Meilė su meduoliais – kvepalai a

Kaip kvepėtų Kalėdos, jei tai būtų kvepalai? Mandarinas, sumaišytas su kvapnia egle ir ką tik iškeptų aštrių sausainių aromatu – tai kvapai, stipriai susiję su geriausiais žiemą: laisvalaikiu, šeima, švente ir šiluma. Pažiūrėkite, kurie buteliai slepia meduolius, ir patirkite kvepalus, sukeliančius Kalėdų atmosferą.

Meduolių prieskoniai – kalėdinių kvepalų receptas

Kas turėtų būti kvepalų butelyje, kuris puikiai pabrėžia Kalėdų atmosferą? Įsivaizduokite, kad kepate aštrius imbierinius sausainius. Kvepaluose galima rasti tų pačių ingredientų, dėl kurių jie tampa tokie aromatingi ir skanūs. Štai ką įdėtumėte į kvepiančio kalėdinio eliksyro buteliuką:

  • gvazdikėliai,
  • cinamonas,
  • imbieras,
  • anyžius,
  • medus,
  • apelsinai ar mandarinai.

Šį atšilimo mišinį dažnai dar labiau sustiprina kardamonas, muskatas, kartais vanilė, kalendra ir kakava. Tokiu būdu galima sukurti žiemai puikiai tinkančius pikantiškus kvepalus. Taip pat dažnai rasite šių rūšių ingredientų saldūs kvepalai ir rytietiški kvepalai. Peržiūrėkite „Tagomago“ sąrašą ir patys įsitikinkite, kad butelyje užburtos šventės kvepia gerai.

5 moteriški kvepalai su šventiniu aromatu

1. „Moschino“ rožinė puokštė

Saldūs kvepalai su meduolių kvapu su vaisių danga. Kaip tik iš virtuvės sklinda kepamo pyrago aromatas, kupinas šventinės atmosferos, iš „Moschino“ butelio kyla meduolių kvapas, nors ir šiek tiek egzotikos. Rožinėje puokštėje jis pagardinamas ananasų šerbetu ir avietėmis. Šitaip kvepia kalėdinė meilė šiuolaikiškai!

2. Viktoras ir Rolfas Bonbonai

Saldūs moteriški kvepalai, puikiai tinkantys žiemai ir dovana. Paslėpti butelio lankelyje, jie iškart asocijuojasi su dovana, o užuodę kvapą suprasite, kodėl jie yra įtraukti į kalėdinį sąrašą. Čia karaliauja karamelė, kuri suteikia visai kompozicijai saldų kvapą. Mandarinas ir apelsinas aiškiai pabrėžia Kalėdų aromatą.


Ar tu tai žinai…

Žodis bonbon prancūziškai reiškia saldainius – jūs jau žinote, kodėl šių kvepalų negalėjo trūkti sąraše 🙂


3. Kenzo džiunglių dramblys

Aštrūs rytietiški kvepalai moterims, turintys gvazdikėlių ir mandarino kvapą. Šventinį personažą papildomai pabrėžia anyžius, vanilė ir kardamonas. Tai, kad jie yra įtraukti į mūsų sąrašą, taip pat įrodo jų šildymo galią 9 geriausi kvepalai žiemai.

4. Jean Paul Gaultier Classique

Tai dar vienas saldus kvepalas, kurio ingredientai dalijasi su meduoliais. Čia rasite anyžių, imbierą, mandariną ir vanilę, papildomai praturtintą slyvomis ir kriaušėmis bei itin moterišką gėlių kompoziciją. Tai elegantiškas pasiūlymas atostogoms.

5. Serge’as Lutensas „Bapteme Du Feu“

Rytietiški kvepalai, kvepiantys meduoliais. Jų kompozicija yra itin paprasta ir rafinuota – tai nišinis aromatas, pagrįstas apelsinų natomis ir minėtais meduoliais. Ko daugiau gali norėti atostogoms? Šis nišinis kvapas taip pat bus neprilygstamas.

4 geriausi vyriški aštrūs kvepalai šventėms

1. Autorius: Kilian Back to Black

Medaus saldumas, pagardintas pasaulio prieskoniais. Šių aštrių, rytietiškų vyriškų kvepalų kvapas yra itin rafinuotas. Sodrioje kompozicijoje yra visa meilė meduoliams, papildomai apibarstyta šlakeliu šafrano, muskato riešuto, kardamono, taip pat migdolų, vanilės ir vyšnių. Gali svaigti galva! 😉


Dėmesio!

„Back to Black“ apibūdinami kaip afrodiziakas uniseksas, o tai reiškia, kad juos gali dėvėti ne tik vyrai, bet ir moterys. Šie rytietiški kvepalai šventėms jie gali daugiau įkaisti nei arbatos ir romo, geriamų prie židinio!


2. Paco Rabanne 1 milijonas „Prive“

Prabangios klasikos cinamono versija yra puikus pasiūlymas švenčiančiam vyrui. Šiek tiek rytietiški vyriški kvepalai turi intensyvumą pačiuliams ir matams. Tačiau Kalėdoms mus domina jų stiprus cinamono kvapas su raudonuoju mandarinu.

3. Yves Saint Laurent „Opium Pour Homme“

Šių saldžių kalėdinių kvepalų serbentų anyžių žavesys peržengia rytietišką charakterį dėl stipraus vanilės aromato. Ingredientas, kuris ypač lepina šią kompoziciją, yra paslaptingas tolu balzamas – tai derva, fiksuojanti kvepalus ir kvepianti … vanile!

4. Maison Francis Kurdijan Oud Velevet Mood

Tai yra nišinis pasiūlymas šventėms. Kiti rytietiški vyriški kvepalai, kurie sušildys jus savo kompozicija. Čia užuosite gerą cinamoną, kurį kompozicija praturtino išskirtinis šafranas, argano medis ir kopahu balzamas. Puikus pasiūlymas atostogoms, kvepiantis karštu medžiu ir meduoliais.


Ar tu tai žinai…

Kopahu balzamas gaunamas iš Brazilijos kopahu medžių ir yra išskirtinio eterinio aliejaus šaltinis, natūraliai išsaugo kvapus ir šiek tiek kvepia medumi, o tai paaiškina šventinę „Oud Velvet Mood“ prigimtį.


Neabejotina, kad aštrūs ir saldūs kvepalai, pilni rytietiškų prieskonių gali jus sušildyti žiemos vakarais, tačiau ne visi jie tinka atostogoms. Jei vis dar ieškote meduolių butelyje, peržiūrėkite dar kelis pasiūlymus.