Linksmi sveikinimai jubiliejaus proga 50

Oho! Penkiasdešimt santuokos metų – didžiulis pasiekimas. Pirmas žodis, kuris ateina į galvą, turėtų būti „sveikinu”, tačiau laimingai ir laimingai porai, kuri švenčia šią reikšmingą sukaktį, reikia pasakyti kur kas daugiau.

Jubiliejai žymi laiko tėkmę. Tikėtina, kad nuo tada, kai pora susituokė pirmą kartą, kai kas pasikeitė, o 50-osios metinės yra puikus metas apmąstyti, kaip per tuos metus išaugo ne tik jų santykiai, bet ir kaip per tą laiką pasikeitė pasaulis.

Pagalvokite apie viską, su kuo pora susidūrė kartu per penkiasdešimt metų – pakilimus ir nuosmukius, vaikus ir anūkus, karjeros pokyčius, keliones ir kt. Jūsų penkiasdešimtmečio žinutė – puiki proga prisiminti, kas juos pirmą kartą suvedė, vestuvių dieną ir kitas svarbias akimirkas, kurias jie patyrė savo kelyje. Svarstydami, ką rašyti, galite pagalvoti, kaip toli jie nuėjo, ir prisiminti, kad jų dar laukia daug nuostabių akimirkų.

50-MEČIO LINKĖJIMAI IR DAR DAUGIAU

50-osios metinės dar vadinamos auksiniu jubiliejumi. Štai keletas frazių ir patarimų, kuriais galite pasinaudoti rašydami 50-ųjų vestuvių metinių palinkėjimus:

Sveikiname su penkiasdešimčia nepamirštamų akimirkų.
Laimingai porai auksinio jubiliejaus proga.
Niekada nepamiršiu to laiko…
Jūsų meilė yra gražus pavyzdys.
Penkiasdešimt meilės metų.
Linkime jums laimės.
Už jus abu!
Tikimės turėti tokią santuoką, kokią turite jūs.
Jūsų meilę reikia švęsti.
Penkiasdešimt nuostabių metų!
Su 50-osiomis vestuvių metinėmis.
Geriausi linkėjimai auksinei porai.
Galite pasidalyti vienu iš mėgstamiausių prisiminimų apie porą, pasakyti tostą arba pasakyti, kad jais žavitės. Galite pasakyti, kad jie yra įkvėpimas visiems, kurie juos pažįsta, arba tiesiog leisti jiems suprasti, kaip nuostabu turėti meilę, kuri išlaiko laiko išbandymą. Nesvarbu, ką parašysite, 50-mečio žinutė tikrai sukels šypseną.

Švęsdami ir pripažindami auksinę porą, tikrai padarysite jų ypatingą dieną dar prasmingesnę.

Su 50-osiomis vestuvių metinėmis! Net neįsivaizduoju, kad meilė gali būti tokia gera, bet jūs man tai įrodote kasdien. Tegul Viešpats jus laimina.

Tegul Dievas ir toliau laimina meilę jūsų širdyse ir jūsų bendrą gyvenimą su vis gilesniu tikėjimu. Geriausi linkėjimai jūsų 50-mečio proga!

Brangūs tėveliai, siunčiu Jums nuoširdžius linkėjimus gražaus 50-mečio proga. Tikiuosi, kad ateinančius 50 metų galėsite praleisti kartu, būdami vienas šalia kito. Labai jus abu myliu.

Tegul Dievas ir toliau laimina meilę jūsų širdyse ir jūsų bendrą gyvenimą su vis gilesniu tikėjimu. Nuoširdžiausi linkėjimai jūsų 50-mečio proga!

Laimingo auksinio jubiliejaus, mano mylimas vyre! Mums su tavimi lemta būti vienas kitam amžinai, tad tegul mums pavyksta kartu praleisti dar 50 metų!

Sveikinu su penkiasdešimčia ypatingų prisiminimų metų. Laimingo jubiliejaus, mama ir tėti.

Džiaugiuosi galėdama būti čia ir matyti jūsų, močiute ir seneli, penkiasdešimtąsias vestuvių metines! Sveikinu!

Linkiu jums laimės. Sveikinu jus, dėde ir teta, su penkiasdešimties metų vestuvių sukaktimi.
Niekas to nedaro geriau už jus du, su 50-osiomis santuokos metinėmis, brangieji! Tegul jums būna kiekvienas laimės žiupsnelis.

Ačiū, kad parodėte augančią meilę; tai įkvepia ir vilioja! Su 50-osiomis santuokos metinėmis.

Tikiuosi, kad ateinantys metai bus laimingesni ir linksmesni nei pastarieji 50 metų. Laimingo 50-mečio.

Sveikinu su penkiasdešimties metų jubiliejumi. Linkiu jums abiem ilgo ir laimingo gyvenimo kartu, kupino meilės, paguodos, ramybės ir palaimos.

Su auksiniu jubiliejumi jus, mano meile! Man buvo labai malonu praleisti penkiasdešimt savo gyvenimo metų su tokiu geru, nuolankiu ir mylinčiu žmogumi kaip tu!

Mano širdis dainuoja iš džiaugsmo, nes per jus abu matau tikrąją meilę. Laimingo penkiasdešimtmečio. Linkiu jums abiem amžinos meilės.

Žmonės turėtų iš jūsų pasimokyti, kaip išlikti kartu geresnėje, blogesnėje ir ilgesnėje perspektyvoje. Laimingiausio 50-mečio.

Man patinka, kaip jūs abu mėgstate gyventi vienas su kitu, akivaizdu, kad esate mano mėgstamiausia pora! Laimingo 50-mečio jums abiem. Siunčiu jums daug meilės ir maldų.

Jūs abu įkvepiate visus, o tai labai svarbu. Laimingo jubiliejaus. Už dar 50 metų kartu.