Gelinių nagų priežiūros patarimai

Gelinių nagų priežiūra yra labai svarbi, nes nagai saugo mūsų rankų ir kojų pirštų galiukus. Tinkamai nagų priežiūrai nereikia brangių įrankių, išskyrus nagų kirpimo mašinėlę arba mažas žirklutes ir nagų piltuvėlį. Pirštų ir kojų nagus reikėtų reguliariai kirpti, o nagus ir odeles kasdien drėkinti rankų kremu arba losjonu. Norėdamos papildomai apsisaugoti, daugelis moterų nagus šiek tiek nulakuoja. Suskilinėję nagai rodo, kad jūsų organizmas yra dehidratuotas, todėl turėsite gerti daug skysčių ir naudoti specialius aliejus arba drėkinamąjį kremą.

Ilgiems, smailiems nagams reikia ypatingo dėmesio, nes jie yra trapūs ir lengvai lūžta arba skilinėja. Juos galite sutvirtinti užtepę kelis sluoksnius kietinamojo tirpalo. Geras įprotis, kurį reikėtų išsiugdyti kaip nagų priežiūros režimo dalį, – kiekvieną kartą nusiplovus rankas odeles patepti vazelinu arba rankų drėkinamuoju kremu, nes muilas jas sausina. Blogiausia, ką galite padaryti savo nagams, tai juos kramtyti. Dėl to jie ne tik atrodys negražiai, bet ir galite užsikrėsti infekcija.

Mados tendencijos

Šiandien nagai tapo mados aksesuaru, o atsiradus šiuolaikinei madai lakai tampa vis populiaresniu stilingos ir elegantiškos moters daiktu. Kadaise buvo populiarus nude stilius ir prancūziškas manikiūras, tačiau šiandien į madą grįžta drąsios spalvos, nes vis daugiau dizainerių ir dailininkų pereina prie ryškių ir metalo spalvų. Šiuo metu paklausiausi yra blizgantys aukso tonai, ryškios koralų spalvos, pavyzdžiui, oranžinė arba oranžinė-rožinė, ir ombre, t. y. laipsniškas šviesesnių atspalvių peršvietimas į tamsesnius.

Tendencija taip pat krypsta į ilgus, plonus, migdolo formos nagus, o šiame amžiuje labiau nei bet kada anksčiau pabrėžiamas dizainas, spalvos ir stilius. Šiuolaikinė moteris nebesitenkina vienspalviais lako gaminiais. Ji nori didžiuotis gerai prižiūrėtais nagais su unikaliais nagų dailės piešiniais, derančiais prie jos ansamblio.

Dažniausiai naudojami produktai

Daugelis moterų nagų laką arba nagų laką naudoja pirštų ir kojų nagams puošti arba nagų plokštelėms apsaugoti. Nagų lakas nebėra tik trijų pagrindinių spalvų – raudonos, rausvos ir rudos – šiandien galima rinktis iš daugybės nagų dizainų ir spalvų. Jei norite, kad jūsų nagai atrodytų švarūs ir blizgūs, galite juos lakuoti skaidriu nagų laku. Daugelis moterų sako, kad gelinis lakavimas yra geriausias pasirinkimas nagams.

Akrilinis gelinis lakas paprastai tepamas ant spalvoto nagų lako sluoksnio, kad suteiktų blizgesį ir apsaugotų po juo esantį nagų laką nuo suskilinėjimo. Kitas tipiškas nagų priežiūros produktas yra nagų lako valiklis, organinis tirpiklis. Daugelyje šių dienų produktų taip pat yra aliejų, kvepalų ir dažiklių. Naujesniuose rinkoje esančiuose lako valikliuose vietoj acetono paprastai yra etilacetato. Galbūt jie nėra tokie stiprūs ir veiksmingi kaip pastarieji, tačiau yra švelnesni nagams ir ilgainiui užtikrina geresnę nagų priežiūrą.

Galinių nagų šalinimas

Pagunda nulakuoti, nuplėšti ar nukąsti laką paprastai yra pirmas į galvą ateinantis “sprendimas” namuose. Tai stiprus (ir keistai tenkinantis) noras, bet atsispirkite jam. “Kai nulupate laką, kartu su juo nuplėšiate ir nagų sluoksnius, todėl jie tampa jautrūs lupimuisi ir lūžinėjimui”,

Gera žinia ta, kad gelinį manikiūrą galite pašalinti namie, neidami į saloną – ir nepažeisdami savo nagų. “Geriausias būdas saugiai pašalinti gelinį laką reikalauja šiek tiek laiko ir kantrybės, tačiau tai padės išlaikyti gerą nagų būklę”, -Čia kalbėjomės su nagų ekspertais apie tai, kaip pašalinti gelinį laką namuose visiškai nesugadinant nagų.