Padėkos žodžiai draugams

Kokie yra Padėkos žodžiai draugams ?

Išbandykite dėkingumo citatas draugams, nesvarbu, ar tai būtų gimtadienio laiškas geriausiam draugui, ar tiesiog bičiuliui. Naudokite jas taip, kaip yra, arba kaip atspirties tašką savo idėjoms. Dėkingumo išreiškimas – puikus būdas gerą draugą paversti dar geresniu draugu. Išbandykite juos rašydami kitą padėkos laišką.

1) Esu labai dėkingas už šią draugystę. Nieko labiau pasaulyje nevertinu už tai, kad buvai šalia manęs per visus gyvenimo pakilimus ir nuosmukius.

2) Tu visada buvai šalia manęs besąlygiškai. Tai buvo sunki kelionė, bet tu esi mano įkvėpimas. Tu esi tas, pas kurį galiu eiti, kai viskas kita mano gyvenime atrodo sunku ar neįmanoma. Ačiū, kad esi čia, drauge!

3) Labai ačiū, kad visada esi šalia. Tai komentaras apie tai, kiek daug mes vienas kitam reiškiame. Man labai pasisekė, kad turiu tokią nuostabią draugę, kuri žino, ką galvoju, net nepasakydama nė žodžio. Esu dėkinga, kad turiu tave kaip draugę savo gyvenime!

4) Ačiū už visus juokus, patarimus ir mielus (ir nepadorius) prisiminimus per visą laiką. Tu iš tiesų esi fantastiškas mano gyvenimo draugas, kuris suteikia man laimės, kai esu prislėgtas. Kai tave matau, tai ženklas, kad mano gyvenimas vėl kontroliuojamas.

5) Esu labai dėkinga, kad turiu tave kaip brangią draugę ir patikėtinę savo gyvenime! Man patinka mūsų nuostabi ir beprotiška draugystė. Prisimeni tą abiturientų vakarėlį, kai visą naktį rūpinaisi manimi? Per visą mūsų draugystę tu suteikei man tiek daug nepamirštamų prisiminimų. Ačiū, kad visada buvai čia dėl manęs!

6) Visada tikėjausi turėti tokį draugą kaip tu. Negaliu paaiškinti, kodėl aš tau taip patinku, bet esu labai dėkinga, kad esi mano gyvenime, ir vertinu visą mūsų kartu praleistą laiką.

7) Tikri draugai yra šalia per pakilimus ir nuosmukius, palaiko vienas kitą ir sunkiais, ir gerais laikais. Turėti tave kaip draugą yra vienas geriausių dalykų, kurie man galėjo nutikti. Tu tikrai esi vienas geriausių mano draugų, ir tik tu tai supranti!

8) Labai ačiū už rūpestingą ir dosnią dovaną. Esi tokia miela draugė. Esi nuostabus žmogus ir draugas. Esu labai dėkinga, kad turiu tave savo gyvenime!

9) Esu tokia laiminga, kad turiu tave savo gyvenime, drauge. Neseniai tai supratau. Tu nusipelnei visos pasaulio laimės. Ačiū, kad esi man tokia fantastiška draugė!

10) Esu tikrai palaiminta, kad galime būti draugėmis. Tu esi nepakartojama, ir aš vertinu viską, kas susiję su tavimi. Ačiū, kad esi tikras draugas, ir telaimina tave Dievas.

11) Kai gyvenime pasidaro sunku ir nežinau, kur kreiptis, jaučiuosi tokia dėkinga, kad visada turiu tavo petį, į kurį galiu atsiremti. Geresnės draugystės už Tavo draugystę negalėčiau prašyti. Ačiū už viską, ką darai!

12) Jei pastaruoju metu nepaminėjau, koks svarbus man esi, mano gyvenimas nebūtų toks puikus be tavo paramos ir meilės, keliančios mane aukštyn. Ačiū, kad visada esi draugė.

13) Vertinu tai, kad visada sakai savo tiesą ir sakai man dalykus, kurių nenoriu girdėti, bet kuriuos reikia išgirsti. Tu esi puikus draugas, ir aš esu dėkingas už tavo draugystę.

14) Tu esi toks nuostabus draugas. Esi pats geriausias draugas, kokio tik galėjau prašyti. Tu man tiek daug reiškia, nors galbūt ir nesakau tau to kiekvieną dieną. Aš tave myliu, drauge!

15) Tu man buvai puikus draugas, ir aš tave vertinu labiau už viską. Žinau, kad sunku bendrauti, užuot viską laikius savyje, bet esu dėkinga, kad visada nori pasakyti man tiesą. Amžinai dėkinga už tavo draugystę!

Siųsti ranka rašytą sveikinimą Padėkos žodžiai draugams

Vienas iš būdų suasmeninti atviruką „Ačiū, kad esi draugas” – tiesiog jį parašyti. Elektroninis laiškas ar žinutė gali atrodyti neasmeniška, tačiau ranka rašyta kortelė gali padėti išsiskirti iš kitų. Jei ieškote įmonės, galinčios padėti išsiųsti ranka rašytus laiškus, kreipkitės į „Padėkos žodžiai draugams”. Paramos citatų draugui ir šeimai siuntimas leidžia visiems aplinkiniams jaustis įvertintiems.

Galime automatizuoti visus jūsų ranka rašytus pranešimus. Mūsų rašymo ranka robotai yra neprilygstami, nes sugeba sukurti įtikinamą rašyseną. Jei siunčiate daug ranka rašytų atviručių, o taip turėtų būti, mes galime padėti. Ir nepamirškite laiku išsiųsti padėkos kortelės!

 

Pridėkite apgalvotą dovaną

Dar vienas būdas išskirti padėkos atviruką – pridėti prie jo apgalvotą dovaną. Galite būti išradingi ir nusiųsti draugui jo mėgstamų saldainių, puokštę, rūpesčių paketą ar net dovanų kortelę į jo mėgstamą maitinimo įstaigą. Nors tai nebūtinai turi būti didžiulė dovana, tačiau šie apgalvoti maži gestai gali padėti jūsų draugui pasijusti ypatingu! Rūpestinga dovana puikiai papildo rūpestingą padėkos laišką. Jums nereikia vakarėlio reikmenų, jei vakarėlis yra jūsų kortelėje.

Sveikinimai iš širdies

Nerimaujate, kad jūsų rašinys kartojasi? Nenaudokite bendrinių žodžių. Vietoj žodžio „nuostabus” vartokite nuostabų sinonimą, pavyzdžiui, „žvaigždėtas”. Tačiau iš tikrųjų jums nereikia jaudintis dėl to, ką sakote, jei sakote tai, kas jums tinka. Šis būdas padaryti savo padėkos atviruką ypatingą – kalbėti iš širdies. Tai geriausias būdas sukurti emocingą padėkos žinutę. Kad ir kas nutiktų, visada geriausia pasakyti tai, kas tiesiogiai kyla iš to, ką jaučiate, užuot perskaičius bendrą šabloną ar frazę internete. Geriau naudoti savo žodžius, užuot kartojus kitų draugų padėkos citatas. Leiskite jiems žinoti, kodėl jie yra svarbūs ir įsimintini jūsų gyvenime! Nepamirškite, kad svarbu, kokią laiško pradžią, vidurį ir pabaigą pasirinksite!