Koks geriausias 2021 m.

Mes visi norime atrodyti kuo puikiausiai, o įtemptais laikais, kuriais gyvename, kartais gali būti sunku. Po sunkios darbo dienos normalu, kad tavo kvapas nėra pats maloniausias. Net pačią dieną stresas ar mūsų veikla gali priversti mus prakaituoti labiau nei reikia.

Laimei, daugelį metų rinkoje pavyko rasti blogų kvapų sprendimus. Mes kalbame apie antiperspirantinius dezodorantus. Šie produktai užmaskuoja mūsų skleidžiamą kvapą arba priverčia geriau užuosti. Be to, jie apsaugo nuo prakaitavimo. Didelė dalis gyventojų juos naudoja kasdien, ir tai yra puikus kūno kvapo sprendimas. Ar norite sužinoti visas detales ir svarbiausius antiperspirantų dezodorantų aspektus? Taigi, jūs tiesiog turite toliau skaityti!

Svarbiausias

  • Dezodorantai nuo prakaito yra produktai, kurie naudojami siekiant užkirsti kelią kūno kvapui. Tai sukelia mūsų kūno prakaito bakterijos.
  • Kai kurie jo komponentai gali būti kenksmingi sveikatai. Tačiau realybė yra ta, kad milijonai žmonių ją naudoja kasdien ir tarp jos vartotojų nėra sveikatos krizės.
  • Rinkoje galime rasti antiperspirantų dezodorantų įvairiais formatais. Taip pat skirtingai auditorijai ir skirtingos sudėties. Kadangi tai kasdieniniam naudojimui skirtas produktas, svarbu žinoti pagrindinius jo aspektus.

Geriausi antiperspirantai dezodorantai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Rinkoje galima rasti įvairiausių antiperspirantų dezodorantų. Prekės ženklai turi platų katalogą, tenkinantį visas auditorijas. Dėl šios priežasties svarbu aiškiai pasakyti, kokio tipo dezodoranto ieškome. Dėl šios priežasties norime padėti jums žinoti, kokio antiperspiranto dezodoranto jums reikia. Žemiau galite pamatyti mūsų rekomendacijas su geriausiais antiperspirantais dezodorantais rinkoje.

Geriausias antiperspirantas dezodorantas pagal savo kainos ir kokybės santykį

„Vichy Stress Resist“ antiperspirantas yra dezodorantas riedėjimas. Prekės ženklas garantuoja 72 valandų apsaugą nuo prakaito. Tai net žmonėms, turintiems per didelį prakaitą. Jis skirtas šilumos smūgiui ir prakaitui reguliuoti streso laikotarpiais. Dauguma jo komponentų yra natūralios kilmės, pavyzdžiui, kukurūzų krakmolas arba natūralūs aliejai.

Nors „Vichy Stress Resist“ kaina yra šiek tiek didesnė nei kitų antiperspirantų, tai suteikia puikių rezultatų. Joje derinamas tradicinių komercinių antiperspirantų veiksmingumas su nepaprastai natūralia kompozicija. Jame nėra alkoholio ar parabenų. Greitas jo džiūvimas suteikia pakankamai komforto.

Geriausias antiperspirantas vyrams

„Old Spice“ yra vienas iš labiausiai pripažintų antiperspirantų dezodorantų prekių ženklų. Be to, jos produktai yra orientuoti į vyrų auditoriją. Tikrai atpažįstate kai kurias jo ekscentriškas reklamos kampanijas. Įeina aukštos ištvermės dezodorantas pakuotės siūlo apsaugą visą parą, o formulė pašalina stipriausius kvapus.

Jei ieškote dezodoranto vyrams, tai geriausias jūsų pasirinkimas. Skirta vyrams, kurie paprastai prakaituoja daugiau, antiperspirantinė apsauga yra stipresnė. Originalus jo kvapas sukurtas taip, kad įtiktų vyrų auditorijai. Klasikinis produktas, kuris, atėjęs paketasTai labai prieinama kaina.

