Pačiūžų reitingas – kokios esate pačiūžos

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Daugelyje čiuožimo vietų pasiekiamas „Top 10 Skates“ sąrašas 2021/2021 m. Pristato geriausius ir saugiausius čiuožimo varžybose ir pramogoms modelius. Pasak sporto įrangos ekspertų, geros pačiūžos yra firminė įranga, ilgaamžė ir funkcionali. Verta investuoti tik į produktą, kuris turi sertifikuotus tinkamo, ne mažesnio kaip 80 mm skersmens ratus. Geriausias pačiūžas galima naudoti dinamiškam ir saugiam vairavimui.

Šiame puslapyje išvardytos visos pačiūžų rūšys. Jei ieškote konkretaus tipo pačiūžų, naudokitės žemiau esančiomis nuorodomis, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Pačiūžų sąrašas – geriausių pačiūžų TOP 10

Geriausių pačiūžų aprašymas

1. Nilsas Juodas Mėlynas Nj1828

  Nilsas Juodas Mėlynas Nj1828

99 –

Patvarūs, geri visame pasaulyje garsios „Nils“ kompanijos pačiūžos yra produktas, skirtas patiems mažiausiems vartotojams. Jis išsiskiria patraukliu dizainu, aukščiausia apdirbimo kokybe ir aukštos kokybės medžiagų naudojimu. Tai geriausios pačiūžos, turinčios pusiau minkštą batą, užtikrinantį maksimalų važiavimo komfortą. Tinkamai parinktas raištelių, sagties ir „Velcro“ dirželio tvirtinimas garantuoja maksimalų saugumą atliekant įvairius manevrus. Tai geriausios pramoginio čiuožimo pačiūžos. Juos vaikas gali naudoti treniruodamas vairavimo techniką, taip pat mokydamasis saugiai pasukti ar manevruoti ant labai sunkios ir daug reikalaujančios dangos, taip pat ir slidžios ar šlapios. Riedučiai „Nils“ yra aukštos kokybės sporto įranga, daugelį metų pelniusi prizus vartotojų varžybose.

2. „Nils Extreme Na11002“ juoda mėlyna

  „Nils Extreme Na11002“ juoda mėlyna

129 –

Kokybiški, geri volai yra produktas su paprasta reguliavimo sistema. Jo dėka jūs galite lengvai pritaikyti ritinėlių dydį pagal vartotojo pėdos dydį. Šiame gaminyje yra specialiai suprojektuotos aliuminio slydimo plokštės, ABEC7 klasės guoliai ir atsparūs mechaniniams pažeidimams skirti ratai. Tinkamai suprojektuotos „Nils Extreme“ pačiūžos neleidžia didelio pasipriešinimo riedėjimui ir garantuoja greitesnį važiavimą. Tai yra produktai su stabdžiu, palengvinančiu saugų judėjimą nelygiu reljefu ir leidžiantis nuo kalvų. „Nils“ pačiūžas rekomenduojama naudoti bet kokio amžiaus žmonėms. Tai sporto įranga, pritaikyta aukštiems žmonėms, planuojantiems čiuožti mėgėjiškai ar profesionaliai, reikalavimams. Šis produktas yra ne tik labai estetiškai pagamintas, bet ir lengvai valomas bei prižiūrimas.

3. Spokey Saltare Black

  Spokey Saltare Black

– 274 –

Žmonės, kurie savo nuotykius pradeda nuo čiuožimo, svarsto, kurias pačiūžas įsigyti. Vienas iš rekomenduojamų šios kategorijos gaminių yra aukštos kokybės, funkcionaliai suprojektuoti „Spokey“ riedučiai. Tai produktas, tinkamas treniruotėms, taip pat pramoginiams važiavimams užstatytose vietose, miesto parkuose ir specialiai šiam tikslui pritaikytose aikštėse. Tai geriausios pačiūžos, tinkančios tiek moterims, tiek vyrams. Tai funkcionali ir estetiškai pagaminta sporto įranga, turinti poliiruteno ratus, kurie efektyviai sugeria vibracijas ir smūgius. Dėl to galite saugiai važiuoti net labai sunkiu, nelygiu paviršiumi. Šios kokybiškos, geros pačiūžos turi slidžių gale esantį stabdį, kuris pravers, ypač kai žmogus neturi daug patirties savarankiškai judant arba čiuožiant labai greitai. Tai yra sportinė įranga su pusiau kietu išoriniu batu ir tvirtinama dviejų dalių sagties, „Velcro“ ir raištelių pavidalu.

