Maišytuvai: Kokie yra geriausi

Jei jums patinka gastronomija ir patiekalus ruošiate atsargiai ir skaniai, maišytuvai yra puikūs jūsų sąjungininkai. Jie yra tokio tipo būtini buitiniai prietaisai nuo pat jų išradimo, XX a. Pradžioje. Nuo to laiko jų evoliucija neatsiliko nuo technologijų ir, tarsi to būtų negana, jie padeda laikytis sveikos mitybos.

Maišytuvai pasirodę rinkoje paliko fizines pastangas, susijusias su maisto plakimu, malimu ar maišymu rankiniu būdu. Šis nedidelis įrankis leidžia jums greitai parodyti savo kulinarinius įgūdžius ir žaisti su neįtikėtinomis tekstūromis. Ar kas nors duoda daugiau? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską apie šį puikų šiuolaikinį išradimą.

Svarbiausias

  • Maišytuvai yra nedideli prietaisai, kurie nuo savo išvaizdos įrodė savo sugebėjimą sutaupyti laiko ir pastangų virtuvėje.
  • Šis prietaisas gimė pirmaisiais 20 amžiaus dešimtmečiais JAV. Ispanijoje jie išpopuliarėjo, kai 1959 m. Pasirodė pirmasis mūsų šalyje gaminamas rankinis maišytuvas.
  • Iš esmės yra trijų rūšių maišytuvai: rankiniai, stikliniai ir minkytuvai. Naujų technologijų atsiradimas taip pat daro įtaką maišytuvų, kurie kiekvieną dieną turi daugiau funkcijų ir funkcijų, gamybai.

Geriausi maišytuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Ekonomiški, profesionalams, su taure, su strypais ar tipo maišytuvu, yra maišytuvai bet kokiam skoniui ir kišenėms. Ir, žinoma, ir tau. Jei jums atsibodo paruošti patiekalai, nedvejokite, maišytuvas bus geriausias jūsų virtuvės pagalbininkas. Toliau mes parodysime jums penkis labai įdomius maišytuvus:

Geriausias tylus maišytuvas

Efektyvumas ir funkcionalumas yra dvi savybės, geriausiai apibūdinančios „Taurus Robot 600 Plus“ maišytuvą. Jo galia yra 600 vatų (W), jis turi 20 greičių, nerūdijančio plieno ašmenis ir sistemą nuo purslų. Balta ir mėlyna, jo talpa yra 0,5 litro (l), o energijos vartojimo efektyvumas yra A +.

Kita vertus, ji apima pėdą su durtuvu, kad būtų lengviau išmontuoti ir išvalyti. Maišytuvas yra galingas, patikimas, nelabai triukšmingas ir puikus kainos ir kokybės santykis. Jis yra mažesnis nei kiti, konkrečiai 10 x 10 x 37,5 cm. Prie gaminio taip pat pridedama matavimo taurelė, smulkintuvas ir emulsikliai.

Redakcinis vertinimas: Galingas, patikimas ir tylus maišytuvas. Jis turi 20 greičių, nerūdijančio plieno ašmenis ir sistemą, apsaugančią nuo purslų.

Geriausias maišytuvas pagal kainos ir kokybės santykį

Jei kažkas išskiria šį „Braun“ modelį, tai jo kokybė ir galia už labai konkurencingą kainą. Yra balta spalva, ji siūlo 750 W galią ir 21 greičio programą. Jame yra nerūdijančio plieno purslų gaubtas ir 600 ml (mililitrų) matavimo puodelis.

Produkto matmenys siekia 5,7 x 10 x 46 cm, jo ​​talpa yra 0,6 l, jį lengva nuimti, o peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Priedus galima plauti indaplovėse. Santykinai tylus, jis idealiai tinka kasdien. Kokybiška apdaila ir gera kaina.

Redakcinis vertinimas: Pirkimas, kurio jums nepavyks. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų už labai priimtiną kainą.

Geriausias mažas rankinis maišytuvas

„Bosch“ prekės ženklas palaiko šį mažą prietaisą, paruoštą mušti, malti ir perdirbti visų rūšių maistą. Produktas turi turbo funkciją, 12 greičių ir 750 W galią. Jis yra energiškai efektyvus A, jame yra peiliai, skirti geriau sutraiškyti, ir apsauga nuo purslų. Lengvas išmontavimas ir vieno litro talpa.

