Longboardas: kas yra geriausias d

Tai tapo madinga ir nenuostabu. Ir ar tai yra longboardasTai viena smagiausių veiklų, kurią galime atlikti tiek gatvėse, tiek jau pratęstuose riedučių parkai. Skirtingai nuo riedlentė, longboardasJis yra ilgesnis ir todėl stabilesnis, todėl šio sporto praktikoje pažanga yra lengvesnė nei važinėjimas riedlente.

Be to, praktikoje yra įvairių disciplinų longboardas: nuo klasikinių posūkių iki dreifų ir triukų ar nuokalnės visu greičiu, be kita ko. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti, jei ketinate gauti savo pirmąjį longboardas. Nepamirškite detalių ir jums seksis sėkmingai pirkti. Pirmyn.

Svarbiausias

  • Dėl praktikos longboardas, lentelė yra pagrindinis mūsų elementas. Bet tai nėra vienintelis dalykas, nes patogu apsirengti apsaugomis. Be to, yra keletas gudrybių (pavyzdžiui, slydimo), kuriems reikalingi papildomi priedai, pvz., Pirštinės, nes rankas naudosime kaip atramos tašką ant žemės.
  • Praktika longboardaslavina koordinaciją ir pusiausvyrą. Todėl tai puikus sportas vaikams, nes būdami paprasti jie supranta jo dydį, svorį ir galimybes. Be to, kadangi tai yra transporto priemonė, kartu su ja kuriamos ir kitos sąvokos, tokios kaip kelių eismo saugumas.
  • Prieš daug laiko longboardastai nustojo būti paprastas stalas su ratukais. Jo raida buvo tokia, kad šiuo metu rinkoje yra daugybė tipų, formos(formos) ir pažymi dėl skirtingų disciplinų, kurias galima praktikuoti.

Reitingas: geriausias longboardas Iš rinkos

Didesnis stalas, toks, koks yra longboardas, tai reiškia, kad atstumas tarp ašių taip pat yra didesnis, todėl šios lentos yra smagiausia transporto priemonė. Toliau mes jums pasakysime, kur rasti geriausius modelius ilgosios lentosir pagrindines jo ypatybes. Atidžiai perskaitykite ir įsigykite pagal savo poreikius.

1 pozicija: „Apollo L“laivespecialus leidimas

Apolonas Longboardas„Fidji Flex 3“ yra lenta, skirta vartotojams, sveriantiems iki 70 kg (kg). Stalas (1016 mm x 246 mm) yra pagamintas iš 7 medienos sluoksnių ir susideda iš ašių tvirtinimo SumažėjimasY Mini dvigubi smūgiai. Jo ratų (rausvos spalvos) skersmuo yra 70 mm, plotis – 51 mm, o kietumas – 78 A.
Kartu su visa lenta gausite rinkinį, kuriame rasite viską, ko reikia lentos priežiūrai.

2 pozicija: „Ultrasporto drožyba“

Rytai longboardas„Ultrasport“ prekės ženklas yra rekomenduojama lenta vaikams nuo 7 metų. Tiek pradedantieji, tiek jaunuoliai, tiek suaugusieji iki 100 kg svorio. Tai riedlentė su plačiais ratais nuokalnėn, drožyba, gudrybės ir kreiserinisviduje konors riedlenčių parkass ir miestas. Prie to pridedami neslidūs dažai, kurie taip pat apsaugo lentą nuo įbrėžimų.

3 pozicija: „Kryptonics Longboard“ per

Rytai longboardas„Kryptonic“ prekės ženklas yra vienas iš labiausiai vertinamų „Amazon“ vartotojų. Tai aštuonių sluoksnių klevo lenta. Jo ilgis yra 94 cm, plotis – 24 cm, o ašys – 6 coliai (colių). Jame yra 62 x 51 mm ritinėliai ir sklandus slydimas. Jo guoliai yra pagaminti iš ABEC 5 anglinio plieno rutulių.

4 pozicija: „Osprey Unisex“ riedlentė

Jį įsigiję vartotojai pabrėžia, kad tai lenta pradedantiesiems, puikiai tinkanti tiems, kurie tik pradeda veiklą ir neketina jos naudoti agresyviai. Tai apie a longboardassu puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jis taip pat yra patogus ir lengvas (46 colių arba 117 cm), gana lankstus ir su geromis ašimis.

