Kremų nuo raukšlių reitingas

Kuris kremas nuo raukšlių yra geriausias? Mes atidžiau pažvelgėme į populiarią brandžios odos kosmetiką. Remdamiesi jų ingredientais ir moterų nuomone, mes sukūrėme 40+ kremų nuo raukšlių reitingą dviem kainų kategorijomis pigiau ir brangiau. Ar jūsų mėgstamiausias yra tarp kremų?

Kremas nuo raukšlių - kurį pasirinkti?

Apie tai, kaip išsirinkti geriausią kremą nuo raukšlių, rašėme čia. Kosmetikos sudėtis yra svarbiausia, tačiau svarbi ir nuomonė apie jas. Pažiūrėkite, kokie produktai laikomi geriausiais.

Kremų nuo raukšlių sąrašas – PIGIAUSI PRODUKTAI

1. „Anti-age“ kremas giliai atsinaujina „L’oreal Revitalift Laser X3“

Kremas nuo raukšlių „Revitalift Laser X3“ jame yra ne tik hialurono rūgštis, bet ir medžiaga, vadinama Pro-ksilanu, kuri stiprina odos struktūrą ir apsaugo nuo audinių suglebimo.

Iš pradžių buvau tiesiog patenkinta šio kremo poveikiu L’Oreal – maloni tekstūra be veido sugriežtinimo jausmo. Bet po dviejų savaičių kasdienio naudojimo buvau be žado. Šis kremas iš tikrųjų veikia. Veidas lygus, tarsi mažiau raukšlių. Nesitikėjau tokio efektou. (Agata, 45 m.)

https://www.youtube.com/watch?v=6O7t06pkxAo

2. Dieninis kremas nuo raukšlių Garnier Miracle Cream 40+

Šis „Garnier“ kremas yra pilnas naudingų medžiagų – yra lipohidroksi rūgšties, pro-retinolio, vitaminų E, B3 ir B5, ryžių baltymų ir antioksidacinio imbiero. Kaip tai veikia?

Ieškojau nebrangaus geros kompozicijos kremo nuo raukšlių. „Garnier“ stebuklingas kremas 40+ yra labai tinkamas kasdienei priežiūrai – drėkina, šiek tiek pakelia ir tinka makiažui. Vienintelis trūkumas, kuris kai kuriems gali būti pliusas, yra tai, kad jis šiek tiek patamsina odos spalvą, ir man jos nereikia. (Anna, 41 metai)

3. Drėkinamasis kremas nuo raukšlių koncentratas Bielenda Neuro Hialuron 40+

„Neuro Hialuron 40+“ yra 40+ kremas nuo raukšlių iš mūsų namų kiemo. Jame yra hialurono rūgšties, peptidų ir Q10. Kaip vartotojai tai vertina?

Nebrangi ir viena geriausių kosmetikos brandžiai odai, kurią naudojau. Aš turiu mišrų odą, o kremas yra gerai drėkinamas ir greitai susigeria. Maždaug po mėnesio naudojimo pastebėjau pirmuosius padarinius – oda šiek tiek išlyginta ir atrodo sveikesnė. (Marta, 41 metai)

Kremų nuo raukšlių sąrašas – brangesni produktai

1. Pakeliamas kremas odai subrendusiai odai Yonelle Trifusion Lift Cream-Tensor

kremas Yonelle Trifusion yra medicininės bioceliuliozės, fosfolipidų, tetrapeptido-15, Centella asiatica ekstrakto, sterolių, escino ir gliciretino rūgšties. Turiu pripažinti, kad kompozicija įspūdinga. Kaip tai veikia?

Pirkdama brangią kosmetiką visų pirma tikiuosi iš jų rezultatų. Šis kremas Yonelle draugė man rekomendavo. Tai iš tikrųjų stangrina odą nuo pirmo naudojimo. Kai kuriems pojūtis gali būti nemalonus, tačiau veido spalva yra akivaizdžiai lygesnė ir jaunesnė. Apibendrinant: verta. (Beata, 46 m.)

2. Skystas veido kremas „Lancome Energie De Vie Liquide Care“

„Lancome Energie De Vie“ skysčių priežiūra sudėtyje yra goji aliejų ir melisų ekstrakto, kurie puikiai drėkina sausą odą. Produktą įkvėpė Korėjos kosmetika. Ar ji vienodai efektyvi?

Kremą gavau dovanų rinkinyje su kauke. Gražus žalias buteliukas, bet iš pradžių buvau skeptiškas (išbandžius dešimtis kremų nuo raukšlių, tu nebetikėsi stebuklais. Bet aš pripažįstu, kad „Lancome“ padarė gerą darbą – oda tampa švytinti ir atrodo jaunesnė. pamatyti daugiau raukšlių. Vienintelis trūkumas yra konsistencija, kuri yra šiek tiek lipni. Pritaikę makiažą, turite šiek tiek palaukti.Olga, 44 metai)

3. Efektyvus ikrų gydymas su stangrinamuoju poveikiu „La Prairie Skin Caviar Luxe Cream“

Apie sensacingą ikrų poveikį rašėme kosmetikoje „La Pairie“ nuo raukšlių čia. Juodieji ikrai atjaunina odą, nes joje yra unikali vitaminų, baltymų, lipidų, mineralų ir stirenų sudėtis. Ką apie ikrų gydymą Odos ikrai ar moterys galvoja?

Jei ieškote pakeliamojo kremo ir turite tokį biudžetą, pirmyn – nesigailėsite. Aš turiu paakių kremą 40+ iš šios „La Prairie“ serijos. Geriausias dalykas yra tai, kad jis pašalina tamsius ratilus ir maišelius po akimis. Aš sugebu tiek sumokėti už šį veiksmą. (Marianna, 47 metai)

Kaip išsirinkti geriausią kremą nuo raukšlių? Skaitykite kompozicijas, naršykite kosmetikos apžvalgas ir išbandykite įvairias kosmetikos priemones, kol rasite sau kremą, kuris padės išlikti jaunam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *