Kukurūzų košės nauda

 

VIenas pagrindinis Šiaurės ir Pietų Amerikos šalių produktas, plačiai naudojamas maisto ingredientams, receptams ir tortilijoms gaminti. Pripažįstama, kad kukurūzai yra turtingi maistingųjų medžiagų ir įvairių rūšių maistinių medžiagų. Tai svarbus vitamino B1, B5, vitamino C, ląstelienos, antioksidantų ir kt. šaltinis. Sumaltuose kukurūzų miltuose išlieka visa kukurūzų maistinė vertė ir jie tampa prieinami žmonėms vartoti. Kukurūzų miltai yra ne tik skanus užkandžių ir kitų receptų komponentas, bet ir naudingi jūsų organizmui. Čia kalbėsime apie kukurūzų miltų naudą.

Užkerta kelią vidurių užkietėjimui ir jį gydo Kukurūzų miltai

Remiantis kukurūzų miltų maistingumo ataskaita, kukurūzuose gausu skaidulų, nėra krakmolo ir riebalų, todėl jie paverčiami angliavandeniais, kuriuos mūsų organizmas lengvai virškina. Daug skaidulų pagreitina virškinamojo trakto peristaltiką, todėl padeda virškinti ir tuštintis. Tai padeda išvengti vidurių užkietėjimo.

Išlaikykite sotumą ir numeskite svorio

Kukurūzų miltuose esantys ypatingi angliavandeniai suteikia sotumo jausmą ir sudegina daug riebalų, nei suvalgote. Tai reiškia, kad nejausite alkio ir tuo tarpu nesijaudinsite dėl svorio. Mitybos mokslų daktarė Janine Higggins sakė, kad angliavandeniai neleidžia kepenims naudoti angliavandenių kaip degalų, o tuo tarpu jie sudegina kūno riebalų daugiau nei suvalgote. Kukurūzų miltų naudą metant svorį ypač mėgsta merginos.

Kovai su vėžiu

Teigiama, kad kukurūzų miltai padeda išvengti vėžio dėl įvairių priešvėžinių veiksnių, pavyzdžiui, magnio, ksantofilo ir kitų. Priešvėžiniai veiksniai gali užkirsti kelią vėžinių ląstelių plitimui. Be to, kukurūzų miltai taip pat gali išlaikyti odą lygią ir užkirsti kelią odos sudirgimams.
Be to, kukurūzų miltai taip pat turi daug privalumų siekiant išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą. Dėl įvairių kukurūzų miltų rūšių ir jų receptų galite mėgautis jų skanumu nesijaudindami, kad priaugsite svorio. Kodėl gi neparagavus skanaus kukurūzų miltų recepto patiems?