Lazerinis epiliatorius: kas yra

Kiek kartų manėte, kad vaškavimas yra „kankinimas“ ar laiko švaistymas? Ar žinote, kad yra būdas tai išspręsti? Plaukų šalinimas lazeriu leis jums visam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Be to, tai padės išvesti iš skustuvų, vaško ir elektrinių epiliatorių nelaisvės.

Po kelių užsiėmimų šis gydymas suteiks jums galimybę pasiekti ilgalaikių ir profesionalių rezultatų. Bet buk atsargus! Svarbu gerai informuoti save, kad išsirinktumėte geriausią lazerinį epiliatorių. Sekite mus šiame specializuotame vadove!

Svarbiausias

 • Namų naudojimo lazerinis epiliatorius yra prietaisas, kurį galite lengvai naudoti savo namuose. Jis naudojamas visam laikui pašalinti plaukus iš jūsų kūno.
 • Rezultatai, gauti naudojant lazerinį epiliatorių, priklauso nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, amžius, hormoninė struktūra, odos tipas ir plaukų savybės.
 • Prieš naudojant lazerinį epiliatorių ant kūno, svarbu laikytis kai kurių taisyklių. Gydymo sesijos reikalauja nuoseklumo, tikslumo ir labai atsargios.

Geriausi lazeriniai epiliatoriai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Dar neseniai tik specializuotiems estetiniams centrams buvo leista atlikti lazerio procedūras. Laimei, dėl pažangos šiame sektoriuje jūs taip pat turėsite galimybę valdyti savo lazerinį epiliatorių. Tiesą sakant, lazeriniai ir impulsinės šviesos epiliatoriai palengvino ir atpigo tūkstančių žmonių gyvenimą. Toliau mes jums parodysime savo pasiūlymus tarp geriausių prietaisų rinkoje.

Geriausias aukščiausios klasės lazerinis epiliatorius

„Silk-expert Pro“ yra naujausios kartos impulsinis šviesos epiliatorius iš „Braun“ linijos. Jis yra kliniškai patikrintas ir dermatologiškai akredituotas Odos sveikatos aljansas. Jo pranašumai idealiai tinka šviesiems ir vidutiniams odos atspalviams, šviesiems arba tamsiems plaukams. Šiame lazeriniame epiliatoriuje yra tiksli galvutė, skirta pasiekti mažiausias vietas, tokias kaip veidas, kirkšnis ar pažastys.

Dėl pažangių funkcijų šis epiliatorius automatiškai prisitaiko prie jūsų odos fototipo. Taigi, jūs galėsite atlikti gydymą maksimaliai tiksliai. Be to, jis turi tris intensyvumo lygius, 400 000 šviesos impulsų ir šviesos pulso dažnį nuo 0,5 iki 0,9 sekundės. Be to, jo struktūra yra maža ir lengva.

Geriausias lazerinis epiliatorius jautrioms sritims

Šis „Aminzer“ prekės ženklo IPL lazerinis epiliatorius gali pasiūlyti jums efektyvią ir saugią plaukų šalinimo patirtį, ypač gydant jautrias vietas. Dėl dviejų funkcijų (automatinės ir rankinės) galėsite rasti geriausią sprendimą patenkinti kiekvieną savo kūno sritį. Jame yra 999 999 šviesos impulsai ir penkios skirtingos iš anksto nustatytos programos.

Be to, per plaukų šalinimo užšalimo temperatūrą sistema turėsite galimybę palengvinti nedidelį skausmą ir deginimo pojūtį. Tai taip pat apsaugo nuo galimo plaukų folikulų lūžimo.

Geriausias veido lazerinis epiliatorius

„IPlaic“ plaukų šalinimo lazeriu sistema, kurią pasiūlė „Blaicer“, yra prietaisas, skirtas naudoti namuose. Tačiau jis turi profesinių funkcijų. Jo ergonomiška ir lengva forma leis jums gydyti labai mažas kūno vietas (ypač veidą). Jame yra LCD ekranas, per kurį galite valdyti kadrų intensyvumo lygį. Tai taip pat leidžia pasirinkti vieną iš penkių iš anksto nustatytų energijos lygių.

Pridedami akiniai padės apsaugoti jūsų akis nuo lazerio galios. Be to, norint gauti nepriekaištingų rezultatų, ši linija suteikia jums nešiojamąjį epiliatorių su LED šviesa, kad tobulintumėte antakių, nosies, smakro ar skruostų plaukus.

