Nešiojama skalbimo mašina: kas tai?

Kas sakė, kad norėdami nusiplauti plaukus turėjome patekti į dušą? Niekas, pagalvosite. Tiesą sakant, kai kurie žmonės ją plauna paprasčiausiai paleidę galvą ant vonios krašto. Žinoma, jei turite vonią. Jei ne, kriauklė taip pat yra geras pasirinkimas. O ar negalvojai apie nešiojamą praustuvą?

Taip, mes kalbame apie praustuvą, kaip ir kirpyklose. Ar ne daug patogiau? Na, šie straipsniai nebėra prieinami tik specialistams, o dabar visi galime džiaugtis daugybe jų pranašumų. Šiandien mes ateiname pasikalbėti su jumis būtent apie juos. Taigi saugokis!

Svarbiausias

 • Nešiojamos skalbimo mašinos yra tų, kurios naudojamos specializuotuose centruose, evoliucija. Tai yra labai praktiški daiktai, kurie naudojami tiek praktikantams, tiek tiems, kurie nori patogiau nusiplauti galvą.
 • Šie plovimo įtaisai yra labai universalūs, nes juos galime naudoti bet kur. Žinoma, būtina turėti priemonę vandeniui evakuoti, kuriuo plauksime plaukus.
 • Kadangi yra daugybė modelių, labai svarbu, kad norėdami pasirinkti sau tinkamiausią modelį, atsižvelgtume į tokius pirkimo kriterijus kaip medžiagos, pritaikomumas, vandens nutekėjimo forma ar matmenys.

Geriausios nešiojamos skalbimo mašinos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Nešiojama skalbimo mašina nėra kažkas, ką perkate kiekvieną dieną. Todėl, atsidūrę priešais daugybę egzistuojančių modelių, yra normalu, kad nežinome, kurį pasirinkti. Štai keletas mūsų rekomendacijų. Patikrinkite!

Geriausiai parduodama nešiojama skalbimo mašina

Kas geriau rekomenduos produktą, nei žmonės, kurie jį jau išbandė. Na, tai yra geriausiai parduodamas nešiojamas praustuvas „Amazon“. Šis pilnas skalbimo blokas yra specialiai sukurtas taip, kad būtų užtikrintas didžiausias komfortas.

Jis yra reguliuojamas aukščio ir turi savo drenažo žarną, leidžiančią labai lengvai ištuštinti vandenį. Be to, dėl reguliuojamo aukščio galite jį naudoti su bet kokio tipo kėdėmis.

Paprasčiausias ir funkcionaliausias nešiojamas praustuvas

Naudodamiesi šia paprasta nešiojama skalbimo mašina, plauti kieno nors kito plaukus bus lengviau nei bet kada. Tai yra plastikinis gaminys, atrama ant galvos, kurią galime palaikyti keliose vietose, pavyzdžiui, vonios kriauklėje.

Nors skalbimo mašina neturi savo išleidimo žarnos ar kito priedo, ji yra labai praktiška. Jums tereikia pastatyti ant stabilaus paviršiaus su vandens išleidimo anga ir normaliai plauti plaukus.

Geriausia pripučiama nešiojama skalbimo mašina

Tai yra pripučiama skalbimo mašina, todėl ją lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą, o tai suteikia patogumo ir universalumo. Jo pripučiamas ir paminkštintas dizainas suteikia komfortą kaklui ir pečiams skalbimo metu.

Be to, jis turi savo drenažo sistemą, kurios dėka panaudotą vandenį galima lengvai evakuoti. Jis pagamintas iš vinilo, labai atsparios ir patvarios medžiagos, net esant aukštai vandens temperatūrai.

Universaliausia nešiojama skalbimo mašina

Nerasta jokių produktų.

Šis nešiojamas skalbimo blokas yra praktiškas ir kompaktiškas stačiakampio formos galvūgalio dizainas. Jis yra labai stabilus dėl savo penkių kojų, kurių aukštis yra reguliuojamas nuo 78 iki 112 centimetrų. Taip pat galima reguliuoti nuolydį, kuris suteikia didesnį komfortą.

Jame yra išleidimo vamzdis ir dušo galvutė, tinkanti daugumai apvalios formos maišytuvų. Jis pagamintas iš juodo plastiko, atramos konstrukcija pagaminta iš plieno, ji yra labai lengva, taip pat lengvai surenkama ir išmontuojama.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie nešiojamas poveržles

Dabar, kai turite idėją, ką galite rasti rinkoje, ir įsivaizduojate save su vienu iš šių daiktų namuose, gali kilti klausimų. Ypač susijęs su jo naudingumu ir praktiniais klausimais. Nesijaudinkite, šiame skyriuje mes atsakome į juos visus.

Moteris salone džiovina plaukus rankšluosčiu

Nešiojamos skalbimo mašinos yra tų, kurios naudojamos specializuotuose centruose, evoliucija.
(Šaltinis: „Trendsetter Images“: 25775159 / 123rf.com)

Kodėl taip naudinga turėti nešiojamą praustuvą, net jei nesame profesionalūs kirpėjai?

Pirmas dalykas, kuris gali ateiti į galvą, yra tas, kad jei mes nesame profesionalūs kirpėjai, mums tikrai nereikia nešiojamos skalbimo mašinos. Tačiau šie daiktai taip pat yra labai praktiški, pavyzdžiui, plauti plaukus žmonėms su fizine negalia arba paprasčiausiai, jei nenorime patekti į dušą. Kas daugiau:

 1. Šie plovimo įtaisai yra labai praktiški ir lengvai naudojami, jiems nereikia didelių įrenginių ar žinių.
 2. Jie yra labai patogūs. Žinoma, kur kas daugiau nei galvą panardinti ant vonios krašto ar plauti plaukus kriauklėje.
 3. Jie yra lengvi, lengvai surenkami ir neužima daug vietos, kai jie nenaudojami.
 4. Jie yra labai prieinami ir nebrangūs.
 5. Be abejo, jie taip pat naudojami visiems žmonėms, kurie mokosi kirpėjų profesijos.

Ar visos nešiojamos poveržlės yra vienodos?

Ne. Iš tikrųjų, kaip jūs galėjote patikrinti pagal mūsų rekomendacijas, yra labai įvairių nešiojamų skalbimo mašinų modelių. Taigi, mes visada galime išsirinkti tą, kuris geriausiai atitinka mūsų poreikius, ir išnaudoti kuo daugiau. Daugiausia galime atskirti:

O kaip yra su vandeniu, kurį naudoju plauti plaukus šiuose praustuvuose?

Tai vienas iš klausimų, kuris dažniausiai iškyla galvojant apie nešiojamą praustuvą. Nes, žinoma, kur dingsta visas naudojamas vanduo, jei jis yra nešiojamas? Labai lengva: yra modelių su savo drenažo sistemomis. Kaip pamatysime vėliau, šios sistemos gali būti daugiau ar mažiau sukomplektuotos.

Tačiau nesijaudinkite, nes tuo atveju, jei naudojate labai paprastą praustuvą, kuriame nėra drenažo sistemos, tereikia jį pastatyti ant kriauklės. Tiesa, tai labai riboja naudojimo vietą, tačiau tai neleis vandeniui, kurį naudojate plaukams plauti, nukristi ant žemės ir visko prarasti.

Atsipalaidavęs vyras kirpykloje

Šie plovimo įtaisai yra labai universalūs, nes juos galime naudoti bet kur.
(Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 135695826 / 123rf.com)

Ar norint turėti nešiojamą praustuvą, reikia turėti specialų įrenginį?

Kitas klausimas, keliantis daugiausia abejonių, yra nešiojamų skalbimo mašinų montavimas. Mes jums sakėme, kad tai labai praktiškas ir lengvai naudojamas straipsnis, todėl ne, jam nereikia jokio diegimo. Bet kokiu atveju, jums reikia nerimauti tik dėl to, kur gausite vandens plauti plaukus. Yra įvairių metodų:

 • Skalbimo blokas su integruota dušo galvute ir vandens rezervuaru: Jums tereikia užpildyti baką, o dušo galvutė veikia (esant slėgiui) kaip dušo galvutė.
 • Galvos blokas su adapteriu: Šiuo atveju plovimo įrenginyje yra žarna, kurią galite prijungti prie vandens išleidimo angos, pavyzdžiui, dušo.
 • Skalbimo mašinos be vandens prijungimo: Paprastai jie yra paprasčiausio tipo ir, kadangi jūs turite juos paguldyti ant kriauklės ar vonios krašto, vandenį naudosite tiesiai iš jų.

Kokios priežiūros reikia nešiojamai skalbimo mašinai?

Galvojant apie nešiojamos skalbimo mašinos priežiūrą, pirmiausia reikia nepamiršti, kad tai produktas, kurį naudojame su vandeniu ir kuris kaupia drėgmę. Todėl labai svarbu, kad jį visada laikytume kuo geresnės būklės tiek dėl savo patvarumo, tiek dėl plaukų priežiūros.

Be to, tai taip pat daiktas, kuris liečiasi su šampūnu ir kitomis kirpyklų cheminėmis medžiagomis, o tai taip pat gali pabloginti jo paviršių, jei tinkamai jo neišvalysime. Laikykitės šių patarimų, kad jūsų skalbimo mašina atrodytų kaip nauja:

 1. Svarbiausia, kad po kiekvieno naudojimo visi paviršiai būtų visiškai švarūs ir sausi. Ypač sausa, kad nesikauptų drėgmė.
 2. Norėdami pašalinti šampūno, dažų ar kito produkto pėdsakus, galite sau padėti švelniu plovikliu (priklausomai nuo gamybos medžiagos).
 3. Norėdami jį išdžiovinti, naudokite rankšluostį ar audinį, kad nesubraižytumėte paviršiaus.
 4. Ypatingą dėmesį skirkite metalinėms dalims, nes jos yra labiau linkusios rūdyti ir gesti.

Švarūs plaukai

Jie yra lengvi, lengvai surenkami ir neužima daug vietos, kai jie nenaudojami.
(Šaltinis: „Microgen“: 90825745 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Na, mes pasiekėme praktinį šio vadovo skyrių. Taip, tiksliai mūsų naujos nešiojamos skalbimo mašinos įsigijimo momentu. Bet kaip pasirinkti tarp tiek skirtingų modelių? Labai paprasta: vadovaukitės pirkimo kriterijais, kuriuos mes jums parodysime toliau, ir rasite atsakymą.

Praktiškumas, pritaikomumas ir patogumas

Praktiškumas, pritaikomumas ir patogumas yra trys esminės patalpos, kad nešiojama skalbimo mašina būtų patogi. Šios savybės grindžiamos pagrindiniu pagrindu: kad aukštis ir nuolydis yra reguliuojami. Tai gali atrodyti kvaila, bet galų gale jie yra visko raktas. Eikime dalimis:

Aukštis Pakreipimas
Norint, kad skalbimo mazgas būtų funkcionalus įvairiems žmonėms, būtina reguliuoti aukštį, todėl tai bus praktiškiau. Didžiausią įtaką komfortui daro nuolydis.
Įprasta yra tai, kad aukštį galima reguliuoti nuo šiek tiek daugiau nei pusės metro iki šiek tiek daugiau nei metro, nes suprantama, kad plaukai bus plaunami sėdint (taigi daugiau aukščio nereikės). Plauti plaukus tokiame straipsnyje gali būti nepatogu, jei tai verčia kaklą laikyti nenatūraliai.
Svarbu, kad pakoregavus aukštį, būtų tvirtinimo sistema, kuri garantuotų saugumą naudojimo metu. Todėl, jei galima pakoreguoti galvos plovimo pasvirimą, tai leidžia mums laikyti kaklą malonioje pozoje.

Kitas veiksnys, į kurį taip pat svarbu atsižvelgti, yra tai, kad skalbimo mazgas yra universalus. Labiausiai matoma šio universalumo forma yra ta, kad jei plovimo įrenginys turi kojas, jį galima naudoti ir be jų. Tokiu būdu, priklausomai nuo momento, galime pritaikyti jo naudojimą savo poreikiams.

Drenažo sistema

Kaip jau žinote, skalbimo mašinoms reikia drenažo sistemos, išskyrus paprasčiausius modelius (kurie susideda tik iš plastiko stačiakampio, palaikančio galvą). Ši sistema bus atsakinga už vandens, kurį naudojame plaukams plauti, atsikratymą. Galime išskirti du pagrindinius sistemos tipus:

 • Kompleksinis arba pilnas drenažas: Jį sudaro žarna, jungianti funkcinę hidraulinę sistemą, kaip jūs galite …