Krūtinės šaldiklis: kuris el

Dar visai neseniai idėja įsigyti šaldymo kamerą buvo būdinga tik svetingumo pasauliui. Tačiau vis daugiau asmenų nusprendžia įsigyti šaldymo kamerą savo namams. Tačiau ne viskas, kaip ir bet kuriame kitame gaminyje, gali būti sudėtinga nusipirkti tinkamą kiekvienam asmeniui. Bet todėl jūs esate čia.

Toliau pateiktame turinyje apžiūrėsime geriausius pigiausius ar kainos ir kokybės santykio krūtinės šaldiklius, kurie yra šiandien. Bet ne tik tai, nes mes taip pat apžvelgsime viską, kas susiję su jais, pvz., Tipus ir privalumus. Jei ieškote šaldymo kameros, atitinkančios jūsų poreikius, atsipalaiduokite ir atkreipkite dėmesį!

Svarbiausias

 • Prieš pirmą kartą įjungdami šaldymo kamerą, palaukite 12 valandų. Paaiškinimas yra tas, kad prietaisui reikia to laiko, kad nusistovėtų aušinimui padedančios dujos.
 • Sistema šalčio nėra geriausių nebrangių ar viršutinės vidutinės klasės krūtinės šaldymo kamerų optimizuoja modelio veikimą, taip pat sumažina modelio valymo dažnumą.
 • Energijos vartojimo efektyvumas yra kapitalo pirkimo kriterijus, nes jis padės jums sutaupyti vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu. Straipsnyje analizuojame šį ir kitus veiksnius, atitinkančius straipsnio pabaigoje surinktus pirkimo kriterijus.

Geriausi šaldymo kameros rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kalbant apie šaldiklius, tai gali sukelti jausmą, kad jie visi vienodi – niekas negali būti toliau nuo tiesos. Be to, atsižvelgiant į turimą biudžetą, galite pasirinkti vieną ar kitą. Ir ne tik: kiekvienas vartotojas turi skirtingus poreikius, kurie turi būti patenkinti. Todėl mes renkame keturis geriausius šiandien galimus variantus.

Geriausias krūtinės šaldiklis

Sąrašą pradėjome nuo geriausių šiandien prieinamų krūtinės šaldymo kamerų. Grynai balta apdaila pridedama mamuto talpa, kuri svyruoja nuo 100 iki 200 l (priklausomai nuo modelio). Jo energijos vartojimo efektyvumas yra A + klasė.

Pradėjus veikti, vargu ar pajusite, nes jo triukšmo lygis yra tik 42 dB. Kalbant apie jo valymą, jis yra paprastas, nes jame yra labai naudingas vandens evakuacijos mechanizmas.

Geriausias krūtinės šaldiklis šalčio nėra

Šis „Beko“ variantas išsiskiria daugiau nei priimtinu užšalimo pajėgumu. Be to, jame yra automatinė ledo gamybos sistema, taip pat antibakterinė tarpinė, garantuojanti optimalų sandarumą ir sumažinanti galimybę, kad maistas sukurs kenksmingas bakterijas.

Kita vertus, ir vadovaujantis pirmojo modelio linija, tai yra tylus „Windows“ šaldiklis šalčio nėra.

Geriausias aukščiausios klasės krūtinės šaldiklis

Šis aukščiausios klasės pasirinkimas tinka verslui, nes jo talpa yra beveik 500 litrų. Be to, tokį saugojimo lygį lydi tylus veikimas, kuris net nesupras, kad šaldiklis veikia.

Be to, jame yra atidarymo sistema, vadinama „Easylid“. Tai sureguliuoja vidinį ir išorinį slėgį, kuris neleidžia vakuumui viduje. Dėl to galite lengvai atidaryti ir uždaryti duris.

Vartotojų mėgstamiausias krūtinės šaldiklis prisijungęs

Prestižinio „Klarstein“ pasiūlymas siūlo aukščiausią energijos vartojimo efektyvumą (A +), taip pat 4 žvaigždučių užšaldymo technologiją ir iki 200 l talpos.

