Madingiausi nagų modeliai

Laikai, kai rožinė ir raudona karaliavo ant moterų nagų, jau praeityje. Didingos spalvos neatsisakė karūnos, tačiau pasidalino „galia“ su kitais tonais. Žiemą grožėjomės gražiomis „megztinių“ kompozicijomis, o šiaurinių elnių tema atostogoms buvo tokia pat populiari, kaip „Kevinas vienas namuose“. Tačiau pavasaris ir vasara atsirado pakuotėje, kuri nuvertė nagų dailės pasaulio tendencijas. Madingi nagai, kurie yra būtent tai, kas? Straipsnyje pristatysime madingiausius šio sezono nagų modelius. Pradėkime!

„Baby boomer“ nagai, ty elegantiški ir stilingi

Kiekvienas sezonas turi savo taisykles ir tai atsispindi ne tik madoje, bet ir makiaže bei kosmetikoje. Po šalto laikotarpio, kai mūvėjome bordo, pilkus ir raudonus nagus, atėjo šiltesnis laikas ir norėtume pasakyti – visi triumai yra leidžiami. Nors kai kuriems žmonėms patinka neoniniai nagai, o kitiems – ne, yra dizainų, kurie dėl savo elegantiškos formos išgyvens bet kokį turbulenciją. Prancūziškas manikiūras yra klasikinis ir elegantiškas, todėl jis vis dar karštas, tačiau tikras mėgstamiausias yra kūdikių bumas, modernesnė prancūziško manikiūro versija. Skirtumas tas, kad vietoje baltos linijos, puošiančios nago galiuką, ryškus lakas smarkiai sutepamas. Pagrindas paprastai yra šviesus lakas – nuogos ir smėlio spalvos tinka gerai, tačiau pastelės taip pat puikiai atrodo. Tokie dekoruoti nagai dera su bet kokia apranga, taip pat tinka darbui ar pasimatymui.

Spalvinga prancūzų kalba, o tai reiškia beprotybę

Senas geras prancūziškas manikiūras atgyja kitokia versija, ne tik kaip kūdikio bumo nagai. Nors lako padengimo būdas nepasikeitė, spalvos pasikeitė. Balta juosta, vainikavusi nagą, buvo pakeista spalvos variantu kartu su smėlio spalvos, natūraliu pagrindu. Nagai, turintys atskirą kiekvienos juostelės spalvą, atrodo labai įdomūs – vasaros laikotarpiu pastelinės spalvos atrodo įdomios – turkio, violetinės ar oranžinės. Nepaisant to, kai kurie iš mūsų vis dar renkasi vienspalvį diržą.

Nuobodūs nagai, tai yra, atvėsinkite

Dar visai neseniai niekas nebūtų sugalvojęs nešioti matinių nagų, juk karaliavo blizgūs lakai, o viskas, kas žėrėjo, buvo madinga. Paaiškėjo, kad tendencijos taip pat pasikeitė. Šiandien vaistinėse galime rasti matinių lako atspalvių, tačiau jei nesate įsitikinę šiuo metodu, jums tereikia naudoti įprastą laką ir iškloti viršutinę dalį su matine danga. Rezultatas – blizgesio trūkumas, bet viskas tuo ir yra!

Magnetiniai nagai, tai yra, pradeda išsiskirti

Šiuo metodu nudažyti nagai atrodo labai efektyviai – jų nepastebėti neįmanoma. Kaip gauti magnetinį efektą? Pasirodo, kad nereikia kreiptis į kosmetologą, tereikia gauti magnetinį nagų laką ir bangų subtilaus rašto magnetą. Lakas užpildomas specialiomis drožlėmis, kurios, veikiamos magneto, sukuria specifinį raštą. Magnetiniai dangteliai yra įvairių dizainų, todėl kiekvieną kartą galite turėti skirtingus nagus.

Metaliniai nagai, t. Y. Kvadratinis blizgesys

Tendencijos mėgsta atskirti vienas kitą, ir kuo daugiau kontrasto, tuo geriau! Taip yra ir su vinimis. Nors matiniai, vėsūs nagai triumfuoja, kitoje barikadų pusėje auga naujas, vertas priešininkas. Metaliniai nagai uždeda aikštę ant blizgesio. Tai blizgus ir patrauklus tuo pačiu metu. Kuo jie išsiskiria? Nagai gali būti labiau perlamutriniai arba panašūs į veidrodinį langą, kuriame galite matyti. Kaip padaryti veidrodinį vaizdą? Tai yra tinkamų folijų ir lipdukų klausimas. Rafinuotos spalvos valdo metalinius nagus – auksas, sidabras ir juoda atrodo puikiai.

Atminkite, kad ne kiekvienas ornamentas jausimės natūraliai, todėl pritaikykime juos pagal savo pageidavimus. O kokius nagų modelius mėgstate?