Turistų lovų reitingas –

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Paskelbta daugelyje svetainių 10 geriausių turistinių lovų sąrašas 2021–2021 m., yra išsamus pasirinktų modelių aprašymas, kurį galima įsigyti internetu ir stacionariai. Kai nuspręsite įsigyti tokį produktą kaip gera stovyklavimo lova, verta atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių parametrų, kurie išskiria šį produktą. Tai apima lengvą sulankstymą ir išsiskleidimą, svorį, tvirtą konstrukciją, didžiausią keliamąją galią ir galimybę patogiai transportuoti.

Turistų lovų sąrašas – geriausių turistinių lovų TOP 10

Geriausių kelioninių lovų aprašymas

1. Žalioji Kanados lauko lova Iso

  Iso žaliojo lauko lova Iso

142 –

Izo sukūrė geriausią kelioninę lovą, kurią galite pasiimti kur tik norite. Produktas išsiskiria tvirta, plieno konstrukcija, atspari rūdims ir mechaniniams pažeidimams. Tai produktas, kurį lengva sulankstyti ir išskleisti. Pagal stovyklaviečių lovų reitingą „Izo“ gaminys yra aukštos kokybės CE sertifikatas. Jis turi sustiprintą rėmą ir užrakto mechanizmą, kuris garantuoja jo konstrukcijos stabilumą ir naudojimo patogumą. Tai idealiai tinkantis sode, balkone, terasoje ar paplūdimyje. Šis stovyklavietės modelis pagamintas iš 600d poliesterio. Ši medžiaga gali pakelti iki 110 kg apkrovą. „Izo“ prekės ženklo produktas sveria tik 7,3 kg ir yra labai lengvai transportuojamas. Tai gera stovyklavimo lova, turinti visus reikiamus patvirtinimus ir sertifikatus, patvirtinančius jos aukštą kokybę.

2. „Bestway Lux“ lovos oro čiužinys 203X152 67486

  „Bestway Lux“ pripučiamas čiužinys 203X152 67486

269 –

„Bestway“ prekės ženklas sukūrė gerą kelioninę lovą, kurią galima naudoti namuose, taip pat kelionių, kelionių metu. Produktas garantuoja patogų poilsį ir sveiką netrikdomą miegą. Tai oro čiužinys, kurį galima išskleisti per 270 sekundžių. Tai įmanoma dėl įmontuoto, funkcionalaus ir praktiško elektrinio siurblio. „Bestway“ produktas yra geriausia kompaktiško dydžio kėdė ant lovos, ant kurios gali lengvai miegoti du suaugusieji. Produktas pagamintas iš labai tvirtos ir patvarios medžiagos, taip pat turi vidinį „i-beam“ rėmą, kuris garantuoja jo stabilumą. Viršutinė šios lovos dalis yra padengta maloniu liesti veliūru, o gaminio kraštai yra suprojektuoti taip, kad nuo jo nenuslystų lakštai. Tai gera kėdė už labai patrauklią kainą, puikiai tinkanti žmonėms, kuriems rūpi poilsio patogumas.

3. „Malatec Cot“, Kanados mėlynasis „malatec6“

  „Malatec Cot“, Kanados mėlynasis „malatec“

142 –

Stovyklavimo lovų sąrašas, kurį sukūrė keliautojai ir žmonės, besidomintys turizmu, labai įvertino „Malatec“ produktą. Tai gera kelioninė lova, išsiskirianti labai tvirta, plienine konstrukcija, atspari visų rūšių mechaniniams pažeidimams ar rūdims. Tai produktas, kurį lengva sulankstyti ir išskleisti. Tai puikiai tinka bet kokio amžiaus vartotojams. Sustiprinti rėmai ir skląsčio mechanizmas užtikrina konstrukcijos stabilumą ir maksimalų komfortą, atsiremiant į šį gaminį. Tai lova, kuri puikiai atliks savo sodo, balkono, terasos ar paplūdimio gultų funkciją. Tai geriausia kelioninė lova, pagaminta iš labai tvirtos ir kvėpuojančios medžiagos. Tai 600d poliesteris. Ši dirbtinė medžiaga nedeformuojasi ir jos spalvos neišblunka, net ir ilgai veikiant saulės šviesai ar krituliams. Tai gera „Malatec“ stovyklavimo lova, ji taip pat puikiai tinka atsipalaiduoti joje stovyklavimo, laužo ar kelių dienų kelionės metu.

4. „Aerobed Luxury Collection“ pakelta dviguba smėlio spalvos lovelė

  „Aerobed Luxury Collection“ lovelės lovelė pakelta dvigubai smėlio spalvos

493 –

Kelionę planuojantys žmonės dažnai susimąsto, kurią lagaminą pasirinkti. Sprendimas gali būti „Luxury Collection“ serijos „Aerobed“ produktas. Tai produktas, užtikrinantis patogų poilsį ir netrikdomą miegą dviem suaugusiesiems. Ši gera stovyklavimo lova buvo pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, kurios garantuoja, kad šis produktas išliks nepakitęs daugelį sezonų. Išorinė medžiaga, naudojama kuriant šią stovyklos lovą, yra polivinilchloridas. Viršutinė dalis yra suplakta PVC medžiaga, o gaminio šonai ir apačia sutvirtinti elektra suvirintomis siūlėmis ir aukštos kokybės PVC medžiaga su kitų komponentų priemaiša.

5. „Intex“ lova „Dura-Beam Queen Plus“ serija 152X203Cm

  „Intex“ lova „Dura-Beam Queen Plus“ serija 152X203Cm

– 196 –

„Intex“ prekės ženklas sukūrė gerą stovyklavimo lovą, kuri puikiai tiks bet kurioje pasirinktoje vietoje. Tai puikus sprendimas, leidžiantis patogiai ir netrukdomai pailsėti ir atsipalaiduoti dviem suaugusiesiems. Tai geriausia kelioninė lova, kurią pripūtus yra patogus ir minkštas čiužinys, kuris gerai palaiko visą stuburą. Tai funkcionalus produktas, turintis įmontuotą elektrinį siurblį, kuris leidžia lengvai greitai pripūsti. „Intex“ produktas yra veliūrinis čiužinys, kuris veikia kaip prabangi stovyklavimo lova, pagamintas pagal šiuolaikinę „Dura-Beam“ technologiją. Tai elegantiška ir tuo pačiu labai gera stovėjimo lova su dviguba poliesterio pluošto struktūra, kuri garantuoja padidėjusį čiužinio patvarumą intensyviai jį naudojant.

6. Didelės lovos pripučiamas čiužinys 203 × 157 Bestway 67432

  Didelės lovos pripučiamas čiužinys 203x157 Bestway 67432

339 –

Žmonės, planuojantys kelionę ar dažnai priimantys nepraneštus draugus ar šeimos narius, domisi, kurią kelioninę lovą pasirinkti, kad ji puikiai atliktų savo užduotį. „Bestway“ produktas gali būti sprendimas. Tai aukštos kokybės veliūrinis čiužinys, kurio matmenys 203 x 152 x 46 cm, skirtas naudoti dviem suaugusiesiems. Produktas pagamintas iš labai tvirtos, tvirtos, patvarios ir estetiškai atrodančios PVC medžiagos. Šios geriausios kelioninės lovos viršus buvo padengtas malonia liesti, minkšta ir nealergizuojančia, gražios, ryškios spalvos veliūrine medžiaga. Ši gera stovyklavimo lova turi tinklinę kišenę, kuri puikiai tinka visų rūšių smulkmenoms. Šiame gaminyje įmontuotas elektrinis siurblys gali užpildyti šį čiužinį oru per kelias minutes, nereikalaujant rankinio ar kojų valdymo.

7. „Intex“ lova „Dura-Beam Queen Prestige“ 152X203Cm

  „Intex“ lova „Dura-Beam Queen Prestige“ 152X203Cm

128 –

Rinkoje pasirodė gera „Intex“ kėdė. Tai standartinis dura-sijos čiužinys su įmontuotu siurbliu, kuriuo gali naudotis du suaugusieji. „Intex“ prekės ženklas yra pasaulio lyderis gaminant sportinius aksesuarus pripučiamų baidarių, pontonų ir turistinių lovų pavidalu. Visi šio prekės ženklo gaminiai išsiskiria labai aukšta apdirbimo kokybe ir išskirtiniu patvarumu. „Intex“ deda visas pastangas, kad jos sukurti produktai būtų praktiški ir funkcionalūs. Tai taip pat gera kėdė iš „Dura-Beam Queen Prestige“ serijos. Tai oro čiužinys su įmontuotu elektriniu siurbliu, kuris labai greitai paruošia jį naudoti. Pagal konstrukciją specialus vožtuvas greitai išleidžia orą. Produktas yra padengtas labai subtiliu veliūru, kuris yra atsparus vandeniui ir lengvai valomas. Dura-beam technologijos dėka tai yra geriausia kelioninė lova, kuri yra labai stabili ir nepraranda lengvai pripūsto oro.

8. Saugi 1-oji kelioninė lova Visą svajonę laiminga pilka diena

  Saugi 1-osios lovos pilna svajonė „Happy Day Grey“

– 319 –

Daugelis tėvų domisi, kokią kelioninę lovą pasirinkti savo vaikui. „Kinderkraft“ produktas gali būti sprendimas. Tai aukštos kokybės kelioninė lovelė, kuri yra puikus sprendimas tėvams, kurie dažnai keliauja su vaikais. Jis puikiai tiks tiek kelionėje, tiek kasdienio naudojimo metu. Tai geriausia kelioninė lova ne tik miegui, bet ir žaidimams, kurią vėliau galima naudoti kaip suktuką. Produktas turi mažus matmenis, nes sulankstytas yra tik 76 cm ilgio. Rinkinyje yra būtini priedai – pakabinamos grindys kūdikiams, daugialypė terpė karuselė, persirengimo stalas, tinklelis nuo vabzdžių, lentyna sauskelnėms, taip pat rankenos, padedančios vaikui atsistoti, atsikelti ar mankštintis stovint ant kojų. Tai gera kėdė su greita sulankstymo ir išskleidimo sistema ir dviguba apsauga nuo sulankstymo. Šį gaminį lengva nešiotis, jis turi du dešinius ir kairius pasukamus ratus su galimybe juos užblokuoti. Šis gaminys išsiskiria tvirtu ir plieniniu rėmu, atspariu mechaniniams pažeidimams.

9. „Helinox“ lopšio lovelė, juoda, juoda, juoda H10607R2

  „Helinox Cot Camp Bed Lite“ lovelė juoda juoda H10607R2

1159 –

Renkantis gerą stovyklavimo lovą, verta atkreipti dėmesį į jos funkcionalumą ir gamybai naudojamų medžiagų tipą. Geriausią kelioninę lovą galite rasti „Helinox“ asortimente. Siūlomi patogūs miego gaminiai: nuo kilimėlių iki čiužinių ir lovų. „Lite Cot Black Black H10607R2“ modelis yra funkcionalus ir lengvai sulankstomas bei išskleidžiamas lagaminėlis, kurį lengvai galima transportuoti automobilyje, specialioje kuprinėje ar dideliame kelioniniame krepšyje. Jo gamybai buvo naudojama speciali „Helinox“ svirčių sistema, garantuojanti puikų miego paviršiaus įtempimą, kuris reiškia maksimalų komfortą nakties poilsiui. Tai geriausia kelioninė lova, išsiskirianti patvariu ir pritaikytu užvalkalu, apsaugančiu nuo drėgmės ar mechaninių pažeidimų. Tai labai lengva valyti ir nereikia daug laiko reikalaujančios priežiūros. Tai gera kelioninė lova, kurios maksimali apkrova yra 120 kg, o konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio.

10. „Abbey Camp“ lauko kelioninė lova 210x75cm

  „Abbey Camp“ lauko kelioninė lova 210x75cm

– 326 –
Rasti …