Lėlės: Kuris yra geriausias

Kartos iš kartos lėlytės visada lydėjo mažuosius namuose. Jo vaikystės negalima suprasti be vieno iš šių žaislų. Lėlės ne tik suteikia daugybę smagių akimirkų, bet ir lėlės yra maloni kompanija vaikams. Yra daugybė modelių, kurių netrūksta nė viename name.

Realybė yra ta, kad yra visų rūšių lėlių: medinių, skudurinių, porceliano ar plastikinių. Jie gali būti naujagimio tipo arba su suaugusiųjų savybėmis. Taip pat yra miniatiūrinių lėlių, kūdikio dydžio arba šiek tiek mažesnių. Su šiuo vadovu turėsite visą informaciją, kad išsirinktumėte tinkamiausią lėlę savo mažyliui.

Svarbiausias

  • Renkantis tinkamą lėlę, pirmiausia reikia atsižvelgti į mažojo recipiento amžių. Pvz., Kūdikio poreikiai nebus tokie patys kaip 4 metų amžiaus.
  • Kūdikių lėlės ir manekenės lėlės (pasižyminčios jaunatviškais bruožais) yra keletas geriausių variantų rinkoje.
  • Aksesuarai kartais yra tokie pat svarbūs kaip ir pati lėlė. Tai suteikia žaidimų įspūdžių, todėl kiekviena sesija skiriasi nuo ankstesnės.

Geriausios lėlės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Nuo jų sukūrimo lėlės dovanojo begalę gerų laikų įvairaus amžiaus vaikams. Šie žaislai leidžia jiems kurti istorijas ir linksmintis realiame pasaulyje, tačiau laikantis savo fantazijos. Čia pateikiamos kelios geriausios 2021 metų lėlės. Peržiūrėkite kiekvienos savybes.

„Nenuco“ – klasikinė lėlė, kurios nori visi vaikai

Tai minkšta ir labai švelni lėlė, dėl kurios norisi nuolat prisiglausti. Ji apima penkias funkcijas, todėl ji laikoma „Amazon’s Choice“ lėle. Suglaudęs mažas rankas jis skleidžia pirmuosius žodžius, o jei suspaudi pilvą, jis juokiasi. Uždėkite ant jo čiulptuką ir jis skleis garsus. Jei nuimsite, jis verks.

Dar viena jo savybė yra ta, kad jis gali kišti pirštą į burną, kaip tai darytų tikras kūdikis. Ši lėlė yra apsirengusi miela rožine suknele, dekoruota gyvūnais. Jis taip pat dėvi derančią kepurę ir kartu su čiulptuku. Gamintojo teigimu, tai yra rekomenduojamas žaislas vaikams nuo 1 metų.

Pilvai, geriausia interaktyvi lėlė

„Famosa“ pristato dar vieną labai įdomią lėlę, šįkart interaktyvią. Beliai yra nepaklusniausios ir neklaužados lėlės rinkoje. Kadangi kiekvienas turi savo asmenybę, linksmumas yra daugiau nei garantuotas. Siuntinyje yra butelis, čiulptukas, asmeninė paklodė ir „Poopypedia“, naudinga naudojimo instrukcija.

„Bobby Boo“ modelis išsiskiria tuo, kad yra labai meilus, nors jis taip pat mėgsta visus gąsdinti. Negalite nuslėpti, kad jūsų mėgstamiausia spalva yra mėlyna. Norėdami pradėti žaisti, bambos prezervatyvą reikia nuimti nuo riešo. Nuėmęs vystyklą, mažylis atras staigmeną. Lėlė yra 17 cm ūgio ir ją maitina trys AAA baterijos.

Baby Born, lėlė su daugiau aksesuarų

„Baby Born“ lėlės yra sėkmingos. Jų aukštis 38 cm, jie yra sukurti pagal naujagimių atvaizdą ir panašumą. Jie turi lustą, kuris, priartinus riešą prie priedų, suaktyvina garso, šviesos ir judesio funkcijas. Geriausia tai, kad tai labai minkštas žaislas su labai lanksčiomis galūnėmis.

Šis modelis atstovauja mergaitę mėlynomis akimis, kurią lydi 11 aksesuarų. Tarp jų randame čiulptuką, buteliuką, pisuarą, lėkštę, šaukštą, apyrankes ar sauskelnes. Ji yra talentingiausia lėlė, nes gali valgyti ir gerti, palengvinti save ir tikrai verkti. Jis skirtas vaikams nuo 3 metų.

Barbė, lėlė, kurios negalima praleisti jokiame žaidimų kambaryje

Barbės yra lėlės, kurių negalima praleisti jokiame vaikų kambaryje. Šis modelis pristato labai aktyvią ir, visų pirma, artikuliuotą Barbę, gebančią atlikti visų rūšių piruetes. Galite pozuoti taip, kaip mažasis nori, ir atlikti sudėtingas pozas bei judesius. Jame yra 22 artikuliacijos taškai, pasiskirstę visame kūne.

Taigi, jūs galite judinti kaklą, rankas, riešus, liemenį, kelius ar klubus, be kitų kūno dalių. Rezultatas – itin lanksti lėlė, kuri leis namo vaikui gyventi su ja nesibaigiančias istorijas. Kalbant apie jo pažiūrėkJis sportiškas, su pilkais marškinėliais ir gėlėmis margintomis jogos kelnėmis.

„Gorjuss Ladybird“, idealiai tinkanti komiksų mėgėjams

Lėlės „Gorjuss Ladybird“, kurių dydis yra 32 cm, tinka vaikams nuo pusantrų metų. Juos įkvėpė garsūs to paties pavadinimo komiksų veikėjai. Kiekvienas modelis yra skirtingas ir dėvi skirtingą aprangą. Tačiau visos jos yra lėlės su sujungtomis galūnėmis ir juodais plaukais.

Kiekvienos lėlės veido išraiška yra prekės ženklo „Gorjuss“: su akimis, bet be burnos. Kitas skiriamasis bruožas yra tas, kad šios lėlės kvepia būdingu sausmedžio aromatu, kuris yra išskirtinis prekės ženklui. Tai daiktai, pagaminti iš vinilo ir kuriuos lydi „Gorjuss“ autentiškumo etiketė.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie lėlės

Lėlių pasaulis yra nepaprastai platus. Įvairovė, be kitų veiksnių, gali būti didžiulė, kai kalbama apie dydžius, gamybos medžiagas ar išvaizdą. Renkantis tinkamą, reikės atsižvelgti į vaiko amžių ir skonį. Tai yra keletas detalių, kurias turėtumėte žinoti apie lėlės.

Lėlės su keičiamomis suknelėmis yra mažųjų baisumas (Šaltinis: Kuzmina: 44248590 / 123rf.com)

Kokių rūšių lėlės yra?

Lėlės yra vieni iš seniausių žaislų. Jie gali būti klasifikuojami pagal jų dydį ir pagal tai, ką jie atstovauja. Viena vertus, randame tas lėles, kurios apsimeta kūdikiais. Jie gali būti maži arba tokio pat dydžio kaip naujagimis. Geras pavyzdys yra klasikinis „Nenucos“.

Laikui bėgant šios lėlės kūdikiams buvo naujovės ir įgijo daugiau funkcijų. Kai kurie verkia, valgo, mikčioja ar kalbasi, kaip tai darytų tikras vyras. Kita vertus, yra vadinamųjų „Barbie“ tipo manekenių lėlių, kurios atrodo kaip paauglės ar jaunimas. Jie yra lengvai valdomi, juos lydi tūkstantis suknelių ir aksesuarų.

Kūdikiams turite įsitikinti, kad lėlės yra minkštos ir be smulkių dalių. (Šaltinis: Akdeniz: 44260644 / 123rf.com)

Yra lėlių iš įvairių medžiagų, tokių kaip porcelianas ar medis, bet ir skudurų. Paprastai jos atrodo gražių audinių suknelių, kurios daugeliu atvejų yra nuimamos, kad būtų smagiau. Daugelis jų turi tikrus plaukus, o tai reiškia, kad mažieji galės juos sušukuoti. Yra minkštesnių lėlių ir kitų, kurios yra sunkesnės.

Kuo naudingos lėlės vaikams?

Žaidimas su lėlėmis yra ne tik labai įdomus užsiėmimas, bet ir daug naudos vaikams. Viena vertus, tai žaislai, didinantys jų atsakomybės jausmą. Pavyzdžiui, kūdikių lėlių atveju jomis rūpintis turės patys mažieji. Jie taip pat prisideda prie tokių vertybių kaip empatija įgijimo.

Lėlės taip pat palankiai vertina jų sugebėjimą spręsti problemas, žaidimo metu iškeldamos skirtingas situacijas. Su jais jie išmoksta būti mylintys ir palaikyti kitus. Rankos ir akies koordinacija taip pat sustiprinama riešais.

Ar žinojote, kad norint aprengti lėles, jas šukuoti ar tvarkyti, skatinama jų smulkioji motorika?

Ar yra kokių nors taisyklių, kurių turi laikytis lėlės?

Visi žaislai, kuriais prekiaujama, turi atitikti tam tikras saugos sąlygas. Visų pirma, jis turi turėti tam tikrų fizinių savybių. Pavyzdžiui, jis neturi jokių išsikišančių briaunų, galinčių sukelti pjūvius. Lėlės neturėtų būti lengvai degios ir neturėtų būti tam tikrų cheminių medžiagų.

Etiketėje CE ženklas turi būti aiškiai matomas, kuris patvirtina, kad lėlė atitinka visas saugos taisykles. Kita svarbi detalė yra ta, kad ji nurodo naudojimo riziką. Pavyzdžiui, kad tai žaislas, netinkamas vaikams iki 36 mėnesių, arba kad jis turėtų būti naudojamas prižiūrint suaugusiems.

Lėlės yra seniausi žaislai. (Šaltinis: Kuzmina: 53471284 / 123rf.com)

Kokios lėlės yra tinkamiausios pagal amžių?

Lėlės taip pat skirstomos pagal mažylio amžių. Tai turėtų atitikti vaiko augimo stadiją. Naujagimio atveju idealiai tinka minkštos lėlės, pagamintos iš audinio arba audinio ir kuriose nėra mažų dalių. „Nenuco“ tipo kūdikių lėlės puikiai tinka mažyliams nuo 3 metų.

Nuo 5 metų vaikai mėgsta mėgdžioti savo vyresniuosius. Dėl šios priežasties jie taip pat pamils ​​lėlės kūdikiams, nors idealiu atveju jose yra naujų funkcijų. Būdamas 6 ar 7 metų, manekenės lėlės bus jo žlugimas. Apskritai, visi tie, kurie yra universalūs ir pateikiami su priedais, labiau praleidžia laiką.

Augimo stadija Lėlės tipas
Nuo 0 iki 1 metų Minkštos (audeklo ar audinio) ir guminės (įkandamos) lėlės
Nuo 2 iki 3 metų „Nenuco“ tipo lėlės su aksesuarais: suknelės ar vežimėliai
4-5 metai Šarnyrinės lėlės ir lėlių nameliai
Nuo 6 iki 8 metų Į Barbę panašios lėlės ir jos mėgstamiausi personažai

Pirkimo kriterijai

Renkantis lėlę, turėtumėte atsižvelgti į keletą aspektų. Mažylio amžius, jų skonis ar lėlės rūšis yra keletas tų pirkimo kriterijų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. Toliau pakalbėsime apie pagrindines detales, kurias reikia nepamiršti, kad lėlytę būtų galima pasirinkti kuo sėkmingiau.

Naudojimo amžius

Pirmasis pirkimo kriterijus yra naudojimo amžius. Tai yra pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis vieną ar kitą lėlę. Nenuostabu, kad kūdikiui nebus tokie pat poreikiai kaip 6 ar 10 metų vaikui. Taigi pirmiausia reikia laikytis amžiaus, kurį rekomendavo lėlės gamintojas. Tai matoma nuoroda.

Naujagimiui ar kūdikiui svarbu pasirinkti lėlę, kurioje nėra mažų dalių, kurias būtų galima įsidėti į burną. Idealiu atveju jis turėtų būti švelnus, kad jis negalėtų pakenkti sau. Kai jis yra šiek tiek vyresnis, sulaukęs 3 metų, vaikas mėgsta atkurti kasdienes scenas. „Nenuco“ tipo lėlės reiškia sėkmę.

Barbių lėlės yra labai populiarios. (Šaltinis: 44746510 / 123rf.com)

Nuo 4 iki 6 metų mažyliai labai mėgsta mėgstamų personažų lėles. Todėl jie krauna …