Laminatorius: Kas aš

Laiko bėgimas yra nenumaldomas. Ir ne tik žmonėms, bet ir dokumentams! Popieriai, ypač jei jų turime sukaupę biuro kampe ar savo namuose, rinkdami dulkes ir dėl drėgmės malonės, jie susidėvi ir yra sugadinti. Tas pats pasakytina apie nuotraukas, atvirutes ir plakatus. Sprendimas? Naudokite laminatorius. Ar girdėjote apie juos?

Jei nežinote, ką turime galvoje, nesijaudinkite: patekote į reikiamą vietą. Visuose tolesniuose puslapiuose paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie laminavimo mašinas ir jų galimybes išsaugoti mūsų dokumentus kuo kokybiškiau. Skaitykite toliau šį vadovą ir įsitikinsite šio biuro įrankio pranašumais.

Svarbiausias

  • Laminavimo mašinos yra elektrinės mašinos, naudojamos apsaugoti dokumentus, nuotraukas ar kitas medžiagas per šilumą. Jie apsaugo juos nuo degradacijos, drėgmės ir susikaupusių dulkių.
  • Todėl laminatoriai padeda išsaugoti dokumentus, o jų darbas yra negrįžtamas. Tai yra, kai, pavyzdžiui, laminuojame formą, nebegalime daugiau jos keisti. Jie taip pat suteikia palengvėjimą ir blizgesį.
  • Yra įvairių dydžių ir dizaino laminavimo mašinų, priklausomai nuo konteksto, kuriame jos naudojamos. Jie skiriasi savo kasdieniais gamybos pajėgumais ir paprastai reikalauja tam tikros priežiūros. Laminavimo maišelius reikia įsigyti atskirai, kad būtų galima atlikti laminavimo užduotis.

Geriausi laminatoriai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Nesvarbu, ar mūsų namuose, ar darbo aplinkoje, svarbūs dokumentai ir dokumentai mus supa. Be to, dėl skaitmeninio amžiaus, kuriame gyvename, dažniausiai turime nuotraukų, kurias norime pasilikti. Laminatoriai šiuo atžvilgiu gali būti puikūs sąjungininkai, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią? Pasirinkimas, kuris parodo, rodo geriausią rinkoje.

Nerasta jokių produktų.

Nerasta jokių produktų.

Nerasta jokių produktų.

Geriausias A4 formato laminatorius

„Genie“ supažindina jus su šiuo laminatoriumi su 2 šildymo voleliais, tinkamais nuotraukoms, dokumentams ir kitoms popieriaus rūšims. Laminatorius sugeba išskirtinai kokybiškai užklijuoti jūsų lakštus ir apsaugo juos nuo 80 iki 120 mikronų (1 mikronas yra viena tūkstantoji milimetro) plėvele visame paviršiuje. Jis veikia formatais, kurių dydis yra iki DIN-A4.

Šis modelis yra labai paprastas naudoti. Jame yra 2 LED lemputės, nurodančios darbo režimą: įjungtas ir paruoštas. Jame taip pat yra apsaugos sistema nuo perkaitimo (automatinis išjungimas) ir anti-jam funkcija, todėl neturite problemų su popieriumi. Laminavimas padaro lakštą atsparų vandeniui, dėmių ir klastojimo.

Redakcinis vertinimas: Jei pasiimsime šį modelį, tai dėl jo išskirtinės kokybės laminuojant. Žinoma, jis suderinamas tik su DIN-A4 dydžiais, tačiau jį kompensuoja laminavimas, atsparus vandeniui ir dėmėms.

Universaliausias laminatorius

„Crenova“ laminatorius yra labai universalus. Galite suteikti namams ar darbui. Greitas jo šildymas garantuoja aukštą produkciją. Per valandą galite laminuoti iki 50 A4 formato lapų ir jis suderinamas su 60, 80 ir 100 mikronų maišeliais. Galėsite apsaugoti savo dokumentus, nuotraukas ir korteles nuo purvo, pelėsio ir kitų pažeidimų, kurie kelia grėsmę jų išsaugojimui.

„Crenova“ laminatorius yra kompaktiškas ir lengvas, lengvai naudojamas ir turi kampą. Be to, pirkinyje yra 20 laminuotų maišelių. ABS svirtis (stabdžių sistema) atlaisvins jus nuo erzinančių popieriaus strigčių. Gamintojas rekomenduoja, kad būtų išvengta traumų ir nudegimų, neliesti mašinos, kai ji naudojama ir veikia.

Redakcinis vertinimas: Kompaktiškas ir lengvas dizainas yra tikrai paprastas naudoti. Be to, jis mums taip pat patinka dėl jo įstrigimo svirties, taip pat dėl ​​greito kaitinimo (tik porą minučių).

Didelio našumo laminatorius

Nerasta jokių produktų.

Didelio našumo laminatorius, kuris taip pat pjauna ir suapvalina kampus. Greita jo šildymo sistema leidžia po 3 ar 5 minučių laminuoti lakštus, nuotraukas ar korteles dideliu greičiu. Tinka A4, A5 ir A7 dydžiams. Jis pasižymi dvigubo ritinio konstrukcija, užtikrinančia ne tik greitą laminavimą, bet ir sklandų laminavimą be jokio triukšmo arba be jo.

Šio modelio gamintojas pataria naudoti tik aliuminio foliją, skirtą karštam laminavimui. Laminatorius yra tvirtas, lengvai naudojamas ir patvarus. Naudodamas 330 mm / min greitį, jis leidžia aštuonis lapus nuolat praleisti. Dėl peilių, esančių apsauginiame korpuse, jis leidžia pjauti tris tipus: tiesus, banginis ir perforuotas.

Redakcinis vertinimas: Jei ieškote didelio našumo laminatoriaus, tai jūsų modelis. Turėdami pavydėtiną greitį (330 mm / min.), Mes jį taip pat įtraukiame dėl universalumo (suderinamas su A4, A5 ir A7 dydžiais).

Geriausia laminavimo mašina

„Morpilot“ laminatorius yra profesionalus įrankis, kuris padės apsaugoti jūsų dokumentus. Sušildžius nuo 3 iki 5 minučių, jis dideliu greičiu laminuoja plėvelėmis nuo 80 iki 125 mikronų. Jis tinka A3, A4, A5 ir A7 formato popieriams ir yra suderinamas su nuotraukomis, raidėmis ir kortelėmis. Volai taip pat šaltai ritasi.

Šio daugiafunkcio laminatoriaus ABS funkcija padės išvengti popieriaus strigčių. Įmontuota atraminė platforma leis laminuotam popieriui paslysti tiesiai, o tai atvėsus neleis susisukti. Pridedamas suapvalintas kampas yra tam, kad nepakenktų pirštams. Ši laminavimo mašina turi 365 W galią.

Redakcinis vertinimas: „Morpilot“ modelis žavi plačiu suderinamumu (A3, A4, A5 ir A7). Be to, jį turėjome įtraukti į šį sąrašą dėl ergonomiško dizaino ir įšilimo greičio (3–5 min.).

Viskas viename – laminatai, laminatai ir apvalūs

„Olympia“ laminatorius idealiai tinka tenkinti visus jūsų poreikius, kai reikia apsaugoti ir tobulinti dokumentus, nuotraukas ar vizitines korteles. Suderinamas su A4 formato, jis leidžia laminuoti karštą ir šaltą. Aukštos kokybės šildymo sistema apsaugo nuo popieriaus deformacijos. Be to, jos intelektuali sistema automatiškai išjungia mašiną perkaitimo atveju.

Už jo pateiktą kainą jis siūlo didelį greitį, nes vos užtenka 3–5 minučių, kad būtų pakankamai karšta, kad tinkamai veiktų. Kita vertus, jo apdaila yra gana kompaktiška ir šiuolaikiška, todėl jums bus lengva montuoti laminatorių bet kurioje patalpos vietoje, kur norite jį pastatyti. Be to, jo energijos sąnaudos yra tik 270 W.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, kai jo energija sunaudojama vos 270 W. Kompaktiško dizaino dėka tai yra patraukli investicija tiems, kurie ieško kažko lengvai montuojamo.

Dokumentų laminatorius be strigčių

Dokumentų laminatorius „Fellowers Lunar A3“ prasideda tuo, kad siūlo sistemą be strigčių, jei naudojate „Fellowes“ laminavimo rankoves. Kadangi šis laminatas be įstrigimo turi specialiai sukurtą atleidimo mechanizmą, kuris suteikia sklandžią patirtį. Tai retkarčiais naudojamas modelis, puikiai tinkantis laminuoti paprastus dokumentus arba profesionaliai apdailinti nuotraukas ar gaminimo receptus.

Sušilti reikia tik apie 4 minutes, tada užsidega žalia lemputė, rodanti, kad „Fellowers Lunar A3“ yra paruoštas naudoti. Jo laminavimo greitis yra vienas A4 formato lapas per minutę. Dėl minimalistinio dizaino jį labai lengva valyti, be to, jis tampa ne tik praktiškas, bet ir dekoratyvus. Tai labai paprasta naudoti, todėl tai yra ideali alternatyva pradedantiesiems.

Redakcinis vertinimas: Nors jis suderinamas tik su A3 ir A4 formato folijomis, jis yra puikus pirkinys pradedantiesiems dėl savo lengvai naudojamos sistemos. Vienintelis trūkumas yra tas, kad jis išnaudoja visas galimybes tik tuo atveju, jei naudojate „Fellowes“ laminavimo rankoves.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie laminuotojus

Į laminatorių pasaulį patekti nėra lengva. Dažnai tai yra mašinos, kuriose yra kitų funkcijų, o ne bet koks modelis pritaikomas jūsų poreikiams. Štai kodėl mes parengėme sekantį skyrių. Apžiūrėsime dažniausiai užduodamus klausimus apie laminavimo mašinas, kad nekiltų abejonių.

Laminatoriaus atvaizdas

Laminatoriumi galite saugoti dokumentus ilgiau.
(Šaltinis: Alfredas Hoferis: 50290035 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra laminatorius?

Laminatorius yra elektros mašina, kuri, generuodama šilumą, padeda išsaugoti dokumentus, ypač popieriaus lapus, bet ne tik. Tai, kaip jis atlieka šią funkciją, yra padengęs dokumentus dviem plastiko sluoksniais, po vieną kiekvienoje pusėje. Šie sluoksniai apsaugo peilį nuo dėmių, įplyšimų ir nusidėvėjimo, jie sustiprina ir daro jį patvaresnį.

Kaip veikia laminatorius?

Laminatoriai dirba šiluma. Įdėjus popierių ar nuotrauką į mašiną, jie spaudžiami tarp karštų volelių ar kaitinimo plokščių. Laminatorius kaitina ir skystina plastiką iki 60–80 laipsnių temperatūros, visiškai sujungdamas plėveles su medžiaga. Tokiu būdu įdėtas popierius išeina dvigubai užplombuotas.

Laminavimui naudojami plastikiniai maišeliai paprastai yra šiek tiek didesni nei popieriaus formatas, pasirinktas išsaugoti. Taip yra todėl, kad apsauga būtų išsami ir padengtų absoliučiai visą paviršių. Jei norite laminuoti specialius formatus, turite įsitikinti, kad turite didesnius krepšius, kad pasiektumėte šią apsaugą.

„Biuro mašinos – nuo kopijavimo aparatų, smulkintuvų iki laminatorių – sprendžia iššūkius, su kuriais susiduria vartotojai, ir šis procesas niekada neturėtų baigtis“.

Kokie yra laminatoriaus naudojimo pranašumai?

Svarbių dokumentų tvarkymas yra užduotis, kuriai reikia atsakomybės ir namuose, ir darbe. Jei norime juos išsaugoti ir apsaugoti nuo laiko praleidimo, šalia turėdami laminatorių, sutaupome pinigų ir, svarbiausia, laiko. Be to, tai suteikia mums daug komforto, nes galime juos pritaikyti keliems poreikiams.

Ar laminavimo operacijos gali būti pakeistos?

Deja, tai neįmanoma. Laminavimo procesas padaro dokumentus atsparius vandeniui, dėmėms ir apsaugo nuo klastojimo. Taip atsitinka todėl, kad …