Kvepalai „Guerlain Aqua Allegori“

Galite ginčytis, kurie iš „Guerlain“ kvapų yra ryškiausi – „Shalimar“, „Mitsouko“ ar „Jicky“, tačiau vienas dalykas yra tikras – negalima ignoruoti „Aqua Allegoria“ kvepalų. Kodėl? Kvepalai buvo sukurti iš meilės gamtai, o jų aromatas yra tarsi a) apelsinų giraitė saulėtekyje b) vasaros sodas po lietaus c) Sardinijos žaluma. Su mumis atraskite kvepiantį „Aqua Allegoria“ kvepalų pasaulį!

„Aqua Allegoria“ citrusiniai aromatai

Kai gamta nuolatos įkvepia – „Aqua Allegoria“ kvepalus

Galima sakyti, kad Guerlainas nieko naujo nesugalvojo, nes kvepalų kūrimo procesas yra noras užfiksuoti tai, kas nepasiekiama, pagauti gamtą žmogaus pinklėse. Tiesiog jis nemėgina, jis – uždaro gamtą stikliniuose, nerafinuotuose buteliuose. Viskas prasidėjo 1999 m., Kai buvo sukurtas pirmasis aromatas – „Aqua Allegoria Herba Fresca“.

Kvepalų kūrėjas Jeanas Paulas Guerlainas norėjo perteikti Sardinijos floros charakterį ir macchia unikalumą, t. Y. Saloje augantį uždususį žalumą. Ar jam pavyko? Atrodo, kad iki šiol sukurtų 32 „Aqua Allegoria“ kvapų skaičius yra geriausias atsakymas. 2008 metais Jeanas Paulas Guerlainas perdavė estafetę puikiai „nosiai“ – Thierry Wasser. Tai jis tapo kitų kvepalų kompozitoriumi. Atraskite 5 populiariausius „Aqua Allegoria“ elementus.

1. Sveiki atvykę į žalumos šalį – „Aqua Allegoria Herba Fresca“

Mėtų šalavijų beprotybė, vasarai paruošto limonado kvapas, žalias sodas, nupjautos žolės kvapas – taip moterys apibūdina „Herba Fresca“ kvepalų kvapą. Ir mes pripažįstame, kad jie 100% teisūs – tai nėra tipiškas „pirmakursis“ vasarai.

Kvapas stebina „žaliu centru“ – dobilais, mėtomis, žaliąja arbata. Šis vaistažolių kokteilis puikiai atvėsina. Iš kur kompozicijos tobulumas? Tai paprastas receptas ir minimalizmas – aromato kūrėjas naudoja tik keletą kvapų užrašų, kad pabrėžtų pagrindinę žaliavą. Lenkiame galvas!


Ar tu tai žinai…

Bičių simbolis ant „Aqua Allegoria“ serijos kvepalų butelių yra prekės ženklo bendradarbiavimo su Prancūzijos imperatoriumi Napoleonu III rezultatas. Pierre’as François’as Pascalas Guerlainas buvo karališkasis parfumeris, o 1853 m. Jis papuošė ją 69 bitėmis – imperijos simboliu.


2. Pajuskite greipfrutą – „Aqua Allegoria Pamplelune“

Nors kompozicija datuojama 1999 m., Ji vis dar yra labai populiari. Tai mūsų visiškai nestebina, nes pirmieji tikrai vaisiniai kvepalai iš „Aqua Allegoria“ serijos yra puikus greipfrutas kvepaluose!

Užtenka vieno purškalo, kad ką tik nuo odos atsiskyrusio sultingo minkštimo aromatas jus visą laiką lydėtų. Kaip tai įmanoma? Be karčiųjų vaisių, kompozicijoje taip pat yra kitų citrusinių vaisių – bergamočių ir apelsinų žiedų. Gaiva garantuota!

3. Pasinerkite į gaivą – „Aqua Allegoria Mandarine Basilic“

Jei jums patinka citrusinių vaisių kvepalai, Mandarine Basilic kvapas nukels jus į citrusinių giraitę. Patogiai atsisėskite po medžiu, leiskite per lapus skvarbiems saulės spinduliams apgaubti kūną, o mandarinų kvapas linguoja jus.

Kvapo esmė yra mandarinas, tačiau praturtintas rūgštingais apelsinų žiedų ir citrinų akordais, aromatas yra dar labiau citrusinis. Svarbus ingredientas yra bazilikas, kuris suteikia kompozicijai žolelių charakterį, kurį patvirtina Joanna iš Krokuvos žodžiai:

Kvapas yra tarsi vasaros vėjelis ar atostogos egzotiškoje saloje. Man labai patinka šis neįprastas mandarinų ir bazilikų derinys 🙂 Labai nustebau, kad šie kvepalai tikrai kvepia šiais dviem aromatais – tai nėra kažkokie dirbtiniai vaisiai ir vaistažolių atitikmenys.


Ar tu tai žinai…

Kvepalai „Aqua Allegoria“ gaminami neįprastos talpos buteliuose – 125 ir 75 ml. Būna, kad premjeroje apie naujus kvapus „Guerlain“ išleidžia 100 ml buteliukus, kuriuos gauna darbuotojai ar žurnalistai. Paleidimo metais tokių nestandartinių butelių galima įsigyti oro uostų neapmuitinamose zonose.


4. Išbandykite egzotišką gėrimą – „Aqua Allegoria Limon Verde“

Ką bendro turi Amazonės krantas ir „Caipirinha“ alkoholinis kokteilis? Kvepalai „Aqua Allegoria Limon Verde“ – tai kompozicija, viliojanti gaiva tiesiai iš egzotiško rojaus. Kvepalų kvapas, kuriame kalkės yra kompozicijos priešakyje, negali būti lyginamas su jokiu kitu mišiniu su citrusinių vaisių atspalviu.

Lima neturi nieko romantiško ir mielo. Kvepalai dievina moteris, kurios nemėgsta saldainių aromatų ir savo idealų ieško lentynose su vyriškais kvapais. Jei ieškote neaiškių aromatų iš citrusinių vaisių kategorijos, pasiekite šią „Aqua Allegoria“ versiją!

5. Priglausti prie kilnaus bergamočio – „Aqua Allegoria Bergamote Calabria“

Kalabrija pietų Italijoje vertinama dėl 3 priežasčių. Jame yra nuostabūs paplūdimiai, žavūs viduramžių miestai ir … sodai, pilni bergamočių. Guerlainas kviečia mus į pastarąjį. Kvepalų gamintojai Thierry Wasseris ir Delphine Jelk „nušlavė“ bergamotę, kuri jau buvo interpretuota milijonu būdų, sukurdama „communelle“, atskleidžiančią taurų vaisiaus pobūdį.

„Žaliąjį Kalabrijos auksą“ supa petitgrain aliejus, baltasis muskusas ir stiprūs kardamono bei imbiero aromatai, ir būtent šios pikantiškos natos suteikia karčiam apelsinui kitokį matmenį. Bet geriausia tuo įsitikinti patys 🙂


Ar tu tai žinai…

„Guerlain“ prekės ženklas yra žinomas dėl meilės 6 ingredientams, kuriuos dažnai naudoja savo kvepaluose. Šiai grupei priklauso: Kalabrijos bergamotė, Damasko ir centifolijos rožė, jazminai, tonkos pupelės, vanilė ir rainelė.


Peržiūrėkite kitus „Aqua Allegoria“ kvapus ir pasiimkite gamtos: