Malimo malūnų reitingas – aš

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Šlifuoklių sąrašas – kokią trintuvą pirkti 2021–2021 m.

Ar norite paskatinti save veikti puodeliu kvapnios ir aromatingos kavos? O gal malti ar tirpūs produktai neatitinka jūsų skonio? Atsižvelgiant į šiuos poreikius, buvo sukurtas trintuvo sąrašas 2021/2021. Tai leis palyginti kainos ir kokybės santykį, lengviau pasirinkti tinkamą modelį ir padės patikrinti papildomas funkcijas. Geras kavamalis garantuos greitą malimą ir pateiks numatomą tirštumo skalę. Tai taip pat išryškins unikalų skonį.

Šlifuoklių sąrašas – geriausių šlifavimo staklių TOP 10

Geriausių malūnėlių aprašymas

1. „Bodum Bistro Żarnowy Black“ (1175001)

  „Bodum Bistro Żarnowy Black“ (1175001)

315 –

Geriausias trintuvas didelei vartotojų grupei yra „Bodum Bistro“ modelis. Šį vertinimą lemia specifiniai šios įrangos pranašumai. Tai yra, pavyzdžiui: dvylika laipsnių šlifavimo, plastikinis korpusas, atsparus pažeidimams ir atsitiktiniam įbrėžimui, arba tylus veikimas. Be to, trintuvui būdingas mažas elektros energijos suvartojimas. Savininkui nereikia jaudintis dėl jo eksploatacijos išlaidų. „Bodum Bistro“ taip pat lengva išlaikyti švarų, nes valyti galima po tekančiu vandeniu. Paprastam vartotojui visiškai pakanka 220 gramų pupelių talpyklos. Pirkėją, žinoma, saugo gamintojo dvejų metų aptarnavimo garantija. Tačiau prietaiso gedimų dažnis yra mažas, todėl gedimo rizika yra minimali. Visus privalumus papildo kompaktiškas dydis, leidžiantis laikyti net mažesnėje virtuvės spintelėje. Todėl 2021–2021 m. Mūsų kavos malimo mašinų reitinge yra ši įranga. Tai tikrai verta pirkimo rekomendacijos.

2. KRUPS GVX242 (GVX242)

  KRUPS GVX242 (GVX242)

299 –

Analizuojant, kokį kavos malūną pasirinkti, taip pat verta patikrinti „Krups GVX242“ modelį. Pagrindiniai jo funkciniai pranašumai: eksploatavimo laikas, intuityvus valdymas, lengvas valymas ir kitų grūdų naudojimas šlifavimui. Kalbama apie bet kokius grūdus ar prieskonius, kurie yra tam tikro patiekalo ingredientai. Turite atsiminti tik apie higieną, kad ingredientai netyčia nesimaišytų. „Krups GVX242“ taip pat yra skoningo dizaino, su matiniais ir blizgiais elementais. Geriausios kokybės nerūdijančio plieno naudojimas užtikrina atsparumą atsitiktiniams pažeidimams ir įbrėžimams. Indas, leidžiantis vienu metu užpilti 200 gramų kavos, yra galimybė paruošti iki 12 puodelių. Taigi nereikia kartoti veiksmų net ir aplankant daugybę svečių. Jie gali būti tvarkomi visiškai šlifuojant bako turinį. Dalys yra nuimamos atskirai, todėl valymas dar lengvesnis. Todėl toks trintuvas turėtų būti geras pirkimas.

3. „De’Longhi KG 79“

  „De'Longhi KG 79“

169 –

„De’Longhi Kg 79“ yra gana pigi šlifuoklis, turintis praktiškų funkcijų. Vartotojas tikrai įvertins: daugybę galimybių koreguoti nustatymus, intuityvų valdymą, diskretišką valdymą ir keliamo triukšmo skalės mažinimą. Ypač ryte žmonėms, kurie vis dar miega, tai gali būti nemalonus diskomfortas. „De’Longhi Kg 79“ turi automatinį išjungimą ir neslystančias kojas. Pastarieji yra naudingi norint sumažinti vibraciją ir netyčia nukristi nuo prekystalio riziką. Ypač virtuvėje jis gali būti drėgnas arba kartais šiek tiek mažiau stabilus. Kiti malūno privalumai: skaidrus indas, leidžiantis patikrinti kavos lygį, ištraukiamas maitinimo laidas ir mažos elektros sąnaudos. Taigi tai yra mažos buitinės technikos kategorijos įranga, rekomenduojama žmonėms, vertinantiems kavos skonį ir aromatą. 110 W variklis daro šį procesą tikrai greitą ir efektyvų. Šio gėrimo laukimo laikas neturėtų būti žymiai ilgesnis. Tai prietaisas, kurį verta rekomenduoti.

4. „Hario“ rankinis kavamalis 20X14,5 cm prizma juoda (Msa2B)

  „Hario“ rankinis kavamalis 20X14.5 Cm Prism Black (Msa2B)

249 –

Geriausių šlifuoklių našumas bus panašus į „Hario CM Prism“. Tai apima: medžiagos stiprumą, šiuolaikišką dizainą ir bendrą naudingumo kokybę. Tai yra rankinis variantas tradicionalistams, kurie vertina kiekvieno gėrimo paruošimą savarankiškai. Svarbu tai, kad gamintojas naudojo tik ekologiškas ir natūralias žaliavas be kenksmingų cheminių junginių. Tai labai svarbu tiesioginio kontakto su maisto produktais atveju. Skiriamieji konstrukcijos bruožai yra šie: aliuminio korpusas, nuimama rankena, neslystanti trinkelė ir patvarus griovelis. Malimo smulkumą galima reguliuoti tik su maža rankenėle. Trintuvas neužstringa, veikia stabiliai ir gali būti įdomi dovanos idėja. Ypač mėgstantiems gerą kavą ar virimo ritualą. Kompaktiški matmenys leidžia lengvai pasiimti kelionę ar kelionę. Jis turėtų tilpti į nedidelį bagažą. Nenuostabu, kad modelis pateiktas reitinge.

5. Hario Skerton MSCS-2TB

  Hario Skerton MSCS-2TB

279 –

Svarstant, kurį malūną verta rekomenduoti, verta išbandyti „Hario Skerton“. Galimo pirkimo teisėtumas bus susijęs su tokiais privalumais kaip: lengvas norimų nustatymo lygių reguliavimas, greitas šlifavimas, patvarios medžiagos, patvarus dizainas ir nuimami komponentai. Pastarieji palengvina valymą tekančiu vandeniu, jei yra nešvarumų ar grūdų likučių. Svarbu tai, kad Hario Skertonas turi modernizuotą žiedą, palyginti su ankstesniais modeliais. Tai pašalina atsitiktinius įstrigimus ir pagerina bendrą prietaiso stabilumą. Be to, yra neslystanti guminė juosta, užtikrinanti gerą prigludimą net ant drėgno stalviršio. Todėl valdant rankeną staigus kritimas ir žala nesukels. Gamintojas daugiausia dėmesio skyrė paprastam naudojimui, sumažindamas kavos malimui reikalingą laiką. Kai skubate į darbą ryte, daugelio užsiėmimų negalima pratęsti. Pusryčiai su puodeliu mėgstamo gėrimo yra prioritetas.

Kas yra gręžimo staklės? Kaip veikia trintuvas?

Tokio produkto veikimo principas atsiranda dėl konkrečių būsimo pirkėjo poreikių. Geras malūnas yra mašina, kuri tiesiog sumala dideles kavos pupeles, sutraiškydama jas naudodama konkrečius elementus. Šiuolaikiniai modeliai turi daug funkcijų, įskaitant: storio reguliavimą, informaciją ekrane, automatinį išjungimą ar valymo įrenginius. Pats darbas yra labai paprastas, nes tuo pačiu metu sukami du grioveliai. Dėl to jis tiesiog sutraiškomas, o ne pjaunamas. Poveikis yra išsaugoti unikalų kavos aromatą, kuris daugeliui bus nepalyginamas su tradiciniu karšto vandens liejimo metodu. Nors reikia šiek tiek daugiau darbo, jis kompensuoja pastangas, kurias jis įdeda puikiu skoniu.

Kaip nusipirkti gerą trintuvą? Į ką atkreipti dėmesį perkant?

Gera ir pigi šios kategorijos prietaisų įranga taip pat gali puikiai atlikti savo funkciją. Tačiau tai yra geriausi šlifuokliai, užtikrinantys patikimą veikimą ilgą laiką. Nuspręsdami pirkti, turėtumėte patikrinti konkrečius pasirinkto modelio parametrus. Tai yra, pavyzdžiui:

  • sukurto triukšmo lygis,
  • elementų veikimo ir valymo charakteristikos,
  • variklio galia,
  • bendras šlifavimo greitis,
  • papildomos parinktys.

Paskutinis aspektas taip pat pasirodo reikalingas: laiko programuotojai, automatinis išjungimas arba kavos skaitiklis. Be to, taip pat yra apsauga nuo atsitiktinės žalos ar sužeidimų. Iš esmės prasminga patikrinti kainos ir kokybės santykį. Visa tai tam, kad šios išlaidos būtų tikrai pateisinamos.