LG stipriai atnaujina televizoriaus pasiūlymą

Mugės metu CES 2021 m LG pristatė didelį savo televizijos pasiūlymo atnaujinimą. Pasiūlyme yra nauji ankstesnės gamintojo serijos modeliai, tačiau yra ir naujovė, kuri gali patikti daugeliui potencialių klientų.

Žodis apie naujas technologijas

LG giriasi, kad naujuose televizoriuose yra daugybė naujų ir patobulintų technologijų. Visa tai, norint užtikrinti nepamirštamą patirtį žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus ar per sportines emocijas. Gamintojas ypač didžiuojasi naujuoju režimu Filmo kūrėjo režimas leidžiantis žiūrėti filmus arčiausiai režisieriaus vizijos. Kai pasirenkama, kai kurie postprodukcijoje pridėti efektai (judesio lyginimas, triukšmo mažinimas ir aštrinimas) išjungiami, o kiti nustatymai koreguojami, kad vaizdas atrodytų kuo tikroviškesnis. Taip pat padeda įmontuota aparatūros kalibravimo programinė įranga.

Korėjos gamintojas taip pat prisiminė apie žaidėjus (NVIDIA G-SYNC suderinamumo išplėtimas dar 12 OLED televizorių) ir sporto entuziastus. Kiti tikrai gaus naudos iš 120 Hz atnaujinimo dažnio, o dėl „Sport Alert“ funkcijos jie nepraleis nė vienos savo mėgstamų komandų rungtynių.

„Apple TV“, skirta „webOS“

„Apple“ įrangos savininkai tikrai bus patenkinti tuo, kad naujausi „LG“ geriausi televizoriai leis pasiekti „Apple TV“ programą, taigi ir paslaugas „Apple TV +“. Svarbu tai, kad norint naudotis milžino iš Cupertino platforma, nereikės pakeisti esamo „LG“ televizoriaus nauju modeliu. Programa taip pat bus suderinama su imtuvais iš 2018 ir 2021 metų modelių.

14 naujų OLED

Programinė įranga ir naujos technologijos negalėjo veikti be tinkamos įrangos, todėl LG pristatė net keturiolika naujų televizorių modelių su matricomis, pagamintomis pagal OLED technologiją. Be kita ko, prestižinė serija buvo atnaujinta „GX galerija“kurio užduotis yra ne tik pateikti kuo kokybiškesnį vaizdą, bet ir derinti net ir įmantriausio interjero dekorą. Tai įmanoma dėl ypač plonų, subtilių rėmų ir tikrai plono dizaino – 65 colių modelio storis yra tik 20 milimetrų. Visa serija „4K UHD GX“ galerija, „LG OLED WX“ ekrano užsklanda ir „LG SIGNATURE OLED R“ jie gali visiškai susilieti su aplinka, todėl, kai jie yra išjungti, jie nėra matomi.

Tačiau tipiško vartotojo požiūriu svarbiau yra kažkas visiškai kitokio, būtent tai, kas nutiko kitame OLED pasiūlymo gale. „CX“ serijoje yra 48 colių įstrižainės televizorius. 4K UHD raiškos dėka jis siūlo beveik tokį patį pikselių tankį kaip 96 colių 8K matrica. 48 coliai gali būti idealus pasirinkimas tiems, kurie dar neapsisprendė dėl OLED televizoriaus dėl to, kad neturi pakankamai didelio kambario.

Kas būtų televizorių premjera, jei trūktų 8K?

Kalbant apie 2021 metus – blogai, todėl „LG“ nepamiršo šios didžiulės raiškos modelių. Buvo pristatyti 88 ir 77 colių OLED 8K ekranai, taip pat 75 ir 65 colių ekranai su matricomis, pagamintomis naudojant „NanoCell“ technologiją.

„Apple TV“ dėka „webOS“ tapo dar išsamesne sistema, o naujieji „OLED 4K UHD“ modeliai tikrai laimės didelę minią pirkėjų (ypač 48 colių naujovė). Nereikia nė sakyti, kad visa tai geriausia LG ateinančiais modelio metais.

Šaltinis: pranešimas spaudai, LG