Ąsočių maišytuvų reitingas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Neturite laiko paruošti sveikų ir naudingų patiekalų? Puodelių maišytuvas yra neatsiejamas kiekvienos virtuvės elementas, kuris neabejotinai palengvina šią užduotį. Mūsų taurių maišytuvų sąrašas buvo sukurtas tiems, kurie vertina patikrintus ir patikimus prietaisus. Pasirinkę geriausią ąsočių maišytuvą, galite paruošti gaivų gėrimą, kuris puikiai tinka karštoms dienoms. Ar turite problemų, kurį puodelio maišytuvą pasirinkti? Mes padėsime jums priimti teisingą sprendimą.

Sąrašas puodelių maišytuvai – 10 geriausių puodelių maišytuvai

Geriausių ąsočių maišytuvų aprašymas

1. „Tefal Perfectmix“ + BL811D38

  „Tefal Perfectmix + BL811D38“

– 349 –

Tu nežinai koks puodelio maišytuvas rinktis? Dėkoju reitingą ši problema bus išspręsta. Aprašytas produktas, dėka 6 ašmenų iš nerūdijančio plieno, leidžia lengvai ir greitai paruošti net reikliausius patiekalus. „Tripl’Ax“ technologija, naudojama kuriant peilius, pasiekia tris rezultatus. Tinkamai parinkti peiliai yra skirti tinkamai sumalti visus ingredientus. . Aštrių ir dantytų antgalių dėka jie taip pat susidoros su ledo trupinimu. Tai leidžia puikiai derinti visus produktus. Taip pat reikėtų paminėti žemyn nukreiptus peilius. Dėl jų darbo nebus praleisti jokie ingredientai, tačiau viskas bus smulkiai ir vienodai supjaustyta. Dėl trijų ciklų derinio patiekalas pasiekia unikalų efektą. Pasirinkę „Tefal Perfectmix“ puodelio maišytuvą, vienu metu galite paruošti valgį visai šeimai. tai yra geriausia pasirinkimas atsižvelgiant į puodelio dydį, nes jo bendra naudinga talpa siekia net 1,5 litro.

2. „Philips HR3652 / 00“

  „Philips HR3652 / 00“

499 –

IN taurių maišytuvų sąrašas Šis unikalus maišytuvas išsiskiria tuo, kad iš vaisių ir daržovių išskiria visas maistines medžiagas. tai yra galingas ąsočių maišytuvas, kuris garantuoja skanių kokteilių paruošimą. Taip paruošti gėrimai aprūpina organizmą reikalingais mikroelementais. Tai pagerina jūsų sveikatą ir leidžia jaustis geriau. Dėl 1400 W variklio galios ir iki 35 000 aps./min greičio galite būti tikri, kad visi produktai bus tinkamai sumaišyti. Čia parodytas greitaeigis maišytuvas gali būti naudojamas ledo kubeliams susmulkinti. Kartu su vaisiais tai puikus sprendimas atvėsinti kūną šiltesnėmis dienomis. Tai yra tinkamas pasirinkimas žmonėms, kurie ieško daugiafunkcio prietaiso, kurį lengva valyti. Nepamirškite valyti peilių rankomis, nes jie gali prarasti aštrumą indaplovėje. Verta paminėti, kad į ąsotį telpa 2 litrai gėrimo, todėl jis puikiai tinka didesnėms šeimoms.

3. „NutriBullet Red 600“ ištraukėjas

  „NutriBullet Red 600“ ištraukėjas

197 –

Ar tu ieškai pigus ąsočių maišytuvaskuris užims mažai vietos ir puikiai tiks kasdieniam naudojimui? IN taurių maišytuvų sąrašas pristatome modelį, kuris atitiks aukščiausius reikalavimus. Jis skirtas daugiausia žmonėms, kurie gyvena sveiką gyvenimo būdą ir tuo pačiu metu gyvena nuolat „bėgdami“. Pasirinkę „Nutribullet Red 600“ ąsočių maišytuvą, jūs garantuojate, kad per trumpą laiką paruošite tinkamą, naudingą maistą. Ruošdami patiekalus maišytuve, sutaupote daug laiko ir galite būti tikri, kad aprūpinsite savo kūną visomis reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Dėl specialių peiliukų, kurie iš produktų gali išgauti visus giliai paslėptus mikroelementus, kurie pagerina odos gyvybingumą, jie garantuoja sveikatą ir energiją visai dienai. Mes dažnai stebimės koks puodelio maišytuvas rinkitės žmonėms, sergantiems ar sveikstantiems po gydymo. „Nutribullet Red 600“ maišytuvas bus tobulas sprendimas. Galite būti tikri, kad tinkamai pasirūpinote subalansuota mityba, kuri pagerins jūsų artimųjų imunitetą ir savijautą.

4. „Magic Bullet Nutribullet Pro 900 9“ elementai

  „Magic Bullet Nutribullet Pro 900“ 9 elementai

– 388 –

Pristatome galingas ąsočių maišytuvas, kuri yra geresnė „Nutribullt Red 600“ maišytuvo versija. Gaminyje įmontuotos 6 nerūdijančio plieno mentės. Didesnės 900 vatų variklio galios dėka jie sugeba sutrinti kietąsias sėklas, stiebus ar storas odeles. Dėl to jūs galite aprūpinti kūną visomis būtinomis jose esančiomis maistinėmis medžiagomis, įskaitant vitaminus, riebalų rūgštis, mineralus ir baltymus. Dėl greito ir paprasto sveikų patiekalų paruošimo būdo šis įrenginys užima aukštą vietą mūsiškyje taurių maišytuvų sąrašas. Verta paminėti, kad jis yra tinkamai pritvirtintas ir kad vaikai taip pat gali lengvai juo naudotis. Maišytuvas bus paleistas tik tada, kai ašmenys ir puodelis bus tvirtai sujungti. Aprašytas modelis nėra didelis, todėl puikiai tiks savaitgalio kelionei ar atostogoms. Jei norite rūpintis savo kūnu ir mėgautis visaverčiais patiekalais kiekvieną dieną, galite lengvai jį įsidėti į lagaminą ir pasiimti į kelionę.

5. „Philips Avance Collection HR3655 / 00“

  „Philips Avance Collection HR3655 / 00“

– 679 –

Puikus sprendimas žmonėms, norintiems paruošti daržovių ir vaisių kokteilius, yra geras ąsočių maišytuvas iš „Philips Avance Collection“. Šis prietaisas praturtintas nauja „ProBlend 6 3D“ technologija. Jo dėka galite išlaisvinti maistines vertes, paslėptas kiekvienoje mažiausioje vaisių, daržovių ar riešutų mišinyje. Dažnas tokių paruoštų kokteilių gėrimas leidžia pagerinti savijautą, odos, plaukų ir nagų būklę, daugelį metų mėgautis sveikata. Šiame maišytuve yra labai efektyvus 1400 W variklis, kurio greitis siekia 35 000 aps./min. Tai leidžia dar labiau išgauti vitaminus ir maistines medžiagas. Šis modelis turi rankinį pasirinkimą, kurio dėka jūs pats nustatote tinkamą maišymo greitį. Verta paminėti, kad rinkinyje su maišytuvu yra du vandens buteliai, kurie leidžia prieš ruošiantis išeiti paruošti kokteilius. Šį variantą tikrai įvertins sportininkai, jis skirtas jiems geriausias sprendimas, nes taip paruoštą kokteilį galima pasiimti su savimi į treniruotę.

6. TEFAL BL435831

  TEFAL BL435831

214 –

Tau reikia geras ąsočių maišytuvaskuris leidžia paruošti karštus patiekalus ir šaldytus kokteilius? Jei taip, būtinai patikrinkite pateiktą modelį. Tai prietaisas, kurio puodelis pagamintas iš karščiui atsparaus stiklo. Dėl to galite nedvejodami sumaišyti karštą sriubą, kad susidarytumėte grietinėlę arba sutrintų ledą ir paruoštų ledinį gėrimą. Didelis privalumas yra tai, kad maišytuve yra aiškiai galandami peiliai, kurie kartu su atitinkamu peilių nustatymu leidžia puikiai sumaišyti visus gaminius, kad būtų sukurta vienoda konsistencija. Šis įrenginys yra taurių maišytuvų sąrašas išsiskiria didele variklio galia, o „Air Cololing“ sistema garantuoja maksimalų jos ilgaamžiškumą. Reikėtų paminėti, kad padidinta maišymo galia, palyginti su ankstesne versija, yra įmanoma dėl „Powelix“ technologijos, kuri ją sustiprina net 30%. Tai labai svarbi savybė renkantis geriausias maišytuvas taupant laiką ruošiant patiekalus. Taip pat verta paminėti, kad dėl savo savybių jis yra pigus ąsočių maišytuvasverta pirkti.

7. Russellas Hobbsas „Nutri Boost“ 23180–56

  Russellas Hobbsas „Nutri Boost“ 23180–56

253 –

Turite problemų, koks puodelio maišytuvas rinktis? Pateiktas modelis puikiai tinka žmonėms, norintiems sutaupyti laiko ruošiant maistą. Tai laikoma ne tik taupančia laiką, bet ir dėl funkcijų, galite ja pakeisti daugybę virtuvės prietaisų. Tai leidžia apriboti užimtą erdvę. IN taurių maišytuvų sąrašas ši įranga vertinama dėl unikalių funkcijų. Pasirinkus minėtą modelį, rinkinyje yra net 5 puodeliai, tai yra papildomas pranašumas. Jūs galite iš anksto paruošti ingredientus atskirose talpyklose ir tik prieš gerdami galite sumaišyti kokteilį. Ši parinktis tiks ir didesnei šeimai, kur kiekvienam nariui patinka skirtingas ingredientų derinys. Tai puikus sprendimas, nes vienu metu galite paruošti kelis skirtingus kokteilius. Maišytuvas turi tvirtą ašmenį, kuris gali apdoroti riešutus, migdolus ar ledą. Pasirinkę šį modelį, dėka pridedamo malūnėlio, kiekvieną dieną galite mėgautis šviežiai maltos kavos aromatu.

8. „Eldom Nutri BLN700“

  „Eldom Nutri BLN700“

– 166 –

Šis modelis yra puikus pasiūlymas greitai paruošti kokteilius, kokteilius ar sriubas. IN kokteilių maišytuvo sąrašas šis prietaisas išsiskiria mažu ir labai patogiu dydžiu. Keliaudami galite susidėti į maišą ir mėgautis sveikais gėrimais. Be to, ji sugriežtino rankenas, leidžiančias maišytuvo taures paversti patogiomis taurėmis. Vienas yra mažesnis, jo talpa yra 350 ml, o kita – 600 ml. Ši funkcija puikiai tinka kelionėms. „Eldom 700“ maišytuvas yra produktas su 700 W varikliu. Jo dėka kūdikiams taip pat galite paruošti panardinimo, padažų ar sutrintų vakarienių. Šiame modelyje yra įmontuoti peiliai, leidžiantys susmulkinti ledą. Komplekte taip pat yra specialių peilių šlifavimui ir šlifavimui. Tai lengvai valomas prietaisas, nes visus elementus galima plauti indaplovėje. Be to, dėl papildomų dangtelių lengviau laikyti produktus šaldytuve. Kalbant apie kainą, tai labai daug pigus ąsočių maišytuvaskuris turi daug funkcijų ir verta ją gauti.

9. „Zelmer Sb1000 Silver“ (ZSB1400B)

  „Zelmer Sb1000 Silver“ (ZSB1400B)

219 –

Ar tu ieškai geriausia daugiafunkcinis stalo blenderis? Čia yra mūsų pasiūlymas, puikiai tinkantis kasdien …