Thalgo kremas nuo strijų – Alternatyvos (2021 metai.)

Strijos (žinote, tos baltos ar purpurinės mažos linijos, dryžuotos ant kojų, klubų, už nugaros ir krūtų) dažnai siejamos su nėštumu, tačiau tiesa ta, kad kūdikio nešiojimas nėra vienintelė šių nemalonių kūno dryžių priežastis. Genetiniai veiksniai, greitas svorio padidėjimas, per didelis fizinis krūvis ir jūsų amžius (dažniausiai jie susidaro paauglystėje) taip pat yra dažni strijų susidarymo kaltininkai dažnai tam panaikinti naudojamas thalgo kremas, bet jo prekyboje rasti darosi sudėtinga.

Kūno makiažo naudojimas arba natūraliai atrodančio savaiminio įdegio naudojimas padės užmaskuoti šiuos erzinančius ženklus, tačiau jei norite jų visam laikui atsikratyti , turite išbandyti kitas gydymo galimybes. Būsimos motinos jau seniai prisiekė linijas mažinančiomis magiškomis kakavos sviesto galiomis, tačiau be recepto galima įsigyti įvairių strijų procedūrų. Daugelis šių kremų ir aliejų gali ir užkirsti kelią, ir iš tikrųjų gali padėti išnykti jų išvaizdai – tol, kol nesilaikote nuoseklaus naudojimo. Priekyje mes išrinkome keletą mėgstamiausių gydymo būdų, kurie padės jums visam laikui atsikratyti užsispyrusių strijų.

 

1. Arbatmedžio krokodilų atstatymo kremas

Šis turtingas kremas nuo randų žymių taip pat padeda išblukinti tempimo ir pooperacinių žymių išvaizdą nuolat naudojant.

Vaizdas: Krokodilas.

2. Palmerio kakavos sviesto formulės masažo losjonas

Šis kakavos sviestu užpiltas losjonas padeda sumažinti strijų išvaizdą, nes veiksmingai padeda išardyti problemines riebalų ląsteles po išoriniu odos sluoksniu.

Palmerio.

Palmerio kakavos sviesto masažas… 5,19 USD
PIRK

3. „Body Merry“ randų kremas

Šis randų šalinimo kremas taip pat padeda atsikratyti strijų. Jame yra ingredientų, įskaitant „Kokum“ kakavą ir tokoferolio vitaminą E, kurie padės sumažinti dėmes.