4. Smj Mzs101G Green

  „Smj Mzs101G Green“

199 –

„SMJ“ kompanijos pardavimo pasiūlyme yra geros pačiūžos, tinkamos varžyboms čiuožti ir pateisins visų, net ir reikliausių klientų lūkesčius. Būtent sporto įranga tarnaus jums daugelį metų intensyviai naudojant. Šis gaminys išsiskiria anatomine struktūra ir kilnojamu batų antkakliu, kuris puikiai prisitaiko prie kojos važiuojant. Tai geriausios pačiūžos žmonėms, kurie yra labai jautrūs ir linkę į įbrėžimus bei įpjovimus. Ši funkcinė sportinė įranga turi sustiprintą piršto dangtelį ir ventiliacijos angas bagažinės priekyje ir gale. Tai produktas, turintis trijų pakopų tvirtinimo sistemą sagties, raištelių ir velcro pavidalu, apsaugantis nuo kulkšnių ar Achilo sausgyslės sužalojimų. Tai geros pačiūžos su čiuožyklomis iš aukštos kokybės aliuminio ir guminių ratų, kurių skersmuo 80 mm, o kietumas – 82A.

5. Spokey sukimo momentas juodas

  Spokey sukimo momentas juodas

169 –

„Spokey“ geros pačiūžos, skirtos varžyboms čiuožti, yra mėgėjų ar profesionalių čiuožimo sportininkų sporto įranga. Tai produktas, sukurtas taip, kad būtų galima greitai važiuoti įvairaus tipo dangomis. Tai geriausios pačiūžos bet kokio amžiaus vartotojams. Jie puikiai tinka vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Ši gera sporto įranga buvo sukurta naudojant šiuolaikines technologijas, sukurtas pagal ledo ritulio pačiūžas. Tai yra produktai su reguliuojamu dydžiu, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. „Spokey“ riedučiai leidžia optimaliai pritaikyti batą prie kojos pločio. Tai puikus sprendimas tiems, kurie turi problemų dėl pernelyg laisvų riedučių. Ši firminė ir praktiška naudoti sporto įranga turi ratus iš patvaraus PU, kurio kietumas yra 82A, ABEC-7 anglies guoliai.

6. Sportinis „Laubr“ riedučių sportas „Soft Soft“

  Sportiniai „Laubr“ riedučiai „Action Soft“

– 189 –

Profesionalių čiuožėjų sukurtas 2021/2021 metų pačiūžų sąrašas pateikia išsamų geriausių ir populiariausių rinkoje pasirodžiusių modelių aprašymą. Tarp jų dėmesio nusipelno geriausios „Sport Laubr“ pačiūžos, „Action Soft“ versija. Ši sporto įranga tinka tiek važiavimui varžybose, tiek pramogoms. Tai kokybiški, estetiškai pagaminti riedučiai su angliniais guoliais, aliuminio rėmu ir dideliais ratais, kurių skersmuo 80 mm. Tai produktas, kurio bato priekyje yra ventiliacijos angos, palengvinančios laisvą oro mainus ir neleidžiančios odai perkaisti ilgas važiavimo valandas. Triguba tvirtinimo sistema „Velcro“ sagčių ir raištelių pavidalu garantuoja saugų ir greitą bato uždėjimą ir apsaugo jį nuo slydimo važiuojant. Tai sportinė įranga su guminiais ratais, kuri yra ne tik patvari, bet ir užtikrina sklandų važiavimą bei laisvą pasisukimą bet kuria kryptimi.

7. „Spokey Khan Bl / Wh Black“

  Spokey Khan Bl / Wh juoda

262 –

Sukurtos pramoginio čiuožimo entuziastams, „Spokey“ geros pačiūžos yra produktas, kuris pateisins bet kokio amžiaus vartotojų lūkesčius. Jie yra labai modernūs, patogūs ir geriausi riedučiai, kurie puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams. Jų konstrukcija ir techniniai parametrai buvo sukurti taip, kad būtų užtikrintas maksimalus vairavimo malonumas ir vairavimo saugumas, neatsižvelgiant į paviršiaus tipą. Tai geros čiuožyklos, skirtos pramoginiam čiuožimui. Jų dizainas pagrįstas profesionaliomis pačiūžomis, kurias naudoja geriausi ledo ritulininkai, kurie kiekvieną dieną žaidžia NLG lygoje. Šio modelio riedučių čiuožyklos yra pagamintos iš aukštos kokybės ir atsparios mechaniniams pažeidimams aliuminio, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir prisideda prie mažo šio gaminio svorio. Šis modelis skirtas žmonėms, turintiems čiuožimo patirties arba tik pradedantiems savo nuotykius čiuožiant. Internautų sukurtų pačiūžų sąraše „Spokey“ produktas užėmė labai aukštą vietą. Naudotis sportine įranga yra saugu ir praktiška.

8. „Spokey Speed ​​Pro“ juoda pilka

  „Spokey Speed ​​Pro“ juoda pilka

228 –

Geriausios „Spokey“ prekės ženklo sukurtos pačiūžos bus naudingos visiems, norintiems pradėti čiuožti. Tai sportinė įranga su funkciniu dydžio reguliavimu, leidžiančia optimaliai pritaikyti batą prie kojos. „Spokey Speed ​​Pro“ riedučiai yra pasiūlymas žmonėms, ieškantiems maksimalaus saugumo ir komforto garantuojančios sporto įrangos. Tai yra optimalus sprendimas visiems čiuožimo entuziastams, norintiems turėti modernias ir sertifikuotas pačiūžas su aliuminio čiuožykla. Tai estetiškai pagaminta sporto įranga su ratais, kurių kietumas yra 82 A. Jiems pagaminti naudojama medžiaga yra patvarus PU. Kita vertus, anglies tipo guoliai užtikrina didelį manevravimo tikslumą ir tinkamą važiavimo greitį, nepriklausomai nuo žemės tipo. Šios geros pačiūžos turi trigubą uždarymo sistemą, užtikrinančią puikų prigludimą prie kojos.

9. „Blackwheels Flex Black Red“

  Blackwheels Flex Black Red

– 149 –

Daugelyje teminių forumų kyla klausimas, kurias pačiūžas pasirinkti, kad jas būtų saugu ir patogu naudoti. „Blackwells“ riedučiai yra sportinė įranga, kurią rekomenduoja profesionalūs čiuožėjai. Tai puikūs produktai su reguliuojamu dydžiu. Šios geros pačiūžos pasižymi puikiomis vairavimo savybėmis. Ši įranga užtikrina efektyvų energijos perdavimą iš slydimo į ratus, o tai reiškia efektyvų, saugų ir malonų vairavimą. Tai produktas, atsparus mechaniniams pažeidimams, ratai, sumontuoti ant aliuminio slydimo, su aukštos kokybės ABEC-7 anglinio plieno guoliais. Tai yra geri ritiniai, išsiskiriantys modernia konstrukcija, naudojant patvirtintas ir sertifikuotas medžiagas bei puikiai pagamintas detales. Ši firminė sporto įranga tiks visiems, kurie domisi, kokias pačiūžas pasirinkti pramoginiam čiuožinėjimui, ypač mieste.

10. „Coolslide Pittsburgh 99350“ juoda balta rudens šlovė

  „Coolslide Pittsburgh 99350“ juoda balta rudens šlovė

269 –

Čiuožimo forumuose paskelbtame 2021–2021 m. Čiuožimo reitinge yra patikimas aprašymas …