Kavos aparatas 2021> Atsiliepimai

Kavos aparatų sąrašas

Kava visame pasaulyje laikoma prabangos gaminiu, todėl maltų pupelių virimo procesas tapo ritualu, kuris, šiek tiek neatsargiai, atima kavos kvapą, kofeiną ir nepakartojamą skonį. Populiari turkiška kava ruošdama sultinį, kaip ir tradicinė pilama „biri kava“, nuo kavos pupelių atplėšia kenksmingas medžiagas. Tinkamam grūdų virimui reikalingas tinkamas tekančio verdančio vandens slėgis, tada kava yra sveika ir joje yra: chlorogeno rūgšties, katechinų, flavonolių, fenolio rūgščių, nedidelio kiekio vitaminų ir mineralų, pvz., Vitaminų B3, B5, niacino, magnis, kalis ir cinkas.

Kavoje esančio kofeino dėka pagreitėja riebalų ir angliavandenių apykaita, o tai padeda numesti svorį, keičiasi ir audinių jautrumas insulinui bei insulino ir gliukozės koncentracija. Išgėrus bent du puodelius kavos per dieną, galima sumažinti kepenų cirozės riziką, net ir vartojant per daug alkoholio. Tirpi kava, nors ir greitai paruošiama, joje yra mažiau kofeino ir apsunkina geležies absorbciją. Taigi kokie pupelių virimo metodai yra geriausi norint išgauti vertingas kavos savybes? Kurį kavos aparatą turėčiau pasirinkti, kad patenkintų savo poreikius? Pateikiame geriausių modelių vadovą ir reitingą, parengtą remiantis baristų ir namų gurmanų nuomone, atsižvelgiant į ekonomines sąlygas.

Kavos aparatų sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Taip pat patikrinkite gerų kavos aparatų sąrašas iki 3000 –

Kavos aparatų tipai

Bendras daugumos įvairių kavos aparatų bruožas yra būtinybė įpilti kavos ir įpilti vandens, nes šie du ingredientai yra pagrindiniai gero gėrimo kūrimo elementai. Įvairių rūšių kavos virimui yra daug būdų, populiariausi yra išvardyti toliau, kurie taip pat yra įtraukti į mūsų reitingą:

Kavos aparatų tipai

Kapsulės slėgio kavos aparatas – tai kavos ruošimo forma žmonėms, kurie vertina patogumą, nedidelį valymą ir laiką mėgstamam gėrimui paruošti. Prijungtas kavos aparatas palaiko vandens temperatūrą, o srauto sistema suprojektuota taip, kad nereikėtų per ilgai laukti verdančio vandens, paprastai užtenka kelių sekundžių. Vartotojas turi pasirinkti kavą kapsulėje iš stovo ar indelio, įdėti ją į aparatą ir pasirinkti pradžios parinktį. Kai kuriuose modeliuose kapsulių talpyklos buvo naudojamos maždaug 10 kapsulių. Taigi jums nereikia kaskart išimti panaudotos kapsulės. Daugumoje kapsulinių kavos aparatų yra švaraus vandens talpykla, kurią kartkartėmis reikia papildyti.

Automatinis slėgio kavos aparatas – tai puiki kapsulinių kavos aparatų alternatyva, nors jiems reikia žinoti naudojimo instrukcijas ir susipažinti su įranga. Dėl ekonominių priežasčių tai dažniausiai pasirenkama kavos ruošimo forma biure ir namuose. Dėl daugybės funkcijų, naudojant vienos rūšies pupeles, galite išvirti daugybę kavos rūšių, o kava bus tobula ir tokia, kokią ketinote. Geruose kavos aparatuose yra pieno spaustukas, leidžiantis paruošti subtilesnes gėrimo rūšis, pavyzdžiui, trijų sluoksnių latte macchiato. Rinkdamiesi automatinį kavos aparatą iš reitingo, turėtumėte prisiminti kelis pagrindinius valdymo elementus: vandens papildymą, grūdų įpylimą, valymą, nukalkinimą ir pieno laikymą vėsioje vietoje.

Pusiau automatinis espreso aparatas – tai neabejotinai profesionalų kavos virimo aparatas, leidžiantis išgauti vertingiausius aromatus ir savybes, maltų pupelių viduje paliekant kenksmingų medžiagų. Rankinis espreso aparatas reikalauja vartotojo patirties, kuris, ruošdamas gardžią kavą, gali save vadinti barista. Visas kavos skonis išgaunamas naudojant aukštą 19 barų slėgį, o tai sukelia greitą karšto vandens srautą esant aukštam slėgiui per sumaltas ir sutankintas pupeles. Kavos aparatas turi savo pavadinimą dėl kilnojamos kolbos (portafiltro), į kurią dedama malta kava ir minkoma vadinamoji vadinamoji tempera, kuri išlygina kavos lygį prieš dedant portafiltrą į grupę.

Rankinis kavos virimo aparatas – mini kavos aparatas yra nešiojamojo kavos aparato forma, kurio dydis yra litro vandens butelis. Tai leidžia išvirti vieną kavos puodelį ir primena termoso kolbą. Kelioninius espreso aparatus galima suskirstyti į du tipus: rankinius presus ir elektrinius mini espresso aparatus populiarioms kapsulėms. Mažų matmenų ir geros kokybės kavos aparatas leidžia pumpuoti verdantį vandenį iki 18 barų slėgiu. Viskas dėl rankinio siurblio, kuris sukuria aukštą slėgį viduje, verdančio vandens srautas per maltą kavą panašus į automatinius kavos aparatus per 20–30 sekundžių, o tai yra tiek, kiek reikia iš kavos pupelių išgauti tik vertingiausius ingredientus. .

Filtrinis kavos aparatas – tai kavos aparato forma, kuriai būdingas elementas yra ąsotis, kuriame surenkama virta kava. Kavos aparatas naudoja ne tekančio karšto vandens slėgį, o tik perpildymo metodą. Kavos plikymas gali užtrukti iki 15 minučių, aparato pranašumas yra didelis kiekis kofeino turinčio gėrimo, kuris dėl įkaitinto pagrindo palaiko kavos temperatūrą.

Kavos aparatas su kavos pupelių malimo mašina

Kavos pupelių aparate reikia sumalti kavą iki reikiamo tirštumo, kad verdantis vanduo esant aukštam slėgiui iš pupelių išskalautų eterinius kavos aliejus, alkaloidus ir cukrų. Automatiniame kavos aparate įmontuotas malūnas yra visada šviežiai maltos kavos patogumas ir tikrumas. Kavos aparatas su keramikos malūnėliu užtikrina ilgą keraminių elementų patvarumą, jei tarp kavos pupelių neatsiranda metalinių elementų. Dėl šios priežasties neverta pirkti pigiausių rinkoje esančių kavų, kurioms prieš pakavimą netaikoma ribojanti rentgeno nuotrauka. Pripildant kavos indą taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, ar iš gamybos nebuvo išleistos mažos dalys, galinčios imobilizuoti kavos aparatą malūnėliu.

Automatinis kavos aparatas

Automatinis kavos aparatas
tai yra šiek tiek sudėtingiau nei kapsulių aparatai, tačiau šiek tiek didesnę kainą, net ir iš reitingo modelių, kompensuoja kavos pupelių kaina, kuri yra ekonomiškesnė nei paketėliai ar kapsulės už vieną puodelį.

Automatinių kavos aparatų privalumai ir trūkumai

Neabejotinai defektas
automatinių kavos aparatų yra periodinės priežiūros ir ciklinio nukalkinimo poreikis bei didelė kaina, mokama už daugiafunkciškumą.
Į privalumus Jūs tikrai galite įtraukti tai, kad kavą kavos aparate su malūnėliu galima paruošti vienu paspaudimu. Priešingai nei pusiau automatiniuose kavos aparatuose, jums nereikia nustatyti kavos pupelių virimo temperatūros, reguliuoti karšto vandens slėgį ir minkyti kavą filtre, visas šias operacijas aparatas atlieka automatiškai.