Geriausias lazerinis epiliatorius vyrams

Vyrams labiausiai rekomenduojamas lazerinis epiliatorius „Remington Compact Control IPL3500“, ypač tiems, kurie nori geriau prižiūrėti plaukus, nenaudodami neproporcingo skustuvo. Turėdamas 3,5 džaulio galią ir optimalų pulso dažnį, šis prietaisas pasieks matomų rezultatų jau po pirmojo naudojimo.

Šis epiliatorius prisitaiko prie bet kokio odos tipo ir plaukų tipo. Taip yra dėl penkių jo intensyvumo lygių. Vos per 20 minučių galite užtikrinti visišką plaukų šalinimą visame kūne. Be to, dėl kompaktiško, lengvo ir ergonomiško dizaino galite mėgautis šio gaminio patogumu net kelionėse.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie lazerinius epiliatorius

Plaukų šalinimo lazeriu technika tapo dar labiau paplitusi. Dar prieš kelerius metus ši technologija buvo nukreipta tik į specializuotą gydymą profesinėje srityje. Daugiausia specializuotuose estetikos centruose.

Pastaruoju metu išlaidos buvo žymiai sumažintos. Be to, šias mašinas galima naudoti visiškai saugiai. Net jei neturite specializuotų žinių. Ar nesate smalsus? Kviečiame atkreipti dėmesį į mūsų dažnai užduodamų klausimų skyrių.

Namų naudojimo lazerinis epiliatorius yra prietaisas, kurį galite lengvai naudoti savo namuose. (Šaltinis: Przybysz: 39808631 / 123rf.com)

Kas yra lazerinis epiliatorius?

Lazerinis epiliatorius yra prietaisas, galintis skleisti šviesos pluoštą. Per sekundės dalį jis veikia plaukų svogūnėlį, kad pašalintų nepageidaujamus plaukus ant veido ir kūno. Šią procedūrą galima pasiekti dėl tam tikros lempos. Jis identifikuoja skirtingą melanino procentą tarp odos ir plaukų.

Prietaisas gali atpažinti tik augančias svogūnėles. Norint veikti didėjantį svogūnėlių skaičių, būtina kelis kartus pakartoti gydymą pirmaisiais mėnesiais. Galutinis tikslas – generuoti seansą po seanso, laipsnišką plaukų slinkimą. Tai yra, stipriai sulėtindamas jo ataugimą ir padarydamas jį nematomu (1).

„Lazerio technologijos pradžia prasidėjo, kai Einšteinas 1900 metais suformulavo stimuliuojamos šviesos emisijos koncepciją”.

Kokios odos ir plaukų rūšys geriausiai tinka lazerio procedūroms?

Norint gauti geresnį rezultatą, reikia įsikišti į norimą vietą anageninėje plaukų fazėje. Tai yra jo augimo fazėje. Tai laikas, kai plaukų svogūnėlyje yra didžiausia melanino koncentracija. Norėdami tai patvirtinti, patenkinamiausi rezultatai gaunami, kai yra labai tamsūs plaukai. (du).

Norint sėkmingai gydyti, būtina žinoti savo fototipą ir plaukų struktūrą. Lazeriniai epiliatoriai skiriasi pagal galią, intensyvumą ir bangos ilgį. Kiekvienas fototipas turės savo specifinę lempą. Toliau pateiksime jums daugiau informacijos (3) (4):

Odos fototipas apibūdinimas Rekomenduojamas lazeris
Oda labai balta

Labai šviesūs plaukai ir akys

Strazdanos

Įdegis: nėra

Nerekomenduojama gydyti lazeriu
II Labai šviesiai rausva oda

Šviesūs plaukai ir akys

Įdegis: šiek tiek auksinis

Rubino lazeris (bangos ilgis 694 nm)

Impulsinė šviesos IPL (bangos ilgis nuo 590 iki 1200 nm)

III Auksinė ir gana šviesi oda

Tamsiai šviesūs arba rudi plaukai ir tamsiai mėlynos, tamsiai žalios, rudos akys

Įdegis: auksinis

Aleksandrito lazeris (bangos ilgis 755 nm)

Impulsinė šviesos IPL (bangos ilgis nuo 590 iki 1200 nm)

