„iPhone“ įspėjimas apie pirkimą: nusipirkite „iPhone“

Jei norite pasiekti galingo „iPhone 11 Pro“ sandorį, jums pasisekė. Nuo šiandien iki sekmadienio „Verizon“ siūlo sutaupykite iki 1 000 dolerių „iPhone 11 Pro“ kai perkate kitą telefoną ir pridedate naują eilutę.

Norėdami gauti šį „iPhone“ sandorį, turite pridėti abu išmaniuosius telefonus prie savo krepšelio su mėnesiniais mokėjimais už įrenginį ir pridėti prie vieno „Unlimited Verizon“ plano vieną telefoną su nauja linija. Tada pamatysite 1 000 dolerių, įskaitytus į jūsų sąskaitą per kitus 24–30 mėnesių.

Tai yra puikus pasiūlymas šeimai, norinčiai pereiti prie „Verizon“ ir sutaupyti galingame „iPhone 11 Pro“. „Verizon“ 4 dienų „flash“ išpardavimas baigiasi sekmadienį vidurnaktį, todėl turėtumėte pasinaudoti šiuo epiniu sandoriu dabar, kol dar nevėlu.

„iPhone“ sandoris „Verizon“

„iPhone 11 Pro“ už 999 dolerių „Verizon“ Pirkite vieną, gaukite kitą iki 1000 dolerių nuolaida
Šis tik internetinis sandoris leidžia nusipirkti „iPhone 11 Pro“ iš „Verizon“ ir pridėti naują eilutę, o kitame telefone galite sutaupyti iki 1 000 dolerių. „IPhone 11 Pro“ tiekiamas su 5,8 colių „Super Retina XDR OLED“ ekranu, jame yra trigubo fotoaparato sistema, jį galima įsigyti sidabro ir vidurnakčio žalios spalvos. Baigiasi sekmadienis.
Peržiūrėti sandorį

Daugiau „iPhone 11“ pasiūlymų

Peržiūrėkite daugiau pasiūlymų, naudodami mūsų geriausi „iPhone 11“ ir „11 Pro“ pasiūlymai ir geriausi „iPhone 12“ pasiūlymai.

Parašykite komentarą