Kvepalai iš didžiausių žvaigždžių

Nors jūs vis dar turite laiko ištuštinti savo kvepalų buteliuką, visame pasaulyje jau bus keletas naujų kvapų pasiūlymų. Garsenybės metų metus kūrė savo prekės ženklo kvepalus, matydami tai ne tik kaip pardavimo potencialą, bet ir kaip papildomą veiklą, leidžiančią jiems išreikšti save ir išsipildyti. Nenuostabu, kad yra daug „įžymybių“ kvepalų. Kuris iš jų vis dėlto džiaugiasi nepaliaujamu populiarumu?
Puikios kino ir scenos žvaigždės žavi savo sėkme, grožiu ir talentais, todėl galite svajoti užuosti savo stabą. Dažnai pačios įžymybės aktyviai dalyvauja kuriant unikalų aromatą, kuris galėtų būti siejamas tik su jomis ir kurį norėtų būti šalia savęs. Taigi, kuo kvepia Davidas Beckhamas, Christina Aguilera, Madonna, Rihanna?


Įžymybės, kurios seka Elizabeth Taylor pėdomis

Neabejotina kvepalų karalienė yra modelis Naomi Campbell – visi žino šį saldų, šiltą ir moterišką kvapą, pasirašytą jos vardu. Naomi Campbell kvepalų sėkmė sukėlė garsenybių kvapų potvynį. Celine Dion, Britney Spears ir Halle Berry pavydėjo savo draugės sėkmės ir greitai suprato, kad jų pačių kvapas gali veiksmingai palaikyti jų šlovę.
Kai kurie teigia, kad garsenybių kvepalai gaminami be širdies ir tik tam, kad suteiktų jums būtiną programėlę. Faktas yra tas, kad garsenybių kvepalų pramonė yra verta milijardų dolerių, tačiau kai kurie dainininkai ir modeliai patys renkasi natas ir nenori išleisti kvepalų, kol aromatas nebus 100% tinkamas. Neišvengiamai – kai tik parduotuvių lentynose atsiranda kvapai, pasirašyti tokiais vardais kaip Beckham, Madonna ar Rihanna, jie iškart dingsta iš jų. Jie yra tokie pat populiarūs kaip jų kūrėjai. Ar niekada nesvajojai žengti raudonu kilimu?


Kurie garsenybių kvepalai yra populiariausi?


Madonos kvepalai – „Tiesa ar išdrįsk“ – laimi daugelyje reitingų. Apibūdinami kaip brandūs, moteriški aromatai, jie yra intensyvūs, ilgalaikiai ir turi gėlių vanilės kvapą. Madonnos kvepalų butelis ir logotipas tuo pačiu metu yra elegantiškas ir minimalistinis – tai tikrai butelis ir kvapas, pasiekiantys šiuolaikinę moterį nepakenkiant jos klasei.
Davidas Beckhamas jau yra sukūręs daugybę kvepalų – jis ir jo žmona Viktorija yra tvirtas kvapų prekės ženklas. Tačiau vienas iš butelių yra ypač vertinamas – tai moteriškas aromatas „Intimate“. Jis sužavi milteliniu grynumu ir apgalvota baltų gėlių kompozicija. Su šiais „Beckham“ kvepalais galite jaustis elegantiškai.
Britney Spears, kuri, atrodo, turėjo savo šlovės metus už nugaros, sugebėjo sukurti nemažą kvepalų kolekciją ir daugelis jų buvo populiarios, o gal net jūs turėjote butelį savo lentynoje? „Courius“ ir „Fantasy“ bei „Midnight Fantasy“ vis dar nekrenta reitinge. Britney Spears bendradarbiavo su talentingomis nosimis, kurios taip pat padėjo Beyonce sukurti jos kvepalų hitą „Heat“, todėl nenuostabu, kad daugelis žmonių tikrai gali pamėgti šiuos kvapus.
Kiek jaunesnė už Madonną, Rihanna taip pat turi keletą butelių savo sąskaitoje. Ji turi ypatingą meilę Rebelle ir Reb’l. Dainininkė bando į kvapą įnešti šiek tiek Karibų vėjelio, todėl jos kvapai gali patikti dėl jų saldžios egzotikos. Rihannos kvepalai yra grobuoniški, mergaitiški ir viliojantys – kaip ir ji savo muzikiniuose vaizdo įrašuose.
Kitas dainininkas reitinge įrodo, kad garsenybių kvepalai parduodami … su skraidančiomis spalvomis. Christina Aguilera yra garsenybė, kuri pastaruoju metu nebuvo garsi, bet jūs tikriausiai praėjote gatvėje ką nors, kas kvepėjo vienu iš jos pasiūlymų. Ši moteris su stipriu balsu jau sukūrė didelę kvapų kolekciją, pasirašytą jos vardu. Akivaizdu, kad abejingai nepraeiti pro Christinos Aguileros „Moterį“. Populiarūs dar vadinami paprasčiausiai „Christina Aguilera“ kvepalais – tuo pačiu vaisių gaivūs, gėlėti ir saldūs, jie ne vienerius metus užkariavo jaunų moterų širdis. Jos kvepalai 2008 m. Laimėjo JK „Fifi“ apdovanojimus „labiausiai patikusių žvaigždžių kvepalų“ kategorijoje.
Celine Dion yra dar viena dainininkė ir tuo pačiu viena didžiausių garsenybių kvepalų prekės ženklų pasaulyje. Jos 2003 m. „Celine Dion“ kvepalai buvo tokie pat populiarūs kaip Naomi Campbell. Žvaigždė asmeniškai yra tokių kvapų, kaip „Chanel No.“, gerbėja. 5 ir Annick Goutal Eau D’Hadrien, todėl remdamiesi tuo galite atspėti jos skonį ir nuspręsti, ar apskritai kišti nosį ant jos butelių. Celine Dion sukūrė net 15 skirtingų kvepalų kvapų iki 2011 m., Todėl yra viena didžiausių įžymybių prekės ženklų.