Geriausias žuvų taukų Omega 3 priedas

Sveikatos sąmoningumas omega-3 aliejus jau seniai įvardija kaip stebuklingą papildą, padedantį viskam – nuo kūno stiprinimo kovojant su širdies ligomis iki plaukų išlaikymo sveiku ir blizgančiu. Daugelis veterinarijos gydytojų taip pat pradeda suvokti „Omega-3“ naudą šunims, o visoje šalyje vis daugiau gyvūnų sveikatos specialistų kasmet rekomenduoja papildyti šunų dietas.

Galite išgirsti „Omega-3“ riebalus, paprastai vadinamus „žuvų taukais“, nes žuvų taukai yra dažniausiai pasitaikantis šaltinis šiems sunkiai gaunamiems Omega-3 riebalams.

Taigi, ką tiksliai „Omega-3“ gali padaryti jūsų keturkojis draugas? Pažvelkime į tai po mūsų sąrašo geriausi Omega-3 papildai šunims.

Geriausi „Omega-3“ papildai jūsų šuniui

Kai reikia išsirinkti Omega-3 priedą šuniui, galite pasirinkti įvairias formas. Dvi dažniausiai pasitaikančios papildų rūšys yra kramtomosios tabletės ir aliejai.

Kramtomosios medžiagos yra labai panašios į žmogaus vartojamus vitaminus. Jie ateina į konteinerį, ir jūs galite juos šerti savo šunimi kaip skanėstą. Kramtomosios medžiagos turi keletą ryškių pranašumų prieš aliejus.

  • Lengva laikyti
  • Lengva išmatuoti / porciją (jau piliulių forma)
  • Ne netvarkinga

Didžiausias kramtomųjų medžiagų trūkumas yra tai, kad jos yra labiau apdorotos nei aliejai ir juose vienoje porcijoje yra daug mažiau Omega-3.

Pavyzdžiui, dviejose kramtomosiose tabletėse gali būti ~ 450mg Omega-3 riebalų, tačiau tik viename žuvų taukų papildo pompoje yra daugiau kaip 1000mg! Matematiką skaičiavau pagal tos pačios įmonės pagamintą kramtomą priedą ir aliejaus priedą. Kramtomame priede buvo 727mg omega-3 viename dolerių, o aliejaus papilde – 6,089mg!

Taigi paprastai kalbant, jūs gaunate daugiau nei 8 kartus daugiau Omega-3 kiekio aliejuje nei kramtomojoje medžiagoje už tą pačią kainą.

Tai sakant, aliejaus priedas tinka ne visiems. Jis išpumpuojamas iš indo (pvz., Muilo ar kai kurių šampūnų) ir reikalauja, kad jį atidarę atidarytumėte.

Žuvų taukų nuolatinio laikymo šaldytuve derinys ir galimas aliejaus įpylimas į šuns virimą gali būti didelis išjungimas, ir mes nekaltinsime jūsų, kad laikotės tablečių.

Turint omenyje šią informaciją, pateikiame geriausius rekomenduojamus įvairių formų Omega-3 papildus.

Zesty Paws Omega-3 įkandimai

zesty letenos omega kanda

„Zesty Paws“ yra apie šunų papildus ir jie yra vieni iš labiausiai patikimų vardų erdvėje. Kalbant apie kramtomus papildus, jų minkštųjų kramtukų „Omega Bites“ linija yra mūsų geriausias pasirinkimas.

„Zesty Paws“ šiuo metu siūlo 3 skirtingas „Zesty Bites“ rūšis – vištienos ir bekono skonio, kurių Omega-3 gaunami iš žuvų taukų, ir vištienos skonio kanapių kramtomojo, kurio riebalai gaunami iš kanapių aliejaus ir žuvų taukų. Kanapės yra patraukli alternatyva, jei turite problemų dėl aplinkos, pavyzdžiui, per daug žvejojate mūsų vandenynus.

Šių kramtomųjų kanapių įvairovė yra šiek tiek brangesnė, tačiau už kiekvieną minkštą kramtuką gaunama 278mg Omega-3, palyginti su kitais 201mg. „Zesty Paws“ rekomenduoja 1 minkštą kramtuką per dieną šunims, sveriantiems iki 25 kg, 2 minkštus kramtukus šunims, sveriantiems nuo 25 iki 75 kg, ir 3 minkštus kramtukus dideliems šunims, sveriantiems daugiau nei 75 kg.

„Zesty Paws Omega Bites Soft Chews“ - su ...

