Kvepalai žadina norą. Prekė

Slapti burtai, magiški gėrimai ir burtai yra būdai, kuriais viduramžių moterys privertė vyrus įsimylėti vienas kitą. Laimei, šiandien mums nereikia griebtis tokių metodų, nes turime ir kitų – parfumeriai mums į pagalbą atėjo kurdami kvepalus su afrodiziakais, t. Y. Medžiagomis, kurios veikia mūsų pojūčius. Jei nežinote, kaip kvepalai veikia vyrus, peržiūrėkite mūsų pasiūlymus. Afrodiziakai traukia kaip magnetas!

51693375 - mados studijos nuotrauka gražios poros su elegantiškais drabužiais, puošni moteris su ilgais šviesiais plaukais, apimanti gražų brunetę

Kvapų psichologija – kodėl naudojame kvepalus?

Išvaizda, inteligencija, o gal tas blizgesys akyse? Kas lemia, kaip mes susiporuojame? Kaip rodo gerai žinomas nešvarių marškinėlių bandymas, jų kvapas, kurį lemia feromonai, vaidina labai svarbų vaidmenį renkantis partnerį. Feromonai yra medžiagos, kurias gamina liaukos. Nors jie bekvapiai, mūsų kūnas į tai reaguoja nesąmoningai – mes sugebame identifikuoti potencialų partnerį. Kvapas, taip pat ir kvepalai, turi didelę reikšmę – jis gali sulaikyti ar pritraukti. IN Kvepalai. Žudiko istorija Patrickas Süskindas skaito:

Kvapas į žmogaus vidų patenka su kvėpavimu ir žmonės negali nuo jo apsiginti, jei nori gyventi. Kvapas eina tiesiai į širdį ir ten jis kategoriškai nuslopina polinkius ar panieką, pasibjaurėjimą ar norą, meilę ar neapykantą. Kas turi galią kvapams, tas valdo žmonių širdis.

Afrodiziakai kvepaluose naudojami ne veltui. Kas jie tokie? Tai medžiagos, kurios šimtmečiais buvo pripažintos kaip tos, kurios veikia mūsų pojūčius, sukelia priešingo žmogaus susidomėjimą ir didina libido. Afrodiziakų galima rasti įvairiuose maisto produktuose ir gėrimuose – vakarienė žvakių šviesoje su austrėmis, braškėmis ir šampanu yra puiki idėja pasimatymui. Sėkmingą kategoriją užtikrins ne tik maža juoda suknelė ir nepriekaištingas makiažas, bet ir kvapas, kurį apsivyniosite.

Jasmine – kvapas, viliojantis vyrus

Jasmine gėlė Indijoje laikoma meilės simboliu ne veltui. Jazminų eterinis aliejus yra vienas erotiškiausių kvapiklių pasaulyje – jis stimuliuoja pojūčius ir vilioja priešingą lytį. Mes rekomenduojame „Sensuous Noir Estee Lauder“ – viliojantį jazminų, rožių ir pipirų derinį.

Čia turi pasirodyti mėgstamiausi seksualiausios pasaulio moters Marylin Monrooe kvepalai – ikoninis „Chanel“ Nr. 5. Žvaigždė kartą pasakė: Užmigdžiau tik kelis „Chanel no“ lašus. 5. Geresnės rekomendacijos nereikia!

Kvepalai su muskusu

Muskų liaukos išsiskyrimas nėra patrauklus, tačiau jis kvepia! Šimtmečius balzaminis muskuso kvapas paveikė moteris ir vyrus. Jausmingą mišinį rasite jaunesnėje „Yves Saint Laurent“ juodo opijaus „seseryje“ – „Black Opium Nuit Blanche“. Blizgantis, žvilgantis juodas butelis yra gera peržiūra

Viliojantis Rytų kvapas uždega jausmus

Šokoladas, karamelė ir medus yra puikiausia trijulė. Paprasčiausiai traškus! Leisk sau būti priblokštam šokolado saldumo, karamelės švelnumo ir „skysto aukso“ malonumo. Rytietiški aromatai sušildo ir sužadina norą. Išbandykite „Angel Thierry Mugler“ – kvapą, kuris kelia intrigą ir sukelia priklausomybę. Afrodiziakų derinys su dervingu santalo ir ambros aromatu suteikė nuostabią puokštę. Angelas taip pat laikomas pintais kvepalais – jo kvapas ilgai išliks su jumis.

Aštrūs afrodiziakai – vanilė, cinamonas ir imbieras

Vanilė kvepalams suteikia šiltą ir malonų kvapą. Šis afrodiziakas sukuria harmoningą duetą su citrusinėmis natomis – bergamočių ar mandarinų. „Amor Amor Forbidden Kiss by Cacharel“ atveju pavadinimas įpareigoja ? Leiskitės nunešti draudžiamo vanilės ir baltojo muskuso bučinio!

Mes mėgstame cinamoną, kaip imbierą, žiemą. Pasirodo, kad atšilusi prieskonių iš Tolimųjų Rytų nata pagerina ne tik apetitą maistui … Aštraus cinamono ir energijos suteikiančio imbiero galima rasti, pavyzdžiui, rytietiškoje „Bvlgari Omnia“ kompozicijoje.

Jausmingas gintaras

Ambra yra dar vienas gyvūninės kilmės afrodiziakas. Kaip sako mitai, jausmingas kašaloto išskyros kvapas negalėjo atsispirti net sirenai. Ambra yra dažnas kvepalų, skirtų vyrams, ingredientas, tačiau jo yra ir jausmingose ​​moterų kompozicijose. Geriausias pavyzdys – „Pure Woman“ Bruno Banani.

Jausmingas ylang-ylang

Ylang-ylang (Ylang Ylang) yra tropinis medis, kilęs iš Azijos, ryškiai geltonos spalvos žiedais. Ylango aliejus jau buvo gautas XIX amžiuje ir buvo naudojamas kvepalų gamybai. Jo kvapas veikia euforiškai ir jausmingai – Indonezijoje ylang-ylang gėlės išsibarstę ant jaunų sutuoktinių lovos. Jei ieškote kvepalų, viliojančių vyrus, pasitikėkite „Agent Provocateur“ – prekės ženklu, gaminančiu seksualius apatinius drabužius. Nustebkite provokatoriumi.

Gundantys kvepalai su santalu

Sandalmedžio aliejaus kvapui sunku atsispirti, todėl jis naudojamas ne tik kvepalų kompozicijoje, bet ir aromaterapijoje. Gaivus ir stimuliuojantis kvapas taip pat dažnai naudojamas SPA salonuose. Apie jo jausmingus veiksmus žinojo net Kleopatra, kuri, pasak legendų, liepė jai užpildyti miegamuosius sandalmedžio aliejumi. Afrodiziaką rasite, pavyzdžiui, auksiniame „Dahlia Divin Le Nectar de Parfum Givenchy“ butelyje.

Ginkluotas žiniomis, jūs jau žinote, kuriuos kvepalus „medžioti“, kad jie patiks ne tik jums, bet ir jūsų vyrui. Sėkmės!