Juodos spalvos, ergonomiško dizaino ir su tokiais priedais kaip universalus smulkintuvas ar graduota matavimo taurelė. Jis taip pat apima maišymo strypus ir peiliukus ledui smulkinti kaip priedus. Jis yra universalus, galingas ir turi gerą kainos ir kokybės santykį.

Redakcinis vertinimas: Visa jėga yra ranka pasiekiama. Aukštos kokybės, universalus ir lengvai naudojamas maišytuvas.

Geriausias minkytuvas

Jei ieškote kokybės ir profesionalumo už geriausią kainą, čia yra maišytuvas, kuris atitinka „tris B“: geras, gražus ir pigus. Tai prietaisas, kuris leis jums pagaminti begales kepinių receptų. Jis yra raudonas, turi 1000 W galią ir aštuonis reguliuojamus greičius. 5 litrų talpos galite paruošti 2,5 kg tešlos.

Labai tvirtas, jis suteikia tris priedus: kablį sunkiai tešlai minkyti, specialų maišymo kablį trumpai ar kitokiai tešlai ir šluotelę strypams. Jame yra 5 litrų talpos plieninis dubuo, o pagrinde yra neslidūs siurbimo puodeliai. Lengva naudoti, jis siūlo nemokamą virtuvės svarstyklę.

Redakcinis vertinimas: Šiuo maišytuvu lengvai minkykite. Tai lengva naudoti, be to, ji siūlo nemokamą virtuvės svarstyklę.

Geriausias tešlos maišytuvas

Kokybė turi savo kainą, tačiau jei ieškote geriausio maišytuvo, esate čia. Tvirtas ir profesionalus, jis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi 300 W variklį. Jis turi 10 greičių, 5 litrų talpos dubenėlį, jo matmenys yra 35,8 x 22,1 x 35,3 cm. Jis taip pat siūlo purslų dangtelį.

Produktas yra elegantiškas, baltas ir turi tvirtus bei universalius priedus. Tarp jų yra plokščias šluotelė, baliono šluotelė ir tešlos kablys, kuris gali sumaišyti mielinę tešlą. Prekės ženklas yra kepimo klasika ir jo kokybė nekelia abejonių.

Redakcinis vertinimas: Idealiai tinka kepinių mėgėjams. Jame yra 10 greičių ir 5 litrų talpos dubuo.

Geriausias maišytuvas su priedais

Su šiuo maišytuvu mėgausitės optimalia galia be jokių pastangų. Didelio našumo 1000 W variklio dėka lengvai paruošite įvairiausius patiekalus akimirksniu ir visada valdykite dešimt greičių, kuriuos galima reguliuoti intuityviu ir lengvai valdomu valdikliu, nestabdant maišytuvo.

Sureguliuokite greitį nestabdydami maišytuvo naudodami lengvai naudojamą foninį apšvietimą. Jis turi minkštą neslidžią rankeną. Jis taip pat turi ergonomišką dizainą, kad būtų galima geriau valdyti net šlapias rankas.

Redakcinis vertinimas: Praktiškas jūsų kasdienis pirkinys. Paruoškite bet kokį patiekalą dėl didelio galingumo variklio.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie maišytuvus

Galbūt jau turite maišytuvą, bet galbūt laikas jį pakeisti. Šiuo metu šie nedideli prietaisai siūlo visokių technologinių naujovių. Su jais jūs ne tik gaminsite sveikus patiekalus, bet ir išdrįsite su novatoriškiausia gastronomija. Peržiūrėkite dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Moteris su sūnumi naudodama maišytuvą

Rankiniai maišytuvai idealiai tinka greitai paruošti mažas tyreles. (Šaltinis: dolgachov: 76362967 / 123rf.com)

Kaip apibrėžti maišytuvus?

Maišytuvas yra nedidelis buitinis prietaisas (PAE), sudarytas iš variklio, kuris pasuka veleną, prie kurio prijungti įvairūs priedai. Maišytuvuose dažniausiai naudojami strypai, kurie sukdami veleną sukuria sukamąjį judėjimą maistui maišyti. Šiuo metu maišytuvuose yra keli priedai.

Priklausomai nuo įmontuoto priedo, šis nedidelis prietaisas leidžia smulkinti, maišyti, kapoti, maišyti, šlifuoti ir net minkyti įvairius ingredientus. Maišytuvo funkcijos vystėsi tobulėjant technologijoms ir šiandien kai kurie yra autentiški virtuvės robotai. Šiame vaizdo įraše parodome tris paprastus ir sveikus kokteilius.

Kas išrado maišytuvus?

Elektrinius stovo maišytuvus 1908 m. Išrado Herbertas Johnsonas, inžinierius iš Amerikos Hobarto gamybos įmonės. Šie pramoniniai prietaisai yra tiesioginis buitinių maišytuvų precedentas. Jais pradėta prekiauti JAV nuo 1920 m. Steponas J. Poplawskis buvo maišytuvo išradėjas 1922 m.

„Hobart Manufacturing Company“ pirmąjį naminį maišytuvą pristatė 1919 m. Ir tu negali pagalvoti, kaip tai buvo vadinama? Na, „KitchenAid“ maisto ruošėjas. Taip, iš prestižinio prekės ženklo „KitchenAid“, tas pats, kas penktasis produktas, kurį pristatėme savo pasirinkime.

– Nėra nuoširdesnės meilės nei meilė gaminti maistą.

Kodėl Ispanijoje rankinis maišytuvas vadinamas minipimeriu?

Nes pirmasis rankinis maišytuvas, pagamintas mūsų šalyje, šiuo vardu pasirodė rinkoje 1959 m. Tai padarė pramoninio dizainerio Gabrielio Lluelleso dėka, kuris ištobulino 1950 m. Šveicarijoje išrastą rankinį maišytuvą. „Lluelles“ padarė jį lengviau valdomą, nes sumažino jo dydį ir sulaukė didelio populiarumo Ispanijos namuose.

Maišytuvas su dviem strypeliais

Maišytuvas yra universalus prietaisas, būtinas virtuvėje. (Šaltinis: littleny: 50875629 / 123rf.com)

Kokių rūšių maišytuvai yra?

Iš esmės yra trys skirtingi maišytuvų tipai, nors jie yra žinomi keliais pavadinimais. Virtuvės profesionalai gali žinoti, apie ką kalbame, tačiau pradedantiesiems ir pradedantiesiems „virėjams“ tai gali būti painu. Todėl žemiau lentelėje pateikiame šių įrenginių klasifikaciją ir funkcijas:
klasifikacija Kokius dar vardus jie turi ir kaip jie vartojami?
Rankiniai maišytuvai Taip pat žinomi kaip „rankiniai“, rankiniai, mini arba lazdelių maišytuvai.
Jie yra labiausiai paplitę Ispanijos namuose, o variklis yra pačioje atramoje.
Jie turi tokius priedus kaip šluotelės arba akiniai, kad sutraiškytų.
Jie paprastai turi įvairius galios lygius.
Stiklo maišytuvai Lotynų Amerikoje jie taip pat žinomi kaip maišytuvai.
Jo konstrukciją sudaro pėda, kurioje yra variklis, ir stiklas viršutinėje dalyje, kurioje paprastai yra dangtis.
Idealiai tinka kokteiliams, tyrėms ir net ledui sutrinti.
Maišytuvai maišytuvai Taip pat žinomi kaip konditeriniai maišytuvai, tačiau būtina atskirti konditerinius maišytuvus nuo robotų tipo.
Maišytuvai yra brangesni nei kiti įrenginiai. Yra vadovų, tačiau kiti yra kaip virtuvės mašinos ir yra labai galingi ir tvirti.

Kokie yra skirtingų maišytuvų modelių pranašumai ir trūkumai?

Mes jau matėme, kokie yra skirtingų tipų maišytuvai, tačiau kiekvienas iš jų duoda naudos ir turi tam tikrų trūkumų. Pasirinkimas labai priklauso nuo jūsų poreikių, tačiau bet kokiu atveju norime čia parodyti, kokie yra kiekvieno įrenginio pranašumai ir trūkumai. Ši lentelė yra aiškinamasis vadovas:
Tipai Privalumas Trūkumai
Rankiniai maišytuvai Paprastas valymas. Daugelį priedų galima plauti indaplovėse. Mišinių rezultatas gali būti ne toks puikus, kaip norėtume. Nedaug …