Padarykite, kad užrakinimas jums būtų naudingas – kaip mūsų ateitis

Naujoji norma privertė daugelį iš mūsų keisti savo kasdienybę. Viskas pasikeitė – nuo to, kaip mes treniruojamės, iki dietinio požiūrio, miego valandų ir streso valdymo.

Nors tai pasirodė esanti kieta mokymosi kreivė, naujovės, atsiradusios dėl ribotesnio gyvenimo būdo, daugeliui jūsų pasiseks sėkmingai dar ilgai po to, kai vėl bus atidarytos sporto salės, ir pastūmėjo daugelį jūsų iš naujo įvertinti ir siekti naujų tikslų.

Tiesa, kad kai kurie iš jūsų turi prieigą prie daugiau įrangos nei kiti, o tai daro skirtumą. Daugelis „Myprotein“ ambasadorių taip pat pritaikė savo kasdienybę ir požiūrį, kad atitiktų naująją normą.

Per kelias ateinančias savaites dalyvausime kai kuriuose iš mūsų mėgstamiausių ambasadorių, dalinsimės jų atliktais pakeitimais ir kodėl jie juos padarė.

Pirmasis yra @Emelyewoo – su begaline energija ir rimtomis jėgomis. Mes mylime šią mergaitę. Jei sekate paskui ją ne dėl kitos priežasties, o tik norėdamas pasimėgauti jos nuostabia užrakinimo sporto sale, mes tikrai jūsų nekaltinsime, tačiau šis guru taip pat gavo puikių patarimų …

Susitelkite į tai, ką galite valdyti

Emelye taikė įvairų požiūrį į savo kasdienybės pritaikymą, daugiau dėmesio skirdama savo psichinės sveikatos apsaugai, sutelkdama dėmesį į savo sveikatos aspektus ir bendrą gyvenimo būdą, kurį ji gali kontroliuoti.

Ji nustatė tuos savo gyvenimo elementus, kuriuos ji tiesiogiai ir tiesiogiai nevaldo. Dėmesys tam, ką galite kontroliuoti, o ne tai, kas negalite, buvo susijęs su geresne sveikata, santykiais ir prisitaikymu (įtemptais laikais).1

Emelye taip pat labiau atkreipė dėmesį į tai, ką ji sau kėlė – nustatydama, kad tam tikri socialinės žiniasklaidos aspektai gali būti tiek pat žalingi, kiek naudingi, ir kad lūkesčiai, kad jos teikiama turinio forma nebus tinkama visiems, ir tai yra visiškai gerai .

Maisto mintims

Mityba taip pat tapo pagrindiniu naujos „Emelye“ kasdienybės akcentu – tai bus daugeliui iš mūsų, norintiems išsaugoti savo išankstinio užrakto naudą. Nors ji visada buvo svarbiausia savo mitybos mityboje, nepaneigsi, kad dabartinė situacija šiek tiek apsvarstė, kol ji teisingai suprato.

Emelye reikalauja daug degalų, reikalingų labai sudėtingoms mankštos procedūroms, o norint tai padaryti, kartais gali prireikti eksperto pagalbos.

Nebijojimas prašyti pagalbos, kai jai to reikia, neabejotinai yra viena iš Emelye stipriųjų pusių, nesvarbu, ar tai yra jos treniruotės, mityba ar protas.

Emelye skaidrumas naujausiuose pranešimuose, kai ji tęsia savo kelionę per šį procesą, yra įkvėpimas daugeliui, kurie taip pat galėjo patirti sunkumų dėl to, kas įvyko neseniai.

Skirk laiko, būk malonus

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos daro Emelye, yra laiko malonumas prieš save. Ji leidžia sau jausti tuos jausmus, kai jie atsiranda, tačiau yra pakankamai drąsi, kad ieškotų palaikymo, kad galėtų ir toliau augti per šiuos išbandymo laikus.

Turite tik peržiūrėti kai kuriuos naujausius jos įrašus, kad pamatytumėte, kaip ji praleidžia papildomai laiko, ruošdama beprotiškai skanius baltyminius blynus, gurkšnodama kavos puodelį ar atvėsindama toje kiemo aikštelėje, kurios mes visi labai pavydime!

Paimkite namo pranešimą

„Emelye“ požiūris į užrakinimą buvo sutelktas į kontrolę ir patobulinimą jau dideliu esamų į sveikatą orientuoto elgesio rinkiniu.

Ji nusprendžia sutelkti savo energiją tam, ką gali kontroliuoti, tuo pačiu geriau suvokdama tuos dalykus, kurie jai yra artimiausi ir brangiausi, ir tai, kokie jie puikūs. Mes visi galėtume išmokti vieną ar dvi pamokas iš Emelye požiūrio.