Mes peržiūrime! Histoires de Parf

Nors ne visi gali ištarti prancūzišką prekės ženklą „Histoires de Parfums“, verta atidžiau pažvelgti į patiekiamus kvapus. Naujųjų metų kvepalų apžvalgoje pirmauja pačiulių kvapas „Patchouli Noir“. Kas yra nišiniai kvepalai su vyraujančiu gėlių akcentu?

„Histoires de Parfums“ arba kvepalų istorijos

Neįprasti buteliai, kuriuose nurodomi seni, sunkūs buteliai, juodas dangtelis ir didelis užrašas „Histoires de Parfums“, yra firmos nišą apibūdinantys ženklai. Nuoroda į senas parfumerijos tradicijas yra neginčijama, nors prekės ženklas buvo įkurtas Prancūzijoje 2000 m. Jos kūrėjas yra garsioji nosis – Géraldas Ghislainas. Apie save jis sako esąs epikūras, godžiai besiremiantis gyvenimu. Daugybė jo kelionių įkvėpė kurti kvepalus.

Kuo „Histoires de Parfums“ nišiniai kvapai skiriasi nuo kitų? Jie kvepia labai kokybiškai, tačiau turi ir paslapčių. Prancūzijos prekės ženklas pasakoja apie kvapus, kurie slepia rašytojų (pvz., George’o Sando), operos divų ar siurrealistinių tapytojų prisiminimus. Kai kurie kvapai iš gamtos – žolelės ir augalija. Tai apima vienalyčius kvepalus „Patchouli Noir“. Nors nišinis prekės ženklas nereklamuoja savo kvepalų, jie yra gerai žinomi originalių kvapų mėgėjams.


„Patchouli Noir“ kvapų natos

  • Viršutinės natos: pačiulis, kalendra ir kardamonas
  • Širdies natos: pačiulis, gėlių puokštė ir kadagio uogos
  • Pagrindinės natos: pačiulis, muskusas, vetiverija, putplastis, oda ir vanilė

Patchouli Noir unisex kvepalai – savybės

Kvepalų pobūdis: aromatingame, šiltame ir aitriame aromate vyrauja tamsūs pačiuliai. Augalinis kvepalų ingredientas yra iš Pietryčių Azijos. Nors pačiulių aliejus yra beveik 1/3 visų kvepalų, ne visi mėgsta šį specifinį kvapą.

Kuo kvepia pačiulis? Žemė, tamsa ar rūsys. Štai kodėl ingredientas dažnai randamas fougere kompozicijose ar tamsiuose kvepaluose. „Patchouli Noir“ atveju pačiulių aliejus meistriškai derinamas su oda ir ją sustiprinančiais gėlių aromatais. Jis maloniai vystosi ant odos, išryškindamas naujas pačiulių dalis.

Kada: kvepalai su pačiuliu yra tinkami apšilimui, o sunkesnis aromatas puikiai tiks rudens ir žiemos auroje.

Kvepalų patvarumas: iki 12 valandų ir net ilgiau.

„Tagomago“ redakcijos nuomonės apie „Patchouli Noir“ kvepalus

Prancūziškus kvepalus iš viršutinės lentynos atnešė Marianna, meiliai žinoma kaip Marija. Privačiai, šiuolaikinis šamanas, įsimylėjęs knygas, vaistažolių mišinius ir augalinį maistą. Ką jis daro iš Patchouli Noir?

„Patchouli Noir“ kvapų apžvalgaBet kai juos pajutau, buvau labai nustebinta … ir apsvaigusi. Tuo pačiu metu jie sukėlė manyje kažką panašaus į tiesioginę meilę, sumaišytą su didžiuliu rezerviniu baseinu. Pirmąsias dienas gana slapta ir apsvaigęs pykdavau juos, uostydavau riešą. Bijojau, kad užuosiu seną damą – jos atrodė panašios į ponią Walewską … Maniau, kad visa gėlių puokštė, kuri buvo įdėta į mano širdį, viską sugadino. Per daug pakilo? Bet kokia frezija?

Tai nėra žinoma – prekės ženklas tai slepia. Bet šie kvepalai man greitai tapo priklausomi, ir aš mėgstu juos įkvėpti. Jie puikiai tinka rudenį ir žiemą, šilti, aštrūs, saldūs ir sunkūs. Tikriausiai tiktų moteris su raudona vakarine suknele. Be abejo, tai yra neabejotinas kvapas, ir, mano nuomone, kompozicija yra išskirtinai pilna. Ką tai reiškia!

Jei kam buvo sunku įsivaizduoti, kaip kvepia „Patchouli Noir“ kompozicija, Marianna ją apibūdino labai ryškiai 🙂 Ir kaip Daria suvokia šį kvapą?

Nišiniai kvepalai yra rezervuoti nišai pagal pavadinimą. Šis kvapas mane šiek tiek gąsdina – jis yra svaiginantis, sunkus, turintis panašią galią kaip „Jungle Elephant Kenzo“ atidarymo natos. Nemanau, kad išdrįsčiau juo naudotis … Man tai tiesiog ne kompozicija. Ir tikrai išsiskiria iš minios gerais ingredientais ir suvokimu.

Kvepalai „Patchouli Noir“ turi didelę šeimą. Jei jus domina prancūziški kvepalai, atkreipkite dėmesį į kitus „Histoires de Parfums“ pasiūlymus.