Geriausias antiperspirantas moterų dezodorantas

Šis dezodorantas riedėjimas jis turi minkštą, gėlių kvapą. Tai žada 48 valandų apsaugą, kurios formulė tinka jautriai odai. Tai neapima parabenų, alkoholio ar triklozano. Tai idealiai tinka žmonėms, turintiems alergiją ar sveikatą. Dėl stiklinio indo jis išsiskiria iš kitų panašių produktų. Ateina pakuotės iš 6 vienetų.

MUM Fresh Pink yra puikus dezodorantas kasdieniniam naudojimui. Jis turi švelnų ir malonų gėlių kvapą. Be to, jo sudėtyje nėra tų elementų, kurie gali pakenkti moterų sveikatai. Dėl šių priežasčių „MUM Fresh Pink“ yra geriausias antiperspirantas dezodorantas moterims.

Geriausias biologinis ir organinis antiperspirantas dezodorantas

Žemės druska yra natūralus kvapas be kvapo. Tai yra veganas, turi daugkartinio naudojimo bioplastiko indą ir nepalieka dėmių. Pagrindiniai natūralios kilmės komponentai yra: mineralinė druska, natrio bikarbonatas, alavijo ir maumedžio ekstraktas. Ateina formatu purkšti ir žada ilgalaikį antiperspirantinį poveikį.

Šis antiperspirantas dezodorantas turi viską, ką gali turėti žalias ir veganiškas produktas. Pats nuostabiausias dalykas yra daugkartinis plastikinis indas. Tai, be to, leis sutaupyti pinigų perkant ateityje. Jo antiperspirantinis poveikis yra pakankamai ilgalaikis, kad būtų išvengta kvapo visą dieną.

[/kb_criteria]

Ką turėtumėte žinoti apie antiperspirantinius dezodorantus

Tai plačiai naudojamas produktas. Tačiau daugeliui žmonių kyla klausimų dėl antiperspirantų dezodorantų. Kadangi niekas nemėgsta blogo kvapo ar išvaizdos, tai tikrai jus domins. Toliau mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti apie antiperspirantinius dezodorantus, ir atsakysime į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus.

mergina su dezodorantu

Dezodorantai nuo prakaito yra ideali galimybė palaikyti kūno higieną. (Šaltinis: 16 val. Gamyba: 92280770 / 123rf.com)

Kaip veikia antiperspirantas dezodorantas?

Dezodorantai nuo prakaito – tai produktai, kurie tepami ant kūno. Jie užkerta kelią kūno kvapui, kurį sukelia prakaito bakterijos. Jie veikia užsikimšdami, uždarydami arba užstodami odos poras. Jie tai daro naudodami aliuminio jonus, kad neišleistų prakaito (8). Taigi antiperspirantai dezodorantai blokuoja prakaito liaukas epidermyje. Tokiu būdu pro juos praeis mažiau prakaito.

Žmonės, vartojantys tokio tipo produktus, turi bakterijų biomas, kuriose vyrauja stafilas. Žmonėms, kurie jų nenaudoja arba nustoja juos naudoti, vyrauja biomai corynebacterium. Tai yra bakterijos, atsakingos už kūno kvapą(1). Panašiai antiperspirantų dezodorantų bakterijų tankis yra daug mažesnis nei nevartojančių.

Kuo skiriasi dezodorantas ir antiperspirantas?

Dezodorantai yra produktai, naudojami užkirsti kelią kūno kvapui arba jį sumažinti. Tai lemia bakterijų skilimas ant mūsų odos. (8). Antiperspirantai yra dezodorantų pogrupis ir veikia skirtingai. Nors ir su panašiu tikslu kaip ir tradiciniai dezodorantai. Tai yra, visi antiperspirantai yra dezodorantai, tačiau ne visi dezodorantai yra antiperspirantai.

Dezodorantas Antiperspirantas
Funkcija Sumažinkite kūno kvapą Venkite prakaitavimo ir kūno kvapo
Metodas Antiseptinis veikimas prieš bakterijas Blokuoja odos poras
Lengvatinis formatas Purkšti kūniškas Roll-on ar baras
Aktyvus principas Baktericidai Aliuminio jonai

Antiperspirantai siekia sumažinti prakaitavimą. Tačiau dėl šios priežasties jie taip pat veiksmingi kaip dezodorantai. Jie mažina mažiau kūno drėgmės turinčių bakterijų dauginimąsi. Dezodorantai nuo prakaito yra veiksmingesni. Tačiau prakaitas yra būtinas odos procesas.