Prie viso to pridedamas dizainas be kliūčių, leidžiantis greitai ir lengvai patekti į šaldiklio vidų. Jis taip pat siūlo nepertraukiamą temperatūros reguliatorių nuo -26 ° iki -15 ° C, taip pat su septyniais galios signalais.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie krūtinės šaldiklius

Prieš perkant bet kokį produktą patogu jį gerai žinoti. Nes informacija padeda jums filtruotis ir, svarbiausia, patekti į apgaulę. Štai kodėl mes skirsime šį skyrių tik atsakymams į dažniausiai užduodamus klausimus apie geriausius pigius šaldiklius. Jei jus domina pirkti, jūs tikrai susidomėsite!

Moteris naudoja šaldiklį

Be šalčio sistema neleidžia atsirasti šalčiui ant maisto, taip pat pagreitina užšalimo greitį. (Šaltinis: Смирнов: 122112436 / 123rf.com)

Kas yra krūtinės šaldiklis ir kaip jis veikia?

Geriausi pigūs ar aukščiausios klasės krūtinės šaldikliai yra ne kas kita, kaip naudoti šaldikliai, tačiau kurių horizontalus išdėstymas leidžia laikyti didesnį maistą. Apskritai jie taip pat siūlo aukštos kokybės šaldytą. Kalbant apie jo veikimą, galime nustatyti iki aštuonių svarbių procesų. Mes juos išvardijame žemiau:

 • Norėdami užšalti, šie prietaisai naudoja skystas ir šaltnešio dujas. Tai eina per uždaro ciklo vidaus vamzdžių seriją.
 • Grandinę sudaro daugybė elementų, tokie kaip garintuvai, kondensatoriai, kompresoriai ir pirmiau minėti vamzdžiai.
 • Garintuvas yra užšaldymo veiksnys. Kai aušinimo skystis liečiasi su garintuvu, jis sugeria temperatūrą, kuri buvo laikoma prietaise.
 • Aušinimo skysčio temperatūra yra labai žema. Tai padidėja, kai jis liečiasi su garintuvu dėl to, kas buvo surinkta ankstesniame taške (jis gauna temperatūrą, laikomą horizontaliame šaldiklyje).
 • Skystis virsta dujomis kaitinant žemame slėgyje.
 • Čia pradeda veikti kompresorius. Tai išskiria dujas iš garintuvo ir kartu su padidėjusiu slėgiu siunčia jas į kondensatorių.
 • Aukšto slėgio ir temperatūros dujos leidžiantis žemyn, jis grįžta į skystą būseną, nors šįkart ir šaltesnis. Kondensatorius yra nukreiptas į išorę, o tai palengvina šilumos pašalinimą dujomis.
 • Šiuo metu skystis grįžta į garintuvą kad sugertų prietaiso viduje esančią šilumą. Vėliau jis grįžta į kompresorių ir kondensatorių. Procesas kartojamas.

Kokie yra geriausių šaldymo kamerų privalumai ir trūkumai?

Tuo metu mes jau parašėme straipsnį, skirtą tik šaldikliams. Jame išvardijome šio tipo įrenginių pranašumus. Tačiau šį kartą kalbėsime tik apie šaldiklius. Nors jie yra tam tikros rūšies šaldikliai, jie nesuteikia tokių pat privalumų. Todėl šioje lentelėje mes surenkame jo pranašumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Sandėliavimo talpa, palyginti su horizontaliais variantais, yra daug didesnė
 • Dėl jų atidarymo sistemos jie geriau išsaugo temperatūrą nei vertikalūs šaldikliai
 • Jie paprastai turi labai aukštą energijos vartojimo efektyvumą
 • Yra variantų kiekvienam skoniui ir biudžetui
 • Kadangi jame nėra skyrių, jo vidus yra paprastesnis ir suteikia didesnę organizavimo laisvę
 • Dėl jų išdėstymo jie leidžia užšaldyti didelius maisto produktus

Trūkumai

 • Reikia daug vietos montuoti
 • Nepasiūlydamas skyrių suteikia daugiau laisvės, bet dažniausiai sukelia didesnį vidinį neorganizuotumą

Kokio tipo yra šaldymo kameros?