5 vieta: Mike’as Juckeris Havajuose Makaha

„Jucker Hawaii Classic“ Longboardas„Makaha“ yra viena geriausių rinkoje su bambuko stalu. Palaiko iki 80 kg svorį. Šiam naujam modeliui Juckeris suderino ašies ir ratų spalvą su atspausdintu raštu. Matinė juoda stalo spalva derinama su bambuku. Visi longboardasJuckeris Havajuose yra visiškai surinktas ir pasirengęs eiti.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai longboardas

Jei tai yra mūsų pirmasis stalas, turime atsižvelgti į savo apribojimus, kuriuos pradžioje turės kiekvienas iš mūsų. Kadangi niekas iš sporto šakų nepradeda būti ekspertas, geriausia įsigyti universalią lentą, kuri leistų mums po truputį žengti į priekį. Tada mes pašalinsime visas jūsų abejones dėl ilgosios lentos. Skaityk toliau.

Longboardas

Skirtingai nuo riedlenčių, longboardas turi daug daugiau veislių ir formų, todėl kiekvienas raitelis pagal savo formą naudoja juos labiausiai dominančią lentą. (Šaltinis: proimagecontent: 85041605 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra longboardas?

Terminas longboardaskilęs iš anglų kalbos ir reiškia ilgą lentą. Šis sportas vykdomas su ratine lenta, didesne už motorolerį ir be vairo. Kaip ir naršymas, tai disciplina, gimusi Kalifornijoje. Jis praktikuojamas ant asfalto, taigi longboardaspatartina dėvėti šalmą.

Ir tai, kad šis sportas susideda ne tik iš judėjimo mieste su lenta, bet ir leidimosi į kalvas, lenktynių ir triukų.

Žmonės, kurie praktikuoja longboardaspaskambino raiteliaiir įprasta juos matyti skeitparkaiir kalnų gatvėse, nes taip jie išnaudoja šlaito teikiamą pagreitį.

Kiek kainuoja a longboardas?

Šiuo metu „Amazon“ galime rasti nuo 30 EUR, tačiau, kaip visada, „Amazon“ kaina longboardastai priklausys nuo prekės ženklo, kokybės ir dizaino. Jei jūsų biudžetas yra griežtesnis, rekomenduojame vieną iš pirmųjų techninių kainų. Žengdami į priekį sporte galite palaipsniui pakeisti elementus (ašis, ratus ar guolius) kitais, labiau pritaikytais jūsų poreikiams.

Kokios rūšies ilgosios lentosegzistuoja?

longboardasJis yra ilgesnis ir platesnis nei įprasta riedlentė, o tai reiškia didesnį stabilumą, palyginti su riedlente. ilgosios lentosjie naudojami leistis į kalvas ir linksmintis atliekant triukus arba tiesiog kaip transporto priemonė. Jie turi minkštesnius ratus ir leidžia važiuoti didesniu atstumu su mažiau pastangų dėl jų guolių.
Malonus Charakteristikos
Pintail Įkvėpta senų banglentių. Tai asimetriška lenta su ilga uodega ir plačia nosimi. Tai yra kryptinė lentelė.
Žuvies uodega Panašus į pintail, bet su labiau “banglentininkų” estetika. Uodega supjaustoma pleišto forma. Raiteliai su jais mėgdžioja klasikinį naršymo stilių.
Bukas Jie turi platesnę ir apvalesnę nosį ir uodegą.
Dvyniai Tai tradicinė riedlentė, bet platesnė ir didesnė. Jis turi simetrišką formą, todėl gali būti judinamas abiem kryptimis.
Iškirpti Jie turi didesnį ratų atskyrimą, todėl jie taip pat yra abipusiai. Jie turi daug stabilumo važiuodami dideliu greičiu. Tai labai universalus plokščių tipas.
Išskleidžiamasis meniu Jie yra lentos, kurios labiausiai laikosi ant žemės. Jie yra labai stabilūs važiuodami dideliu greičiu, tačiau pavojingi duobėje. Paprastai jie yra standesni.
Kalnas arba „Speedboard“ Jie skirti stabilumui dideliu greičiu sukurti. Jie suteikia puikų prisilietimą. Jie montuojami su smulkiais guoliais.
„Cruiser“ arba „Minicruiser“ Mažas ir universalus cirkuliacijai su dideliu komfortu. Juos lengva transportuoti, nes jie yra mažesni. Jie nesiūlo didelio stabilumo. Jie idealiai tinka judėti asfaltu.

Kokias formas gali a longboardas?

Yra labai daug būdų longboardaskaip fantazija turi savo gamintoją. Skirtingai riedlentė, longboardasturi daug daugiau veislių ir formų, todėl kiekviena raitelisnaudokite labiausiai jus dominančią lentelę pagal savo formą. Tačiau juos galima suskirstyti į dvi kategorijas (priklausomai nuo simetrijos): krypties ir simetriškumo. Mes paaiškiname, iš ko kiekvienas susideda.
Malonus Kokie jie yra? Kam jie skirti?
Kryptinis Jie yra ploni gale ir palaipsniui plečiasi į priekį, kuris yra gana platus. Jie simetriją turi tik ištisai. Praktikuoti kalno ir kreiserio stilių.
Simetriškas Jie turi simetriją tiek skersai, tiek kitai. Jie orientuoti į freeryderius ir freestylerius.

Kokius lankstumo laipsnius gali a longboardas?

Lentos lankstumą lemia medžiaga, iš kurios ji pagaminta. Taip pat dėl ​​savo laminatų, ilgis longboardasir jo įgaubimo laipsnis. Smalsu pažymėti, kad tai, kas atrodo paprasta longboardas, turi tiek daug tipų ir formų. Tai nėra trūkumas, nes tokiu būdu galime pasirinkti tą, kuris geriausiai atitinka mūsų skonį ir poreikius.
Lankstumo laipsnis Charakteristikos Kokie raiteliai jį naudoja?
Minkštas Tai puikiai sušvelnina riedučius čiuožiant. Puikus stilius kreiseriams ir pradedantiesiems.
Pusiau minkštas Jis yra šiek tiek sunkesnis nei ankstesnis, tačiau dėl papildomo kietumo jis suteikia daugiau stabilumo važiuojant didesniu greičiu. Idealiai tinka laisvalaikiui.
Pusiau standus Suteikia daugiau stabilumo vidutiniu greičiu. Puikiai tinka laisvalaikiui.
Standus Sunkiausia ir mažiausiai lanksti. Tai stilius, kurį naudoja kalnų lenktynininkai.

Kokius įgaubimo laipsnius gali a longboardas?

Priklausomai nuo profilio lentos formuojamo kampo, galime ją klasifikuoti į skirtingą įgaubimo laipsnį. Įgaubta yra išlenkta medienos forma palei lentą ir turi įtakos jos standumui ir valdymui. Įgaubimas gali būti daugiau ar mažiau išreikštas longboardasir suteikia didesnį ar mažesnį sukibimą judant ar slystant.
Malonus Charakteristikos Idealiai tinka…
Kambarys Jis yra šiek tiek įgaubtas.

Tai padeda mums lengviau pasukti.

Kruizininkai.
Butas Jis yra visiškai plokščias. Idealiai tinka pradedantiesiems ir freestyleriams.
Rokeris Jis yra šiek tiek išgaubtas (U formos). Suteikia daugiau stabilumo.

Freeryderiai ir kalnų mėgėjai.

Kokius priedus galiu pridėti prie savo longboardas?

Kaip ir visose sporto šakose, sporto varžybose longboardasTaip pat yra aksesuarų, kurie palengvina mūsų gyvenimą ir galbūt nežinome apie jų egzistavimą. Pateikiame keturis priedus, kurie, nors iš pirmo žvilgsnio ir neatrodo labai naudingi, jie (ir daug) padeda būti saugesni lentoje ir gauti didesnį komfortą.

  • Kojų sustojimai: Tai maži gabalėliai, pridedami prie lentos taip, kad pėda pajudėtų. Be to, jie yra atskaitos taškas, norint žinoti, kur pastatyti kojas, nereikia žiūrėti į žemę. Jie naudojami kaip papildomas saugumas stalo viršuje.
  • Nosies / Tyle apsauga: Tai apsaugai, dedami ant lentos priekio ir galo, kad nukritus ilgajai lentai nenutrūktų.
  • Keliamieji: Jie taip pat vadinami liftais, tai yra plastikiniai gabalai, kurie dedami tarp veleno ir stalo, kad būtų pasiektas didesnis aukštis.
  • Amortizatoriai: Jo naudojimas yra panašus į pakilimaibet jie taip pat tarnauja kaip buferis.

Ar žinojote, kad longboardasar jį sugalvojo banglentininkai ir slidininkai? Ir tai yra atgal į …