Kuris iš jų yra geriausias? – Woof Whis

Nesvarbu, kokį naminį gyvūną turite, jūs tikriausiai imatės tam tikrų veiksmų, kad užtikrintumėte jų sveikatą, gerovę ir bendrą laimę, nesvarbu, ar tai reiškia, kad duosite jiems gerą maistą ir patogų būstą, ar įsitikinsite, kad jų natūralūs plėšrūnai žino, kad šis konkretus egzempliorius yra išjungtas. -apribojimai. Mes retai tikimės daug mainų, išsaugome jų lojalumą ir meilumą; daugeliu atvejų net tai yra daugiau, nei iš tikrųjų norime iš savo augintinių; Pavyzdžiui, žuvys retai atsilygina mūsų meile, nepaisant to, kad yra gana dažnas naminis augintinis.

Nepaisant nereaguojančio naminio augintinio svarbos, natūralu, kad turėtume būti kur kas labiau suinteresuoti augintiniu, kuris galėtų suprasti ir grąžinti mūsų meilę. Dauguma tokių naminių gyvūnėlių yra vienokie ar kitokie žinduoliai, ir daugelio rūšių pastebėta abipusė emocija, tačiau tik keletas yra tokio dydžio ir temperamento, kuriuos realiai galima laikyti naminiais augintiniais.

Iš šios siauros gyvūnų karalystės skiltelės, be abejonės, daugiausia dėmesio ir meilumo sulaukianti rūšis yra šuo. Įvairių formų ir dydžių šunys visame pasaulyje laikomi naminiais gyvūnėliais, o žmonės sukūrė įspūdingai didelę naminių gyvūnėlių priežiūros pramonę, kurios pagrindinis dėmesys buvo skiriamas mūsų mėgstamų kačių priežiūrai ir malonumui. Šunys iš esmės supranta, kokie atsidavę esame jiems, ir grąžina savo jausmus taip, kad atitiktų mūsų pačių emocinį makiažą, kad tiriant šunų elgesį galima gauti daugybę psichologinių principų.

Kai mums kažkas taip rūpi, ilgiai, iki kurių eisime, tampa tikrai įkvepiantys; anksčiau paminėta naminių gyvūnėlių priežiūros pramonė pagamino dešimtis kiekvieno produkto veislių, kurių galbūt norėtųsi jų šuo, pradedant patalyne, baigiant drabužiais ir baigiant žaislais. Daugelis įvairių rūšių šunų buvo apmokyti kaip darbiniai šunys, turintys tam tikrą užduotį ar profesiją; šie šunys mėgaujasi vis didesniu žmonių profesinės aprangos ir gyvūnų aprangos kryžminimo ir pritaikymo skaičiumi.

Žinoma, ne viskas, kad šunys būtų mieli ir patogūs; joks protingas augintinio savininkas neprekiaus nė vieno iš tų, kurie žinojo, kad jų augintinis yra sveikas. Taip pat buvo neįtikėtinų pokyčių, nes sveikas naminių gyvūnėlių maistas nuolat auga mokslo ir pramonės srityje. Kai kurios pažangiausios maisto ruošimo technologijos nėra skirtos žmonių maitinimui, bet užtikrinama, kad naminių gyvūnėlių ėdalas, kuriame dauguma konservantų negali būti naudojami bijojant pakenkti gyvūnui, išliktų stabilus bent jau tol, kol žmogaus mityba.

Niekas gyvenime nėra tobulas, ir net geriausios pastangos apsaugoti savo augintinį kartais netenka. Su tuo pačiu nesavanaudišku prisirišimu, kuris visų pirma leido turėti naminį gyvūną, mes išradome veterinarijos praktiką, kuri nuo to laiko išaugo į milžinišką pramonę ir daugeliu atžvilgių atspindi žmonių pasaulio medicinos pramonę. – yra bendrosios praktikos gydytojų, vaistininkų, chirurgų ir kitų specialistų, skirtų tik gyvūnams, jų mokymo ir atestavimo procesai yra ne mažiau reiklūs nei tie, kurie kasdien dirba su žmonėmis.

Atsižvelgdami į didžiulį pramonės, sukurtos išlaikyti ir atkurti jų sveikatą, dydį, jūs galite atspėti, kad šunys gali patekti į nemenką bėdą, ir jūs būsite teisūs. Kiekvienas sąžiningas šuns savininkas labai gerai žino apie daugybę sužalojimų ir ligų, galinčių ištikti jų šunų palydovą, ir greičiausiai ėmėsi priemonių jų išvengti. Akivaizdžiausias to pavyzdys yra vakcinacija, kuri dabar daugelyje šalių yra teisiškai įpareigota ir dėl šuns sveikatos, ir dėl šeimininko saugumo. Daugelis šunų bus imunizuoti nuo dešimčių ligų, kurių nėra įrodymų, vien todėl, kad šunų šeimininkai teisingai bijo savo augintinio sveikatos.

Kai naminių gyvūnėlių savininkai taip apsaugo savo kailinius draugus nuo netyčinės žalos ar visiškai natūralių nelaimingų atsitikimų, galima įsivaizduoti, kad šuns savininkas bus dar mažiau kompromituojantis prieš tuos, kurie bando tyčia pakenkti šuniui. Nuostabu, kad buvo nustatyta, kad šunys taip pat gali pajusti šį apsaugą ir pastebėta, kad jie reaguoja natūra atėję savo šeimininkui, kai užpuola žmogų.

Geras šuns savininkas tikriausiai yra pasirengęs rizikingai pasimatuoti su šunį puolančiu asmeniu, tačiau kenksmingų asmenų yra daugiau nei žvilgsnis. Šunys yra šilto kraujo žinduoliai, todėl jie yra ideali aplinka daugeliui kenkėjų, kurie minta tik tokių organizmų krauju. Labiausiai pastebimi šie parazitai yra erkės ir blusos, o viso pasaulio šunų savininkai žino, kad ieško bet kurio, kuris pradeda judėti su savo šunimis. Ankstyvas tokio užkrėtimo pastebėjimas gali būti svarbiausias ir efektyviausias žingsnis, kurį galima žengti gydant bet kurią parazitų rūšį.

Kaip minėta, yra milžiniška rinka beveik viskam, kas su gyvūnais susijusi, ką tik galima įsivaizduoti, o pasaulinės naminių gyvūnėlių rinkos varomoji jėga kartu su mūsų pasiryžimu įsitikinti, kad niekas nepakenkia mūsų šunims, įsitikino, kad yra daugybė įrankių ir būdai, kaip atsikratyti jūsų šuns nuo erkių, blusų ir kitų nepageidaujamų svečių, kurie atsigavo jo kailyje.

Iš visų kenkėjų kontrolės metodų, kuriuos gali naudoti užkrėsto šuns šeimininkas, vietinis erkių žudikas dažnai yra paprasčiausias ir efektyviausias variantas – paprasčiausiai tepkite jį ant savo šuns kitos vonios metu, o įvairūs parazitai netrukus turėtų pradėti nykti. Pagrindinė kenkėjų kontrolės agento problema yra ta, kad tai yra gana trumpa pertrauka, trunkanti tik tol, kol jūsų augintinis kitas sušlaps ar įsisuks į drėgmę; po to vėl prie piešimo lentos.

Tai natūraliai paskatino veterinarijos farmacijos pramonę naudoti vandeniui atsparią klaidas atbaidančią formulę, kuri išliks jūsų šuniui maudantis, maudantis ar tiesiog riedant. Šunys nuolat trinasi ar rieda ant daiktų, todėl norint turėti ilgalaikį apsaugą nuo visų rūšių parazitų, būtina turėti prie jų prilipusį produktą. Du sėkmingiausi produktai šioje srityje yra „Frontline“ ir „Advantix“, kurie abu yra aktualūs erkių naikintuvai, parduodami kaip atsparūs vandeniui nuo visiško panirimo ir galintys užmušti ar išvaryti didžiąją dalį jūsų šuns nekviestų svečių.

Pasirinkimas tarp dviejų gerų variantų dažnai gali būti painesnis nei geriausio blogo pasirinkimo pasirinkimas. Kalbant apie jūsų augintinio sveikatą, kaip sužinoti, kuris iš šių dviejų yra tinkamiausias jūsų keturkojui draugui?

Suskaidymas

Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, ar jis užkerta kelią parazitinėms infekcijoms, ar ne, ir jei taip, kokiu mastu. Kenkėjų prevencijos produktas, neatitinkantis šių kriterijų, vargu ar nusipelno šio pavadinimo. Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra procedūrų skaičius, produkto kaina ir tai, kiek laiko gydymas išlieka veiksmingas; į visus šiuos dalykus svarbu atsižvelgti renkantis kenkėjų kontrolės produktą, tačiau jiems neturėtų būti leidžiama užgožti produkto veiksmingumo nuo parazitų svarbos.