Nors jie nėra tokie patrauklūs kaip ledų gaminimo aparatas, apie tai šiandien kalbėjome ir neketiname atsisakyti savo pastangų. Skirtingai nuo vertikalių šaldiklių, kurie siūlo keletą variantų, krūtinės šaldiklių korpusas yra paprastesnis. Išskyrus jų pavadinimą – jie taip pat žinomi kaip krūtinės ar krūtinės šaldikliai – jie mažai skiriasi.

Iš esmės tada galime kalbėti apie vieno tipo šaldymo kamerą. Tačiau jų saugojimo lygis yra labai platus. Kadangi jie taip pat yra orientuoti į svetingumo sektorių, nesunku rasti modelių, kurių talpa svyruoja nuo 100 iki 500 litrų (daug platesnė nei kituose šaldymo variantuose).

Ar žinojote, kad nepaisant to, kuo paprastai manoma, pieną ir kiaušinius galima užšaldyti?

Kokia yra sistema šalčio nėra geriausių šaldymo kamerų?

Nesvarbu, ar perkate krūtinės tipo šaldiklį (šiek tiek siauresnį), ar horizontalų, tvirtų matmenų, galite pasidomėti, kas yra tas prietaisas šalčio nėra. Pirmiausia turėtumėte žinoti, kad tai dar vadinama „sauso šalčio sistema“. Su juo šaldymas yra vienalytis ir išvengiama ledo, šalčio, blogo kvapo ar net pelėsių kaupimosi. Apytiksliai:

Privalumas

 • Jis siūlo efektyvesnę užšaldymo sistemą, todėl maistas tarnauja ilgiau ir nepraranda skonio ar savybių
 • Kontroliuodami drėgmės lygį, galite užkirsti kelią šalčiui ant maisto
 • Užšaldymo greitis paprastai yra didesnis nei galimybės su šalnos
 • Reikalauti mažiau viršutinių valymų nei šalčio sistemos
 • Šios sistemos paprastai siūlomos su papildomomis funkcijomis, kurios pagerina šaldiklio higieną ir bendrą veikimą.

Trūkumai

 • Jie gali sumažinti faktinę saugyklos vietą, nes sistema užima jūsų vietą
 • Gedimo atveju remontui reikalingas kvalifikuotas specialistas

Kokių rekomendacijų turėčiau laikytis naudodamas šaldymo kamerą krūtinėje?

Jūs jau perkate vieną geriausių šaldymo kamerų šalčio nėra arba šalnosir, neatsižvelgiant į jo dydį, patartina vadovautis keletu rekomendacijų dėl jo naudojimo. Akivaizdu, kad nepamirškite atidžiai perskaityti perkamo modelio instrukcijų, išskyrus tuos, kuriuos komentuosime toliau, nes kiekvienas įrenginys yra skirtingas:

 • Kai eisite įjungti šaldymo kamerą pigūs ar aukščiausios klasės, kuriuos nusipirkote, nepamirškite, kad pirmiausia reikia palaukti apie 12 valandų. Tai leidžia formuotis prietaiso dujoms ir skysčiams.
 • Jei norite geriau išsaugoti užšaldytą maistą, nepamirškite jų įvesti į modelį gerai uždarytame inde. Tai paaiškinama todėl, kad šaltis šiuose šaldikliuose juos dehidratuoja, o tai neigiamai veikia jų maistines savybes.
 • Kad krūtinės šaldiklio veikimas būtų optimalus, geriau būk sotus. Tai nereiškia, kad turėtumėte jį perkrauti. Pusiausvyroje – Aristotelis diksitas—Yra dorybė.
 • Stenkitės per ilgai nepalikti atvirų šaldymo kameros durelių. Tai leis ne tik taupyti energiją, bet ir padės geriau išsaugoti maistą ir gėrimus.

Šaldiklis

Norint pasiekti geriausių rezultatų, šaldiklis turėtų būti pilnas. Žinoma, „pilnas“ nereikėtų painioti su „perkrauta“. (Šaltinis: Аханов: 91014749 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Norėdami gaminti maistą, jūs jau turite mikrobangų krosneles, kad išsaugotumėte maistą, šaldiklius (ypač jei turite svetingumo verslą). Bet, žinoma, prieš pirkdami turite atsižvelgti į daugelį veiksnių. Taigi jums nereikia „kaupti smegenų“, o jūs …