Kumpio peilis: kas yra

Kumpio pjaustymo menas tapo ritualu. Tačiau norint puikiai supjaustyti ir išsaugoti visas „Serrano“ ar „Iberian“ kojos savybes, mums reikia gero kumpio peilio. Tai leis mums gauti kuo daugiau naudos iš kūrinio.

Bėgant metams kumpio peiliai vystėsi. Todėl jie pagerino kojos tikslumą ir pjūvį. Šiame straipsnyje įvardinsime svarbiausius aspektus renkantis profesionalų kumpio peilį. Taigi, jūs padidinsite kumpio vartojimo kokybę ir malonumą.

.

Svarbiausias

  • Nėra prasmės pirkti gero kumpio, jei vėliau neturime gero įrankio jam pjaustyti. Todėl norint turėti kuo daugiau kumpio, būtina turėti profesionalų peilį.
  • Norėdami visiškai mėgautis kumpio struktūra ir skoniu, turime atsižvelgti į tam tikrus peilio aspektus. Pavyzdžiui, mums reikalingo dydžio, medžiagų ir lankstumo.
  • Jei norėtume valgyti gerą kumpį, jam nupjauti reikia geriausio kumpio peilio. Jei gerai tuo pasirūpinsime, ši priemonė gali tarnauti visą gyvenimą.

Geriausi kumpio peiliai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Rinkdamiesi kumpio peilį, turime žinoti, kokį naudojimą jam ketiname suteikti. Taip pat norimo peilio rūšis ir biudžetas. Kitame skyriuje siūlome geriausius peilius mėgautis puikiu kumpio pjaustymu.

Geriausias ekonominis kumpio peilis

„Bergner“ prekės ženklas turi 28 centimetrų ilgio nerūdijančio plieno kumpio peilį. Jo svoris yra 180 gramų. Kita vertus, jo plastikinė rankena yra atspari karščiui ir įbrėžimams. Jį be problemų galima plauti indaplovėje.

Jis taip pat turi patrauklų ir funkcionalų dizainą, už ekonomišką kainą ir tinka visų tipų kišenėms.

Geriausias rinkinys kumpio laikiklis

„BlendNature“ prekės ženklas turi puikų kumpio rinkinį. Jį sudaro medinė atrama gabalui, peilis kumpiui ir galandimo plienas (31 cm ilgio) peiliui aštrinti.

Atrama leidžia mums lengviau ir saugiau supjaustyti gabalėlį. Peilis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Be to, atramos montavimas yra gana paprastas. Šis rinkinys yra būtinas norint įgyti visapusišką kumpio pjaustymo meno patirtį.

Vartotojo mėgstamas kumpio peilis prisijungęs

Peilių „Arcos“ prekės ženklas yra vienas pagrindinių rinkoje. Ši įmonė yra žinoma dėl geriausių peilių gaminimo. „Arcos Maitre“ kumpio peilio ilgis yra 27,5 centimetro. Nerūdijančio plieno dizainas pasižymi dideliu našumu ir ilgaamžiškumu.

Kita vertus, jo plastikinės rankenos pasižymi dideliu atsparumu, gera apdaila ir lengva. Todėl jis puikiai tinka kasdieniam naudojimui namuose. Be jokios abejonės, tai yra gera priemonė, patvirtinta įvairių teigiamų nuomonių prisijungęs.

Geriausias kumpio peilis pagal kokybę-kainą

„3 Claveles“ kumpio peilis turi korinį dizainą su siauresniais ir lankstesniais ašmenimis. Jis yra 29 cm ilgio ir pagamintas iš nerūdijančio plieno. Jo POM (atsparaus plastiko) rankena leidžia patogiai ir lengvai pjaustyti kumpį.

Neabejotinai šis kumpio peilis iš „3 claveles“ prekės ženklo, kuris yra puikus peilių gamintojas, pasižymi puikia kokybe už konkurencingą kainą.

Geriausias aukštos klasės kumpio peilis

Šis profesionalus „Arcos“ prekės ženklo kumpio peilis yra vienas iš geriausiai parduodamų „Amazon“. Produkto kokybė yra labai gera, nes jam taikoma 10 metų gamintojo garantija.

