Makiažas vasarai – koks dalgis

Kepti, degintis ir gulėti – vasara turi savo taisykles. Maudosi saulės šviesoje, jautiesi puikiai, bet kaip su tavo veido spalva? Ar ji taip pat ilsisi? Aukšta temperatūra, vėjas ar vandens poveikis verčia pakeisti veido kosmetiką ir perjungti iš žiemos į vasaros „režimą“. Apsvarstykite, kokią kosmetiką pakuoti kosmetologe! Pamirškite apie sunkius skysčius, plaunamus tušus ir akių kontūrus, kurie išnyks maudantis baseine, paliekant juodą dėmę. Panda sezonas jau seniai baigėsi! Mes patariame, ką daryti vasaros makiažą, kad jaustumėtės gerai prižiūrimi!

Tapyti ar nedažyti? tai yra klausimas

Pačioje pradžioje verta užduoti sau pagrindinį klausimą. Dažyti ar ne, nes manoma, kad natūralus įdegis vis tiek papuoš jūsų odą? Tobulame pasaulyje jums gali prireikti tiesiog drėkinančio kremo, kad pasijustumėte švytintis, tačiau realybė yra žiauresnė. Įdegis atrodo gražiai, tačiau jis nesugeba užmaskuoti visų odos trūkumų. O svarbiausia, kad gerai jaustumėtės patys. Taigi kokią kosmetiką reikėtų rinktis vasarą?

Matinė danga

Matinis odos apdaila yra tikslas, kurį sau kelia visi problemiškos odos savininkai. Prieš darydami makiažą, nepamirškite tinkamai paruošti odos, išvalyti ją nuo riebalų pertekliaus ir tonizuoti. Dabar esate pasirengę tęsti. Sunkūs, matiniai skysčiai ir pudros gerai dengia odos trūkumus, nulūžusius kapiliarus ar inkštirus, tačiau vasarą, kai temperatūra bus aukštesnė, sunkesni pamatai nubėgs arba pakeis jų spalvą. Apgailėtinas efektas garantuotas, ir jūs to nenorite. Žiemos pagrindą pakeiskite BB kremu – drėkinančio kremo mišiniu su pigmentu, kuris suteikia subtilų atspalvį odai, tačiau neužkemša porų. Papildomas kremo privalumas yra apsauga nuo ultravioletinių spindulių. Kosmetika taip pat apsaugo odą nuo spalvos pasikeitimo. Jei norite ištaisyti matinį efektą, naudokite lengvus mineralinius miltelius, kurie yra birūs.


Mūsų patarimas

Ką daryti sugedus? Jei jūsų oda prakaituoja ir jūsų makiažas neatrodo taip, lyg išeitumėte iš namų, nepanikuokite ir netepkite kito skysčio sluoksnio. Rankinėje turėkite matinių popierių rinkinį. Jų dėka galite greitai atlikti pataisymus ir matuoti blizgančią veido spalvą.


Magnetinės blakstienos

Nepaisant to, ar dažote akis šešėliais, ar ne, neatsisakykite tušo. Pasirinkite blakstienų tušą, kuris suvynios blakstienas, padarys jas storas ar pailgins. Prisiminkite apie neperšlampamą variantą perkant. Net jei neplanuojate atostogų prie vandens, galite būti tikri, kad paryškintos blakstienos nepaliks tamsių pėdsakų ant vokų. Vasarą visi triumai yra leidžiami, todėl juodą rašalą galite pakeisti mėlynu arba violetiniu atspalviu. Žinoma, toks rinkinys bus tinkamesnis vakarėliui ar išvykimui į paplūdimį, o ne darbui.

Neoninis žvilgsnis

Vasarą geriausiai tinka lengvas makiažas, o tai nereiškia, kad atsisakoma spalvos. Kita vertus! Būtent atostogų ar atostogų metu galite sau leisti šiek tiek beprotybės, net jei akių vokai kiekvieną dieną yra bronzinio atspalvio. Atsipalaiduokite nuo standartinių atspalvių ir patikrinkite intensyvias spalvas. Vasarą triumfuoja turkis, karaliauja sultinga žalia ir vilioja oranžinę spalvą. Nebijokite eksperimentuoti su spalvomis, tačiau nepamirškite nenaudoti rudų slyvų šešėlių, kurie įdegusiai odai suteiks melsvą atspalvį. Vietoj akmens kosmetikos, pabandykite pasirinkti lazdos kosmetiką – ji yra neperšlampama ir patvaresnė. Kad poveikis išliktų kuo ilgiau, prieš tepant akių šešėlius, parakuokite akių voką.

Paryškink lūpas

Vasaros makiažui reikia lūpų pagerinimo. Šį kartą galite pamiršti raudonus lūpų dažus ir lūpų pieštukus (nebent ruošiatės vakarui). Sandėliuokite vasaros spalvų lūpų blizgesius su vaisių kvapais – braškių, aviečių ar persikų. Turintys subtilių dalelių šiek tiek apšvies jūsų lūpas.

Tokiu būdu pagamintas makiažas leis jaustis patraukliai, nepaisant sunkios auros. Prisiminkite mūsų patarimus, įsidėkite šypseną į lagaminą ir mėgaukitės atostogomis!


Ar tu tai žinai?

Per aukšta temperatūra nenaudinga jūsų kosmetikai? Stenkitės apsaugoti juos nuo saulės spindulių, kad jie nepasikeistų savo konsistencijos ir sensta anksčiau laiko.