IV Alyvuogių oda

Rudi arba tamsūs plaukai ir akys

Įdegis: intensyvus

Diodinis lazeris (810 nm bangos ilgis)

Impulsinė šviesos IPL (bangos ilgis nuo 590 iki 1200 nm)

V Tamsi oda

Tamsūs plaukai ir akys

Įdegis: labai intensyvus

Neodimio-Yago lazeris (bangos ilgis 1064 nm)
SAW Labai tamsi oda

Juodi plaukai ir akys

Įdegis: itin intensyvus

Neodimio-Yago lazeris (bangos ilgis 1064 nm)

Kokie yra lazerinio epiliatoriaus privalumai ir trūkumai?

Šis gydymas rekomenduojamas visiems žmonėms, kuriems atsibodo dažnai kreiptis į vaškavimą. Taip pat peiliais ar kitais agresyvesniais metodais. Plaukų šalinimas lazeriu yra idealus, kai norite veikti subtiliose vietose. Pavyzdžiui, kirkšnis, pažastys, ūsai ar antakiai.

Žinoma, šie prietaisai taip pat turi tam tikrų trūkumų. Šioje lentelėje apibendrinome teigiamus ir neigiamus aspektus, kad turėtumėte aiškesnę idėją.

Privalumas

 • Nėra agresyvus odai
 • Vidutinės trukmės ir ilgalaikiai rezultatai
 • Tai palaiko plaukų kiekio ir skersmens sumažėjimą
 • Neskausmingumas
 • Nėra dirginimo pavojaus
 • Maža encistinių plaukų atsiradimo rizika
 • Lėtas plaukų ataugimas iki visiško jų pašalinimo
 • Dirginamojo folikulito ir pilonidinių cistų sumažinimas

Trūkumai

 • Brangesnis
 • Depigmentacijos galimybė tiriamiesiems, turintiems tamsią veido spalvą
 • Blogas efektyvumas baltais arba šviesiais plaukais
 • Neįmanoma paveikti UV spindulių per keturias savaites po gydymo

Lazerio epiliatorius ir impulsinė šviesa: kokie yra skirtumai?

Esminis skirtumas tarp lazerio ir IPL slypi skleidžiamoje šviesos pluošte. Kaip ir lazeriai, impulsinė šviesa remiasi selektyvios fototermolizės principu. Tačiau odos audinius jis pasiekia per skirtingus bangos ilgius.

Naudojant atrankinius filtrus, jis tiksliai nukreipia tam tikrą plotą tam tikrame gylyje (5). Šioje lentelėje parodysime keletą svarbių šių dviejų naujų plaukų šalinimo sistemų skirtumų (6):

Charakteristikos Diodinis plaukų šalinimas lazeriu IPL plaukų šalinimas
Kaina Brangesnis Ekonomiškiau
Šviesos tipas Monochromatinė šviesos banga tiesia linija Mišri šviesa su įvairiaspalviais fotonais, judančiais įvairiomis kryptimis
Matomi rezultatai Greičiau (5 seansai X 3 mėn.) Lėčiau (8 seansai X 3 mėn.)
Naudokite Idealiai tinka mažiems plotams ar laisviems plaukams Idealiai tinka didesniems odos plotams (pvz., Rankoms ar kojoms)
Efektyvumas Veikia plaukų folikulo melaniną Tiesiogiai puola plaukų folikulą
Plaukų ir odos tipas Puikiai tinka kontrastingai šviesiai odai su storais tamsiais plaukais Puikiai tinka tamsiai odai su šviesiais ir švelniais plaukais

Kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriniu epiliatoriumi?

Prieš pradedant gydymą, dvi dienas prieš skutimąsi būtina atlikti. Jūs turite leisti plaukams maksimaliai išmatuoti apie 2 mm. Be to, būtina naudoti baltą pieštuką, kad padengtumėte visus apgamus, tatuiruotes ir randus. Taigi, išvengsime jų susižeidimo ar sugadinimo, kai liečiasi su lazeriu.

Plaukų šalinimo seansai turėtų būti atliekami likus ne mažiau kaip 30 dienų iki saulės poveikio. Priešingu atveju po gydymo gali susidaryti tamsios dėmės. Galiausiai, pageidautina apriboti dezodorantų ir kremų, kurių pagrindas yra alkoholis, naudojimą. Tai gali trukdyti normaliam …