Kaip atsikratyti pleiskanų, o ne

Ant pečių krentantys balti dribsniai, bet taip pat gadinantys juodą striukių nugarą ir krentantys su kiekvienu galvos judesiu – tai tikra bėda. Net jei kuriam laikui dingsta, pleiskanos greitai grįžta. Bet yra tam būdų! Mes jums pasakysime, kaip atsikratyti pleiskanų.

šampūnas nuo pleiskanų

Pleiskanos – pažinkite priešą

Natūralu, kad galvos oda nusilupa (kaip ir visas kitas kūnas). Tačiau jei taip yra Malassezia genties grybų peraugimas (kurie natūraliai atsiranda nedideliais kiekiais), jums gali tekti susidurti su sveikatos būkle. Lėtinis niežėjimas, seborėjos perteklius ar per sausa galvos oda, taip pat būdingi balti „dribsniai“. yra ženklas, kad turite reikalų su pleiskanomis.

Tai gali būti kelios priežastys, tačiau pleiskanas labiausiai lemia šie veiksniai:

 • nepakankamas cinko kiekis organizme,
 • netinkamas plaukų plovimo ir fiksavimo priemonių naudojimas arba per retas plaukų plovimas,
 • sausa galvos oda,
 • stresas, nuovargis, alergijos,
 • įvairių tipų dermatitas.

Prisiminti!

Tiek per didelė riebalų gamyba, tiek jos trūkumas prisideda prie būklės, skatinančios pleiskanų vystymąsi. Viena vertus, tai grybų veisimosi vieta, kita vertus – jo trūkumas reiškia sutrikusį apsauginį barjerą, todėl oda yra veikiama visų nepalankių veiksnių ir intensyviau šveičiasi. Blogai parinktos plaukų priežiūros priemonės gali prisidėti prie nenormalios galvos odos būklės, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą šampūną nuo pleiskanų ar plaukų kondicionierių.


O pleiskanos?

Svarbiausias dalykas yra reguliarus galvos plovimas tinkamai parinktais šampūnais nuo pleiskanų ir odos bei plaukų priežiūra. Tinkamas drėkinimas, taip pat augalų ekstraktai ir pasirinkti vaistiniai ingredientai veiksmingai slopins tolesnę ligos plėtrą, taip pat kovos su varginančiais simptomais. Ko turėtumėte ieškoti gero šampūno nuo pleiskanų? Štai ingredientai, veiksmingai kovojantys su pleiskanomis:

  • cinkas – tai svarbiausias ginklas nuo pleiskanų. Mineralas yra būtinas norint išlaikyti tinkamos būklės ir efektyvią galvos odą slopina blogų mikroorganizmų dauginimąsi. Rasite šampūnu „Kerastase“ nuo pleiskanų, kuris iki 8 savaičių stabdo pleiskanų vystymąsi. Cinko piritiono taip pat yra šampūne „Fructis Grow Strong“ nuo pleiskanų, kuris bus puikus, jei jūsų plaukai bus silpni.
  • salicilo rūgštis – sukelia galvos odos lupimąsi, todėl ji tampa balta dribsniai pašalinami plaunant plaukus. Šis santykis, be kitų, yra lauro lapuose, ramunėlėse, gluosnių ir tuopų žievėje, taip pat senoje. Rasite šampūne „Korres“ nuo pleiskanų, kuris skirtas sausai galvos odai. Sudėtyje yra provitamino B5, kuris pašalina niežėjimą. Peržiūrėkite šią natūralią kosmetiką ir sužinokite, kaip atsikratyti pleiskanų!
  • mėtų – mentolis, esantis šios žolės eteriniame aliejuje, puikiai kovoja su pleiskanų simptomais ir šaltiniu ir tuo pačiu metu reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Šampūnas nuo pleiskanų „Fructis Clean Fresh“ tinka riebiems plaukams – patikrinkite ant savo odos … ant galvos!
 • pelynas – šio augalo ekstraktas ypač veiksmingas kovojant su grybais, todėl jis praturtintas jais šampūnas nuo pleiskanų gerai kovos su mikroorganizmais, atsakingas už varginančios ligos būsenos susidarymą. Ingredientą galima rasti Natura Siberica natūraliame šampūnu nuo pleiskanų. Be to, jame yra natūralių amino rūgščių, kurių dėka jūsų galvos oda gali išlaikyti savo natūralų pH, kuris padeda palaikyti sveiką būklę, taip pat antiseptinio ąžuolo samanų ekstrakto.

Natūrali priemonė nuo pleiskanų – Dr. Konopkos

Jei susitelksite į natūraliausias procedūras sau ir atpažinsite tik geriausią vaistažolių ir ekologišką kosmetiką, tai jūsų asmeninis gydytojas. Dr. „Konopka’s“ yra natūralių kūno priežiūros produktų prekės ženklas – tarp jų rasite kruopščiai sukurtų šampūnai nuo pleiskanų, taip pat kondicionieriai, sūris ir aliejai, kurie gerai veikia nuo pleiskanų.

Dr. „Konopka“ išsiskiria tuo, kad čia rasite ne tik šampūnus nuo pleiskanų ar kondicionierius. Išbandykite specialų pleiskanoms skirtą plaukų aliejų, kuriame gausu žolelių, kurio poveikis padės kovoti su varginančiais simptomais ir išvengti jų pasikartojimo. Pagrindinis ingredientas yra ramunėlės, kuriose gausu minėtos salicilo rūgšties.

Kitas kosmetinis atsakymas į klausimą, kaip atsikratyti pleiskanų, yra Dr. „Konopka“, kurio formulė pagrįsta įvairių aliejų, alyvuogių aliejaus ir daugelio žolelių gydomosiomis savybėmis, įskaitant: ramunėlės, rozmarinai, arbatmedis, pasižymintis nepriekaištingomis priešuždegiminėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis, ir visų pirma baltasis melilotas, kuris veiksmingai kovoja su šia plaukuota odos liga.

Peržiūrėkite kitus šampūnus nuo pleiskanų ir kosmetiką, kurie padės atsikratyti varginančios problemos ir neišprotėti! Nepamirškite sveikai maitintis, pakankamai miegoti ir tinkamai prižiūrėti plaukusir kartu su vaistažolių kosmetikos veiksmais sukursite veiksmingą ginklą nuo pleiskanų.