Kvepalų buteliai – ne mažiau svarbūs

Kaip išsirinkti kvepalus, kai vaistinių ir parfumerijų lentynose gausu šimtų ar net tūkstančių skirtingų kvapiklių? Kuriems iš jų turėtume suteikti galimybę tapti mūsų favoritais? Šį sunkų pasirinkimą palengvina buteliai su aromatinėmis esencijomis. Jie yra pirmieji, kurie pritraukia mūsų dėmesį ir kviečia jus susipažinti su turiniu, kurį slepia. Kokį vaidmenį jie vaidina kvepalų rinkoje?

Pirmas įspūdis – butelių vaidmuo

Agonistas neištikimiejiPuošnios formos, įvairios spalvos, grioveliai, ornamentai, juostos, rafinuoti kamščiai, klasikiniai siurbliai, butelius puošiantys kristalai – tai tik keletas būdų, kaip kvepalų gamintojai pritraukia potencialius klientus prie savo gaminių. Vis dažniau kuriant butelius dalyvauja tokie specialistai kaip skulptoriai, juvelyrai ir dizaineriai, dažnai bendradarbiaudami su žvaigždėmis, kurios pasirašo kvapus, bandydamos atspindėti jų charakterį. Pastarąjį lemia, pavyzdžiui, butelio spalva, pagal kurią galime atspėti, su kokia kvepalų kategorija turime reikalų. Tačiau tai nėra vienintelis butelių vaidmuo – be to (o gal visų pirma?) Jie taip pat yra skirti malonumui akiai ir būti tikra tualetinių stalų ar vonios lentynų puošmena, o tai ypač svarbu moterų atveju. kvepalai. Taip ir yra – dauguma šiuolaikinių raukšlių atrodo kaip meno kūriniai, kurie yra ne tik buteliai kvepalams laikyti, bet ir elementai, kuriuos verta demonstruoti. Butelių vaidmens negalima pervertinti, o jų išvaizda dažnai lemia aromato pardavimo sėkmę.

Donna Karan „Golden Delicious“


Ar tu tai žinai…
Tarp kvepalų yra ir išskirtinių kūrinių, gaminamų ribotu kiekiu. Pavyzdys yra „Golden Delicius DKNY“, kurio sakalas buvo pagamintas naudojant auksą, deimantus ir safyrus. Kvapas, uždarytas įmantriai ir gausiai dekoruotame butelyje, buvo parduotas labdaros aukcione už 1 mln.


Svajonių butelis


Marc Jacobs DotBrangiausioms kvapiosioms medžiagoms pasaulyje reikalingi atitinkami buteliai, kurie paprastai žymiai padidina kainą, tačiau tuo pačiu įrodo jų reputaciją. Vis dėlto parfumerijoje dažniausiai siūlomi kvapai džiugina ir savo rafinuotomis formomis, įvairove ir žavesiu. Mūsų dėmesį patraukia originalios formos, gerokai besiskiriančios nuo geometrinių, stačiakampių ir apvalių butelių. Jų galime rasti, pavyzdžiui, „Cacharel“, „Calvin Klein“, „Kenzo“, „Bvlgari“, „Naomi Cambpell“ ar „Lancome“, o sąrašą papildo Gucci, Donna Karan, Salvadoras Dali ir Versace. Būdingas elementas taip pat gali būti puošnūs kamščiai, kurių sukūrimas yra tikras laukas, kurį gali parodyti jų dizaineriai. Marcas Jacobsas ir jo „Oh Lola“, „Dot“ ir „Daisy“, taip pat daugelis kitų kvepalų gamintojų šioje srityje dirba labai gerai. Jei prie rafinuotų formų, akinančių spalvų ir kamščių pridėsime daugybę papuošalų žiburėlių ir juostelių pavidalu, gausime butelius, kurių atidarymui sunku atsispirti.


Buteliai minimalistams

Kaip parfumerija – ar parfumuotas vanduo, ar tualetinis vanduo – išsiskirti parduotuvių lentynose? Nors tai gali pasirodyti paradoksalu, daugelis gamintojų pasirinko minimalizmą ir mato savo sėkmę. Paprastas dizainas ir ribota spalvų paletė yra elegancijos ir prašmatnumo sinonimai, išsiskiriantys iš minėtų ornamentų – tai taikoma ir moteriškiems, ir vyriškiems kvepalams. „J’Adore Diora“, „Lalique“ „Perles de Lalique“, „Chance Chanel“ ir „Chrome Azzaro“ ar Calvin Klein „Euphoria Men“ yra tik keli kvepalų pavyzdžiai, kurių flakonai sužavi klasikiniu grožiu ir paprastumu.

„Chanel No 5“


Ar tu tai žinai…
Modelinis kvepalų butelis, išlaikytas minimalistiniu stiliumi ir tuo pačiu elegancijos kvintesencija, yra „Chanel No. 5. Jo taisyklingos linijos puikiai atspindi seno vaistinės butelio formą ir jau daugelį metų džiugina moteris visame pasaulyje.