Ar yra antiperspirantų dezodorantų skirtingoms kūno dalims?

Dauguma antiperspirantų dezodorantų yra skirti naudoti pažastyse. Tai yra viena iš dalių, kurios išskiria labiausiai prakaitavimą ir kvapą. Tačiau mums gali rūpėti kitų kūno dalių kvapas.

  • Viena iš blogiausiai kvepiančių kūno dalių yra kojos. Daugelis žmonių jiems ieško specializuotų produktų. Kojose yra dezodorantų (ne antiperspirantų) purkšti arba milteliai. Tačiau yra ir tokių, kurių sudėtyje yra veikliųjų medžiagų nuo prakaitavimo.
  • Taip pat yra privačių dalių dezodorantų. Nors kai kurie ekspertai nerekomenduoja jo vartoti moterims. Daugiausia dėl galimo poveikio intymių dalių pH. Visada priklausomai nuo cheminės sudėties (9).
  • Rankoms – kūno daliai, kur dažnai pasireiškia per didelis prakaitavimas, nėra specifinių antiperspirantų dezodorantų. Nepaisant to, galime rasti panašių savybių ir funkcijų turinčių produktų. Pavyzdžiui, kremai nuo prakaito. Šiuos produktus taip pat galima naudoti ant veido ar kojų.

Kaip dažnai galiu naudoti antiperspirantą dezodorantą?

Dezodorantai nuo prakaito turi aiškų poveikį mūsų odos bakteriniam biomui. Jie sumažina bakterijų, sukeliančių kūno kvapą, skaičių. Tačiau labai konkrečiais atvejais tai gali sukelti odos problemą arba būti naudinga ligos sukėlėjui. (1). Be to, antiperspirantai dezodorantai keičia molekulių ir bakterijų įvairovę. Taip pat odos molekulių ir bakterijų struktūra(10).

Mes negalime patvirtinti, kad kasdien vartojami antiperspirantai dezodorantai daro neigiamą poveikį mūsų sveikatai (10). Bet kadangi tai yra procesas, kuris keičia mūsų bakterijų biomą, taip pat patartina jo nepadauginti.

mergina su dezodorantu

Dezodorantai nuo prakaito veikia tiesiogiai mūsų bakterijų mikrobiomą. (Šaltinis: serezniy: 110846900 / 123rf.com)

Kokios yra dezodoranto nuo prakaito vartojimo pasekmės?

Dezodorantai nuo prakaito turi cheminę sudėtį, į kurią įeina tokie komponentai kaip aliuminis ar parabenai. Šie komponentai gali turėti žalingą poveikį sveikatai(du). Kai kurie tyrimai sieja antiperspirantų dezodorantų naudojimą su didesniu krūties vėžio paplitimu (5). Tačiau vėlesni tyrimai teigė, kad antiperspirantai dezodorantai nebuvo vėžio priežastis. (4) (vienuolika).

Kiekvienos šalies sveikatos institucijos nustato ribas, garantuojančias, kad produktai yra sveiki.

Tokiu būdu galimai kenksmingų komponentų randama mažesniu kiekiu nei kenksminga sveikatai. Be to, agentūros, tokios kaip Maisto ir vaistų administracija Amerikietis patikino, kad nėra tokio ryšio tarp dezodoranto vartojimo ir vėžio (5). Be to, kai kurie autoriai kategoriškai patvirtino, kad antiperspirantai yra labai saugūs produktai. (6).

Kaip galiu išvalyti antiperspirantų dezodorantų dėmes?

Šiandien galima rasti dezodorantų, kurie žada nepalikti dėmių ant drabužių. Nepaisant to, daugelis neturi šios technologijos ir toliau palieka nešvarumus ant jūsų drabužių. Įprastinių skalbimų galbūt nepakanka, kad pašalintumėte dėmes nuo …

Parašykite komentarą