Koks geriausias 2021 m.

Dokumentų skaitytuvas yra būtina darbo priemonė bet kuriame biure. Fizinių dokumentų tvarkymas yra sumažintas, o sąskaitos faktūros, kvitai ir sutartys dažniausiai siunčiamos el. Paštu. Norėdami tai padaryti, fizinės kopijos turi būti nuskaitytos prieš pridedant jas prie pranešimo, kuris bus siunčiamas internetu.

Tai taip pat naudinga namų aplinkoje, nes, kaip ir biuruose, bendravimas elektroniniu paštu yra labai plačiai paplitęs. Be to, jie naudojami ne tik nuskaityti ir siųsti dokumentus. Jie leidžia mums išsaugoti nuotraukas ir kitus prisiminimus, kurie gali būti prarasti elektroninėje laikmenoje ir debesyje.

Svarbiausias

  • Dokumentų skaitytuvas yra periferinis skaičiavimo įrenginys, kuris nuskaito fizinius popierinius dokumentus ir perkelia juos į kompiuterį ar kitą pagrindinį įrenginį.
  • Nuskaityti ir į pagrindinį įrenginį perkelti dokumentai gali būti saugomi ten, internetiniuose debesyse arba atspausdinti.
  • Skaitytuvą galima prijungti prie kompiuterio ar kito pagrindinio įrenginio per kabelį (USB) arba belaidžiu būdu (belaidžiu būdu): „WiFi“ ar „Bluetooth“, be kitų.
  • Nuskaitytų dokumentų formatai gali būti įvairūs, atsižvelgiant į jų paskirtį: PDF, JPG / JPEG, PNG, bitų žemėlapiai ir kt.

Geriausi dokumentų skaitytuvai rinkoje – mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje mes supažindinsime jus su geriausiais rinkoje pateikiamų dokumentų skaitytuvų modeliais. Taigi galėsite palyginti skirtingus techninius pasiūlymus su specifinėmis savybėmis. Jei ketinate įsigyti dokumentų skaitytuvą, čia rasite labai naudingą vadovą, kad galutinis pasirinkimas jūsų nenuviltų.

Geriausias skaitytuvas pagal savo kainos ir kokybės santykį

Spartusis žiniatinklio skaitytuvas „Brother ADS-2400N“ pateisins visus jūsų lūkesčius, be to, jo kaina bus labai konkurencinga, kaip nurodė vartotojai.

Jo matmenys yra 25,8 x 30,6 x 25 cm, jis automatiškai nuskaito dvipusę su laidine tinklo kortele, jo greitis yra 30 ppm (puslapiai per minutę) ir 50 ADF (automatinis tiektuvas). Tai bus labai naudinga, atlikite nedvejok.

Geriausias nuotraukų skaitytuvas

Kitas skaitytuvas, kurį galime įtraukti į sąrašo viršų dėl savo didelio našumo. Modelis, ypač tinkamas nuskaityti nuotraukas. Tai suteikia nepakartojamų rezultatų, nes įmontuota skaitmeninio ledo skaitmeninimo sistema.

Skaitytuvo prieduose yra laikikliai negatyvams ir filmams. Visa tai leidžia fotografijos mėgėjams suskaitmeninti prieš metus padarytas nuotraukas. Trumpai tariant, saugus variantas.

Puikus „Canon“ skaitytuvas už savo kainą

Kitas kompaktiškas modelis, išsiskiriantis tarp pirmaujančių dokumentų skaitytuvų ir už labai gerą kainą. Jo dydis yra 25 x 36,5 x 3,9 cm, taip pat yra atrama, leidžianti jį naudoti vertikaliai, dar labiau sumažinant jo užimamą vietą.

Jame yra penki mygtukai, skirti naudoti intuityviai, ir speciali funkcija, skirta kurti dokumentus PDF formatu. Skiriant 4800 dpi (taškų colyje) skiriamąją gebą, tai garantuoja aukščiausią nuskaitymo kokybę. Suderinamas su „Windows“ ir „Mac“.

Geriausias belaidis dokumentų skaitytuvas

Tiems, kurie ieško belaidžio skaitytuvo, kurį galima gabenti iš vienos vietos į kitą, tai yra geras pasirinkimas. Jo dydis (31,5 x 11 x 5 cm) leidžia jį įdėti į portfelį ar krepšį, taip palengvinant perkėlimą iš namų į biurą.

Laikydami SD kortelėje, galite išsaugoti nuskaitytus dokumentus arba nedelsdami per USB juos perkelti į kompiuterį. Jis suderinamas su „Windows“ ir „Mac“ operacinėmis sistemomis.

Geriausias aukščiausios klasės dokumentų skaitytuvas

Tai galimybė tiems, kurie ieško daugiafunkcio įrenginio, kuris, be dokumentų skaitytuvo, apima ir kitas komunalines paslaugas. Naudojant šį modelį galima nuskaityti ir spausdinti dvipusius bei siųsti faksogramas, todėl tai laikoma aukščiausios klasės.

Jis turi USB 2.0 prievadą, taip pat belaidį ryšį su „Bluetooth“ technologija. Jo dydis yra 64 x 49,9 x 31,5 cm ir svoris 11 kg, todėl nerekomenduojamas ankštose vietose. Jame yra jutiklinis ekranas.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie dokumentų skaitytuvą

Prieš pirkdami produktą turite žinoti jo savybes. Pirma, bendrieji. Tada specifika. Todėl naudodamas dokumentų skaitytuvą vartotojas turi suprasti pagrindines prietaiso sąvokas, komunalines paslaugas ir savybes. Toliau bandysime pateikti kuo daugiau informacijos šiuo klausimu.

Dokumentų skaitytuvas

Dokumentų skaitmeninimas skaitytuvu šiandien yra esminis procesas. (Šaltinis: Elnur Amikishiyev: 97181108 / 123rf.com)

Kas yra dokumentų skaitytuvas ir kaip jis veikia?

Dokumentų skaitytuvas iš esmės yra periferinis įrenginys, naudojamas šviesiems, atspausdintiems vaizdams ar dokumentams kopijuoti į skaitmeninį formatą (spalvotą arba nespalvotą). Kitaip tariant, jis skaitmenina dokumentus ir nuotraukas popieriniu formatu, perkeldamas juos į elektroninius formatus.

Dokumentų skaitytuvas veikia taip: yra prietaisų, vadinamų CCD, kurie fiksuoja atspindėtą šviesą naudojant veidrodžius. Šie signalai per analoginį-skaitmeninį keitiklį (DAC) paverčiami skaitmenine forma. Galiausiai, kompiuteris gauna gauto bitų srauto perdavimą.

Kas yra dokumentų skaitytuvas?

Dokumentų skaitytuvas leidžia konvertuoti analoginius dokumentus į skaitmeninį formatą. Šiuos dokumentus galima redaguoti, saugoti arba spausdinti skaitmeniniu formatu. Šio tipo prietaisai gali būti naudojami buityje ar darbe. Dėl šios priežasties yra modelių, ypač tinkamų biurams, ir kitų labiau valdomų namų.

Daugiafunkcis dokumentų skaitytuvas yra labai naudingas tam tikriems specialistams, taip pat daugeliui namų ūkių. Tačiau tai nėra be tam tikrų trūkumų. Pagrindinis yra jo dydis, kuris padidins daugiau funkcijų, kurių jame ieškosime. Taigi, mes apžvelgsime keletą daugiafunkcio dokumentų skaitytuvo namuose ar biure privalumų ir trūkumų.

Privalumas

  • Nuskaitykite, atspausdinkite ir išsiųskite
  • Sutaupykite darbo laiko
  • Supaprastinkite administracines užduotis

Trūkumai

  • Tai užima daug daugiau vietos
  • Aukštesnė kaina
  • Didesnis techninis sudėtingumas

Kokio biudžeto reikia norint nusipirkti dokumentų skaitytuvą?

Kiekvienas pirkinys yra subalansuotas pasirinkimas tarp kokybės – naudos, prekės ženklo siūlomų garantijų ir patikimumo, be kitų kriterijų, ir kainos. Subalansuota ir adekvati kaina yra ta, kurią mokame mainais į prekę, kuri suteikia mums norimą naudą pakankamą laiką amortizuoti išmoką.

Kaip matėme penkiuose modeliuose, kuriuos pasiūlėme straipsnio pradžioje, dokumentų skaitytuvo kainų diapazonas gali svyruoti nuo 40 eurų už pagrindinį modelį su ribotomis funkcijomis ir daugiau nei 200 eurų už pažangesnius ar daugiafunkcius modelius.

Dokumentų skaitytuvas

Kiekvienas skaitytuvas turi skirtingas funkcijas, nors visi turi atlikti būdingą pagrindinę funkciją. (Šaltinis: Piotr Adamowicz: 88546654 / 123rf.com)

Kodėl svarbu skaitmeninti dokumentus skaitytuvuose?

Dokumentų skaitmeninimas skaitytuvu šiandien yra esminis procesas. Ypač įmonėms, kurios dirba su dideliu dokumentų kiekiu. Mes to nesakome, sako šios srities ekspertai: skaitmeninimo procesai yra kasdienio tiek MVĮ, tiek didelių įmonių gyvenimo dalis.

Be to, jei to nepakaktų, skaitmeninimas ir išsaugojimas elektroniniu formatu naudingas aplinkai, nes sumažėja popieriaus naudojimas. Visi yra skaitmeninimo pranašumai, tiesa?

“Skaitmeninimas taupo įmonių laiką ir pinigus, nes padeda jiems tvarkyti ir ieškoti failų.”

Ar visi dokumentų skaitytuvai yra vienodi?

Kiekvienas skaitytuvas turi skirtingas funkcijas, nors visi turi atlikti būdingą pagrindinę funkciją. Be paprasto nuskaitymo ir skaitmeninimo, jie taip pat gali leisti redaguoti ar atkurti sugadintus dokumentus. Tai ypač naudinga, kai turime nuskaityti senus dokumentus ar pažeistas nuotraukas.

Kokiais formatais dokumentai skaitmeninami?

Apskritai yra du pagrindiniai dokumentų nuskaitymo formatai. Dokumentų skaitytuvuose paprastai galime pasirinkti išsaugoti juos PDF arba TIFF formatu. PDF yra bitų žemėlapis, leidžiantis dalytis failais nemokamai atidarant „Adobe“. Tai idealu, jei norime jį siųsti nekeisdami jo turinio.

Kita vertus, TIFF formato failą galima bet kada tvarkyti ir redaguoti naudojant nemokamą redagavimo programinę įrangą. Tai yra senesnis nei PDF formatas, todėl kyla tam tikrų problemų, pavyzdžiui, svorio, nes jis užima daug daugiau vietos, o jo perkelimas yra sudėtingesnis. Skirtumus galima pamatyti šioje lentelėje:

Kriterijus Pdf formatas TIFF formatas
Erdvė Mažiau vietos Daugiau vietos
Naudokite Idealiai tinka atskiriems dokumentams Idealiai tinka dokumentų grupėms
Suderinamumas Garantuojamas suderinamumas Ribotesnis suderinamumas

Kokia operacinė sistema reikalinga nuskaityti?

Iš esmės šiandien beveik visi dokumentų skaitytuvai yra suderinami su „Windows“ ir „Mac“, tačiau prieš pirkdami skaitytuvą turime įsitikinti jų suderinamumu. Nes skaitytuvas, nesuderinamas su mūsų kompiuteriu, mums nebus labai naudingas. Be to, jei perkame seną skaitytuvą už mažesnę kainą, turime įsitikinti, ar jis suderinamas su naujausiomis „Windows“ ir „Mac“ versijomis.

Technologijos gyvena nuolat evoliucijoje. Tai turi naudos vartotojams, bet ir trūkumų. Todėl turime būti atsargūs, nepirkdami pasenusių modelių, kurie tarnauja neilgai. Pasenęs dokumentų skaitytuvas nesuteiks mums pageidaujamos paslaugos ir funkcijų. Mūsų investicijos turi būti pelningos.

Dokumentų skaitytuvas

Kaina labai skirsis priklausomai nuo paprastesnio prietaiso ar sudėtingesnio ir daugiafunkcinio įrenginio. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 80648837 / 123rf.com)

Kas yra OCR funkcija dokumentų skaitytuve?

„Optical Character Recognition“ dėl akronimo anglų kalba arba „Optical Character Recognition“ ispanų kalba. Praktiškai tai yra procedūra, leidžianti skaitmeninti tekstą per skaitytuvą. OCR leidžia sistemai atpažinti simbolius kaip abėcėlės dalį.

Taigi mes galime jį modifikuoti naudodami teksto rengyklę.

Pavyzdžiui, jei nuskaitome knygą ar žurnalą, galime jį redaguoti „Word“. Todėl tai labai naudinga tiems, kurie dirba nuskaitydami tokio tipo dokumentus. Ne visuose skaitytuvų modeliuose yra įmontuota OCR sistema. Todėl labai svarbu ieškoti tokio, kuris turėtų šią technologiją …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *