Lesbiečių meilės sindromas: istorija

LGBTQ + žaidimų savaitė 2021 m

(Vaizdo kreditas: uzAciu.lt / R Healey Art)

Sveiki atvykę į „uzAciu.lt“ LGBTQ + žaidimų savaitę 2021. Per šią savaitę trunkančią šventę akcentuojame LGBTQ + žaidimų bendruomenės temas ir balsus. Sužinokite daugiau čia.

Nesvarbu, kas jūs esate, ir nesvarbu, kokia lytis ar seksualumas, jūs galite patirti savo sužadėtą ​​lesbiečių meilės romaną per žaidimų magiją. Nesvarbu, ar maišėte savo pupeles su „Sera“ Drakono amžiuje: inkvizicijoje, ar „Mass Effect 3“ paslydote liežuviu Samantha Traynor, ar buggavote su bet kuria biseksualia moterimi „Fable“, „Fire Emblem: Three Houses“ ar „Fallout 4“, daugelis iš mūsų paėmė galimybė flirtuoti su moterišku flirtu.

Tačiau mes dažnai galvojame apie aiškius seksualinius moterų santykius, vaizduojamus žiniasklaidoje, kaip tikslingai sukurtus manomam vyro žvilgsniui. Nors taip gali būti, tai daro meškos paslaugą didiesiems lesbiečių architektams, kurie atvėrė kelią savo istorijoms ir reprezentacijoms šiuolaikinėje žiniasklaidoje.

Padaryti nematomą matomą

Yumeutsutsu Re: Meistras

Yumeutsutsu Re: Meistras (Vaizdo kreditas: KOGADO STUDIO)

1919 m. Japonų romanų rašytoja Nobuko Yoshiya išleido pusiau autobiografinį romaną „Dvi mergelės palėpėje“ – pasakojimą apie moterį, kuri patiria savo seksualinį pabudimą, kai įsimyli savo bendrabučio draugą. Nors paauglių paaugliams būdingas lesbiečių potraukis ar seksualinė patirtis buvo žinoma ir japonų visuomenėje kaip „S“ klasės patirtis, japoniškas pavadinimas tam, ką mes Vakaruose galvojame kaip apie „fazę“, dažnai buvo tikimasi, kad moterys turėtų subręsti praeiti šiuos ir gyventi tradicinį gyvenimą. Yoshiya pirmą kartą pranešė moterims, kad tai nėra vienintelis joms prieinamas rezultatas. Lesbiečių ir gėjų istorijų ir kultūrų enciklopedijoje Jennifer E. Robertson pakomentavo: