Lenta vaikams: kas yra l

Vaikai mėgsta lentas. Paprastai tai yra viena pirmųjų dovanų, kurių jie prašo ir dažnai primygtinai reikalauja. Su jais jie gali išreikšti save, lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą bei, žinoma, žaisti. Be to, senstant lentos tampa puikia mokymo priemone.

Šiuo metu yra įvairių tipų lentų, iš kurių galima rinktis, nors bene dažniausiai naudojamos kreidos ir žymeklio rašikliai. Laimei, abu yra labai nebrangūs. Renkantis tinkamą, svarbu atsižvelgti į tokius klausimus kaip vaiko amžius, lentos dizainas ir medžiagos.

Svarbiausias

 • Vaikų lentos idealiai tinka lavinti vaikų kūrybiškumą, bendravimo įgūdžius ir motoriką.
 • Du pagrindiniai vaikų lentų tipai yra kreida ir rašikliai. Tačiau daugelis vaikų lentų sujungia abu modelius „viename“. Yra net „3 viename“.
 • Pirkimo kriterijai, kurie gali jums labiausiai padėti renkantis vaikų lentą, yra vaiko amžius, lentos dizainas, medžiagos, iš kurių ji pagaminta, ir jos atnešti aksesuarai.

Geriausios rinkoje esančios lentos vaikams: mūsų rekomendacijos

Kadangi jei jūs taip toli pasiekėte, tai yra todėl, kad galvojate įsigyti vaikišką lentą, manome, kad nėra geresnio būdo pradėti nuo pirkimo vadovo, nei pateikiant mūsų vaikų lentų pasirinkimą.

Geriausios kainos ir kokybės santykio vaikų lenta

Naudodami „Nuheby“ magnetinę lentą vaikams, jūs garantuojate praktišką ir funkcionalią lentą „viename“ (kreida ir žymekliai), pagamintą iš medžio ir už labai gerą kainą. Be to, dėl reguliuojamo aukščio jis lydės jūsų vaiką, kai jis augs.

Komplekte yra įmagnetintos raidės ir skaičiai, kreida, žymekliai, trintukai ir kreidos skardinės. Kadangi jis yra sulankstomo dizaino, jį galite lengvai laikyti, kai vaikas atsibodo, ar pasiimti atostogų keliones.

Geriausia 3-in-1 vaikų lenta

„Arkmiido“ skalūnas mums atrodo ne tik vienas iš pilniausių, bet ir vienas geriausių kainos ir kokybės santykių. Jis turi kreidos lentą, žymeklį ir piešimo popieriaus veleną. Be to, jis pateikia vieną iš išsamiausių aksesuarų kolekcijų, kuriose yra net matematikos žaidimas.

Jis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, molbertas pagamintas iš medžio, kad būtų užtikrintas didesnis ilgaamžiškumas. Ir aukštis yra reguliuojamas.

Geriausia nešiojama vaikų lenta

Puiki nešiojama lenta su smagiu viščiuko formos dizainu, todėl idealiai tinka mažiausiems. Be to, jis turi praktišką nuimamą rankeną, kad būtų lengviau transportuoti.

Jis turi du magnetinius veidus, vienas juodas kreidai, kitas baltas žymekliams. Jis tiekiamas su dviem kreidos gabalėliais ir žymekliu.

Sulankstomas dizainas rūpinasi visomis detalėmis, rankena yra vištienos keteros, o snapas veikia kaip trintukas.

Geriausia vaikų lenta mažiausiems

Juodoji lenta, kurią patiks mažieji namų gyventojai dėl savo linksmo ir spalvingo dizaino. Be to, tai tikrai universali lenta.

Pradedantiesiems molberto aukštis yra lengvai reguliuojamas, todėl jis tinka įvairaus amžiaus ir ūgio vaikams. Be to, jis turi kreidos pusę ir vieną žymeklį. Negana to, jis taip pat leidžia pakoreguoti popieriaus juostelę, kad ant jos būtų galima piešti. Jame yra padėklas skirtingiems priedams laikyti.

Geriausia pigi vaikų lenta

Paprasta ir labai ekonomiška modulinio dizaino medinė lenta. Jis turi du veidus, vienas skirtas kreidai, kitas magnetinis žymekliams. Be to, jame yra patogus nešiojamas dizainas, kad vaikai visada galėtų jį nešiotis su savimi.

Jame yra trys spalvotos kreidos, trintukas, penkiolika magnetinių gabalėlių ir trintuko rašiklis.

Tai nėra pati pilniausia lenta, tačiau, be jokios abejonės, tai yra puiki lenta vaikams, norintiems pradėti piešti ir reikštis.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie vaikų lentas

Jei vis dar nesate tikri, kurią lentą pirkti, ir norite sužinoti, ko tikėtis iš vaikų lentos, esate atitinkamame skyriuje. Toliau bandysime atsakyti į keletą dažniausiai pasitaikančių pirkėjų klausimų.

Su lentomis vaikai mokosi žaisdami. (Šaltinis: Yastremska: 106558461 / 123rf.com)

Kaip turėtų būti vaikų lenta?

Pirkdami lentą vaikams, turite įsitikinti, kad ji atitinka bent jau šiuos reikalavimus:

 • Turi būti saugu, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų ar vaikas nesusižeistų.
 • Tai turėtų būti lengva surinkti ir išardyti.
 • Jis turi būti pritaikytas vaiko amžiui ir ūgiui.
 • Tai turėtų būti labai paprasta naudoti.
 • Pageidautina, kad ji būtų patraukli išvaizda.

Kuo naudinga vaikų lenta?

Lentos vaikams siūlo galimybę žaisti, išreikšti savo emocijas ir lavinti savo kūrybiškumą. Naudodamiesi lentomis vaikai gali išreikšti save ir lavinti savo vaizduotę, nebijodami suklysti, nes padarę klaidą gali ją ištrinti. Be to, vaikai gali juos naudoti ir žaisdami, ir mokydamiesi. Visa tai per savo rankas.

Ir tai, kad vienas iš įdomiausių lentų aspektų yra tas, kad jie padeda vaikams lavinti psichomotorinius įgūdžius, atsipalaiduoti ir siūlo jiems kitą būdą bendrauti. Taigi galiausiai tai tampa įrankiu, kuris padeda pagerinti jūsų savivertę ir nuotaiką.

Dauguma vaikų lentų paprastai būna nuo trejų metų ir vyresnės, nes jose yra mažų dalių, kurias vaikai gali nuryti. (Šaltinis: Shangareeva: 131557296 / 123rf.com)

Kokie yra vaikų lentų privalumai ir trūkumai?

Be naudos, kurią lentos teikia vaikams, jų naudojimas taip pat turi keletą svarbių pranašumų. Keletas svarbiausių yra šie:

Privalumas

 • Jie yra labai nebrangūs.
 • Jie užima mažai vietos.
 • Juos galima lengvai transportuoti.
 • Jie gali būti naudojami įvairiausioms veikloms.
 • Jie yra visiškai saugūs.
 • Jie yra puiki mokymo priemonė.
 • Jie tinka įvairaus amžiaus vaikams.
 • Juos vienu metu gali naudoti daugiau nei vienas vaikas.

Trūkumai

 • Kai kurie lentų tipai gali prisidėti prie vaiko kambario nešvarumo.

Kokios yra vaikų lentos?

Iš esmės galime išskirti dviejų tipų vaikams skirtas lentas, turinčias kreidą, ir su žymekliais. Pažvelkime į pagrindinius kiekvienos sistemos privalumus ir trūkumus.
Kreidos lentos Žymeklio lentos
Privalumas Kreidos yra labai pigios.

Kreidos gali būti lengvai padalintos per pusę.

Galima naudoti daugybę spalvų.

Paprastai jie nesukelia alergijos.

Insultai yra daug aiškesni ir labiau matomi.

Trūkumai Kreidos dulkės gali sukelti alergiją, nors yra specialių kreidų alergiškiems vaikams.

Jie gali dėmėti daugiau.

Žymekliai yra žymiai brangesni nei kreida.

Šiaip ar taip, populiarėja modeliai „2 viename“, kurių vienoje pusėje yra kreidos lenta, kitoje – žymeklio rašiklis. Yra net „3 viename“ modelių, kurie tiekiami su popieriaus ritiniu.

Pirkimo kriterijai

„REVIEWBOX.es“ svetainėje esame labai aiškūs, kad renkantis vaikų lentą nėra nieko geresnio, kaip turėti gerus pirkimo kriterijus. Dėl šios priežasties mes parengėme analizę tų, kurias laikome svarbiausiomis. Galite tai patikrinti žemiau.

Vaiko amžius ir kokia lenta

Priklausomai nuo vaiko amžiaus, jums gali būti patogesnė vienos ar kitos rūšies lenta. Laimei, daugelis modelių leidžia reguliuoti jų aukštį, kad tiktų įvairaus amžiaus vaikams. Mažiesiems gali būti įdomi mažesnė nešiojamo dydžio lenta be molberto. Kuo vyresnis amžius, tuo gali tikti geresnis, kurio paviršiaus plotas didesnis.

Pasirinktos lentos tipas taip pat priklauso nuo to, kaip vaikas ją naudos. Švietimo tikslais jums nereikia tos pačios lentos kaip piešimui. Piešimui gali būti įdomu tas, kurį galima naudoti horizontaliai. Taip pat turėtumėte apsvarstyti, ar lentą naudos vienas vaikas, ar du broliai ir seserys. Pastaruoju atveju nieko geresnio už skiltį „du viename“.

Vaikų lentos yra viena geriausių dovanų, kurias galima įteikti vaikui. (Šaltinis: Famveldman: 40479218 / 123rf.com)

Dizainas ir dydis

Pasirinkti gero dizaino lentą svarbu ne tik estetiniu lygmeniu, bet ir užtikrinti didesnį patvarumą. Be to, svarstant šį aspektą, svarbu, kad lentos struktūra būtų saugi. Žinoma, taip pat, kad jį lengva surinkti ir išardyti. Idealiu atveju jis turėtų būti sulankstomas, todėl jį laikant užims mažiau vietos.

Kita vertus, jei pasirinksite vieną su reguliuojamu aukščiu, įsitikinkite, kad užaugęs vaikas gali ir toliau juo naudotis. Jei, be to, norite, kad keli vaikai tuo pačiu metu naudotųsi, turite pasirinkti vieną pakankamai didelį. Galiausiai jūs turite galimybę pasirinkti dizainą „2 viename“, kuris leidžia pasirinkti tarp kreidos lentos ir žymeklio.

Medžiagos

Kalbant apie medžiagas, nieko geresnio už medinę lentą. Jei pasirenkate plastikinį, turite įsitikinti, kad jis yra pakankamai tvirtas. Kai kurie plastikiniai skalūnai lūžta tiesiog į juos žiūrint. Galų gale, tai yra lenta vaikui, ir mes neturime jums pasakyti, kokį naikinamąjį pajėgumą jie turi.

Estakados formos struktūros skalūnai išsiskiria universalumu. Jie dažnai būna dvipusiai, vienas skirtas kreidai, kitas – žymekliui. (Šaltinis: Grigorjeva: 85409337 / 123rf.com)

Priedai

Vaikams skirtose lentose paprastai yra įvairiausių priedų ar aksesuarų. Dažniausiai yra šie:

 • Skirtingų spalvų kreidos.
 • Įvairių spalvų žymekliai.
 • Kreidos ar žymeklio trintukai.
 • Magnetinės raidės ir skaičiai.
 • Kreidos stiklainiai ir (arba) žymekliai.
 • Popieriaus ritiniai.
 • Matematikos žaidimai.

Tęsti

Vaikų lentos yra viena geriausių dovanų, kurias galima įteikti vaikui. Su jais jie gali žaisti ir mokytis tuo pačiu metu. Be to, tai leidžia jiems išreikšti savo emocijas ir lavinti psichomotorinius įgūdžius. Šiuo metu vis dažniau pasitaiko tų, kurie turi „du viename“ dizainą.

Taigi viena pusė yra lenta kreidai, kita – žymekliui. Taip pat labai įprasta, kad molbertas leidžia reguliuoti aukštį. Renkantis labiausiai tinkantį, svarbu atsižvelgti į tai, kokį naudojimą ketinate naudoti, vaiko, kuris ketina jį naudoti, amžių ir medžiagas, su kuriomis jis pagamintas.

Galiausiai, jei manote, kad šis vadovas buvo …

Parašykite komentarą