Maršrutizatorius: Kuris yra geriausias

Technologinis amžius reikalauja nuolat atnaujinti save ir suprasti naujas skaitmeninės ekosistemos kalbas. Turime prisitaikyti arba mirti bandydami. Todėl būtina žinoti, ką a maršrutizatorius ir kokias funkcijas jis siūlo jungiant mūsų kompiuterį, telefoną, planšetinį kompiuterį ar televizorių.

Turite teigiamos patirties su naujomis technologijomis, pagrįstomis ryšiu be trukdžių ir kokybišku greičiu. Kad tai įvyktų, technologijų rinka nenustoja tirti, siūlydama vis intelektualesnius produktus.

Svarbiausias

 • A maršrutizatorius yra techninė įranga kurio pagrindinė funkcija yra prisijungti prie interneto, kompiuterių ir kitų įrenginių. Norėdami gauti informacijos, pasirinkite geriausią kelionės maršrutą.
 • Plonesnis už plauką optinis pluoštas palengvino duomenų perdavimo greitį. Palyginti su tradiciniu ADSL, turint šviesolaidžio tiekimą, reikia pereiti prie greitesnio ryšio ir daugiau privalumų.
 • Tai, kad jie yra bevieliai, kad jie turi greitą ryšį, taip pat pažangios funkcijos ir komunalinės paslaugos, yra keli reikalavimai, kurių reikalauja reiklus vartotojas. Svarbiausius kriterijus galite pamatyti paskutiniame skyriuje.

Geriausias maršrutizatoriai iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Su pasirinkimais, kuriuos naudoja vartotojai maršrutizatoriai ir tuos, kuriuos gamina šio sektoriaus profesionalai, galime suprasti, kokie yra pagrindiniai reikalavimai įsigyjant maršrutizatorius. Mes detalizuojame kai kuriuos iš jų.

Geriausias maršrutizatorius belaidis

„Beamforming“ technologijos dėka jis aptinka įrenginius ir sutelkia belaidžio ryšio signalą į juos, net jei jie yra toli.

Be to, tai yra vienas iš maršrutizatoriai geriausiai vertinamas belaidis ryšys, todėl jūsų pirkimas gali būti naudingiausias jums. Tai yra labai rekomenduojamas modelis, leidžiantis išspręsti greičio problemas ir taip turėti kur kas daugiau teigiamos patirties.

Geriausias maršrutizatorius su tinkliniu ryšiu arba „WiFi“ tinklu

Tinklinės sistemos dėka turėsite visą „Wi-Fi“ aprėptį. Manoma, kad geriausias sprendimas turėti ryšį visuose namuose ar bet kurioje profesinėje srityje.

Naudodamiesi „Wifi Mesh“ ryšiu, galite pamiršti ryšio problemas bet kuriame kampe. Tai ypač naudinga, jei jūsų namas yra didelis arba jei jūsų naudojamos vietos paskirstymas neteisingai aptinka signalą.

Geriausias maršrutizatorius protingas

Rytai Maršrutizatorius aukščiausios klasės, sudarytas iš trijų atskirų belaidžių juostų, užtikrinančių greitą ir stabilų ryšį.

Tai profesionalai laiko vienu geriausių maršrutizatoriai rinkoje su „Smart Mesh WiFi“. Kitaip tariant, tai leidžia išmaniai valdyti ryšį su aukščiausios kokybės prieigos tašku.

Geriausias maršrutizatorius žaidimams prisijungęs

Jei esate žaidėjas, aistringai žaiskite prisijungęs arba a žaidėjas, tai yra tavo maršrutizatorius. Jei norite išgyventi naują patirtį su vaizdo žaidimais, tai maršrutizatorius yra WTFast žaidimų greitintuvas ir adaptyvus QoS, kad galėtumėte mėgautis žaidimais prisijungęs ir 4K srautas be vėlavimo.

Įvertinta tarp vartotojų kaip geriausia žaisti. Be to, jis turi aukštos kokybės greitą jungtį.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai maršrutizatorius

Europos nomenklatūra maršrutizatoriai Tam, kad būtų galima išaiškinti kasdien besikeičiančio prietaiso įžvalgas, reikia tam tikro smalsumo. Kitame skyriuje pateikiame dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Turėti gerą maršrutizatorių, kurį reikia prijungti prie tinklų, tapo būtina mūsų kasdienai. (Šaltinis: „Sigmun“: F_m44ut3XT / „Unsplash.com“)

Kas yra maršrutizatorius ir kokius privalumus ji turi?

maršrutizatorius, Angliškas balsas, kilęs iš „To route“ reiškia nukreipti, orientuotis. Tai yra prietaisas techninė įranga kuris efektyviausiai paskirsto informacijos paketų srautus tarp tinklų.

Trumpai tariant maršrutizatorius atneša internetą į mūsų įrenginius

Pasirinkite informaciją apie geriausią kelionės maršrutą ir prijunkite kompiuterius bei kitus įrenginius prie interneto. Jis siūlo „Wi-Fi“ ryšį, kuris paprastai yra prijungtas prie modemo ir siunčia informaciją iš interneto į jūsų asmeninius įrenginius.

Privalumas

 • Ryšys iš bet kur
 • Nereikia elektros
 • Padengimas ten, kur nėra optinio pluošto
 • Tvarkykite duomenų srautą
 • Jie yra konfigūruojami
 • Jie nėra topologiškai riboti
 • Jie protingi

Trūkumai

 • Jo įdiegimui ir konfigūravimui reikia laiko
 • Ekonominės išlaidos
 • Jie priklauso nuo protokolo
 • Jie turi didesnę kainą nei tiltai
 • Reikia valdyti subadresavimą nuorodų lygiu

Kas yra „WiFi Mesh“ sistema?

„WiFi Mesh“ tinklas arba tinklo tinklas yra sistema, kurioje yra maršrutizatorius arba bazinė stotis ir įvairūs prieigos taškai, vadinami palydovais ar mazgais. Tai įprastas tinklas su kartotuvais, pratęsiančiais signalą.

Skirtumas tarp „WiFi“ ir „WIFI Mesh“ yra tas, kad pastarasis valdo išmaniai, jungdamasis su tuo metu aukščiausios kokybės palydovu. Taigi galime judėti ir visada būsime prisijungę prie aukščiausios kokybės prieigos taško. WIFI kartotuvas neturi šios technologijos.

Kokios rūšies maršrutizatoriai yra?

Mes galime atskirti maršrutizatoriai pagal jo diapazoną, žemas, vidutinis ar aukštas. Žemos klasės yra nebrangi įranga, atitinkanti minimalų belaidžio ryšio greitį, kurio greitis didesnis nei 1000 Mbps.

Vidutinės klasės įrenginiai yra įvairūs ir apima įrangą, kurios pajėgumas yra 1900 Mbps kitiems, pasiekiantiems AC2600. Jie turi didesnį pralaidumo ryšį ir visų pirma a techninė įranga aukštesnės klasės. Jie turi didesnį perdirbimo pajėgumą.

Aukščiausios klasės turi didesnes išlaidas, tačiau neįtikėtiną galią. Jie turi didžiulį „WiFi“ ir „Ethernet“ pajėgumą, laidiniuose ryšiuose pasiekia 2,5 ir 5 GBps. Daugelis turi didžiulę apdorojimo galią žaidimai ir jie palaiko daugybę ryšių.

Mažas diapazonas Vidutinės klasės Aukščiausios klasės
Kaina Ekonominis Pusė Aukštas
Greitis ryšio 1000 Mbps 1900 Mbps 2,5 ir 5 Gbps
Aparatinė įranga Pagrindinis Aukštos klasės Didžiulis pajėgumas

Kas yra IP adresas?

IP yra „interneto protokolo“ akronimas, o tai ispanų kalba reiškia interneto protokolą. Šis protokolas yra atsakingas už ryšių užmezgimą daugumoje tinklų. Norėdami tai padaryti, priskirkite IP adresą.

IP adresas yra skaičių rinkinys, kuris logiškai ir hierarchiškai identifikuoja įrenginį. Tikslas yra unikaliai surasti kiekvieną įrenginį vidiniame ar išoriniame tinkle.

Kas yra a maršrutizatorius šviesolaidžio?

maršrutizatorius Optinis pluoštas, palyginti su tradiciniu ADSL, leidžia perduoti didesniu nei elektros kabelių pralaidumu (duomenų greičiu). Be to, jis yra apsaugotas nuo elektromagnetinių trukdžių.

Jį sudaro stiklo arba plastiko siūlai, atsakingi už šviesos signalų siuntimą

Jis yra greitesnis ir turi geresnę ryšio kokybę. Įprastas ADSL tinklas yra sudarytas iš varinių laidų ir gali pasiekti didžiausią greitį iki 20 MB, o šviesolaidis – 300 MB.

Tai reiškia, pavyzdžiui, kad filmo ar nuotraukų atsisiuntimo laikas naudojant ADSL yra valandos, o naudojant optinę skaidulą kalbama apie atsisiuntimo sekundes.

Rinka siūlo platų maršrutizatorių pasirinkimą, kai kurie yra ne tik protingi, bet ir tinkami mūsų namuose. (Šaltinis: Urena: XPXRp_wIg4 / Unsplash.com)

Kaip galite sukonfigūruoti a maršrutizatorius?

Kai samdote operatorių, paprastai ateina technikas, kuris atliks visą įrenginių ir įrenginių montavimą maršrutizatorius. Tačiau, jei norite sužinoti, kaip sukonfigūruoti maršrutur, tu gali tai padaryti.

Pirmas dalykas yra patekti į valdymo puslapį ir bet kurioje žiniatinklio naršyklėje atidaryti adresą 192.168.1.1.

Vartotojas paprastai yra „administratorius“ ir slaptažodis, norint pasiekti maršrutizatorius paprastai jis yra ant lipduko, kuris pateikiamas kartu su įrenginiu.

Kokie yra LAN prievadai maršrutizatorius?

Visi maršrutizatoriai Belaidiuose namų įrenginiuose yra keli prievadai, vadinami LAN “Vietinis tinklas“.

Visi maršrutizatoriai jie iš viso turi 65536 prievadus nuo 0 iki 65535. IANA, subjektas, prižiūrintis visuotinį IP adresų ir kitų išteklių, susijusių su interneto protokolais, paskirstymą, nustatė uostų paskirstymo standartą.

Siunčiant duomenis jūsų maršrutizatorius naudoja kanalų seriją, kurioje yra sutvarkytas jūsų siunčiamas turinys. Tai yra prievadai, per kuriuos perduodama jūsų tinkle siunčiama ar gaunama informacija.

Maršrutizatorius turi keletą LAN ir WAN prievadų, kurie teikia tinklo ryšius, per kuriuos perduodami paketai. (Šaltinis: Isodme: SwVkmowt7qA / Unsplash.com)

Kas yra a maršrutizatorius 5G?

A maršrutizatorius 5G yra tas, kuris jungiasi prie 5G tinklų. Techniškai jie nėra tokie maršrutizatoriai kadangi tai, ką jie leidžia, yra prisijungti prie 5G mobiliojo ryšio tinklo ir iš to pasiūlyti „WiFi“ ryšį įrenginiams, kurie prisijungs.

. Siūlomo ryšio tipas maršrutizatoriai 5G pasiekiama per 5G siūlančios bendrovės SIM kortelę. Jis įterpiamas į įrenginį ir siūlo „WiFi“ ryšį, prie kurio įrenginiai galėtų prisijungti.

Pirkimo kriterijai

Šiame skyriuje paaiškiname keletą klausimų apie maršrutizatoriai tai gali būti naudinga perkant šį įrenginį.

Jungtys

Yra trys pagrindiniai jungčių tipai iš a maršrutizatorius– LAN sąsajos, WAN sąsajos ir valdymo prievadai. LAN ir WAN sąsajos teikia tinklo ryšius, kuriais perduodami paketai, skirtingai nei valdymo prievadai, kurie nenaudojami paketams persiųsti.

Visi maršrutizatoriai Belaidiuose namų įrenginiuose yra keli prievadai, vadinami LAN, o tai reiškia „Vietinis tinklas“.

Šis vietinis tinklas yra grupė prietaisų, prijungtų prie jūsų namų ar biuro „WiFi“ tinklo kabeliu arba belaidžiu ryšiu. Tai yra jūsų asmeninis tinklas, kurį sudaro jūsų kompiuteris, telefonas ar tablėtė.

Visi sujungia WAN prievadą maršrutizatoriai, kurio akronimas reiškia „plačiajuosčio tinklo“. Tai uostas, kuriame mūsų maršrutizatorius gausite mūsų interneto paslaugų teikėjo (interneto operatoriaus) paslaugas. Tai yra prievadas, per kurį mes jungiamės prie interneto.

LAN sąsajos WAN sąsajos Valdymo prievadai
Tinklo prisijungimas Užtikrina tinklo ryšius, kuriais perduodami paketai Užtikrina tinklo ryšius, kuriais perduodami paketai Jie nenaudojami paketams persiųsti
Prijungti įrenginiai Kompiuteris, telefonas, tablėtė Uostas, kuriame maršrutizatorius gauna mūsų interneto paslaugų teikėjo (interneto operatoriaus) paslaugas

Vartotojų skaičius

Paprastai mes naudojame kelis įrenginius, kuriuos jungiame prie interneto. Šeimos namuose galima sakyti, kad vidutiniškai 2–3 kompiuteriai prijungti prie …

Parašykite komentarą