Makiažas, kuris padidina akis ir u

2017-01-26 | Straipsniai, makiažas, pamokos

Lūpos ir akys – du svarbiausi elementai, į kuriuos atsižvelgiama ruošiant kasdienį vakarinį makiažą. Jums patinka juos pabrėžti intensyviomis spalvomis ir naudojant įvairius kosmetikos triukus. O ar žinote, kaip tinkamai patepti lūpas ir akis!

Kaip padidinti akis makiažu?

Jums gerai žinoma makiažo technika, tačiau vis dar nežinote, kaip pabrėžti akį ir lūpas, kad jos atrodytų didesnės? Kalbama apie vadinamąjį „gilų žvilgsnį“ ir „viliojančias lūpas“, o šiandien mes jums pasakysime, kaip paruošti makiažą, kuriame pabrėžtumėte tai, kas gražiausia moters veide.

Kaip giliai pažvelgti?

  • Mes jus nustebinsime, tačiau teisingas makiažas, kuris padidina akis, prasideda ne nuo vokų šešėlių maišymo, o nuo antakių paryškinimo. Verta juos pabrėžti, subraižyti šešėliu ar kreidelėmis. Kartu atminkite, kad naudojamo produkto perteklių reikia iššukuoti teptuku!
  • Antakių forma turėtų atitikti natūralų lanką. Per ploni, per tamsūs ir per trumpi antakiai atrodo blogai.
  • Kai jūsų antakių makiažas bus paruoštas, pradėkite tikrąjį akių makiažą. Niekada negriebkite juodo pieštuko ir nubrėžkite apatinę ir viršutinę akių vandens liniją. Tai yra blogiausia, kas gali nutikti atlikus makiažą. Juodas pieštukas sumažina akį. Tai turėtų padaryti tik tos ponios, kurių akys išties išpūstos.
  • Teisingą akių makiažą pradėkite nuo korektoriaus. Tai paslėps tamsius ratilus po akimis ir padarys žvilgsnį gaivų. Padėkite maskuoklį po akimis šiek tiek žemyn.
  • Tada iš akių šešėlių paletės pasirinkite natūralų šešėlį (pvz., Rudą) ir tepkite ant viršutinio voko – virš voko raukšlės ir po akimi. Jūsų žvilgsnis turėtų atrodyti dūminis.
  • Antrasis, šviesus atspalvis, taikomas akies kampui ir ant kilnojamojo voko. Tepkite gaminį tol, kol būsite visiškai patenkinti šviesesnio atspalvio intensyvumu.
 • Galiausiai kūno spalvos pieštuku paryškinkite plotą po antakio kaulu. Jo dėka sukursite gražų kontrastą tarp antakių ir odos. Jį taip pat padėkite ant vandens linijos.

Dėmesio!

Įdomi vizažistų naudojama gudrybė yra žymeklio pritaikymas judančio voko centre. Jis gražiai atspindės šviesą. Taip pat padėkite žymeklį akies kamputyje.


Paskutinis akių makiažo etapas bus tušas. Svarbu, kad produktas pailgintų ir užriestų blakstienas. Jei jūsų prigimtis yra gana trumpa ir reta, galite pasirinkti dirbtines blakstienas ir priklijuoti jas ant viso voko ilgio.

Kaip padidinti lūpas?

Gražios, pilnos lūpos yra daugelio moterų svajonė. Įdomu tai, kad be chirurgijos galite gauti puikų efektą, bet naudodami spalvotą kosmetiką. Dirbti!

Gražios lūpos - kaip jas padidinti lūpų dažais?

Makiažui atlikti reikės lūpų kontūro ir matinių lūpų dažų.

 • Apibūdinkite lūpas kreidelėmis – viršuje ir apačioje. Šiame etape galite švelniai judėti už lūpų kontūro. Tačiau kraštuose turėtumėte laikytis tam tikros linijos. Tada makiažas atrodys ne tik estetiškai, bet ir natūraliai. Tada, naudodamiesi veido korektoriumi, nubrėžkite lūpų kontūrus, užbaigdami juos estetiškai.
 • Galiausiai užpildykite lūpų centrą matiniais lūpų dažais. Ir tai paruošta!

Eksperto patarimas

Jei norite dar labiau patobulinti lūpas, vadovaukitės šiais patarimais:

 1. viršutinės lūpos viduryje tepkite veido paryškinimo priemonę – ji gražiai atspindės šviesą,
 2. prieš makiažą naudokite lūpų šveitimo priemonę – ši kosmetika suteikia lūpoms daugiau pilvo
 3. po apatine lūpa, tuščiaviduriu, padėkite bronzantą – lūpos taps išgaubtesnės.

Gražiai pabrėžtomis lūpomis ir akimis jausitės labiau pasitikintys savimi. Tačiau taisyklė yra taikyti subtilesnį lūpų makiažą stipriai pabrėžtomis akimis ir atvirkščiai. Prisiminti, kad!