Jo ilgis yra 27,5 centimetrai, jis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Briauna yra lygi ir leidžia supjaustyti labai plonas „Serrano“ kumpio riekeles. Be to, jis turi juodą plastikinę rankeną, atsparią aukštai temperatūrai. Šio peilio kaina yra panaši į ankstesnių, tačiau jis yra aukščiausios kokybės.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kumpio peilius

Kumpio peilio pasirinkimas gali atrodyti lengva užduotis. Tačiau jei norime gerai nusipirkti, turime žinoti skirtingus aspektus. Taigi, mes sėkmingai įsigysime.

Kumpio pjaustymo menas tapo ritualu. (Šaltinis: „Mingorance“: 126862056 / 123rf.com)

Kam skirtas kumpio peilis?

Virtuvėje mes tikrai turime skirtingų tipų peilius su skirtingomis funkcijomis. Tačiau jei turime kumpį, svarbu turėti profesionalų kumpio peilį.

Skirtingai nuo kitų peilių modelių, kumpio peilis leidžia mums atlikti smulkius ir subtilius pjūvius. Be to, negėdingai panaudoti jėgą. Tai reiškia, kad tai leidžia mums gauti ilgus ir labai plonus gabalėlius, pagerinant kūrinių našumą. Todėl šis peilio tipas yra būtinas įrankis visose virtuvėse, kuriose yra kumpio.

Kokių rūšių kumpio peiliai yra?

Yra įvairių profesionalių kumpio peilių modelių. Visada atsižvelgiant į poreikius ir naudojimą, kurį ketiname suteikti. Apskritai ilgas ir plonas kumpio peilis leidžia smulkiau ir tiksliau supjaustyti kumpį. Tačiau tai yra tipai, kurie egzistuoja:
Kumpio peilio tipas Charakteristikos
Be alveolių Jie yra labiausiai paplitusi kumpio peilio rūšis. Nupjautas kumpis pašalinamas rankomis arba žnyplėmis.
Su alveolėmis Jie praktiškesni. Įpjovos (siaura ir negili anga) leidžia supjaustytą kumpį pjaustymo metu nelipti prie peilio.
Patarimas apvalus Saugiau ir lygiai taip pat efektyvu.
Patarimas aštrus Tai yra įprastas ir tradicinis modelis.

Kaip jūs naudojate kumpio peilį?

Kumpio peilis leidžia mums atlikti vieną judesį, pasiekti ilgus ir švarius pjūvius. Tačiau norint tinkamai naudoti šį produktą, svarbu laikytis kai kurių rekomendacijų.

Kumpių pjovimo ekspertai rekomenduoja ranką padėti kuo arčiau kumpio kanopos. Pritvirtinę, turite supjaustyti skilteles link savęs. Iš pradžių tai gali pasirodyti šiek tiek nepatogu, tačiau prie to priprantama.

Pjovimo judesiai turi būti lėti ir sklandūs. Jūs turite padaryti maždaug 4 ar 5 centimetrų griežinėliais. Kita vertus, atidarytas kumpis turi būti sunaudotas ne ilgiau kaip per pusantro mėnesio. Priešingu atveju jis bus labai išgydytas.

Kaip galąsti kumpio peilį?

Būtina pagaląsti kumpio peilį, kad jis būtų paruoštas, kai tik norime jį naudoti. Tai leis mums su mažomis pastangomis supjaustyti kumpį, tiek serano, tiek Iberijos. Kalbant apie jo galandimą, tai galima padaryti dviem būdais:

  • Chiara yra tam tikras cilindro formos peilis / juostelė, pagaminta iš plieno. Tai leidžia galąsti peilį, kai jis eina per grubų ašmenį. Šis galandimo būdas yra greitas ir efektyvus. Jį naudoja dauguma vartotojų.
  • Specialus galandimo akmuo turi du veidus. Pirmasis skirtas galandimui, kitas – peilio kraštui formuoti. Ši parinktis yra sunkesnė, nes jūs turite palikti ją mirkyti 2 valandas. Mineralą turite praleisti skustuvo krašto kryptimi. Tada nuvalykite, kai baigsite naudoti.

Dažnai galandami kumpio peiliai palaipsniui neteks pločio.

Nėra prasmės pirkti gero kumpio, jei vėliau neturime gero įrankio jam pjaustyti. (Šaltinis: Louilarpprasert: 74440762 / 123rf.com)

Kaip valyti kumpio peilį?

Kumpio peilį svarbu nuvalyti, kai jį panaudosime. Visi modeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Be to, jo paprastas dizainas leidžia mums jį lengvai ir greitai nuplauti.

Plaunant peilį patartina, kad jame nebūtų tarpų. Šiukšlės gali patekti tarp tarpų ir apsunkinti valymą. Tai yra, mes turime pasirinkti tokį dizainą, kurį būtų lengva valyti ir kurį būtų lengva valdyti.

Norėdami jį išvalyti, turime jį praleisti per karštą muiluotą vandenį. Tada nusausinkite popieriumi.

Pirkimo kriterijai

Pasirinkti profesionalų kumpio peilį atrodo greita ir lengva užduotis. Tačiau turime atsižvelgti į tam tikrus kriterijus. Čia mes jums parodysime!

Dydis

Svarbu atsižvelgti į peilio ašmenų matmenis. Patartina tai, kad lapo ilgis yra nuo 24 iki 32 centimetrų (ir 2 arba 3 cm pločio). Tai yra, trumpų kumpio peilių vidutinis ašmenys bus 24 ir 26 cm. Vietoj to, ilgis bus 28 ir 32 cm. Atsižvelgdami į gabalą, kurį ketiname laminuoti, mes pasirinksime vieną ar kitą dydį.

Norėdami visiškai mėgautis kumpio struktūra ir skoniu, turime atsižvelgti į tam tikrus peilio aspektus. (Šaltinis: Jeerapatmaitree: 45014924 / 123rf.com)

Priedai

Kai kurie peiliai yra su apvalkalu. Tai leidžia juos saugiai laikyti iki kito naudojimo. Taigi, be bakterijų ir mikrobų dauginimosi, išvengiame bet kokio tipo nelaimingų atsitikimų. Dangtis taip pat apsaugo peilį nuo trinties, kai jis trinasi į kitus stalo įrankius.

Kitas įprastas aksesuaras, palengvinantis užduotį, yra kumpio laikiklis. Tai suteiks mums stabilumo ir galėsime pjauti patogiai ir saugiai.

Medžiagos

Svarbu žinoti medžiagas, iš kurių gaminamas kumpio peilis. Būtent nuo to priklausys jo ilgaamžiškumas. Dauguma šių peilių yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, nes jis atsparus skysčiams.

Vieno gabalo kumpio peiliai suteikia didelį stabilumą ir tvirtumą pjaunant. Todėl pjovimo kokybė bus aukštesnė.

Mango

Rankena gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ar plastikas. Svarbu pasirinkti aukštai temperatūrai ir plovikliams atsparų sukibimą.

Plieniniai yra labiausiai patartini rankenai, nes jie suteikia didesnį patvarumą. Apibendrinant reikia pasakyti, kad mums reikia stipraus ir ergonomiško sukibimo. Taip pat lengvas ir patogus naudoti, kad prisitaikytų prie mūsų rankos.

Jei norėtume valgyti gerą kumpį, jam nupjauti reikia geriausio kumpio peilio. (Šaltinis: Louilarpprasert: 74440717 / 123rf.com)

Lankstumas

Kažkas svarbaus perkant kumpio peilį yra lankstumas. Kuo ilgiau gydoma, tuo mažesnis elastingumas turėtų būti mūsų kumpio peilis.

Todėl, jei peilis yra standus, tai neleis mums atlikti smulkių ir tikslių pjūvių. Dėl to mes mažiau pasinaudosime kūriniu. Tai taip pat nebus patogu naudoti. Jei kumpis labai išgydomas, ekspertai pataria pusiau lankstų indą.

Tęsti

Daugelyje šalių, daugiausia Ispanijoje, kulinarinis kumpio pjaustymo menas yra profesija. Kaip mes ištyrėme visame straipsnyje, geras kumpio peilis yra svarbus norint kuo geriau išnaudoti produktą.

Mes padėjome jums išsirinkti geriausią kumpio peilį. Jūs jau turite kumpį, o dabar jums tiesiog reikia jį supjaustyti, mėgaukitės! Tu to nusipelnei!.

(Paveikslėlio šaltinis: …

Parašykite komentarą