Maišytojų reitingas – geriausias m

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Kiekvienam namų ūkiui reikalingas geriausias maišytuvas, kad būtų galima greitai ir lengvai sukurti gardžius patiekalus visai šeimai. Jei nežinote, ką pasirinkti, arba nepakankamai žinote apie tai, perskaitykite mūsų maišytuvų reitingą. Iš jo sužinosite, kas išskiria kiekvieną modelį, o tai tikrai padės jums priimti galutinį sprendimą. Nepriklausomai nuo to, ar tikitės mažos kainos, ar didelės galios – tarp žemiau pateiktų daiktų tikrai rasite tai, kas pateisins jūsų lūkesčius.

Šiame puslapyje pateikiami visų tipų maišytuvai. Jei ieškote konkretaus tipo maišytuvo, naudokite toliau pateiktas nuorodas, kad patektumėte į atitinkamą reitingą.

Maišytuvų sąrašas – TOP 10 geriausių maišytuvų

Geriausių maišytuvų aprašymas

1. „Bosch MFQ 36400 White“

  „Bosch MFQ 36400 White“

109 –

Tai žinomo „Bosch“ prekės ženklo rankinis robotas. 450 W variklio galia yra optimalaus pasirinktų ingredientų maišymo garantija. Dėl to pyragai, mišrainės ar kremai visada bus idealiai lygūs, o jų konsistencija džiugins net didžiausią žinovą. Net penki maišymo greičiai daro tai tikrai geru maišytuvu už šią žemą kainą. Be to, norint užtikrinti optimalų efektą, gaminyje yra turbo režimas, kurio dėka net ir sunkiai derinamus ingredientus galima paversti vienu. Pigus maišytuvas nebūtinai turi būti žemos kokybės, ką puikiai įrodo šis „Bosch“ modelis. Jis turi keletą pakaitinių patarimų, pagamintų iš puikios kokybės medžiagų, kurių dėka jie ne tik plaunami indų plovimo mašinose, bet ir nepažeidžiami, kai liečiasi su drėgme ir įvairaus kietumo maisto ingredientais. Jei įdomu, kokį maišytuvą pasirinkti, ir nenorite mokėti už tai didelės kainos, aukščiau pateiktas „Bosch“ modelis tikrai yra apsvarstymo galimybė. Patikimas ir nebrangus, jis atitiks ne vienos namo ponios ar meistrės reikalavimus.

2. „Bosch MFQ 36460 White“

  „Bosch MFQ 36460 White“

179 –

Patogus ir geras maišytuvas su talpiu dubeniu leidžia paruošti puikius patiekalus. Jums nereikės jaudintis, ar jūsų dubuo atlaikys maišytuvą – galite tiesiog naudoti prie įrenginio pritvirtintą ir būti tikri, kad jis pagamintas iš medžiagų, leidžiančių išgyventi net sunkiomis sąlygomis. Kurdami maišytuvų reitingą, mes atsižvelgėme į tai, kokios funkcijos yra svarbios klasikinio namų požiūriu. Mes priėjome išvadą, kad sunku nustatyti vieną konkretų rinkinį, tačiau tai, ką įvertins visi, – patikimumas. Pagamintas iš geros kokybės medžiagų, tai bene geriausias maišytuvas, kurį galima rasti nurodytoje kainų kategorijoje. Jis turi keletą keičiamų patarimų, kurie leidžia gaminti įvairius patiekalus. Be to, jį galima plauti indaplovėje, nepakenkiant jo kokybei. Geriausi maišytuvai yra tie, kurie atlieka savo funkciją ir yra nebrangūs – būtent toks yra šis „Bosch“ modelis.

3. „Zelmer ZHM1264S Symbio White“ (481,64)

  „Zelmer ZHM1264S Symbio White“ (481.64)

229 –

Jei įdomu, kokį maišytuvą pasirinkti, ir norite patikimo įrenginio, kuris galėtų veikti pats – apsvarstykite šį „Zelmer“ modelį. Dėka specialaus, besisukančio dubenėlio ir galimybės maišytuvą įdėti į rankeną, jis gali veikti pats, o jūs sudedate ingredientus atgal į vietą arba plaunate indus. Tai pigus maišytuvas, bet tuo pačiu metu pagamintas iš geros kokybės medžiagų ir atliekantis savo funkciją. 400 W variklis leidžia tiksliai derinti ingredientus, o penkių lygių greičio skalė leidžia reguliuoti prietaiso greitį pagal ingredientų konsistenciją. Tai yra geriausias maišytuvas pyragams gaminti dėl to, kad gamintojas, be standartinės įrangos, taip pat įtraukė mentelę, leidžiančią iš dubens ištraukti tešlos likučius. Kiekvienas, bent kartą paruošęs saldų desertą su maišytuvu, pripažins, kad sunku išsirinkti iš torto visą tortą. Su mentele iš „Zelmer“ rinkinio tampa įmanoma.

4. „Bosch MFQ 36440 White“

  Bosch MFQ 36440 balta

150 –

Šis „Bosch“ modelis tiksliai parodo, kad pigus maišytuvas gali būti geras. Penkių pakopų galios valdymas ir 450 W variklis nebekelia problemų dėl pyrago ar kitų patiekalų. Dėl rankinio valdymo „Bosch“ yra geras maišytuvas, skirtas maišyti ingredientus, kurie „mėgsta bėgti“ ir nusėda ant dubenėlio krašto. Todėl jis tinka kremams su sviestu, bet ir trinti be. Kurdami maišytuvų reitingą, mes čia bandėme įtraukti labiausiai rekomenduojamus produktus, kurie pritaikomi skirtingiems poreikiams. Mūsų nuomone, „Bosch“ yra 100% tinkamas specialioms užduotims atlikti – nors daugelis gali pasakyti, kad būtinybė jį laikyti yra neigiama pusė, daugeliu atvejų (nurodyta aukščiau) – ši galimybė naudoti įrenginį yra labai naudinga. Jei įdomu, kokį maišytuvą pirkti, ir jums reikia nebrangaus ir patikimo prietaiso – būtinai įtraukite šį „Bosch“ modelį į savo kontrolinį sąrašą.

5. MPM MMR-16Z

  MPM MMR-16Z

– 158 –

Geriausi maišytuvai yra tie, kuriuos lengva naudoti, patogu ir tuo pat metu patvaru bei patvaru. Visas šias savybes atitinka MPM MMR-16Z modelis. Tai nereikalauja didelių finansinių išlaidų, tačiau tuo pačiu metu 750 W variklio dėka jis sugeba susidoroti su daugeliu, net labai sunkių ingredientų. Keli greičio režimai leidžia pritaikyti darbo tempą pagal šiuo metu maišomų maisto rūšių kietumo laipsnį, o turbo režimas leidžia susmulkinti net gana sunkius produktus. Tai, ko gero, yra viena geriausių pozicijų šiame maišytuvų reitinge, suteikianti galimybę tikrai patogiai naudotis įrenginiu jo nelaikant. Rinkinyje yra specialus dubuo su rankena, kurio dėka patiekalo ingredientai susimaišys patys, o jūs po to, kai poilsis ar švarinimasis po virimo. Nebebus nemalonu sunkų maišytuvą laikyti kelias ar keliolika minučių, kad kiaušinių baltymai būtų pakankamai gerai išplakti!

6. „Esperanza EKM007G“

  „Esperanza EKM007G“

26 –

Jei ieškote pigaus maišytuvo, kuris leis jums atlikti paprasčiausią virtuvės veiklą – šį modelį tikrai verta patikrinti. Priimtina kaina kartu su gera kokybe leidžia mušti kiaušinių baltymus arba sumaišyti paprastą, ne per tirštą tešlą. Atsižvelkite į tai, kad didžiausias šio prietaiso privalumas yra jo mažos kainos ir pagrindinės funkcijos. Jei ieškote ko nors, kad galėtumėte maišyti duonos tešlą – jums tikrai reikia kažko kito. Šis maišytuvas leidžia jums sumaišyti biskvitą arba įmušti masę į meringes. Lemiamas šio prietaiso pranašumas yra ir jo energijos vartojimo efektyvumas. Mes galime jus patikinti, kad šis geras maišytuvas staigiai nepadidins sąskaitų už elektrą ir leis jums daug lengviau kepti. Jums nebereikia šlifuoti meringue masės rankomis, o jūsų kempinių pyragaičiai bus tokie aukšti, kaip niekada kur. Šio pigaus maišytuvo pagalba taip pat galite sujungti įvairių rūšių saldžiųjų mišinių ingredientus, skirtus pyragams užpildyti.

7. ELECTROLUX ESM3310

  ELECTROLUX ESM3310

237 –

Šis itin elegantiškas, geras maišytuvas ne tik puikiai atrodo, bet ir atlieka visas jam patikėtas užduotis. 450 W variklis leidžia lengvai maišyti įvairių rūšių tešlą ar masę, taip pat puikiai tinka kremams svieste šlifuoti. Penkių galios reguliavimo lygių dėka tai yra vienas geriausių pasiūlymų maišytuvų reitinge, leidžiantis sukurti puikiai sujungtą masę, be jokių gabalėlių ar nenutrūkstamų fragmentų. Jei kyla klausimas, kokį maišytuvą pasirinkti, ir ieškote to, kas kasdien jus bent šiek tiek palengvins – apsvarstykite šį „Electrolux“ modelį. Tai labai patogu, o galimybė jį įdėti į specialų stendą leidžia ne tik daug lengviau, bet visų pirma – patogiau. Nėra nieko geriau, nei laukti laisvų rankų, kol tešla ar masė susmulkės. Nebėra skaudančių dilbių, laikant įrangą vienoje padėtyje. Leiskite maišytuvui atlikti darbą už jus, o jūs skirkite laiko gurkšnoti kavą ar išvalyti skaitiklį.

8. „Esperanza EKM011 ApplePie“

  „Esperanza EKM011 ApplePie“

44 –

Šis „Esperanza“ modelis yra puikus įrodymas, kad pigus maišytuvas nebūtinai turi būti nekokybiškas. 400 W variklis suteikia pakankamai galios sumaišyti net šiek tiek sunkesnius ingredientus. Tai reiškia, kad „EKM011 APPLEPIE“ modelis gali naudoti net įvairių rūšių sviestinius kremus, kurių gali nebūti mažesnio galingumo prietaisams. Penki maišymo jėgos reguliavimo lygiai leidžia susidoroti su skirtingais ingredientais. Tai tikrai geras maišytuvas už prieinamą kainą. Įrengtas dviem keičiamais priedais įvairių rūšių tešlai maišyti, jis leidžia patogiai paruošti įvairių rūšių patiekalus, įskaitant desertus. Jei įdomu, koks maišytuvas bus nebrangus ir tuo pačiu geros kokybės – žiūrėkite aukščiau paminėto „Esperanza“ modelio specifikaciją. Užtikriname, kad nenusivilsite!

9. MPM MMR-17Z

  MPM MMR-17Z

118 –

Geriausias maišytuvas neturi kainuoti daug pinigų, o tai ypač gerai įrodo minėtas MPM modelis. Tai nebrangus ir tuo pačiu metu visiškai funkcionalus. 300 W variklis lengvai apdoroja įvairių rūšių ingredientus, o galimybė pakeisti antgalius daro jį pritaikytą įvairių tipų patiekalams – taip pat ir tiems, kuriems reikia šiek tiek daugiau jėgos. Tai geras maišytuvas tiek desertams, tiek pietų patiekalams gaminti. Specialus, besisukantis dubuo, pritvirtintas prie rinkinio, yra puikus patogumas kiekvienam vartotojui. Visų pirma – tai leidžia prie jo prijungti maišytuvą. Tokiu būdu įrenginys veikia be jūsų palaikymo. Antra …