Lazerio matuoklis: kas yra geriausia

Matavimas yra viena iš pagrindinių bet kurio projekto užduočių. Staliaus, santechnikos, elektros ir statybos darbai reikalauja visų veiksmų. Tradicinius matuoklius dažnai yra sudėtingiau naudoti, o jų tikslumas kartais yra šiek tiek abejotinas. Norėdami palengvinti darbą, pasirodė lazeriniai skaitikliai.

Šiuos prietaisus yra daug lengviau naudoti. Jie paruošti per kelias sekundes ir telpa kišenėje. Skirtingai nuo tradicinių, jie yra daug tikslesni ir informaciją daug lengviau skaityti. Šiame straipsnyje mes paaiškinsime viską, ką reikia žinoti norint įsigyti geriausią lazerio matuoklį.

Svarbiausias

 • Matavimų atlikimas yra viena iš esminių bet kurio projekto dalių. Spintelių gamyba, elektros ar statybos darbai, jums visada reikės matuoti. Labai svarbu tai padaryti kuo griežčiau ir tiksliau. Tik tada galite užtikrinti geriausią įmanomą rezultatą.
 • Kiekvienas modelis turi skirtingą taikymo sritį. Tai yra veiksnys, į kurį turėtumėte atsižvelgti pirkdami. Pigiausių modelių nuotolis sieks maždaug 30 metrų. Įmantriausias gali lengvai viršyti 200 metrų. Pasirinkite pagal savo poreikius.
 • Geriausias dalykas, susijęs su lazeriniais matuokliais, yra tai, kaip lengva naudoti ir skaityti informaciją. Daugumoje yra nedideli LED ekranai, kuriuose matomi visi matavimai. Labai svarbu, kad visus šiuos skaičius galėtumėte lengvai ir aiškiai perskaityti.

Reitingas: geriausias rinkoje esantis lazerinis matuoklis

Rinkoje rasite pačių įvairiausių lazerinių skaitiklių. Surasti geriausią modelį tarp visų siūlomų gali būti nelengva užduotis. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuriame pateikiamos geriausios galimybės rinkoje, kad palengvintume sprendimą dėl pirkimo.

1 pozicija: „Bosch Professional GLM 50 C“

„Bosch Professional GLM 50 C“ lazeriniu matuokliu galima išmatuoti iki 50 metrų atstumus. Jame yra gulsčiukas ir matavimo funkcijos kampuose ir sienų paviršiuose. Jis apskaičiuoja tūrį, netiesiogiai matuoja ilgį ir aukštį ir turi papildomą funkciją žymėjimui.

Jis yra labai tvirtas ir turi IP apsaugą nuo dulkių. Jis turi visą atmintį 30 matavimo verčių ir pastovią. Jis suderinamas su visais „iOS“ ir „Bluetooth“ įrenginiais. Visas matavimo vertes galite perkelti į „Bosch“ programas arba tiesiogiai į vaizdą. Ekranas yra spalvotas ir pasukamas.

2 pozicija: „DeWalt DW03050-XJ“

„DeWalt“ lazerinis matuoklis yra vienas iš tvirčiausių modelių rinkoje. „DeWalt“ yra vienas labiausiai pripažintų prekės ženklų gaminant statybinius įrankius. Šis skaitiklis darbo metu gali atlaikyti ekstremalias sąlygas, kritimus ir smūgius. Jį galima įsigyti skirtingais atstumais – nuo 30 iki 200 metrų.

Be tradicinių skaitiklio funkcijų, rasite tiesinius kvadratinių ir kubinių metrų rodmenis ir skaičiavimus. Jis taip pat sugeba pridėti arba atimti rodmenis ir apskaičiuoja atstumus metrinėje arba imperinėje sistemoje. Tai kompaktiškas modelis, su apšviestu ekranu ir dideliais mygtukais, kuriuos galima naudoti intuityviai.

3 pozicija: „Leica Disto X310“

„Leica“ yra vienas iš pirmaujančių prekės ženklų gaminant tokio tipo įrenginius. „Disto X310“ yra vienas iš patikimiausių ir ekonomiškiausių jų modelių. Jis yra labai atsparus, atlaiko kritimus ir smūgius nesuardydamas. Tai idealiai tinka statybos darbams, nes turi apsaugą nuo dulkių ir vandens, todėl galite jį nuplauti be problemų.

Šis lazerinis matuoklis yra labai griežtas. Klaidos riba yra matuojant 0,1 mm, o diapazonas – 120 metrų. Informaciją labai lengva perskaityti jos apšviestame ekrane. Jis yra kompaktiškas, sveria 150 gramų. Jis veikia su dviem AAA baterijomis, kurios garantuoja iki 5000 matavimų. Jis turi trikojo siūlą.

Pozicija Nr. 4: URCERI

Nerasta jokių produktų.

„Urceri“ lazerinis matuoklis lengvai ir greitai matuoja iki 40 metrų, o 2 mm skirtumas. Jame yra 6 mygtukai, palengvinantys funkcijos pakeitimą, ir turi atmintį 30 matavimų. Jame taip pat yra burbulo lygis, siekiant pagerinti matavimo tikslumą. Galite pasirinkti iš metrikos į imperinę.

Tai labai atsparus įrankis, turintis IP54, todėl hermetiškas dulkėms ir vandeniui. Jis taip pat palaiko poveikį, todėl galite jį naudoti statybose. Jis turi 4 eilučių apšviestą ekraną, todėl jį galite naudoti bet kokiomis sąlygomis. Jis turi savaiminio kalibravimo funkciją ir automatiškai išsijungia po 15 sekundžių nenaudojimo.

5 pozicija: Lomvumas

„Lomvum“ lazerinis matuoklis yra trijų modelių, svyruojančių nuo 50 iki 100 metrų. Jo tikslumas yra 1 mm ir leidžia matuoti metrinėse ir imperinėse sistemose. Jis turi netiesiogines atstumo, tūrio ir ploto matavimo funkcijas. Galima sukonfigūruoti iki dviejų atskaitos taškų ir kalibravimą.

Jame yra atmintis, skirta laikyti iki 20 skirtingų duomenų rinkinių. Rodomi kampai horizontaliai plokštumai, kad būtų galima tiksliau matuoti. Jis turi apšviestą LED ekraną. Nors patartina nenaudoti saulės spindulių, nes tai gali turėti įtakos rezultatams. Jis veikia su dviem AAA baterijomis, kurios leis atlikti 5000 matavimų.

Pirkimo vadovas: ką turėtumėte žinoti apie lazerinius matuoklius

Prieš nusprendžiant dėl ​​lazerio matuoklio, svarbu žinoti visus gaminio aspektus. Yra daugybė modelių su skirtingomis funkcijomis ir pritaikymu. Todėl kitoje vadovo dalyje paaiškinsime keletą svarbių aspektų. Perskaitykite visus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Darbuotojas su lazerio linijos lygiu

Rekomenduojama, kad lazeriniame matuoklyje būtų ploto ir tūrio skaičiavimo funkcija, kad gautų tikslesnį rezultatą. (Šaltinis: Badaeva: 94321829 / 123rf.com)

Kas yra lazerinis matuoklis?

Lazerio matuoklis taip pat žinomas kaip atstumo matuoklis, o kai kuriose vietose jis vadinamas EDM. Tai yra elektroninė matavimo priemonė, apskaičiuojanti atstumą tarp prietaiso ir taikinio. Tai yra lengvi ir intuityvūs prietaisai, skirti dirbti labai tiksliai.

EDM naudoja dviejų tipų technologijas, kad matavimai būtų kuo tikslesni. Vyresni naudoja ultragarsą, kad apskaičiuotų atstumą, o modernesni – lazerio spindulį. Jis buvo sukurtas siekiant palengvinti matavimus, kai matavimo juosta negali pasiekti. Jie yra daug tikslesni nei tradiciniai skaitikliai.

Kokias programas turi lazerinis matuoklis?

Skaitikliai ir skaitikliai yra labai įvairūs. Tai yra viena iš pagrindinių ir funkcionaliausių esamų priemonių. Beveik bet kuriame darbe turėsite imtis veiksmų. Pradedant architekto brėžinių lentele, atliekant matavimus ir baigiant elektros instaliacija, reikia matuoti viską.

Svarbu, kad matavimai būtų kuo tikslesni, jei norime, kad darbas būtų atliktas teisingai. Neteisingai tai gali sukelti rimtų problemų arba visiškai sugadinti jūsų darbą. Štai keletas dažniausiai naudojamų lazerinių matuoklių:

 • Balistika: Lazerio matuokliai dažnai naudojami kaip atstumų skaičiavimo priemonė atliekant karines užduotis.
 • Topografija: Vienas iš pagrindinių lazerinių skaitiklių pritaikymų yra matuoti nuožulnius atstumus tarp žinomo taško ir vieno, kurį reikia žinoti. Labai lengva gauti naujo taško ir jo aukščio koordinates.
 • Sportas: tokiose sporto šakose kaip golfas jie naudojami atstumui tarp taško ir žalumos matuoti.
 • Pastatas: elektrikai, santechnikai ir architektai matuoja paviršius, ant kurių montuoja savo įrenginius.
 • Ekspertizė: Kai turtas naudojamas kaip užstatas, ekspertai naudoja lazerinius matuoklius. Tokiu būdu jie tiksliai matuoja paviršius ir plotus.

Kokie lazerio matuoklio pranašumai?

Skirtingai nuo tradicinių skaitiklių, lazeriniai skaitikliai yra daug tikslesni. Jie gali būti naudojami matavimams atlikti greitai ir tiksliai, be kito asmens pagalbos. Be to, jie leidžia išmatuoti plotus ir aukštį. Daugiausia jie greitai ir labai lengvai atlieka visus darbus.

Kitas privalumas yra duomenų skaitymo paprastumas. Skirtingai nuo tradicinio matuoklio, kuriam reikia pridėti rezultatus, jie turi LED ir apšviestą ekraną. Kai kurie prideda kiekius, o kiti turi atmintį, kad išsaugotų iki 30 skirtingų matavimų.

Juostos matuoklis, lazerio atstumo matuoklis ir metalinis liniuotė su pieštuku juodame fone

Svarbu, kad matavimai būtų kuo tikslesni, jei norime, kad darbas būtų atliktas teisingai. (Šaltinis: Makcoud: 121194258 / 123rf.com)

Kokie yra atstumo matuoklių tipai?

Yra du pagrindiniai skaitiklių tipai: garsiniai ir lazeriniai. Ankstesni ultragarsiniai darbai yra pigesni, paprastesni ir mažesnio diapazono. Jis taip pat turi daug mažesnį tikslumą. Taip yra todėl, kad garso bangos yra labai jautrios kliūtims. Jie nerekomenduojami atliekant didelio tikslumo užduotis.

Lazeriniai EDM yra didelio tikslumo elektroniniai prietaisai. Jie naudoja nematomą lazerio spindulį matuodami atstumą tarp vieno taško ir kito. Jie yra daug dažnesni ir geresni nei garsiniai. Jie dažniausiai naudojami žvalgyboje ir statybose. Pastaruoju metu jie taip pat naudojami pasidaryk pats ir sportuodami.

„Matematika yra mokslas apie tvarką ir matavimą, apie gražias protavimo grandines, viskas paprasta ir lengva.“ René Descartes

Kiek sveria lazerio atstumo matuoklis?

Lazerinių matuoklių matmenys ir svoris labai skiriasi, priklausomai nuo modelio. Tai labai asmeniškas veiksnys. Svarbu, kad prieš pasirinkdami lazerio matuoklį atkreiptumėte dėmesį į šį tašką, nes tai turės įtakos jo naudojimui. Jei planuojate jį naudoti nuolat, turėtumėte pasirinkti lengvus ir kompaktiškus modelius.

Kai kurie vartotojai pasirenka kišeninį lazerinį matuoklį, kad galėtų jį nešiotis. Jei dirbate statybose, patogesnis bus kompaktiškas modelis, lengvai įsitaisantis kišenėje. Kiti vartotojai teikia daug didesnę reikšmę funkcijoms, kurias jis turi, o ne tiek jos svoriui ir dydžiui.

Kokių savybių turėčiau ieškoti lazeriniame matuoklyje?

Be atstumų matavimo, turėtumėte ieškoti modelio, kuriame būtų atminties duomenims išsaugoti. Taip pat nepakenkia pasirinkti modelius su apšviestu ekranu, kad jie veiktų silpno apšvietimo sąlygomis. Bet kuri kita funkcija, pavyzdžiui, tūrių ar plotų apskaičiavimas, bus įdomi papildoma priemonė.

Štai keletas geriausių papildomų lazerinių atstumų matuoklių savybių:

 • Netiesioginiai matavimai.
 • Mažiausias ir didžiausias matavimai.
 • Pasvirimo kampo aptikimas.
 • Atmintis duomenims saugoti.
 • Laikmatis
 • Automatiniai skaičiavimai.
 • Plotų skaičiavimas.
 • Skaičiavimas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *