Kodėl naudojame Cl kosmetiką

Prieš kelis dešimtmečius sistema „Clinique 3 Steps“ pakeitė požiūrį į veido priežiūrą. Praėjo metai, o „Clinique“ kosmetika neprarado populiarumo – šiandien prekės ženklas „Facebook“ tinkle turi daugiau nei 10 milijonų gerbėjų. Kaip Clinique’as pelnė pasitikėjimą? Kodėl tiek daug žmonių naudoja serijos produktus IRApie akis, 3 žingsniai ar dar geriau?

Geriausia „Clinique“ kosmetika

5 priežastys, kodėl naudojame „Clinique“ kosmetiką

1. „Clinique“ kosmetika nejautrina jautrios odos

Prekės ženklas yra pagrįstas ingredientais, kuriuose nėra pripažintų alergenų. Tai labai svarbu odai, linkusiai į alergines reakcijas. Be to, Clinique neprideda kosmetikai kvapai, sukeliantys bėrimus – tai pirmasis 100% be kvapiųjų medžiagų dermatologinis prekės ženklas.


„Clinique“ kosmetikos gamyba skaičiais

Prieš išleidžiant parduoti, kiekvienas produktas 12 kartų yra alergologiškai patikrintas 600 žmonių! Jei per 7200 paraiškų bent kartą pasireiškia alerginė reakcija, tyrėjai bandymus pradeda iš naujo.


2. „Clinique 3 steps“ sistema palengvina kasdienę veido priežiūrą

3 žingsnių odos priežiūros sistema „Clinique“ yra novatoriškos programos, sukurtos bendradarbiaujant su dermatologais. Ką tai duoda moteriai? Kasdienės priežiūros greitis ir lengvumas – pasirenkate odos tipą, o tada pasirenkate 3 produktus, skirtus odai plauti, šveisti ir drėkinti.

Pirmiausia nusiprauskite veidą vienu iš veido muilo, tada nuplaukite veidą „Claryfing Lotion“. Tada tepate dramatiškai skirtingą emulsiją ar gelį. 3 pakopų gydymas trunka 3 minutes. Tai paprasta ir greita bei duoda puikių rezultatų.

3. „3 Steps“ produktai pakeičia papildomą kosmetiką

Galite pasirinkti „Clinique“ kosmetiką, idealiai tinkančią labai sausai ar sausai odai, mišriai odai, mišriai odai sausai ir mišriai odai riebiai odai. Toks „suasmeninimas“ reiškia, kad nereikia pirkti kremo riebiai T zonai ir sausiems skruostams. 3 produktai iš „Clinique 3 Steps“ serijos yra visiškai pakankami kasdienei priežiūrai ir puikiai tinka bet kokioms kelionėms. Be to, jų pakuotė yra tiesiog estetiška.


3 žingsniai vyrams

Taip pat ponai gali pasinaudoti „Clinique“ produktais, pritaikytais tik vyrų odai. Jų ieškokite tarp „Clinique for Man“ produktų.


4. „Clinique“ kosmetika pritaikyta kiekvieno odos tipo poreikiams

Kai odai reikia specialaus priežiūra, „Clinique“ kosmetika yra patikima. Ypač po žiemos ir vasaros, kai odą džiovina saulė, kaitina ar šalta, verta kreiptis į serijos produktus Drėgmės šuolis, kurie greitai drėkina. Dž.Jei turite kitų odos problemų, jas taip pat lengva pastebėti pasiūlė Clinique. Pavyzdžiui, kosmetika paraudimas yra „Redness Solutions“ serijair „Anti-Blemish Solutions“ produktai puikiai tinka riebiai odai, linkusiai į spuogų atsiradimą. Nir mes rekomenduojame netolygią spalvą Clinique Dar geriau.

5. Makiažo kosmetika drėkina odą

Jei jūs darote savo kasdienį makiažą, jūsų makiažo kosmetikos kokybė yra jūsų svarbiausias prioritetas. Kiekvienas paklotas Clinique, Blakstienų tušas yra akių šešėliai oftalmologiškai patikrinti – nėra didesnio jautrinimo pavojaus. Kadangi produktai yra supakuoti su drėkinančiais ingredientais, vienu akmeniu galite nužudyti du paukščius – pasidarykite makiažą, tuo pačiu rūpindamiesi savo oda.

Geriausias „Clinique“ kosmetika – TOP 5

1. Kosmetika iš serijos Clinique Drėgmės šuolis

S.ypač „Extended Thirst Refief“ kremas ir kaukė nakčiai Kaukė nakčiai:

 • gerai drėkina (veikia iki 12 valandų),
 • jų oda neblizga,
 • Cinique kremai Drėgmės šuolis galima naudoti po makiažu.

2. Šviečiantis skystisyi šveitimas „Claryfing“ losjonas

Nįtrauktas į „Clinique 3 Step System Tonic“:

 • jJis yra kelių variantų, todėl galite jį pritaikyti prie riebios, mišrios ir sausos odos poreikių,
 • sumažina riebalų išsiskyrimą, tačiau neišsausina odos,
 • reguliariai naudojant, tai padeda atsikratyti spuogų ir inkštirų.

3. Akių kremas Clinique Viskas apie akis

Talpykloje ikoniškas „Viskas apie akis“ yra kremas, kuris:

 • rauklėja raukšlės ir tamsūs ratilai po akimis,
 • drėkina subtilią akių zoną,
 • sumažina patinimą.

4. Clinique milteliai Maišyta veido pudra ir šepetėlis

Laisvas ptešmuo Clinique su pritvirtintu šepetėliu suteiksir:

 • sumažėjęs porų matomumas,
 • makiažo fiksavimas,
 • natūrali išvaizda.

Clinique triukas

Jei norite nepriekaištingo makiažo, kreiptis masažo technika rekomendavo Clinique. Užpilkite miltelius ant rankos, o kitos rankos pirštų galiukais švelniai užtepkite produktą ant veido bakstelėjimas. Kosmetikos perteklių pašalinkite teptuku.


5. „Clinique Anti-Blemish Solutions Foundation“ fondas

Geriausias Clinique pagrindas iš korekcinis Kovos su dėmėmis serija:

 • tai ypač rekomenduojama žmonėms su problemine oda,
 • išlygina odos atspalvį, suteikdamas matinį paviršių,
 • apsaugo nuo dėmių ir inkštirų,
 • turi formulę be riebalų.

Clinique taip pat sukūrė pigmentinius lašus „BIY Blend It Yourself“ – daugiau apie juos sužinokite čia. Raskite mėgstamiausią „Clinique“ kosmetiką: