikia naudoti stetoskopą (prietaisą, kuriuo sveikatos darbuotojai naudojasi „klausydami“ kūno garsų). Tai tiksliausias kraujospūdžio matuoklis, bet ir nepatogus naudoti dėl didelio dydžio (4).
  • Aneroidinis sfigmomanometras: Šiuo atveju kraujospūdžio rodikliai atsispindi manometre, labai būdingos formos instrumente, primenančiame adatinį laikrodį. Jie bus plačiausiai naudojami rankiniai sfigmomanometrai sveikatos srityje. Kaip ir gyvsidabrio tensiometrai, jiems reikia bendrai naudoti stetoskopą.

Skaitmeniniai kraujospūdžio matuokliai, kita vertus, jie yra greita, efektyvi ir prieinama alternatyva kraujospūdžiui matuoti. Jie tinka sveikatai ir namų aplinkai, nebūtina būti …