Makiažas be makiažo, t. Y. Utėlės

Ar išdrįstumėte išeiti iš namų be makiažo? Tikriausiai kai kurie iš jūsų atsakys, kad neražote žalumynų. O kaip su oficialiais susitikimais ar darbu? Čia makiažas atrodo privalomas. Makiažas vadinamas moterišku ginklu, kurį mes dažnai naudojame ir … dažnai per daug. Priešingai nei pilnas makiažas, makiažas nėra makiažas. Paryžiuje jis kartais vadinamas sauté arba „nuogu“ makiažu, kuris yra minimalistinis ir natūralus. Straipsnyje sužinosite, kokių taisyklių reikia laikytis tepant makiažo makiažą ir kuo jis skiriasi nuo nuogo makiažo.

30695158 - jaunos gražios moters grožio veidas su rausvomis gėlėmis plaukuose

Be makiažo, be filtrų, tai yra natūralumo mada internete

Kas sugebėjo įtikinti moteris, kad makiažas nėra makiažas – gera alternatyva veido veidui su kosmetika? Žinoma, kitos moterys. Moterys iš šou verslo pasaulio, modeliai ir įžymybės. „Instagram“ tinkle, šalia raudonojo kilimo asmenukių, pradėjo rodytis nuotraukos su žyme #nomakeup, kuriose veidai rodomi be makiažo pėdsakų, dažnai „patalynės“ rėmuose.

Tokia asmenukė gali pasigirti Gwyneth Paltrow, Beyoncé ar Jennifer Aniston – socialinių profilių su milijonais sekėjų savininke. Žvaigždžių nuotraukos be makiažo šokiravo – juk moterys atskleidė savo natūralią išvaizdą. Natūralumo mada reiškė, kad kai kurie drabužių ženklai savo kampanijose pasirinko modelius be makiažo (pavyzdžiui, kampanija „Céline Resort 2015“), nors tai nėra dabartinė tendencija – modelių nuotraukos be retušavimo žurnalų viršeliuose pasirodo retai.

„Sauté“ makiažas – kokia jo stiprybė?

„Sauté“ makiažas orientuotas į natūralų moterų grožį ir parodo, kad „mažiau yra daugiau“. Makiažas Nr makiažas skatina moteris atrasti savo natūralų veidą. Verta prisiminti amerikiečių modelio Cindy Crowford žodžius, kurie kažkada pasakė: net aš nepabundu atrodydama kaip Cindy Crawford. Niekas nėra tobulas, bet svarbu mylėti save tokį, koks esi. Tačiau patikti sau neprieštarauja nežymiam grožio akcentavimui.

Makiažas be makiažo – kelios svarbios taisyklės

Makiažas Nr makiažas yra laikomas ramiausiu, natūraliu ir konservatyviausiu makiažu. Jam būdingas gaivumas ir subtilumas. Jis gaminamas naudojant kosmetiką, kurios spalvos yra artimos moterų grožiui. Joje vyrauja subtilus ar šaltas rausvas, persikas ar smėlio spalvos. Šis makiažo tipas ypač tinka jaunoms moterims. Kaip pasidaryti subtilų makiažą?

Visas dėmesys sutelktas į veidą, todėl verta pasirūpinti nepriekaištinga jo išvaizda. Jei veido oda lygi, makiažas be makiažo jums labai tiks. Verta pasirinkti pagrindą, kuris nebus per sunkus ir nesukurs kaukės efekto. Apšviesta ir šviesi oda negali būti per daug rausva – dailių veido savininkai turėtų tai turėti omenyje. Pamatai su persikų ar abrikosų pigmentacija gali būti per stiprūs.

Odai matuoti bus naudinga pudra be pigmento. Galite naudoti „The Balm“ arba „Chanel“ produktus. Skaistalai ant skruostų yra būtini, nepamirškite apie tai! Derinkite jo atspalvį prie savo odos tono.

Kaip atrodo troškintos akys? Jie tik šiek tiek pabraukti. Blakstienas verta paryškinti švelnesnės nei juodos spalvos tušu – puikiai tiks rudi ar grafito gaminiai. Kokius šešėlius naudoti makaronų makiažui? Nuoga paletė yra tobula – rausvos ir smėlio spalvos derinys ant voko atrodys labai natūraliai.

Lūpos – jų spalva turėtų būti šiek tiek paryškinta. Venkite blizgančių ar matinių gaminių, pakeisdami juos drėkinančiais natūralių tonų lūpų dažais. Taip pat atsisakykite tamsesnio lūpų kontūro.


PATARIMAI

Darydami troškintą makiažą, pasirūpinkite ir rankų išvaizda. Ant nagų užtepkite laką šviesia, neutralia spalvų schema – puikiai tiks nuogi atspalviai – kremai, smėlio spalvos, purvinai rožinė spalva.


Ar troškintas makiažas tinka visiems?

Nėra lengva per naktį sumažinti makiažą iki taško, kuriame jo beveik nematyti, o jūsų veidas atrodo spindintis. Tai ir yra tas makaronų makiažas. Jei veido spalva yra problemiškesnė, atlikite vienodai natūralų makiažą – nuogą. Jis toks pat gaivus, kaip makaronų makiažas, tačiau suteikia daugiau laisvės manevruoti – galite suformuoti savo veidą ir paryškinti jį glostydami. Taip pat laukiami bet kokie smėlio spalvos, subtilūs rudi, rausvi, žvilgantys auksai.

Kokia jūsų nuomonė apie makaronų makiažą? Kokius makiažo tipus: makiažą, makiažą ar nuogumą naudojate dažniau?