Vartotojas turi pasirūpinti vandens ir grūdų kiekiu induose, o plačiau naudojamose mašinose – šviežiu pienu. Vidutiniškai mašiną reikia nukalkinti kiekvieną mėnesį, ir tai taip pat yra viena iš funkcijų, kuri yra automatinė ir signalizuojama iš anksto nustatius vandens kietumą. Tiesiog išimkite filtrą iš vandens rezervuaro ir įpilkite kalkių šalinimo į pilną vandens rezervuarą, pasirinkus valymo parinktį, mašiną reikia pakeisti tik per 30 minučių, rūgštus vandens tirpalas ir ji vėl paruošta naudoti.

Automatinių mašinų sąrašas 2021 m. Gegužės mėn

Taip pat patikrinkite sąrašas pigių kavos aparatų, kainuojančių mažiau nei 2 000 –

Kavos aparatas su malūnėliu ir pieno indeliu

Espreso aparatas su malūnėliu ir putotoju yra puikus būdas gauti greito gaivinančio kavos, kurią paruošė aparatas. Kavos aparatai gali prisiminti mėgstamus gėrimus ir puodelį ar taurę, kad jie visada atkurtų tą patį skanios kavos skonį. Jei norite būti tikri pasirinkdami patikrintą modelį, verta pasinaudoti mūsų nuomonėmis ir reitingavimu, kuris buvo parengtas remiantis profesionalių baristų ir ekonominių sąlygų pasiūlymais.

Pienas putoja kavai

Kavos aparatas su pieno mėgintuvėliu arba su pieno putotoju

Kavos putos yra ne tik skiriamasis sluoksnis, kurį galima pabarstyti kai kuriais pabarstukais ar suteikti unikalų raštą, tai sluoksnis, suteikiantis lengvumo ir kreminio skonio. Tai ypač vertina žmonės, kurie dėl intensyvaus skonio ypatingai nesidomi tradicine kavos ar espresso forma.

Puiki kavos puta
jis turėtų būti storas, su smulkiais oro burbuliukais. Dideli oro burbuliukai suvokia kreminį skonį ir jaučiasi sausi. Perkaitusios putos įgauna kartaus skonio, tai atsitinka viršijus 70 laipsnių šilumos, kai riebalai labiau pastebimi. Perkaitusių putų skonis nebėra aksominis ir saldus, drėgnos konsistencijos, bet sausas ir negilus.
Kavos aparatas latte ir kapučino
gali naudoti dvi populiarias putojimo sistemas:

Putplasčio vamzdis
jį dažniausiai naudoja profesionalai, nes jūs patys turite nustatyti idealų pieno putojimo laipsnį, todėl švaistiklio mašinose dažniausiai įrengtas toks baristos sprendimas. Jei jums patiems reikia nustatyti idealią putos struktūrą, taip pat lengva perkaisti pieną. Neabejotinai putojančio vamzdelio pranašumas yra tai, kad putojimui visada pilame šviežią pieną. Putojančio vamzdelio trūkumas yra tai, kad jį reikia išvalyti, ant mėgintuvėlio likęs pienas džiūsta, nemaloniai kvepia ir vystosi bakterijos.

Plakite kavos aparate
yra labai patogus variantas, jis leidžia reguliuoti putos intensyvumą rankenėle, nebijant perkaisti pieno, kuris sugadina jo skonį ir pakeičia visos kavos skonį. Šio sprendimo trūkumas yra būtinybė laikyti pieną, kuris greitai pablogėja ne šaldytuve, ypač karštomis dienomis. Dėl blogo pieno reikia pakeisti indą ir dažnai jį plauti. Kai kurie sprendimai leidžia iki dviejų dienų laikyti pieną inde tiesiai šaldytuve, o tai padidina jo vartojimo galimybę.

Kokį pieną putoti – latte receptas

„Latte“ kavai reikia pieno ir, pageidautina, putos pavidalo, tada ji sukuria trijų sluoksnių kompoziciją, kuri yra maloni akiai. Baristai visame pasaulyje sutinka, kad …