„Zesty Paws Omega Bites Soft Chews“ – su …

  • „O-mega Good“ – kanapių elementuose „Omega Bites“ yra kanapių sėklų, AlaskOmega žuvų taukų ir vitaminų C ir E, kurie …
  • Su „AlaskOmega“ žuvų taukais – šis tvariai gaunamas žuvų taukas suteikia 250 mg kramtymui Omega-3 …
  • Kanapių sėklų patobulinti kramtukai – šiuose kramtomuosiuose produktuose yra kanapių sėklų, kurios yra stearidono rūgšties šaltinis …

„Zesty Paws“ Aliaskos lašišų aliejus

zesty letenos lašišos aliejus

Dabar apie skystą Omega-3 veislę grįžtame prie „Zesty Paws“ ir jų laukinio Aliaskos lašišų aliejaus. Šis 32 oz butelis yra gana didelis (beveik 9 colių aukščio), ir jūs gaunate daug sprogimo.

Šiame butelyje yra apytiksliai 192 aliejaus pompos ir po 1100 mg Omega-3! Daugeliui šunų tai puikiai pasitarnautų, nes jie kasdien patiekiami, nors Zesty Paws sako, kad šunims, sveriantiems daugiau nei 100 kg, galite atlikti iki 6 siurblių. Puikus skystos formos dalykas yra tai, kad jūs galite lengvai eksperimentuoti su daugiau ar mažiau, kaip jums atrodo, ekonomiškai efektyviu būdu.

Turėkite omenyje atidarę buteliuką, turite jį laikyti šaldytuve!

Geriausias būdas duoti šio aliejaus savo šuniui yra pumpuoti jį ant jų trupinio prieš šeriant. Jūs pastebėsite, kad jei jūsų šuo yra išrankus valgytojas, jis ras aliejaus, kad pridėtų daug skonio, ir jie iškart suvalgys savo maistą.

Grynas laukinių Aliaskos lašišų aliejus šunims ir katėms ...

Grynas laukinių Aliaskos lašišų aliejus šunims ir katėms …

  • Skanus ir kūną maitinantis kačių ir šunų malonumas – laukinis Aliaskos lašišos aliejus „Zesty Paws“ yra natūralus …
  • Galingos Omega riebalų rūgštys – Ši aukščiausios kokybės žuvų taukų skystoji formulė yra pripildyta sveikų Omega-3 …
  • Padėkite savo augintiniui išlikti puikios formos – turtingi lašišos aliejaus omegaas padeda klubų, sąnarių, širdies ir …

Kokia yra Omega-3 žuvų taukų papildų nauda šunims?

Taigi dabar, kai žinote, kad yra keletas puikių žuvų taukų papildų variantų, kodėl turėtumėte nerimauti juos vartodami? Iš tikrųjų yra daugybė privalumų.

Įrodyta, kad Omega-3 kovoja su uždegimu

Daugumą šunų pasiekia tam tikras amžius dėl uždegimo problemų. Kai kurios veislės yra ypač linkusios į uždegimą, kuris gali tapti labai skausmingas ir galbūt suluošinti. Laimei, tačiau mokslas parodė, kad „Omega-3“ papildai gali užimti pagrindinį vaidmenį mažinant uždegimą ir leidžiant šunų šuniui be skausmo.

Ir tai nėra tik spėlionės. 2016 m. Daktarė Amy Karon iš Viskonsino universiteto-Madisono universiteto Amerikos veterinarijos žurnale paskelbė tyrimą, kuriame nustatyta, kad „trijų mėnesių žuvų taukų papildymas žymiai pagerino objektyvius osteoartritu sergančių šunų skausmo, šlubumo ir sąnarių ligų matus“.

Kitas tyrimas, kurį 2010 m. Paskelbė Amerikos veterinarijos medicinos asociacijos leidinys, atskleidė panašius rezultatus ir padarė išvadą, kad Omega-3 „pagerino artrozę naminių šunų, sergančių osteoartritu, artritinę būklę“.

Švari, be pleiskanų, niežtinti oda

Tie priešuždegiminiai poveikiai, kuriuos gali sukelti Omega-3, yra ne tik naudingi sąnarių ir raumenų skausmui spręsti, bet ir padėti išvalyti tas nemalonias odos ligas, kurios kankina milijonus šunų visoje šalyje.

Šunims, sergantiems atopiniu dermatitu, pasirodė, kad tai labai padeda, o Omega-3 taip pat parodė pažadą malšinti bėrimus ir kitus išsiveržimus, kuriuos daugelis šunų patiria patekę į bet kokį nepageidaujamų alergenų kiekį.

