Kokie geriausi iš 20

Peruką nešiojančių žmonių yra daugiau, nei jūs manote, bet jūs to nesuprantate, nes kai pasirenkate tinkamą natūralų peruką, jis vargu ar pastebimas. Priežastys, dėl kurių reikia peruko, yra lengvas plaukų slinkimas, sunkesnė alopecija ar medicininis gydymas, pavyzdžiui, chemoterapija. Žinoma, jie taip pat gali būti naudojami laikinai pakeisti stilių.

Pasak psichologės Marianne LaFrance, koordinavusios Jeilio universiteto tyrimą šiuo klausimu, „plaukai yra labai svarbūs kalbant apie sociologines pasekmes. A geros plaukų dienos tai priverčia žmones jaustis saugiau, bendrauti ir apskritai geriau. Natūralių plaukų perukas yra puiki alternatyva „blogiems plaukams“, nesvarbu, ar turite alopecijos, ar ne.

Svarbiausias

 • Perukai yra būtinas sprendimas tiems, kurie dėl vienų ar kitų priežasčių kenčia nuo alopecijos; tačiau jie taip pat idealiai tinka tiems, kurie nori dažnai keisti savo stilių ar išbandyti naują šukuoseną.
 • Žmogaus plaukų perukai yra patvaresni ir mažiau pastebimi nei sintetiniai, tačiau jie taip pat kainuoja daugiau.
 • Eidami nusipirkti peruko, be kitų veiksnių, turite atsižvelgti į plaukų tipą, su kuriais jie yra pagaminti, jų tvirtinimo sistemas ir svorį.

Geriausios žmogaus plaukų perukai: mūsų mėgstamiausi

Mes žinome, kad peruko pirkimas nėra lengva užduotis. Daug kartų esame priversti jų įsigyti, kai gyvename sudėtingose ​​situacijose, pavyzdžiui, sunkioje ligoje; kitu metu mes tiesiog norime pagerinti savo išvaizdą ir bijome, kad perukas atrodys nenatūraliai. Mes pasirinkome keturis variantus, kuriais galite palikti savo nuogąstavimus.

Geriausias trumpų natūralių plaukų perukas

Pirmasis perukas, kurį jums pristatome, yra trumpas ir šiuolaikiško stiliaus, kurį sukūrė profesionalūs plaukų stilistai. Vidinė atrama ar dangtelis neturi klijų, tačiau yra elastingas, patogus ir kvėpuojantis tinklelis, kuris nejuda jums nešiojant.

Jis yra pagamintas iš aukštos kokybės žmogaus plaukų ir neturi susivėlimo. Jo tankis yra 120%, o svoris – apie 100 gramų.

Geriausias natūralių plaukų perukas su kirpimu Bobas ir kirpčiukai

Ši kita parinktis turi tipą Bobas Virš pečių su kirpčiukais, labai madinga. Jis gali būti dažomas ir balinamas, taip pat garbanotas ar kitas kirpimo procedūras.

Jis yra pagamintas iš visiškai nekaltų ir neperdirbtų Brazilijos žmogaus plaukų. Tai lengva sušukuoti ir su juo galite gaminti net aukštus uodegėlius. Šio natūralaus plaukų peruko tankis yra 130%.

Geriausias ilgų, tiesių, natūralių plaukų perukas

Naudodami šį peruką, galite parodyti ilgą ir blizgantį, visiškai tiesų, kailį. Jis pagamintas iš aukštos kokybės natūralių žmogaus plaukų, visiškai nekaltų ir neperdirbtų.

Šio peruko spalva yra tamsiai ruda, tačiau ją galima dažyti ir balinti be problemų. Žinoma, taip pat galite atlikti įvairius pjūvius. Jo tankis yra 130%, o jis sveria apie 160 gramų.

Geriausias ilgų garbanotų natūralių plaukų perukas

Čia mes turime dar vieną peruką, pagamintą iš aukštos kokybės garbanotų mergelių Brazilijos plaukų, tiems, kurie nori parodyti ilgą ir banguotą karį.

Jei norite pakeisti jo stilių, taip pat galite jį ištiesinti. Dangtelis yra pilnai reguliuojamas šveicariškas nėrinys ir jį dėvėdamas nejuda ir nekrenta. Spalva yra natūrali, neapdorota ir gali būti dažoma.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žmogaus plaukų perukus

Nors yra žmonių, kurie daug laiko praleidžia mokydamiesi prieš įsigydami peruką, yra atvejų, kai jo poreikis atsiranda staiga, pavyzdžiui, ligos atvejais. Nepriklausomai nuo jūsų situacijos, jums gali kilti tūkstantis abejonių dėl pirkimo. Šiame skyriuje bandysime išspręsti dažniausiai pasitaikančius.

Natūralių plaukų perukų gyvenimas yra žymiai ilgesnis nei sintetinių. (Šaltinis: „Epicstockmedia“: 26326579 / 123rf.com)

Kaip užsidėti natūralių plaukų peruką?

Kaip mes jau jums sakėme, yra daugybė priežasčių, dėl kurių asmuo gali nuspręsti nešioti peruką visam laikui, laikinai ar atsitiktinai. Be to, jie gali būti labai įdomus aksesuaras, tačiau, ypač pirmuosius kelis kartus, jų išdėstymas gali būti sudėtingas. Šie veiksmai padės jums tai padaryti pirmą kartą:

 1. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra gerai surinkti plaukus, sukdami plaukus aplink galvą arba darydami šaknų pynes, kurios paslepia garsumą.
 2. Taip pat svarbu kruopščiai išvalyti odą natūralios plaukų linijos srityje, kad perukas galėtų gerai prilipti. Vienas iš būdų tai padaryti yra alkoholiu mirkyta marlė.
 3. Vienas patarimas, kad jis atrodytų kuo natūraliau, yra laikyti jį už pakaušio ir švelniai papurtyti. Tokiu būdu jis bus laisvesnis ir daugiau judės.
 4. Peruko kraštą – tinklelio kontūrą – padėkite pagal savo natūralią plaukų liniją.
 5. Gera nuoroda žinoti, kad perukas yra teisingai uždėtas, yra šoniniai raiščiai. Įsitikinkite, kad jie yra teisingoje padėtyje ir abu yra viename aukštyje.
 6. Šukuokite peruką pirštais, kad jis atrodytų dar laisvesnis.

Ar natūralus ar sintetinis perukas yra geresnis?

Rinkoje yra įvairių natūralių plaukų perukai, taip pat sintetinio pluošto perukai. Mūsų nuomone, natūralūs perukai suteikia natūralesnę išvaizdą, verta atleisti; Tačiau sintetiniai perukai pastaraisiais metais labai patobulėjo ir šiandien yra variantų, kuriuos galima lengvai supainioti su „tikra“ boba.
Plaukų tipas Universalumas Surinkimo būdai Priežiūra Trukmė
Plaukai žmogus Natūralesnė išvaizda ir jausmas. Jis palaiko stiliaus pokyčius, pavyzdžiui, dažus ir net nuolatinius. Reikia daugiau stiliaus. Tinkamai prižiūrint, jie gali trukti daugiau nei metus.
Plaukai žmogus premija Labai natūrali išvaizda ir jausmas Kruopštesnė derliaus nuėmimo ir perdirbimo technika, užtikrinanti aukštesnę kokybę. Plaukų odelės yra labiau prižiūrimos, o tai teigiamai veikia sruogų kryptį ir raizginių susidarymą. Jie gali trukti kelerius metus su atitinkama priežiūra.
Plaukai sintetinis Šukuosenų universalumas yra ribotas, nes jie neatsispiria karščiui. Tai reikalauja mažiau priežiūros nei natūralūs plaukai. Tai gali trukti nuo keturių iki šešių mėnesių.
Plaukai sintetinis premija Didesnis šukuosenų universalumas, nes jos atsparios temperatūrai iki 350 ° C. Gali susiformuoti raizginiai. Trunka mažiau nei vidutinės kokybės sintetiniai plaukai: nuo dviejų iki trijų mėnesių.

Kaip gaminami natūralių plaukų perukai?

Plaukai renkami įvairiais būdais ir skirtingose ​​pasaulio vietose, o natūralių perukų gaminimo procesas yra sudėtingas. Kiekviename gamybos etape labai svarbu laikytis skirtingų labai tikslių kokybės standartų: gaunant žaliavą, gydant plaukus ir gaminant patį peruką.

Gera žaliava yra būtina ir susideda iš sveikų, tvirtų plaukų, kurie niekada nebuvo chemiškai apdoroti – dažais, balinimo priemonėmis ar ilgalaikėmis priemonėmis. Šie plaukai turi būti kruopščiai išbalinti ir nuspalvinti. Tada modelis yra pagamintas atsižvelgiant į norimą dangtelį, plaukų tankį ir šukuosenos tipą.

Rūpintis natūraliu plaukų peruku būtina, jei norime, kad jis tarnautų kuo ilgiau. (Šaltinis: Pusepp: 66576144 / 123rf.com)

Iš kokių plaukų yra pagaminti natūralių plaukų perukai?

Kaip jau minėjome anksčiau, kuriant perukus, plaukų kilmė gali skirtis. Gaminant perukus, dažnai maišomi įvairių tipų plaukai, tačiau dėl jų savybių dažniausiai naudojami Europos, Azijos, Indijos ir Pietų Amerikos gyventojai, kuriuos mes analizuosime toliau:

 • Europos plaukai: Paprastai jis ateina iš Rytų Europos. Jo kokybė laikoma geriausia rinkoje. Tai akyti, minkšti ir blizgantys plaukai, o jų dydis yra 0,040 milimetrų, o tai yra idealu.
 • Azijos plaukai: Jo kalibras yra didesnis nei europietiškų plaukų. Dėl šios priežasties jis yra atsparesnis ir rekomenduojamas ilgų plaukų perukams. Jis yra pigesnis, bet ir prastesnės kokybės nei europietiškas.
 • Indiški plaukai: Tai yra storio kalibro plaukai, apie 0,065 milimetrai. Paprastai jis atvyksta visiškai nekaltas. Jo kokybė nėra tokia gera kaip europietiškų plaukų.
 • Pietų Amerikos plaukai: Jis kilęs iš tokių šalių kaip Brazilija, Ekvadoras, Peru ar Bolivija. Jo kalibras panašus į europietišką, maždaug 0,045 milimetro. Mažai akytos, labai lygios ir blizgančios savybės, dėl kurių jis yra brangiausias. Geros būklės jis gali trukti iki trejų metų.

Kaip prižiūrimi perukai?

Rūpinimasis natūralaus plauko peruku yra būtinas, jei norime, kad jis tarnautų kuo ilgiau, nes investicija jį perkant nėra maža. Sintetiniai perukai reikalauja mažiau priežiūros, tačiau jų išvaizda nėra tokia natūrali ir šukuojant jie nesuteikia tiek daug laisvės. Turėkite omenyje šiuos patarimus, jei norite, kad perukas tarnautų kuo ilgiau:

 1. Bent pirmuosius kelis kartus rekomenduojama jį plauti specializuotame centre.
 2. Susipažinę su juo, galite tai padaryti ir namuose su specialiais jai skirtais produktais.
 3. Kiekvieną kartą, kai jį plaunate, uždėkite specialią drėkinančią kaukę natūraliems perukams.
 4. Nenaudokite drėgno, nes drėgmė gali ją pabloginti. Kadangi jie yra pagaminti iš natūralių plaukų, galite juos džiovinti tiek džiovintuvu, tiek ore, tai jūsų sprendimas.
 5. Kai nenešiojate, laikykite kamštinėje galvutėje, kad ji neprarastų formos.
 6. Dėvėkite skrybėlę, kad apsaugotumėte ją nuo saulės, jei nenorite, kad laikui bėgant ji pakeistų spalvą.
 7. Sukurkite plaukus taip, kaip įprastai, tačiau venkite plaukų lako.

Kiek ilgai išlieka natūralių plaukų perukas?

Natūralių plaukų perukų gyvenimas yra žymiai ilgesnis nei sintetinių, nors tai labai priklauso nuo jiems skiriamos priežiūros ir dėmesio. Dažnas lygintuvo ar džiovintuvo naudojimas ar miegojimas su juo neigiamai veikia jo trukmę. Perukas, palepintas ir apdorotas tinkamais produktais, gali trukti iki dvejų metų.

Žmogaus plaukų perukus galima pagaminti rankomis arba mašina, ir pirmieji ilgiau nei kiti. Nors ir gerai prižiūrimi, plaukų slinkimas yra natūralus šio tipo perukų procesas. Po dažno devynių – dvylikos mėnesių bet kokį rankų darbo peruką reikės užpildyti.

Pirkimo kriterijai

Kaip jau minėjome, tai normalu …