Kuris televizorius už gerą kainą

Paskutinis aktualizavimas:

Iki pirmosios žvaigždės dar liko kelios akimirkos – tai paskutinis visų pasiruošimų kvietimas. Jei planuojate atostogų sezoną praleisti su savo artimaisiais prie televizoriaus, turėtumėte pagalvoti apie televizoriaus pakeitimą – geriausia, kad jis būtų patrauklus. Paskutinę minutę rekomenduojame įsitikinti, kad galite lengvai rasti platų platinimą.

Mano pasirinkimas atitiko populiarius modelius, kuriuos lengvai galima įsigyti stacionariose ir internetinėse parduotuvėse. Tie, kurie iš tikrųjų gali patekti į jūsų namus bet kurią dieną.

Sąraše yra 55 ir 58 colių modeliai dėl didžiausio populiarumo – būtent tokių dydžių dažniausiai ieškoma. Žmonėms, perjungiantiems nuo 32 ar 40 colių, 55 colių ekranas tikrai bus didelis televizorius. Žinoma, rinkoje yra 65 colių ir didesnių ekranų. Apie didžiausius televizorius galite skaityti atskiroje medžiagoje.

Penki vienodo dydžio geriausi televizoriai ir visiškai skirtingos kainos

Kad jums būtų lengviau pasirinkti, aš sukūriau tik penkis panašių matmenų, tačiau nepaprastai įvairius modelius. Kainų skirtumas taip pat reikšmingas – pigiausias modelis kainuoja 1999 -, o brangiausias – 5 499 -. Taip yra dėl papildomų funkcijų, geresnių vaizdo parametrų ar visiškai kitokios ekrano technologijos.

Vis dėlto yra tikra, kad liksite patenkinti pasirinkę vieną iš šių televizorių, tinkamai suderindami jį su savo lūkesčiais ir biudžetu. Praleisite ne tik atostogas, bet ir kitus mėnesius ar iš tikrųjų metus naudodamiesi gražiu, šiuolaikišku televizoriumi.

Linkiu, žinoma, kad naujo ekrano džiaugsmas tebuvo papildymas. Tegul tai, kas yra televizoriuje, neužgožia mūsų kasdienybės ir laiko, praleisto su artimaisiais.

Tuo tarpu patikrinkite, kuriuos televizorius verta pirkti.

taip pat patikrinkite

JVC LT-58VA8000

„Turkish Vestel“ naudoja žymiausių japonų prekės ženklų „JVC“, „Toshiba“, „Hitachi“ licencijas. Tuo pačiu metu jis gamina pigius televizorius su puikiu dizainu ir gera funkcionalumu. Tai pasakytina ir apie VA8000.

Tai 58 colių televizorius su VA matrica, subtiliu rėmeliu ir dailia koja. Ekranas taip pat palaiko „Dolby Vision“, nors ryškumas čia būdingas šiai televizorių lentynai ir neviršija 350 nitų. Svarbu tai, kad VA8000 turi „Android TV“ sistemą su atnaujinimo garantija trejus metus iš eilės.

Taigi tai yra pigus televizorius, tačiau su daugybe galimybių. Jei neskirsite ypatingo dėmesio vaizdo kokybei ir judėjimo sklandumui, nenusivilsite ir įrangos visiškai pakaks.

JVC LT-58VA8000, žiniasklaidos ekspertas

„Philips 58PUS8535“

2021 m. „Philips“ jie sugalvojo reklamuoti ne tik geriausius televizorius, bet ir sukurti labai pagrįstą vidutinės klasės modelį. Be to, jie aprengė jį stipria rinkodara, vartodami frazę „The One“ – šį šūkį turėjo sekti puikios daugialypės terpės galimybės, tvirtas apdirbimas ir geri vaizdo parametrai. „One / The Performance“ serija iš tiesų tapo hitu. 2021 m. Jis šiek tiek atsigaivino ir yra „PUS8535“ modelis.

Tai vis dar televizorius su VA 60Hz matrica, bet su P5 vaizdo procesoriumi, kuris iš tikrųjų duoda gerų rezultatų tiek sklandaus judėjimo, vaizdo ryškumo, tiek turinio padidinimo prasme.

Televizorius palaiko visus HDR formatus – HDR10, HDR10 +, „Dolby Vision“. Buvo palaikomas net „Dolby Atmos“ garsas ir „DTS Play-Fi“ daugiabučio garso sistema. „Android TV 9.0“ yra atsakinga už daugialypę terpę. Metaliniai korpuso elementai ir bendra estetika, taip pat „Ambilight“ technologija suteikia skonio visai konstrukcijai. „Ambilight“ dėka mums susidaro įspūdis, kad ekranas yra didesnis ir atmosfera kambaryje kuriama dinamiškai.

„Philips 58PUS8535“, „Media Expert“

„Samsung 55Q80T“

„Samsung“ televizorių pasiūla yra plati ir joje sunku rasti silpnųjų vietų, nors stebina tokie gaminiai kaip „Q60T“, kur, nepaisant QLED matricos naudojimo, mes turime tik 60 Hz gaivą. Palyginus, pasirinkimas atitiko labai tvirtą modelį, kuris yra Q80T. Šis televizorius praėjus keliems mėnesiams po premjeros jau yra gerai įkainotas ir siūlo daug savo kaina.

Visų pirma, tai yra televizorius su kelių zonų apšvietimu, kurio dėka turime tikrai net juodaodžius, gerą kontrastą ir didelį ryškumą tiek su standartiniu turiniu, tiek su HDR.

„Samsung Q80T“ taip pat yra aprūpintas HDMI 2.1 ir, kartu su mažu įvesties atsilikimu ir „Motion Plus Game“ režimu (kuris yra žaidimo skystis), tai puikus pasiūlymas žaidėjams. Visumą vainikuoja greita, stabili ir pilna „Tizen“ sistema.

„Samsung 55Q80T“ medijos eksperte

„Sony 55XH90“

Tiesioginis „Samsung Q80T“ varžovas. Tai be galo įdomu, nes „Sony“ savo televizoriuose dažnai būna daug brangesnė nei konkurentų, todėl, deja, daugelis šio Japonijos gamintojo modelių tampa ne tokie patrauklūs.

„XH90“ serija pakeičia beveik trejus metus rinkoje buvusią „XF90“ seriją. Jei šis žingsnis pasikartos, „XH90“ turi galimybę tapti dar didesniu smūgiu 2021 m.

HDMI 2.1 palaikymas, „Dolby Vision“ palaikymas, estetinė forma ir „Android TV“ yra stiprioji šio televizoriaus pusė. Tai tvirta įranga, kuri tikrai nenuvils pirkėjo.

„Sony 55XH90“ medijos eksperte

„Sony XH90“

„LG 55OLED CX“

Vyšnia mūsų sąraše yra „LG OLED CX“, etaloninis ekologiškų technologijų televizorius. Rinkoje yra daug brangesnių modelių, kartais įdomesnių, taip pat kai kuriais atžvilgiais geresnių. Tačiau „OLED CX“ yra visas ekranas.

Tai puikus spalvų atkūrimo, nuostabių juodaodžių ir plono dizaino televizorius. Funkcinė „webOS“ yra atsakinga už daugialypę terpę, taip pat yra sprendimų žaidėjams. Tai pasirinkimas, kurį pagirsite patys. Tačiau verta racionaliai pagalvoti, ar šios detalės ir galimybės yra vertos papildomo mokesčio už kitus televizorius.

„LG 55OLEDCX“ žiniasklaidos eksperte

Svarbiausia informacija lentelės forma:

Modelis JVC LT-58VA8000 „Philips 58PUS8535“ „Samsung 55Q80T“ „Sony 55XH90“ LG 55OLEDCX
„Smart TV“ sistema „Android TV“ „Android TV“ Tizenas „Android TV“ „WebOS“
Atitinkamos funkcijos pagrindinis ekranas mažiau reikliems „Ambilight“ HDMI 2.1, „Motion Plus“ žaidimas HDMI 2.1 OLED, HDMI 2.1
kaina 1999 zlotai 2999 – 3899 zlotai 3999 zlotų 5499 zlotai
pasiūlymas nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda nuoroda

Ar planuojate įsigyti televizorių prieš Kalėdas? Jei taip, praneškite mums pasirinktą modelį.