K9 Advantix II blusų, erkių ir uodų prevencija

Advantix yra vietinis kenkėjų žudikas ir prevencijos agentas, galintis užmušti platų parazitinių vabzdžių spektrą jūsų šuns kailyje ir taip pat jų atstoti; jis yra įvairių stiprumų, priklausomai nuo šuns amžiaus ir svorio, ir veterinarijos gydytojai rekomenduoja jį naudoti kaip gerą vidutinio dažnio sprendimą daugybei užkrėtimų. Be dviejų dažniausiai pasitaikančių užkrėtimų – blusų ir erkių, ši formulė skirta atbaidyti uodus, utėles ir kandančias muses; kartu su šių vabzdžių suaugusių formų nužudymu ar atbaidymu, jis taip pat paralyžiuos kiaušinius, užkirsdamas kelią pasikartojimui.

Viena šio produkto pakuotė kainuoja šiek tiek daugiau nei 50 dolerių ir joje yra šešios dozės, kurių kiekviena galioja maždaug keturias savaites; Apskaičiuota, kad formulė pateikiama tik mėnesinėmis dozėmis ir neturėtų būti naudojama dažniau. Net ir po maudynių ar maudynių jis vertinamas kaip nepralaidus vandeniui, todėl nesijaudinkite, jei jūsų šuo sušlaps – vis tiek nereikia pakartotinai išpurkšti jų klaidų purškalo, kai jie išdžiūsta.

Gydymas Advantix sunaikina daugumą kenkėjų sąlytyje ir gali išplisti po visą šunį net per 12 valandų nuo jo panaudojimo; Kadangi tai yra vietinis agentas, o ne absorbuojamas į šuns kūną, nereikia, kad vabzdžiai įgeltų šunį, kad produktas įsigaliotų, sumažindamas jūsų šuns užkrečiamųjų ligų riziką ir jūsų augintinio įkandimų skaičių. teks ištverti. Kai kurie vabzdžiai, kuriais šis produktas skirtas kiaušinėliams, deda kiaušinius ant šeimininko, todėl visiškas užkrėtimas turėtų užtrukti net 30 dienų; šis procesas gali paspartėti kruopščiai iššukuojant ar nuplaunant šunį su juo nenaudojamu padargu prieš gydymą.

Šio produkto veikliosios medžiagos yra imidaklopridas, permetrinas ir piriproksifenas. Tiek šunims, tiek katėms galima pakuoti po dvi, keturias ar šešias iš anksto išmatuotas dozes, diferencijuojamas pagal augintinio dydį, amžių ir svorį. Gamintojo teigimu, netinkamą gyvūną naudoti netinkamą produktą gali būti mirtina; gamintojas griežtai perspėja vengti naudoti šį produktą gyvūnams, kurie neatitinka visų pakuotėje nurodytų parametrų, ir visų pirma nekeisti šuns mišinio į kačių vaistus ar atvirkščiai.

Kiti gamintojo įspėjimai apima būtinybę laikyti produktą nuo šuns akių, nosies ir burnos ir prieš naudojant šį produktą reikia pasitarti su veterinaru. Nors tai nėra vaistas ir greičiausiai nereikės recepto, vis tiek jame yra potencialiai kenksmingų cheminių medžiagų, todėl labai rekomenduojama ir profesionaliai rekomenduoti, ir sveikai elgtis atsargiai.

Ši konkreti Advantix veislė skirta naudoti tik šunims, sveriantiems nuo 11 iki 20 svarų, ir neturėtų būti taikoma šuniukams, jaunesniems nei septynių savaičių; kitos „Advantix“ pakuotės yra panašiai ir aiškiai pažymėtos pagal amžiaus ir svorio grupes, kurioms jos yra skirtos, nurodymų, kurių reikia griežtai laikytis, kad būtų užtikrintas saugomo augintinio saugumas, rinkinys.

Verta paminėti, kad šis produktas yra žalingas tiek naminiams gyvūnėliams, tiek žmonėms, nurijus, įkvėpus ar patekus į akis, todėl reikia imtis priemonių, kad jis būtų vaikams nepasiekiamas ir būtų išvengta tokio pobūdžio nelaimių. Jei atsitiktų bet kuris iš šių dalykų, nedelsdami susisiekite su nuodų kontrole.

PASIŪLYMAI

  • Reguliuojama dozė
  • Galima tiek šunims, tiek katėms
  • Gydytų kenkėjų platus asortimentas
  • Trunka iki keturių savaičių
  • Supakuota patogiomis mėnesio dozėmis

MINUSAI

  • Griežtos gydomų šunų dydžio ir amžiaus gairės
  • Gali būti kenksmingas, jei naudojamas ne pagal rekomendacijas

Aukso blusų ir erkių gydymas

Aukso blusų ir erkių gydymas

„Frontline“ yra dar vienas aktualus blusų žudikas, tepamas tiesiai ant šuns odos ir leidžiamas …