Kai kurie šunų savininkai kreipiasi į žuvų taukus, nes jų šuns oda ir kailis paprasčiausiai jaučiasi sausi. Pridėjus šių sveikų riebalų į savo racioną, tai gali pasikeisti vos per kelias savaites, o tai lems sveikesnius paltus, kurie sulaikys drėgmę ir mažiau niežės.

Omega-3 taip pat gali padėti sumažinti augintinių pleiskanų dažnį ir apimtį, o tai gali būti gyvybiškai svarbu namuose, kur savininkai gali turėti draugų ar giminaičių, kurie jautriai reaguoja į gyvūnų pleiskanas.

Jie skatina širdies sveikatą ir padidina ilgaamžiškumą

Be to, kas išdėstyta pirmiau, „Omega-3“ taip pat padeda užtikrinti, kad mūsų pūkuoti draugai kuo ilgiau laikytųsi su mumis. 2004 m. Atliktas tyrimas apie Omega-3 poveikį atskleidė, kad šunims, vartojantiems n-3 riebalų rūgščių papildų, išgyvenimo laikas buvo žymiai ilgesnis, daugiausia dėl šių riebalų rūgščių gebėjimo pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Cummingso veterinarijos mokyklos ekspertai taip pat mano, kad Omega-3 taip pat gali būti naudojami šunims, kenčiantiems nuo širdies murmėjimo. Pasak jų, svarbios riebalų rūgštys, esančios Omega-3, vartojamos kartu su atitinkamais vaistais, iš tikrųjų gali būti svarbaus gydymo plano dalis, padedanti jaunikiams gyventi ilgai, sveikai ir laimingai.

„Omega-3“ palengvina treniruotes

Tai gali skambėti per gerai, kad būtų tiesa, tačiau tyrimai sako, kad tai yra faktas! Omega-3 turi riebiųjų rūgščių, kurių trokšta šunų smegenys, ir buvo įrodyta, kad jos vaidina svarbų vaidmenį šunų kognityvinių gebėjimų pakėlime į naujas aukštumas.

„Omega-3“ taip gerai sustiprina pažintinius mūsų kailinių draugų gebėjimus, kad Amerikos veislyno klubas netgi pataria naujiems šunų savininkams pradėti administruoti „Omega-3“ pulką beveik iš karto, kai tik išvesite naują šuniuką pro duris.

Remiantis 2012 m. Amerikos veterinarijos medicinos asociacijos žurnalo ataskaita, mokslininkai nustatė, kad šuniukai, maitinantys pastovią papildomą Omega-3 dietą, „turėjo statistiškai reikšmingai geresnius rezultatus, susijusius su įvairiomis mokymosi, vizualinio kontrasto diskriminavimo ir psichomotorinės veiklos užduotimis nei šuniukai kurioms buvo siūlomos dietos, kuriose yra tik mažas ar vidutinis DHA kiekis “. Ir tai tik viena ataskaita. Yra daugybė patikimos, moksliškai pagrįstos informacijos, patvirtinančios mintį, kad „Omega-3“ palaiko sveiką smegenų funkciją.

Mažiau liejasi

Daugelis šunų savininkų nurodo, kad mažiau šeriasi po to, kai į savo šuns racioną įtraukė žuvų taukus. Žinoma, kad sunkios Omega-3 dozės nebesiskyla, be to, skatina bendrą odos ir kailio sveikatą – tai yra pagrindinis laimėjimas, jei turite didelių šunų, kurie numeta!

Kita informacija apie „Omega-3“

Ar įmanoma šuniui duoti per daug žuvų taukų?

Buvo atlikti tyrimai dėl galimo neigiamo per didelio žuvų taukų poveikio šuns racione ir nustatyta saugi riba. Saugios viršutinės ribos formulė yra tokia –

Dog's weight in kg * .56 * 370 = safe maximum mg per day

Taigi 50 svarų šuniui mūsų formulė būtų tokia

22.7 * .56 * 370 = 4703.4mg

Tai gana daug! Daugiau nei tikėtina, kad priartėsite prie daugumos papildų, todėl per didelis šuns Omega-3 maitinimas paprastai nėra didelis rūpestis. Taip pat atminkite, kad tai nėra tyrimas, sakantis, kad jei viršysite šią saugią ribą, nutiks kažkas blogo. Tai tik sustojimo taškas, kuris turėtų būti saugus daugumai šunų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *