Review „Cuisinart CPT160E“ apžvalga

„Cuisinart CPT160E“

„Cuisinart CPT160E“: mūsų įvertinimai dėl lemiamų veiksnių renkantis skrudintuvą

1. Tipas: Įvertinta 9 iš 10

„Cuisinart CPT160E“ tipas gauna labai aukštą įvertinimą, nes šis modelis yra a vertikalus skrudintuvas, kuris yra labiausiai paplitęs skrudintuvo tipas rinkoje, taip pat laikomas praktiškiausiu ir patogiausiu, ypač tiems, kurie nori paruošti pavienės duonos riekelės (bet, kaip pamatysime, ir sumuštiniai).
„Cuisinart CPT160E“
Be to, tarp visų vertikalių skrudintuvų, priklausančių aukštai kainų kategorijai, šis modelis išsiskiria aukšta kokybe dėl puikūs ir ilgalaikiai lydiniai naudojama jai gaminti ir daugybė kitų funkcijų, kurias išsamiai pamatysime tolesniuose punktuose.

2. Dydis: įvertinta 8,5 iš 10

Analizuojant „Cuisinart CPT160E“ matmenis, nuspręsta juos apibūdinančiam veiksniui skirti labai gerą įvertinimą, atsižvelgiant į tai, kad šio skrudintuvo struktūra atrodo gana galiojanti.
„Cuisinart CPT160E“ virimo kameros
Šis prietaisas yra sukalibruotas paruošti iki 2 duonos riekelės vienu metu, o tai reiškia, kad šis modelis netinka, pavyzdžiui, daugiavaikėms šeimoms ar tiems, kurie nori paskrudinti didesnį kiekį duonos vienu metu.
Kalbant apie šio modelio virimo kameras, mūsų plotis yra geras – 3,6 cm, o tai reiškia, kad jose galima sutalpinti plonas ar storesnes duonos riekeles ir net tirštesni maisto produktai, pavyzdžiui, raguoliai, sumuštiniai ar riestainiai. Be to, konstrukcija yra iš šukuoto nerūdijančio plieno, o tai yra didelis pranašumas, dėl kurio skrudintuvas yra tvirtas, patikimas ir ilgalaikis.
Kita vertus, atkreipiame dėmesį į tai, kad trūksta replių, kurias daugeliui patogu įdėti sumuštinius, jau surinktus prietaiso viduje.

3. Funkcijos: Įvertinimas 9 iš 10

„Cuisinart CPT160E“ funkcijų koeficientas taip pat pasiekė beveik maksimalų balą, nes šis modelis suteikia praktiškai visas funkcijas, kurias galima rasti skrudintuve, išskyrus galimybę nustatyti skirtingas dviejų virimo kamerų temperatūras – tai funkcija, kuri tikrovė paprastai priklauso modeliams su 4 kameromis (kurios paprastai nustatomos po dvi).
„Cuisinart CPT160E“ funkcijos
Panagrinėkime visos funkcijos šio skrudintuvo detaliai:

  • Automatinis sustabdymas ir išmetimas: kai bus nustatyta skrudinimo temperatūra, prietaisas automatiškai išmes duonos riekeles ir išsijungs, kai baigsite gaminti
  • Pjūvio centras: šios sistemos dėka duonos riekė visada išdėstyta optimaliai, leidžianti tolygiai paruduoti
  • Atšildymas: dar vadinama atitirpinimo funkcija, tai yra produktų bruožas nuo vidutinio kainų diapazono kilimo. Ši funkcija leidžia į prietaisą įdėti šaldytų duonos riekelių ir atitirpinti per kelias minutes, nesudegus ir neišdžiovinus.
  • Šildymas: greitai pašildyti duonos riekeles ar sumuštinius, jų neskrudinant

„Cuisinart CPT160E“ programos

4. Galia: įvertinta 9 iš 10

Skrudintuvo galia yra svarbi norint užtikrinti, kad griežinėliai būtų ne tik auksiniai ar optimaliai atitirpinti, bet ir kad šią operaciją būtų galima atlikti greitai, tiek dėl laiko priežasčių, tiek siekiant išvengti sausumo dėl per ilgo kepimo. „Cuisinart CPT160E“ įvertina šį faktorių labai gerai, nes gali pasigirti gerove 900 W kuri yra viena iš didžiausių tarp šiuo metu rinkoje esančių produktų, o vertė gali labai greitai paruošti prietaiso viduje įdėtą sumuštinį ar duonos riekeles.
„Cuisinart CPT160E“ parudavimo lygis
Be kita ko, jų yra 6 skirtingi temperatūros lygiai pasirinkti iš norimo skrudinimo laipsnio.

5. Švara: įvertinta 9 iš 10

Balsas, priskirtas „Cuisinart CPT160E“ skrudintuvo valymo koeficientui, taip pat yra puikus, nes jame yra nedidelis trupinių kolektoriaus skyrius nuimamas, kur visi maisto likučiai kurie dažnai prarandami skrudinant duoną.
„Cuisinart CPT160E“ trupinių surinkėjas
Ši savybė labai veikia skrudintuvo naudojimo praktiškumą ir teisingą prietaiso priežiūrą, nes tai leidžia pašalinti šiuos trupinius, kurie kitu atveju liktų įstrigę virimo kamerose, priversdami vartotojus atlikti įvairius manevrus, kad apvirtų ir ištuštintų prietaisą. duonos likučių.
„Cuisinart CPT160E“ trupinių dėklas
Beje, šis trupiniams skirtas skyrius yra gana didelis ir po kiekvieno naudojimo jo nereikia ištuštinti.
Galiausiai drėgną ir muiluotą kempinę galite išvalyti prietaiso išorę.
„Cuisinart CPT160E“ kabelio ritė

Autorinės teisės „Klikkapromo srl“ – draudžiamas bet koks neteisėtas naudojimas