Lazerinis epiliatorius 2021 m.> Opin

IPL lazerinis epiliatorius

Plaukų šalinimas daugumai moterų gali būti siejamas su kankinimo įtaisu, nenuostabu, kad plaukų šalinimas vašku ar panašiais metodais yra labai skausmingas, ypač subtiliose vietose ir ant veido. Tuo tarpu neseniai rinkoje pasirodė namų lazeriniai epiliatoriai, kurie, naudojant šviesos pluoštą, leidžia atsikratyti nereikalingų plaukų iki metų.

Namų lazerinių epiliatorių veikimas yra labai efektyvus ir patogus, todėl jie tampa vis populiaresni, ypač tarp moterų, norinčių palengvinti savo depiliacijos kančias. Universalus namų epiliatorius tai leidžia ne tik moterims rūpintis savo išvaizda, vyrai taip pat noriai siekia ilgalaikio epiliacijos poveikio, nieko nuostabaus, nes 10-20 minučių per mėnesį pakanka visiškai atsikratyti net menkiausių plaukų. Dėl sudėtingo pasirinkimo rinkoje ir didelio IPL epiliatorių efektyvumo neatitikimo, mes parengėme patikrintų prietaisų reitingą už prieinamą kainą ir su patvaria lempa.

Lazerio epiliatorius reitinguojamas 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių namų IPL epiliatorių sąrašas ir geriausių plaukų džiovintuvų sąrašas

Nešiojamas įkraunamas lazerinis epiliatorius

Kurį lazerinį epiliatorių pasirinkti?

Profesionalus lazerinis epiliatorius yra prietaisas, naudojamas specializuotuose grožio salonuose. Kaip ir IPL (Intense Pulse Light) epiliatoriaus atveju, atliekant plaukų šalinimą naudojama siauros dažnių juostos šviesa. Lazeriniam epiliatoriui būdinga diodo skleidžiama šviesa. Diodinis epiliatorius yra grožio ir procedūrų salonams skirtas prietaisas, individualiems klientams jo negalima įsigyti mažmeninėje prekyboje. Kokį lazerinį epiliatorių pirkti namams? Geriausia pasirinkti reitingavimo modelį, kuris leistų jums gauti panašų poveikį ir nepaprastą odos lygumą, tuo pačiu metu atliekant greitas procedūras. Dėl galvos pločio IPL lazeriniai epiliatoriai, apšvieskite didesnę plotą šviesos bangomis, o tai reiškia greitesnę depiliaciją ir atsikratymą ne tik storų, bet ir švelnių plaukų (vadinamųjų pūkų).

Lazerinis veido epiliatorius

Depiluotas laimingos moters veidas

Veido plaukų atsikratymas lazeriniu epiliatoriumi yra puiki alternatyva tradiciniams pincetams. Įvertintas lazerinis epiliatorius intymioms vietoms taip pat yra geras pasirinkimas norint naudoti prietaisą aplink ir ant veido. Intymioms vietoms ir veidui būdinga plona ir jautri oda, todėl lazerinių epiliatorių gamintojai rekomenduoja naudoti specialius komplekte esančius priedus, kad šviesos pluoštas prasiskverbtų sekliau. Skirtingo ilgio šviesos pluoštai, patekę į odą skirtingais kampais, epiliacijos plote paprastai būna apie 2 cm2. Dėl palyginti mažo apšvitinimo ploto lazerinis epiliatorius tinka antakiams ir ūsams. Tradicinis lazerinis veido epiliatorius gali nesugebėti susitvarkyti su likusiu kūnu dėl mažos perduodamos šviesos vertės. Todėl jie yra rekomenduojami daugiafunkciniai lazeriniai epiliatoriai su keliomis keičiamomis galvutėmis. Skirtingai nei elektrinis epiliatorius, kuris plaukus ištraukia mechaniškai, plaukų šalinimas lazeriu nepakenčia, nes plaukai neišsitraukia ir po kelių dienų savaime iškrenta.

Kaip veikia lazerinis epiliatorius?

Lazerio epiliatorius iš reitingo prasiskverbia į odą atitinkamo dažnio šviesos pluoštu. Kai kuriuos spindulius, kurie gali būti kenksmingi, sustabdo galva, likę šviesos dažniai, giliai prasiskverbę, pasiekia perkaitintus ir pažeistus plaukų šaknis (vyksta fototermolizė).

Dėl kaitinamo melanino plaukų folikulai žūva, todėl plaukai slenka.

Lengvas epiliatorius yra visiškai saugus, jei laikotės gamintojų rekomenduojamų išimčių. Plačiau žemiau kontraindikacijų punkte.

Plaukų slinkimo procesas dėl lazerio veikimo

Kaip ir bet kuris prietaisas, net ir lazerinis epiliatorius turi trūkumų, be abejo, sunkiausi trūkumai yra blykstės nusidėvėjimas, kuris yra epiliacijos pagrindas. Lazerinis epiliatorius su keičiama lempa arba viso gyvenimo trukmė yra puikus pasirinkimas, nes tai neverčia jūsų pakeisti prietaiso nauju, kai lempos efektyvumas žymiai sumažėja.

Žmonės su šviesesniais plaukais taip pat gali susidurti su plaukų šalinimo lazeriu sunkumais. Lazeriniai epiliatoriai yra pagrįsti šviesos pluošto prasiskverbimu per plaukų struktūrą iki šaknų ir sukelia plaukų degeneraciją. Norint, kad šviesos pluoštas efektyviai prasiskverbtų į plaukus, reikia melatonino, kurio labai šviesiuose šviesiuose plaukuose yra žymiai mažiau. Šviesūs plaukai, įskaitant raudonos ir pilkos spalvos atspalvius, efektyviai atspindi šviesą, kurią papildomai sugeria tamsesnė nei plaukai oda.

Geriausias lazerinis epiliatorius – kurį pasirinkti?

Plaukų šalinimo lazeriu procesas plaukų šalinimui

Yra keli epiliatorių tipai: lazeriniai, mechaniniai – rankiniai pincetai, elektriniai su diskais arba pincetai. Pigūs epiliatoriai pašalina nereikalingus plaukus mechaniniu metodu, kuris yra susijęs su skausmu ar diskomfortu. Efektyvus lazerinis epiliatorius iš reitingo yra atsakas į ne tik skausmui jautrių žmonių, bet ir reikliausių žmonių, norinčių ilgiau džiaugtis lygaus odos, poreikius. Lazerinis epiliatorius su gera lempa yra tikrumas, kad bus atliktas greitas gydymas. Šviestuvai plačia galva, kurio plotas 3 cm2
suteikti galimybę didesnį odos plotą paveikti plataus spektro šviesa, o tai svarbu epiliuojant didesnes sritis, pvz., kojas, pilvą, rankas ir kt. lazerinis epiliatorius su viso gyvenimo lempute, kuriam būdingas šiek tiek mažesnis aktyvaus odos apšvitinimo plotas, kojų depiliacijos procesas gali trukti apie 20 minučių, bikini – 10 minučių, o pažastys – mažiau nei 5 minutes. IPL lazerinis epiliatorius tai nereikalauja tikslinti kiekvieno plauko atskirai, o tai gali trukti kelias valandas, jei kojų depiliacijai naudojamas vienas lazerio spindulys.

Namų lazerinis epiliatorius – efektyviausias

Geriausias namų lazerinis epiliatorius visų pirma turi būti lengvai naudojamas lengvi epiliatoriai su reitingu turėti jutiklį, leidžiantį pritaikyti šviesos galią savo odos spalvai. Tai labai patogu, nes per didelis ekspozicija vietovei kaitina ne tik plaukus, bet ir odos paviršius, o tai sukelia nepatogumų. Pernelyg silpnas švitinimas savo ruožtu turi priešingą efektą, jis nesuteikia numatyto poveikio, o tai priverčia papildomai gydyti. Efektyvus lazerinis epiliatorius leidžia mėgautis lygiąja oda iki metų, norint atsikratyti plaukų, pakanka 6–10 procedūrų. Kai plaukai pradeda ataugti, jie iš pradžių yra ploni ir subtilesni, todėl lengviau atlikti tolesnes efektyvias namų lazerio procedūras.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lazerinį epiliatorių?

Pigus lazerinis epiliatorius pažastims

Rinkoje yra daugybė prietaisų plaukų šalinimui namuose naudojant šviesos pluoštą, jie skiriasi parametrais ir funkcijomis, kuo daugiau patogumų, tuo lengvesnis ir daugiafunkcinis epiliatorius tampa. Renkantis prietaisą iš reitingo, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus ir funkcijas:

 • Lempos veikimas – Pigesnių modelių radiatorių tarnavimo laikas specifikacijoje apibrėžtas kaip blyksnių skaičius, vidutinis spinduolio tarnavimo laikas yra 200 000 blyksnių.
 • Programos ekranas – tai odos plotas, apšvitintas šviesos pluoštu. Didesnis ekranas leidžia epiluoti didesnes sritis per trumpesnį laiką.
 • Pulsacijų intensyvumas – šviesos pluošto perteklius, pasiekiantis odą, gali būti kenksmingas, reikia pažymėti, ar gamintojas numatė blykstės intensyvumą koreguoti atsižvelgiant į veido spalvą.
 • Papildomos galvos – perdangos su filtrais, paprastai įeinančiais į rinkinį, skiriasi viena nuo kitos, atsižvelgiant į plotą, kuriam jos skirtos, epiliatorius su veido ar bikinio perdanga turės tvirtesnį filtrą, kad nepakenktų subtiliai kūno odai jautriose vietose.
 • Prieiga prie atsarginių dalių – svarbu, pavyzdžiui, pakeitus blykstę, Kinijos klastotėse, kurias galima įsigyti vidaus rinkoje, yra sudėtingų komponentų, todėl prietaisas tampa nenaudingas.
 • Saugumas
  – labai svarbi apsauga nuo akinimo, galinčio pakenkti regėjimui. Lempos šviesos intensyvumas yra labai didelis, todėl reitinguojamų produktų gamintojai pasirūpino, kad šviesos blyksnis būtų įmanomas tik kontaktuojant su oda.
 • Kaina – vienas svarbiausių veiksnių, apskritai, plaukų šalinimo lazeriu prietaisai atrodo panašūs, jų funkcionalumas, galingumas ir efektyvumas daugumoje prietaisų eina kartu su didesne kaina. Pigūs mažo efektyvumo lazeriniai epiliatoriai gali tapti nepelninga investicija į neefektyvią įrangą. Dėl šios priežasties mūsų vadovas buvo sukurtas tam, kad reitinguotų epiliatorių savininkai galėtų džiaugtis patikrinta įranga.

IPL lazerinis epiliatorius – kaip naudoti?

Pigus namų lazerinis epiliatorius
 1. Pirmas svarbus žingsnis – pašalinti plaukus, paliekant šaknis, pvz., Skustuvu.
 2. Nuvalykite ir išdžiovinkite epiliuojamą vietą.
 3. Atitinkamo reitingo epiliatoriaus galvutės suderinimas su gydymo sritimi.
 4. Padėkite galvą statmenai anksčiau paruoštai odai.
 5. Naudokite sklandų (automatinį) režimą, jei epiliuojate didesnį plotą.
 6. Po naudojimo kruopščiai išvalykite galvutes.
 7. Nenaudokite medžiagų, kurios daro dirginantį poveikį vietai, venkite drabužių, kurie gali dirginti depiliuotą odos plotą.
 8. Po 4–12 savaičių dar kartą pabandykite epiliaciją, kas sekanti epiliacija turėtų būti atliekama kas 1 ar 2 mėnesius.

Lazerio epiliatoriaus poveikis

Pigus lazerinis kojų epiliatorius

Plaukų šalinimas lazeriu būdingas neskausminga procedūra, susijusi su tam tikrais apribojimais. Lengvojo epiliatoriaus naudojimas, net pagal reitingą, neveiks netrukus prieš apsilankymą paplūdimyje, nes tai neduoda tiesioginių rezultatų, be to, UV spindulių poveikis ir depiliuotos zonos šildymas gali sukelti dirginimą. Pradžioje epiliacijos vieta turi būti nusiskutusi tradiciniu skustuvu, kruopštus skutimasis užtikrina neskausmingą gydymą. Apšvitinus odos paviršių (fototermolizė) …